۱۰ سنت عجیب و وحشتناک سکس از سراسر جهان


 • Hermes1  

 • عضو از
  1391/11/18

 • پست‌ها: 100

 • 31


از قبیله ای که مرداش آب کیر (منی) میخورن تا جامعه ای که برادارا یه زنو باهم شریک میشن، با این ۱۰ سنت سکس قبیله ای از سراسر جهان که شوکه تون میکنه خودتونو سرگرم کنید.

1. سامبیایی ها (sambians): قبیله ای که آب کیر میخورن - پاپوآ گینه نو


واسه اینکه یه پسر تو این قبیله ابتدایی تبدیل به یه مرد بشه، تو هفت سالگی پسرا رو از جایی که زنا وجود دارن و زندگی میکنن جدا میکنن تا برای ده سال با مردای دیگه زندگی کنن. تو طول این ده سال پوست بدنشونو سوراخ میکنن تا هر نوع آلودگی و ناخالصی که توسط زنا بهشون منتقل شده رو از بین ببرن. همچنین به همین دلیل مرتبا خودشونو خون دماغ میکنن و مقدار زیادی نیشکر مصرف میکنن تا باعث استفراغشون بشه.


واسه اینکه مردونگیشون کامل بشه و تبدیل به یه مرد کامل بشن، باید آب کیر(منی) بزرگترهاشونو قورت بدن چون فکر میکنن این کار باعث تقویت رشد وقدرتشون میشه. وقتی که بعد از ده سال دوباره به قبیله شون برمیگردن، تو دوره زمانی که زناشون پریود میشن به سنت خون دماغ کردن خودشون ادامه میدن.

2. قبیله ماردودجارا (the Mardudjara): آیین بریدن آلت تناسلی برای وارد شدن به دنیای مردونگی - استرالیا


اولین مرحله از آیین این ماردوجاراهای بومی شامل یه ختنه ی وحشیانه میشه که تو ادامه اش مردی که ختنه شده باید پوست ختنه گاه خودشو بخوره. بعد از اینکه مرد ختنه شده خوب میشه، زیر کیرشو از درزا میبرن بعضی وقتا حتی تا زیر تخماش بریده میشه. بعد خونی که از اونجا در میادو تو آتیش میریزن تا اونو از آلودگی ها پاک بکنه. بعد از اون به بعد مرد بجای مجرای ادرار از زیر کیرش میشاشه. سوال واقعی اینکه چطور از بین بردن نشانه مردونگی یه پسر، اونو تبدیل به یه مرد میکنه؟

3.تروبریاندر ها (Trobrainders): قبیله ای که بچه ها تو شش سالگی شروع به سکس میکنن - پاپوآ گینه نو


به نظر میرسه این جزیره نشین ها که از یکی از قبایل دور افتاده کشور پاپوآ گینه هستن یه مورد پژوهشی مناسب برای مطالعه پیامد های نهایی انقلاب جنسی باشن: دخترا به همون اندازه نیاز به سکس دارن که پسرا هم به اون نیاز دارن و بچه ها تو سن های خیلی پایین شروع به سکس میکنن، ۶ تا ۸ سالگی برا دخترا و ۱۰ تا ۱۲ سالگی برا پسرا بدون هیچ خفت و ننگی از طرف جامعه. رسم و رسوم خیلی کمی درباره قرار گذاشتن و منع کردن سکس وجود دارن و البته با دخترایی که به معنا واقعی لخت میرن بیرون، پوشیدن لباس به کمترین حد خودش رسیده.


با اینکه هرکس هروقت که خواست میتونه سکس کنه، اما باهم غذا خوردن قبل از ازدواج یه نه بزرگه و خلاف بزرگی محسوب میشه. تو این قبیله نمیتونین باهم برای شام برید بیرون تا وقتی که باهم ازدواج نکنید.

4. شهر سودو (Saut d'Eau): شهری که تو اون به احتمال زیاد آیین های جادوگری (Voodoo) و عشق رو مشاهده میکنین - هائیتی


اگه به هائیتی سفر کنین و تو ماه جولای به دیدن آبشارای سودو برین احتمالا شاهد یه مراسم آیینی مستهجن و نامناسب میشین. هر تابستون پیروان آیین جادوگری (voodoo) این مکان سفر مکنن تا الاهه عشق رو ستایش و پرستش کنن. تا اینجا که همه چی عادی و معمولیه به نظر میرسه مگه نه؟


نه! چندتا آدم گنده و لختو تصور کنین که دارن تو لجنی که با خون حیوون هایی که قربانی شدن قاطی شده غلط میزنن و مثل کرم وول میخورن، به این مخلوط سر گاو و گوسفند رو هم اضافه کنید. مطمئنا هیچی به خوب این تو دنیا وجود نداره اگه عاشق انحرافات جنسی باشین.

5. نپالی ها: جامعه ای که تو اون برادرا یه زنو باهم شریک میشن - هیمالیا


بر اساس مقاله ای که تو مجله روانشناسی امروز چاپ شده: "تقریبا تمام چند جامعه ای که چند شوهری توشون رواج داره مسئله ای رو اجرا میکنن که انسان شناس ها بهش میگن چند شوهری برادرانه که یه گروه از برادرا یه زنو باهم شریک میشن." این موردیه که تو هیمالیا ست جاییکه زمین خیلی کمی برای مزرعه داری و کشاورزی وجود داره و خانواده هایی که بیشتر از یه فرزند پسر دارن مجبور میشن زمینشونو تقسیم بکنن تا هر پسر واسه خودش خانواده تشکیل بده.


راه حل؟ اینکه یک زن واسه کل پسراشون پیدا کنن تا اونا بتونن به عنوان یه خانواده کنار هم زندگی کنن و جایگاه و موقیعت خانوادگی شونو دست نخورده باقی بزارن. همچنین همینطور که تو مستند شبکه نشنال جغرافیک (National Geographic) به اسم چند شوهری (Multiple Husbands) گفته شده، این روش وقتب به بهترین شکل کار میکنه که زن به مهارت کافی برای تقسیم وقت بین برادرا برسه.

6. قبیله وودابی (Wodaabee): قبیله ای که مردا زن های هم دیگه رو میدزدن - نیجر


در قبیله وودابی که تو کشور نیجر تو قسمت غربی قاره آفریقا قرار داره، مردا مشهور به اینن که زن های هم دیکه رو میدزدن. اولین ازدواج وودابی ها وقتی که اونا هنوز بچه هستن توسط خانواده هاشون ترتیب داده میشه و حتما باید با بچه های همسن فامیل ازدواج کنن. هرچند که تو جشن سالانه گروول (Gerewol Festival) مردای وودابی لباس های مخصوص میپوشن و به خوبی خودشونو آرایش میکنن و میرقصن تا زن ها رو تحت تاثیر قرار بدن و امیدوارن که بتونن یه زن جدید بدزدن.


اگه زوجی بتونه که بدون شناسایی شدن (به خصوص توسط شوهر فعلی ای که نمیخواد از زنش جدا بشه) فرار کنه، پس جامعه اونا رو به رسمیت میشناسه. به این ازدواج های ثانویه و بعدی ازدواج های با عشق میگن.

7. فرعون های مصر باستان: فرعون هایی که تو مکان های عمومی و جلوی مردم خودارضایی میکردن


طبق گفته ی کتاب سکس و جامعه (Sex and Society): "مصریان به این باور بودن که حتی جزر و مد رود نیل به خاطر انزال آب آتوم (Atum) خدای خلقت بوده. این عقیده، فرعون های مصر رو مجاب میکرد تا تو یه مراسم آیینی توی رود نیل جق بزنن تا از فروانی آب اون مطمئن بشن.


مصریان باستان به حدی تحت تاثیر عمل خود تحریکی قرار گرفته بودن که در جشن خدای مین (Min)، که نشانگر قدرت و توان جنسی فرعون بود، مردا آشکارا تو خیابون جق میزدن.

8. یونان باستان: جایی که همجنسگرایی یه چیز کاملا عادی و عمومی بود


یونانیان باستان تفاوت جنسیتی رو مشخصه ای برای تعیین هویت و جایگاه اجتماعی مردم نمیدونستن درست برعکس شیوه ای که جوامع غربی تو قرن گذشته داشتن. جامعه یونان علایق و رفتار های جنسی رو بر اساس جنسیتی که دو نفر تو یه عمل جنسی دارن دسته بندی نمیکرد بلکه اونا رو بر طبق نقشی که هر شرکت کننده توی عمل جنسی ایفا میکنه دسته بندی میکرد، یکی نقش فعال یا فاعل و دیگری نقش غیر فعال یا مفعول.


این دو قطبی فاعل و مفعول مطابق با قوانین اجتماعی حاکم و سلطه پذیز بود. نقش فاعل (فرد فعال) مربوط به مرد ها، کسانی که جایگاه اجتماعی بالتری دارن و افراد بزرگسال میشد در حالی که نقش مفعولی مربوط به زن ها، کسایی که جایگاه اجتماعی پایینی دارن و افراد به بلوغ نرسیده میشد.

9. یونان باستان: دوره ای که بچه بازی یک عرف اجتماعی بود


بیشترین شکل رایج روابط همجنسگرایانه بین مردای یونانی (paiderastia) به معنی "عشق بازی با پسر" بوده. این رابطه ای بین یه مرد بزرگسال با یه نوجوون بوده. یه پسر رو تا زمانی که ریشاش کاملا دربیاد به عنوان "پسر بچه" در نظر میگرفتن. در آتن به مرد بزرگسال میگفتن ایراستس (erastes) و اون باید ارومینس (eromenos) خودشو آموزش میداد، ازش محافظت میکرد، دوستش میداشت و براش مثل یه الگو میشد که در عوض پاداشش زیبایی، جوونی و وفاداری پسرک بود.


عشق بازی با پسرای زیر ۱۲ سال از نظر جامعه کار ناشایستی بوده اما هیچ مدرکی وجود نداره که بگه این کار مجازات قانونی داشته.

10. ایران اسلامی: جاییکه که میتونیین ازدواج موقت کنین اگه بابتش پول بدین


همه ما میدونیم که قوانین اسلامی تو زمینه ارتباط جنسی و رابطه بین زن و مرد جز سختگیرانه ترین قوانین موجود هستن. اما تو بعضی کشور های مسلمان مثل ایران، زوج جوونی که دوست دارن قبل از اینکه آمادگی ازدواج داشته باشن، باهم سکس کنن میتونن درخواست ازدواج موقت بدن. اونا باید پول یه مراسم کوتاه با یه عقدنامه رو بدن که توش مدت زمانی که زن و شوهر بحساب میان نوشته شده. به محض اینکه ای کار تموم شه اونا میتونن مثل دو کبوتر عاشق باهم سکس کنن بدون اینکه قوانین اسلامی رو نقض کرده باشن.


احتمالا خیلی از مردم آمریکا آرزو میکنن که همچین چیزی تو کشورشون داشته باشن.


منبع


ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.


 • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • feri.sexy  
 • عضو از 1394/12/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 56

 • 59

ممنون بابت زحمت جمع اوری مطالب


ممنون بابت زحمت جمع اوری مطالب


ـــــــــــ


 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجونظرسنجی

نظره شما در مورد تشکیل کشور مستقل روحانی های شیعیان همانند واتیکان چیست؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «