۱۰ سنت عجیب و وحشتناک سکس از سراسر جهان

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 100

• 142

از قبیله ای که مرداش آب کیر (منی) میخورن تا جامعه ای که برادارا یه زنو باهم شریک میشن، با این ۱۰ سنت سکس قبیله ای از سراسر جهان که شوکه تون میکنه خودتونو سرگرم کنید.

1. سامبیایی ها (sambians): قبیله ای که آب کیر میخورن - پاپوآ گینه نو

واسه اینکه یه پسر تو این قبیله ابتدایی تبدیل به یه مرد بشه، تو هفت سالگی پسرا رو از جایی که زنا وجود دارن و زندگی میکنن جدا میکنن تا برای ده سال با مردای دیگه زندگی کنن. تو طول این ده سال پوست بدنشونو سوراخ میکنن تا هر نوع آلودگی و ناخالصی که توسط زنا بهشون منتقل شده رو از بین ببرن. همچنین به همین دلیل مرتبا خودشونو خون دماغ میکنن و مقدار زیادی نیشکر مصرف میکنن تا باعث استفراغشون بشه.

واسه اینکه مردونگیشون کامل بشه و تبدیل به یه مرد کامل بشن، باید آب کیر(منی) بزرگترهاشونو قورت بدن چون فکر میکنن این کار باعث تقویت رشد وقدرتشون میشه. وقتی که بعد از ده سال دوباره به قبیله شون برمیگردن، تو دوره زمانی که زناشون پریود میشن به سنت خون دماغ کردن خودشون ادامه میدن.

2. قبیله ماردودجارا (the Mardudjara): آیین بریدن آلت تناسلی برای وارد شدن به دنیای مردونگی - استرالیا

اولین مرحله از آیین این ماردوجاراهای بومی شامل یه ختنه ی وحشیانه میشه که تو ادامه اش مردی که ختنه شده باید پوست ختنه گاه خودشو بخوره. بعد از اینکه مرد ختنه شده خوب میشه، زیر کیرشو از درزا میبرن بعضی وقتا حتی تا زیر تخماش بریده میشه. بعد خونی که از اونجا در میادو تو آتیش میریزن تا اونو از آلودگی ها پاک بکنه. بعد از اون به بعد مرد بجای مجرای ادرار از زیر کیرش میشاشه. سوال واقعی اینکه چطور از بین بردن نشانه مردونگی یه پسر، اونو تبدیل به یه مرد میکنه؟

3.تروبریاندر ها (Trobrainders): قبیله ای که بچه ها تو شش سالگی شروع به سکس میکنن - پاپوآ گینه نو

به نظر میرسه این جزیره نشین ها که از یکی از قبایل دور افتاده کشور پاپوآ گینه هستن یه مورد پژوهشی مناسب برای مطالعه پیامد های نهایی انقلاب جنسی باشن: دخترا به همون اندازه نیاز به سکس دارن که پسرا هم به اون نیاز دارن و بچه ها تو سن های خیلی پایین شروع به سکس میکنن، ۶ تا ۸ سالگی برا دخترا و ۱۰ تا ۱۲ سالگی برا پسرا بدون هیچ خفت و ننگی از طرف جامعه. رسم و رسوم خیلی کمی درباره قرار گذاشتن و منع کردن سکس وجود دارن و البته با دخترایی که به معنا واقعی لخت میرن بیرون، پوشیدن لباس به کمترین حد خودش رسیده.

با اینکه هرکس هروقت که خواست میتونه سکس کنه، اما باهم غذا خوردن قبل از ازدواج یه نه بزرگه و خلاف بزرگی محسوب میشه. تو این قبیله نمیتونین باهم برای شام برید بیرون تا وقتی که باهم ازدواج نکنید.

4. شهر سودو (Saut d'Eau): شهری که تو اون به احتمال زیاد آیین های جادوگری (Voodoo) و عشق رو مشاهده میکنین - هائیتی

اگه به هائیتی سفر کنین و تو ماه جولای به دیدن آبشارای سودو برین احتمالا شاهد یه مراسم آیینی مستهجن و نامناسب میشین. هر تابستون پیروان آیین جادوگری (voodoo) این مکان سفر مکنن تا الاهه عشق رو ستایش و پرستش کنن. تا اینجا که همه چی عادی و معمولیه به نظر میرسه مگه نه؟

نه! چندتا آدم گنده و لختو تصور کنین که دارن تو لجنی که با خون حیوون هایی که قربانی شدن قاطی شده غلط میزنن و مثل کرم وول میخورن، به این مخلوط سر گاو و گوسفند رو هم اضافه کنید. مطمئنا هیچی به خوب این تو دنیا وجود نداره اگه عاشق انحرافات جنسی باشین.

5. نپالی ها: جامعه ای که تو اون برادرا یه زنو باهم شریک میشن - هیمالیا

بر اساس مقاله ای که تو مجله روانشناسی امروز چاپ شده: "تقریبا تمام چند جامعه ای که چند شوهری توشون رواج داره مسئله ای رو اجرا میکنن که انسان شناس ها بهش میگن چند شوهری برادرانه که یه گروه از برادرا یه زنو باهم شریک میشن." این موردیه که تو هیمالیا ست جاییکه زمین خیلی کمی برای مزرعه داری و کشاورزی وجود داره و خانواده هایی که بیشتر از یه فرزند پسر دارن مجبور میشن زمینشونو تقسیم بکنن تا هر پسر واسه خودش خانواده تشکیل بده.

راه حل؟ اینکه یک زن واسه کل پسراشون پیدا کنن تا اونا بتونن به عنوان یه خانواده کنار هم زندگی کنن و جایگاه و موقیعت خانوادگی شونو دست نخورده باقی بزارن. همچنین همینطور که تو مستند شبکه نشنال جغرافیک (National Geographic) به اسم چند شوهری (Multiple Husbands) گفته شده، این روش وقتب به بهترین شکل کار میکنه که زن به مهارت کافی برای تقسیم وقت بین برادرا برسه.

6. قبیله وودابی (Wodaabee): قبیله ای که مردا زن های هم دیگه رو میدزدن - نیجر

در قبیله وودابی که تو کشور نیجر تو قسمت غربی قاره آفریقا قرار داره، مردا مشهور به اینن که زن های هم دیکه رو میدزدن. اولین ازدواج وودابی ها وقتی که اونا هنوز بچه هستن توسط خانواده هاشون ترتیب داده میشه و حتما باید با بچه های همسن فامیل ازدواج کنن. هرچند که تو جشن سالانه گروول (Gerewol Festival) مردای وودابی لباس های مخصوص میپوشن و به خوبی خودشونو آرایش میکنن و میرقصن تا زن ها رو تحت تاثیر قرار بدن و امیدوارن که بتونن یه زن جدید بدزدن.

اگه زوجی بتونه که بدون شناسایی شدن (به خصوص توسط شوهر فعلی ای که نمیخواد از زنش جدا بشه) فرار کنه، پس جامعه اونا رو به رسمیت میشناسه. به این ازدواج های ثانویه و بعدی ازدواج های با عشق میگن.

7. فرعون های مصر باستان: فرعون هایی که تو مکان های عمومی و جلوی مردم خودارضایی میکردن

طبق گفته ی کتاب سکس و جامعه (Sex and Society): "مصریان به این باور بودن که حتی جزر و مد رود نیل به خاطر انزال آب آتوم (Atum) خدای خلقت بوده. این عقیده، فرعون های مصر رو مجاب میکرد تا تو یه مراسم آیینی توی رود نیل جق بزنن تا از فروانی آب اون مطمئن بشن.

مصریان باستان به حدی تحت تاثیر عمل خود تحریکی قرار گرفته بودن که در جشن خدای مین (Min)، که نشانگر قدرت و توان جنسی فرعون بود، مردا آشکارا تو خیابون جق میزدن.

8. یونان باستان: جایی که همجنسگرایی یه چیز کاملا عادی و عمومی بود

یونانیان باستان تفاوت جنسیتی رو مشخصه ای برای تعیین هویت و جایگاه اجتماعی مردم نمیدونستن درست برعکس شیوه ای که جوامع غربی تو قرن گذشته داشتن. جامعه یونان علایق و رفتار های جنسی رو بر اساس جنسیتی که دو نفر تو یه عمل جنسی دارن دسته بندی نمیکرد بلکه اونا رو بر طبق نقشی که هر شرکت کننده توی عمل جنسی ایفا میکنه دسته بندی میکرد، یکی نقش فعال یا فاعل و دیگری نقش غیر فعال یا مفعول.

این دو قطبی فاعل و مفعول مطابق با قوانین اجتماعی حاکم و سلطه پذیز بود. نقش فاعل (فرد فعال) مربوط به مرد ها، کسانی که جایگاه اجتماعی بالتری دارن و افراد بزرگسال میشد در حالی که نقش مفعولی مربوط به زن ها، کسایی که جایگاه اجتماعی پایینی دارن و افراد به بلوغ نرسیده میشد.

9. یونان باستان: دوره ای که بچه بازی یک عرف اجتماعی بود

بیشترین شکل رایج روابط همجنسگرایانه بین مردای یونانی (paiderastia) به معنی "عشق بازی با پسر" بوده. این رابطه ای بین یه مرد بزرگسال با یه نوجوون بوده. یه پسر رو تا زمانی که ریشاش کاملا دربیاد به عنوان "پسر بچه" در نظر میگرفتن. در آتن به مرد بزرگسال میگفتن ایراستس (erastes) و اون باید ارومینس (eromenos) خودشو آموزش میداد، ازش محافظت میکرد، دوستش میداشت و براش مثل یه الگو میشد که در عوض پاداشش زیبایی، جوونی و وفاداری پسرک بود.

عشق بازی با پسرای زیر ۱۲ سال از نظر جامعه کار ناشایستی بوده اما هیچ مدرکی وجود نداره که بگه این کار مجازات قانونی داشته.

10. ایران اسلامی: جاییکه که میتونیین ازدواج موقت کنین اگه بابتش پول بدین

همه ما میدونیم که قوانین اسلامی تو زمینه ارتباط جنسی و رابطه بین زن و مرد جز سختگیرانه ترین قوانین موجود هستن. اما تو بعضی کشور های مسلمان مثل ایران، زوج جوونی که دوست دارن قبل از اینکه آمادگی ازدواج داشته باشن، باهم سکس کنن میتونن درخواست ازدواج موقت بدن. اونا باید پول یه مراسم کوتاه با یه عقدنامه رو بدن که توش مدت زمانی که زن و شوهر بحساب میان نوشته شده. به محض اینکه ای کار تموم شه اونا میتونن مثل دو کبوتر عاشق باهم سکس کنن بدون اینکه قوانین اسلامی رو نقض کرده باشن.

احتمالا خیلی از مردم آمریکا آرزو میکنن که همچین چیزی تو کشورشون داشته باشن.

منبع

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• feri.sexy  
  • عضو از 1394/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 62

ممنون بابت زحمت جمع اوری مطالب

ممنون بابت زحمت جمع اوری مطالب

ـــــــــــ

• 0

خیلی مفید و جامع بود

ایرانم جزو 10 تاست.خخ

ـــــــــــ

عاشق خانومای سن بالا&هات خصوصی پیام بذارید

• 0

• behnam.....  

• عضو از 1396/9/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 42

ادم مثلا محترم هر جا مذهب شیعه ی عثنی عشریه باشه...

ادم مثلا محترم هر جا مذهب شیعه ی عثنی عشریه باشه صیغه هم هست تو عراق تو ایران تو جمهوری اذربایجان تو افغانستان عربستان هند و پاکستان و و و و و در ضمن این یک سند عربی اسلامی هست و ربطی به ایرانی و ترک و چینی و افغانی نداره

ـــــــــــ

• 1

• S_erte_gh  

• عضو از 1397/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 79

Che jaleb. Mc

Che jaleb. Mc

ـــــــــــ

• 0

• HBKTheGame  

• عضو از 1396/7/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 16

نقل از: hamidRezaSexy20

نقل از: hamidRezaSexy20 یه مطلبی که کاملا هدفش مشخصه!!! همه اینا رو بخون تا برسی به اینکه اسلام مشکل داره اول اینکه قبل از اینکه یه چرتی رو بنویسید لطفا در موردش تحقیق کنید ثانیا اینکه درموردش تحقیق کنید و... اولا یکم تحقیق کنی میفهمی جزو اسون ترین قوانینه اگه یکم تحقیق کنی اینقدر که اسلام با این قضیه راحت کنار اومده هیچ دین دیگه ای به رسمیت نشناخته شما مقایسه کن با کلیسای دوران قرون وسطا که مجردی یه قداست بود تا الان که از اون ور افتادن و ازدواج سفید و سکس ازاد مطرحه اما اسلام از همون اول گفته زودتر ازدواج کن و رابطه فقط با یه نفر که همسرت باشه داشته باش پس یکم تحقیق کنی بد نیس دوم ازدواج موقت برای هر کسی و برای هرزگی نیس دختر باکره باید با ازدواج پدرش اینکارو بکنه که قطعا پدر هیچکسی اجازه ی هرزگی به دخترش نمیده و شرایط بسیار دیگه ای هم که داره مانع از این میشه که به عنوان هرزگی استفاده بشه من درخواستم از کاربران محترم این سایت اینه لطفا یه چیزی رو که میخونید یکم روش فکر کنید مثه این مطلب که کاملا معلومه یه چرتو پرته محضه و هدفداره خیلی ممنونم از وقتی که برای خوندن گذاشتید.

اسلام از همون اول گفته زودتر ازدواج کن و رابطه فقط با یه نفر که همسرت باشه داشته باش این مسئله کاملا قبوله بدون شک و کاملا عقلانیه. اما ازدواج موقت همون رابطه نامشروعه فقط اسلام اومده قانون مندش کرده.اصل کار اینه که یک دختر که باکره نیست با چند مرد در فواصل زمانی مشخص رابطه داره. با قانونی شدنش از طرف یک دین کثافتش از بین نمیره و نمیشه پوشش براش گذاشت.اینکه یک دختر غیر باکره تو زمان خاصی به عقد مردی دربیاد و سکس داشته باشه و بعد از تموم شدن اون زمان یکی دیگرو براش پیدا کنن و صرفا با چند تا جمله عربی سعی کنن قبحشو از بین ببرن کاملا اشتباهه . من نمیخوام بهتون بی احترامی کنم،فقط سوال میکنم: اگر دختر یا خواهر خودتون هم باشه بهش اجازه میدید حتی یکبار اینکارو انجام بده ؟

ـــــــــــ

• 0

• HBKTheGame  

• عضو از 1396/7/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 16

نقل از: HBKTheGame
نقل از: hamidRezaSexy20 یه مطلبی که کاملا هدفش مشخصه!!! همه اینا رو بخون تا برسی به اینکه اسلام مشکل داره اول اینکه قبل از اینکه یه چرتی رو بنویسید لطفا در موردش تحقیق کنید ثانیا اینکه درموردش تحقیق کنید و... اولا یکم تحقیق کنی میفهمی جزو اسون ترین قوانینه اگه یکم تحقیق کنی اینقدر که اسلام با این قضیه راحت کنار اومده هیچ دین دیگه ای به رسمیت نشناخته شما مقایسه کن با کلیسای دوران قرون وسطا که مجردی یه قداست بود تا الان که از اون ور افتادن و ازدواج سفید و سکس ازاد مطرحه اما اسلام از همون اول گفته زودتر ازدواج کن و رابطه فقط با یه نفر که همسرت باشه داشته باش پس یکم تحقیق کنی بد نیس دوم ازدواج موقت برای هر کسی و برای هرزگی نیس دختر باکره باید با ازدواج پدرش اینکارو بکنه که قطعا پدر هیچکسی اجازه ی هرزگی به دخترش نمیده و شرایط بسیار دیگه ای هم که داره مانع از این میشه که به عنوان هرزگی استفاده بشه من درخواستم از کاربران محترم این سایت اینه لطفا یه چیزی رو که میخونید یکم روش فکر کنید مثه این مطلب که کاملا معلومه یه چرتو پرته محضه و هدفداره خیلی ممنونم از وقتی که برای خوندن گذاشتید.

اسلام از همون اول گفته زودتر ازدواج کن و رابطه فقط با یه نفر که همسرت باشه داشته باش این مسئله کاملا قبوله بدون شک و کاملا عقلانیه. اما ازدواج موقت همون رابطه نامشروعه فقط اسلام اومده قانون مندش کرده.اصل کار اینه که یک دختر که باکره نیست با چند مرد در فواصل زمانی مشخص رابطه داره. با قانونی شدنش از طرف یک دین کثافتش از بین نمیره و نمیشه پوشش براش گذاشت.اینکه یک دختر غیر باکره تو زمان خاصی به عقد مردی دربیاد و سکس داشته باشه و بعد از تموم شدن اون زمان یکی دیگرو براش پیدا کنن و صرفا با چند تا جمله عربی سعی کنن قبحشو از بین ببرن کاملا اشتباهه . من نمیخوام بهتون بی احترامی کنم،فقط سوال میکنم: اگر دختر یا خواهر خودتون هم باشه بهش اجازه میدید حتی یکبار اینکارو انجام بده ؟

با یه عالمه دلیل میتونم بگم که ایننکار هنوزم عالیه

اینکه این قانون هست فقط برا احتیاطه کسی که تنش میخاره بازم با این روش و به سختی میتونه اینکارو بکنه حالا فرضا بیاین سکس ازاد رو در نظر بگیریم اگر این وسط بچه ای بیاد چجوری میشه پدرش رو تشخیص داد؟؟

اما وقتی ازدواج موقت باشه به راحتی میشه پیگیری کرد و پدر بچه معلومه و رابطه کاملا قانونی میشه و سرباز زدن ازش نمیشه

و حالا دلایل دیگه ای که این یه نمونش بود فکر میکنم این روش رو نسبت به سکس ازاد یا دین های دیگه که فاقد این هستند متمایز میکنه شما میتونید با یه تحقیق ساده به عمق این فاجعه بچه های سر راهی در امریکا و کشورهای اروپایی پی ببرید

طبق اماد منتشر شده جهانی 30 درصد از امریکایی ها تک والد یا پدرشون مشخص نیس یا حروم زاده اند و در کشوردهای مختلف متفاوته اما ایران و دوکشور دیگه جمعا 1درصد چیزی نیس که از خودم بگم نمودارش توی اینترنت هست

ببین من کاری با آمریکا و اروپا ندارم ، بحث رو منحرف نکن الان داریم درباره ایران و اسلام حرف میزنیم، سوالی ازتون پرسیدم که از جواب دادنش سربازدید.پس دوباره میگم، رابطه یک زن با چند مرد در فواصل زمانی مشخص، اشتباهه. چه دین بگه ایراد نداره ، چه تو جامعه ی غیر دینی بصورت علنی وجود داشته باشه، چه دخترخودتون باشه، چه دختر مردم باشه. در هر صورت اشتباهه و باید کنار گذاشته بشه. شما اگر خیلی دلتون به حال خانومای مطلقه میسوزه، برید براشون شوهر و مراقب دائمی پیدا کنید. نه اینکه بیاید با درست کردن چیز مسخره ای بنام ازدواج موقت، اونارو تبدیل به ابزاری واسه شهوترانی کنید بنام دین! که میشه براحتی و با 100 تومن پول یکروزه خریدش!و بدتر بیاید دختر های باکره رو هم وارد این بازی مسخره کنید. بله، این کار در صورتی عالیه که پای ناموس خودت وسط نباشه!!!

آنچه را که براي خود مي‌پسندي براي ديگران هم بپسند و آنچه را که براي خود نمي‌پسندي براي ديگران هم نپسند.امیر المومنین علی (ع)

ـــــــــــ

• 0

• khodam2079  
  • عضو از 1396/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 126

ممنون بابت مطالب. مورد سوم جالب بود. ولی درباره ی...

ممنون بابت مطالب. مورد سوم جالب بود. ولی درباره ی مورد دهم نقص مهمی وجود داشت و اونم اینه که باید اجازه ی پدر دخترو برای ازدواج موقت داشته باشی و هیچ دلیلی نداره که مردم غرب همچین چیزی رو بخوان

ـــــــــــ

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

• 0

• khodam2079  
  • عضو از 1396/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 126

اینکه این قانون هست فقط برا احتیاطه کسی که تنش میخاره بازم با این روش و به سختی میتونه اینکارو بکنه حالا فرضا بیاین سکس ازاد رو در نظر بگیریم اگر این وسط بچه ای بیاد چجوری میشه پدرش رو تشخیص داد؟؟

اما وقتی ازدواج موقت باشه به راحتی میشه پیگیری کرد و پدر بچه معلومه و رابطه کاملا قانونی میشه و سرباز زدن ازش نمیشه

و حالا دلایل دیگه ای که این یه نمونش بود فکر میکنم این روش رو نسبت به سکس ازاد یا دین های دیگه که فاقد این هستند متمایز میکنه شما میتونید با یه تحقیق ساده به عمق این فاجعه بچه های سر راهی در امریکا و کشورهای اروپایی پی ببرید

طبق اماد منتشر شده جهانی 30 درصد از امریکایی ها تک والد یا پدرشون مشخص نیس یا حروم زاده اند و در کشوردهای مختلف متفاوته اما ایران و دوکشور دیگه جمعا 1درصد چیزی نیس که از خودم بگم نمودارش توی اینترنت هست

همون تک والدی ها دارن دنیا رو میچرخونن ها

ـــــــــــ

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

• 0

• titan300  
  • عضو از 1396/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 8

نقل از: behnam.....

نقل از: behnam..... ادم مثلا محترم هر جا مذهب شیعه ی عثنی عشریه باشه صیغه هم هست تو عراق تو ایران تو جمهوری اذربایجان تو افغانستان عربستان هند و پاکستان و و و و و در ضمن این یک سند عربی اسلامی هست و ربطی به ایرانی و ترک و چینی و افغانی نداره

بایدشاشید به هرچی اعتقادات مذهبی مخصوصا شیعه واسلام

ـــــــــــ

• 1

• Hiden35  

• عضو از 1392/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 351

• 20

ممنون بابت مطالبت

ممنون بابت مطالبت اما موردی که در خصوص ایران نوشتی ناقصه و از خودت در آوردی پس میشه به بقیه حرفات هم شک کرد. در قوانین اسلامی بخصوص قوانین شیعه دختر باکره نمیتونه ازدواج موقت بکنه و اون صیغه ای که خونده میشه برای محرم شدنه نه سکس. و اگه سکس بکنن تبدیل به عقد دائم میشه و زن و شوهر دائم محسوب میشن. البته این جزء قوانین اسلامیه و اگه کسی یا کسانی به اسم متمدن بودن و باکلاس بودن عمل نکنه دیگه هیچ

ـــــــــــ

عاشق دوستي و سكس

• 0

• ghognos  

• عضو از 1391/7/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 484

• 403

درود به تو جالب بود

درود به تو جالب بود

ـــــــــــ

ﺳﻮﺧﺘﻦ ﺩﺭ ﺭﻧﺞ ﺧﻮﯾﺶ ﻭ ﺍﺯ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺁﻣﺪﻥ ﻭ ﺗﻮﻟﺪﯼ ﺩﯾﮕﺮ این ذات ققنوس است. Ghoghnos

• 0

نقل از: khodam2079

نقل از: khodam2079

همون تک والدی ها دارن دنیا رو میچرخونن ها

بزگوار الان سال ۲۰۱۸ هست. اگه مشکل پیش بیاد میشه پدر بچه رو پیدا کرد و ضمن اینکه وسایل پیشگیری از حامله گی هم هست . کسی نخاد حامله نمیشه. اونی که شما میگی مال ۱۴۰۰ سال پیش بوده

ـــــــــــ

• 0

• Fael_Miyaneh  

• عضو از 1395/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 6

:D

مطلب شماره 10 داغونم کرد :|

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 3115

• 2348

نقل از: fael3092

نقل از: fael3092

سلام. در مورد ایران که نوشتی باید بگم اولا ازدواج موقت فقط با زن مطلقه یا شوهرش مرده و... نه دختری که باکره اس. دختره باکره باید پدرش اجازه بدهد . دوم از اون ازدواج موقت کامل دست زن هست و تعیین کننده همه چیزش زنه و میتونه بگه نه یا هرچی تا اگ بخاد میتونه پول نگیره که حکم همون مهریه داره

چرا برخورده بهت

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 0

• Amir-37  

• عضو از 1397/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 96

جالب بود ممنون که‌گذاشتیش

جالب بود ممنون که‌گذاشتیش

ـــــــــــ

سامان بخشیدن به شکست ها و تنهایی ها شاید مهمترین دغدغه بشر امروز باشد

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا براتون مهمه بعد از مرگ از شما یاد بشه؟ (در ذهن افراد هنوز جایی داشته باشید)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «