۱۰ نشونه نخ دادن دختر برا سکس۱۰ علامت که ثابت میکند یک دختر قصد سکس با شما را دارد

by Natasha Ivanovic
July 16, 2018


پرواضح است که یکی از مسائلی که فکر هر پسری را مشغول به خود میکند این است که آیا دختری که مرکز توجهات اوست، تمایلی به انجام سکس با او دارد یا خیر؟


پیامهایی که دختران با کلمات و یا نگاههایشان میفرستند، میتواند گمراه‌کننده باشد و باعث شود گیج شوید که آیا دختر میخواهد با شما بخوابد یا صرفاً نگاههای او ناشی از صمیمیت است. برای همین اغلب پسر نمیداند که آیا باید برای انجام خواسته‌اش پیشنهادی به دختر بدهد یا باز هم باید برای رسیدن فرصت مناسب صبر کند. برای همین بعضی وقتها پسران از دعوت به سکس و یا پیشنهاد رابطه از طرف دخترها واقعاً سورپرایز میشوند. زیرا کوچکترین تصوری از این مطلب که دختر به آنها علاقمند است نداشته‌اند. البته در این جور موارد نمیتوان آقایان را سرزنش کرد زیرا برخی از خانمها حتی با مردانی که هیچ علاقه‌ای به خوابیدن با آنها ندارند، لاس میزنند و آنها را به اشتباه می‌اندازند! زنانی هم هستند که با شما بسیار جدی و رسمی برخورد میکنند با وجود این که به شما علاقه‌مندند. هر زنی فرمول شخصیتی خود را دارد و این درمورد مردان نیز صادق است.
اگر میخواهید با دختری به اطاق خواب بروید، نیاز دارید بدانید آیا او هم به سکس با شما تمایل دارد یا خیر. اگر این را ندانید، ممکن است پس از دادن پیشنهاد سکس و یا درخواست رابطه، از نظر اجتماعی خود را در موقعیتی بسیار بد قرار داده و خجالت‌زده و شرمنده شوید، آنگاه دیگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت.
البته شما میتوانید با شناختن علامت‌های استاندارد رفتاری بانوان، خود را از شرمندگی و خجالت کشیدن و بطور خلاصه آبروریزی حفاظت کنید.


✔ البته مهمترین نکته آن است که حتی اگر دختر به خوابیدن با شما تمایل داشته باشد باید قبل از انجام هر حرکتی از او اجازه بگیرید و از رضایتش مطمئن شوید. گاهی اوقات عدم رعایت ادب، دختری که راضی به سکس با شماست را از خواسته‌اش پشیمان میکند. یک اشتباه میتواند باعث تغییر همه چیز شود، پس نزاکت را از یاد نبرید.


١) درمورد سکس با شما حرف میزند

اگر زنها تمایلی به خوابیدن با شما نداشته باشند، به هیچ عنوان علاقه‌ای به حرف زدن درمورد سکس و یا کلاً مسائل خصوصی‌شان با شما ندارند. حتی اگر شما مسأله‌ی سکس را مطرح کرده و یا حرف را به آنجا بکشید، دختر تمام تلاشش را میکند تا موضوع را عوض کند و درصورت موفق نشدن هم به بهانه‌ای آنجا را ترک میکند. اما اگر خود دختر در هر فرصتی حرف را به سکس میکشاند و مداوماً راجع به آن حرف زده و از شما در مورد جزییات سکس‌تان سوال میکند درواقع میخواهد بفهمد نظر شما درباره‌ی سکس با او چیست.
حال اگر توانستید دختر را به نقطه‌ای از مکالمه هدایت کنید که خودش پیشنهاد سکس را مطرح کند، معنایش این است که شما در جلب نظر او موفق بوده‌اید و باید به همین رفتار فعلیتان ادامه دهید. هیچ چیز بهتر از این نیست که بانوان خودشان مستقیماً به شما پیشنهاد سکس بدهند. این اتفاق کار را خیلی جلو می‌اندازد زیرا به دست آوردن موافقت و یا چراغ سبز از طرف خانمها باعث میشود بتوانید رک با آنها درمورد تمایلات، خواسته‌ها و یا خطهای قرمزشان در اطاق خواب حرف زده و دقیقاً بدانید چه کارهایی باعث خوشحالی آنها و طبیعتاً تکرار سکس شده و چه کارهایی باعث رنجیدن و از بین رفتن تمایلشان برای انجام سکسهای بیشتر با شما میشود. مکالمه‌ی مستقیم و شناخت خواسته‌های جنسی و مرزهای هر دو طرف میتواند پیروزی بزرگی برای شریکهای جنسی شمار بیاید.
بیشتر زنان برای این که راجع به آنها قضاوت غلط نشود و یا به خاطر شرم و خجالت مستقیما مسأله را مطرح نمیکنند. اما غیر مستقیم پیامهایی برای شما میفرستند که درصورت دقت شما به رفتارشان و دریافت پیامهایشان میتواند به تجربه‌ای دلپذیر ختم شود.


٢) به بهانه‌های متفاوت شما را لمس میکند

اینکه دختری از لمس شما قصد ابراز علاقه‌اش به سکس با شما را داشته باشد به این معنی نیست که حتما همان بار اول آلت تناسلی شما را گرفته و فشار خواهد داد! اگر دختر از شما خوشش بیاید و خواستار یک رابطه‌ی فیزیکی باشد به آرامی و آهستگی شما را لمس خواهد کرد. مثلاً وقتی در حال خنده است بازوی شما را لمس خواهد کرد، به موهای سر شما دست خواهد کشید یا مثلاً گردن شما را خیلی ملایم وشگون خواهد گرفت، گوش شما را به حالت شوخی خواهد کشید و یا به باسن شما به آرامی ضربه خواهد زد! یک دختر معمولاً هیچ کدام از این کارها را نخواهد کرد مگر این که بخواهد برای شما چیزی بیشتر از یک دوست معمولی باشد!


٣) وقتی به دیدن شما می‌آید لباس‌های تحریک‌آمیز میپوشد

این یکی کمی نکته‌دار و پیچیده‌ست... زیرا یک زن به طور کلی حق دارد هر چه که دلش میخواهد بپوشد بدون این که صرفاً معنای خاصی داشته باشد بجز این که دلش میخواسته. پس لزوماً این که دختری لباس سکسی و باز میپوشد همیشه معنایش این نیست که قصد پیدا کردن کسی را برای سکس دارد. حتی اگر وقتی با شما سر قرار می‌آید زیر دامنش شورت نپوشیده باشد، باز هم معنایش این نیست که قصد سکس با شما را در آن شب و یا هر شب دیگری دارد. ممکن است این صرفاً عادت او در روزهای گرم باشد. اما اگر دختر به طور کلی خیلی پوشیده و رسمی لباس میپوشد ولی وقتهایی که با شما قرار دارد ناگهان با لباسهای باز و سکسی ظاهر میشود، این ممکن است به معنی تلاش او برای اعلام علاقه‌ی فیزیکی‌اش به شما باشد. جرقه‌ای در اولین لحظه‌ی قرار عاطفی با شما که میتواند آتش عشقبازی و سکس را در انتهای شب میانتان برافروزد. از آنجا که آقایان معمولاً فقط منتظر یک تعارف هرچند کوچک‌اند معمولاً با عجله کار را خراب میکنند. کمی مودب بودن و درست رفتار کردن میتواند باعث شود در پایان قرار، دختر شما را به خانه‌اش دعوت کند.


۴) شما را دعوت میکند داخل

یکی از علامت‌های کلاسیک بانوان وقتی که به شما علاقه‌ی فیزیکی دارند، این است که شما را به خانه و یا مثلاً برای خواستن نظر شما راجع به یک لباس خاص به اطاق خوابشان دعوت میکنند. این بزرگترین دلیل و اثبات این است که آن خانم به شما اعتماد دارد و نسبت به شما احساس نزدیکی میکند، هر احساس نزدیکی‌ای قرار نیست به سکس منتهی شود. پس هر بار دختری شما را به خانه‌اش دعوت کرد سریعاً نتیجه‌گیری نکرده و به خود امیدهای واهی ندهید! اما اگر به خانه‌اش دعوت شدید، اگر او با شما لاس زد. اگر مرتباً شما را لمس کرد و پشت سر هم جوک‌های سکسی تعریف کرد و در آخر شما را به خانه‌اش دعوت کرد خوب این علامت بسیار واضحی است که او شما را میخواهد و علاقه‌ای بیشتر از یک دوست به شما دارد. حال ممکن است این دعوت به سکس منتهی نشود اما چند بوسه‌ی آبدار و چند لیوان شراب عالی در انتظار شماست پس با وجود این که همه‌ی اینها علامت‌های خوبی‌ست اما هیچ چیز صددرصد و قطعی نیست پس تا آخرین لحظه یک جنتلمن واقعی باشید.


۵) بوسه‌های شب بخیر او بسیار عمیق است
بوسه یکی از قدرتمندترین راه‌های ابراز علاقه دختران به پسران است. اگر در طول قرار جاذبه‌ی جنسی بین شما افزایش یابد و شما در پایان شب او را به خانه‌اش برسانید. ممکن است در لحظه‌ی خداحافظی او شما را خیلی عمیق ببوسد این معنایش این است که بسیار به شما علاقه‌مند شده و میخواهد به شما نزدیکتر شود. این میتواند به دو معنا باشد؛ حالت اول این است که میخواهد شما بدانید اگر با او درست رفتار کنید در درازمدت چه چیزی در انتظارتان خواهد بود و حالت دوم این است که او میخواهد به شما حالی کند وقت منت‌کشی برای این که به داخل دعوتتان کند رسیده! اگر حالت دوم درست باشد شما شب را آنجا خواهید ماند. بهترین راه برای تشخیص این دو حالت از یکدیگر این است که از او بپرسید میخواهید به داخل برویم؟ از واکنشش میتوانید به جواب خود برسید اگر دستتان را گرفت و به داخل برد شب گرمی در انتظارتان است. اگر بهانه‌ای برای بیدار شدن در صبح زود آورد سریع شب بخیر گفته و اصرار نکنید زیرا او را از خود بیزار خواهید کرد...


۶) همیشه در انتخاب جا برای نشستن نزدیکترین جا را به شما انتخاب میکند

چگونه میتوان فهمید اگر دختری به شما علاقه‌مند است و میخواهد به شما نزدیک شود و یا میخواهد شما فاصله‌تان را با او حفظ کنید؟ اگر دختری از شما خوشش نیاید همیشه دقت میکند بین محل نشستنش با شما فاصله‌ی کافی وجود داشته باشد. اما اگر همیشه تلاش میکند در کنار شما بنشیند، این یک علامت بسیار خوب است که از شما خوشش می‌آید و احتمال این که به سکس با شما فکر کند نیز هست. فاصله‌ی فیزیکی گاهی اوقات میتواند بیانگر میزان جذاب بودن شما برای طرف مقابلتان باشد. جذابیتی که میتواند فیزیکی و یا عاطفی باشد و در بعضی موارد هر دو. اگر او همیشه سعی میکند در کنار شما بنشیند حتی در مواقعی که مجبور نیست، این نشان‌دهنده‌ی علاقه‌اش به شماست. به ملایمت و آرامی به سمت او پیشروی کنید. شوخی‌های سبک و مودبانه را چاشنی حرف‌هایتان کنید و درنهایت به آرامی و برای مدت کوتاه (چند ثانیه) او را لمس کنید. واکنش او صحت حدستان را به شما نشان خواهد داد.


٧) لبهایش را لیس میزند

از علامات خیلی روشنی که یک زن مایل است با شما بخوابد؛ لیسیدن لبهایش است. البته اگر چیزی مانند عسل و یا مربا روی لبهایش مالیده شده که هیچ! ولی اگر لبهایش پاک است اما او ناخودآگاه آنها را جلوی پسری به آرامی لیس میزند، این نشان‌دهنده‌ی جذاب بودن آن مرد برای اوست. در اینجا لیسیدن لبها واکنشی غیر ارادی از طرف دخترانی‌ست که به سمت مردی جذب شده‌اند و در آن لحظه افکاری سکسی نسبت به او دارند. این اغواگرانه است اما علامت بسیار خوبی هم هست که ثابت میکند او به سکس با شما فکر میکند.


٨) همیشه به شما غذا و دسر تعارف میکند
یکی دیگر از این علامات علاقه‌ی مداوم دختر به تقسیم غذاهایش با شماست. دقت بفرمایید وقتی صحبت از غذا و مخصوصاً دسر است هیچ‌کس علاقه به تقسیم کردن خوراکی‌هایش با دیگران ندارد. این مشخصاً علامت این است که دختر میخواهد با شما صمیمی‌تر شود. گاهی اوقات مردانی که با هم رفیق و صمیمی هستند غذایشان را با هم تقسیم میکنند اما اگر شما به تازگی با دختری آشنا شدید و او مداوماً غذایش را به شما تعارف و با شما تقسیم میکند این علامت این است که میخواهد به شما نزدیکتر شود.


٩) هرکاری که شما میکنید باعث تحریک شدن جنسی او میشود
این واقعاً فوق العاده‌ست که در صمیمیت به درجه‌ای برسید که تمام کارهای شما باعث تحریک جنسی او شود. اگر دختر در اطراف شما عاطفی‌تر و احساساتی‌تر از حد معمول عمل میکند. او میخواهد که شما تکانی به خود داده و رابطه را جدی‌تر بگیرید. زمانی که دختر به تمام جوکهای بیمزه‌ی شما میخندد. وقتی شما را خردمند، خوش‌هیکل و یک آشپز نابغه خطاب میکند، وقتی مداوماً به شما میگوید چقدر باهوش هستید در حالی که هردویتان میدانید اینطور نیست! این ثابت میکند که او کاملاً به شما علاقه‌مند شده و منتظر یک حرکت جدی از طرف شماست.
اگر دختری مداوماً و به بهانه‌های مختلف از شما تعریف کرد، مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که او به هیچ وجه مجبور به این کار نیست! البته این به آن معنی نیست که او میخواهد بلافاصله با شما بخوابد. اما این که او به جزئیات دقت میکند علامت مهمی‌ست که او به شما علاقه‌مند شده است. نباید بگذارید این تعریف‌ها روی غرورتان تاثیر گذاشته و شما را وادار به تغییر رفتار از نوع خودپسندانه کند. دقت کنید نوع تعریف‌ها شما را به اشتباه نیندازد. پیراهنت زیباست با عجب بازوهای کلفت مردانه‌ای داری بسیار متفاوت است! مخصوصاً وقتی در انتهای جمله دختر با لبخند بازوان شما را لمس کند. اولی صرفاً از روی ادب گفته شده اما دومی نشان از جذابیت شما دارد. اگر دقت کنید متوجه میزان تفاوت تعریفها از هم و معنی پنهانشان خواهید شد. گاهی اوقات این تفاوتها میتواند بسیار عظیم و فاحش باشد.


۱٠) از شما راجع به سوابق جنسی‌تان سوال میکند
اگر برای دختر جالب نباشید او هرگز راجع به روابط جنسی گذشته‌تان از شما سوال نخواهد کرد. دلیل پرسیدن این سوالات از شما این است که میخواهد بفهمد شما چطور مردی هستید. آیا شما کسی هستید که به او صدمه‌ی عاطفی خواهد زد؟ آیا شما یک دخترباز حرفه‌ای هستید؟ آیا دچار بیماری‌های جنسی از نوع ذهنی و یا جسمی هستید؟ با این که به شما علاقه‌مند شده اما میخواهد قبل از انجام هر کاری بداند دارد وارد چه ماجرایی میشود. برای این کار او از شما سوالات مستقیم و یا غیرمستقیمی راجع به دوست‌دخترهای قبلی و روابطتان خواهد پرسید.


حال که از ده نشانه‌ی این که دختر مایل به سکس با شماست آگاه شده‌اید میتوانید از خود بپرسید آیا دختری که به او وقت میگذرانید مایل به سکس با شماست؟ قبل از این که به خود پاسخ بدهید مطمئن شوید او چند مورد از این علامت‌ها را از خود نشان داده. بله چند مورد! چون یکی کافی نیست.
در ادامه باید اضافه شود که حتی اگر به این یقین رسیدید که او مایل به سکس با شماست، حتماً قبل از انجام هر کاری با او حرف زده و از رضایت او مطمئن شوید. زمان درست پرسیدن سوال نیز اهمیت دارد. «هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد» پس هرگز عجله نکنید. تا زمانی که با هم تنها شده باشید صبر کنید. زمان‌بندی صحیح برای انجام هر کاری بسیار اهمیت دارد.
برگرفته از:

healthmad.com/signs-she-wants-to-sleep-with-you


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 24

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • zoj.ziba4  

 • عضو از 1396/12/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 3363

 • 11774

تمام این علائم رو کامل زنم به یکی از دوستام نشون...


تمام این علائم رو کامل زنم به یکی از دوستام نشون میده اونم بهش پیشنهاد سکس داده اما بهش نمیده


ـــــــــــ


 • 1 • katiusha.sh  

 • عضو از 1397/9/2

 • پست‌‌‌ها: ‌ 59

 • 12

نقل از: zoj.ziba4


نقل از: zoj.ziba4 تمام این علائم رو کامل زنم به یکی از دوستام نشون میده اونم بهش پیشنهاد سکس داده اما بهش نمیده

زنت کوسش میخاره و کرم داره کیر کلفتمو میخواد از کون جرررررش بدم


ـــــــــــ

آیدی تلگرامم Bebetoo • 0ممنون اسکلت عزیز یکی از مواردشو یاد گرفتم


اما گاها باید افسوس چیزی رو خورد که....

برای تعدادی مهم نیست موضوع یا مطلب چی باشه....

فقط براشون کافیِ به اندازۀ خودشون ابراز نظر کرده باشن


ـــــــــــ

 • 2 • saman3366  

 • عضو از 1397/7/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 15

 • 7

خیلی عالیه


خیلی عالی اما حیف که این موارد واسه خارج از کشورها داخل ایران ازین کارها نمیکنند


ـــــــــــ

 • 4 • mshayan123  

 • عضو از 1392/8/14

 • پست‌‌‌ها: ‌ 14

 • 32

مرسی


خوبه گفتی نشونه هاشو من فک میکردم وقتی راجب غنی سازی اورانیوم ازم بپرسه ینی نخ میده


ـــــــــــ


 • 3سلام


ممنون از تاپیک

فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه

چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


ـــــــــــ


 • 0پاسخ


نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 1ممنون از جوابتون


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


ـــــــــــ


 • 4 • میووو  

 • عضو از 1397/9/13

 • پست‌‌‌ها: ‌ 66

 • 181

مرسی حسام عالی بود


مرسی حسام عالی بود


ـــــــــــ

 • 2 • Arman_R  

 • عضو از 1396/4/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 23

 • 91

.


نقل از: zoj.ziba4 تمام این علائم رو کامل زنم به یکی از دوستام نشون میده اونم بهش پیشنهاد سکس داده اما بهش نمیده

دارع کوص گیر میارتش


ـــــــــــ


 • 1خخخ


نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


یحتمل میخواسه «هر زنی متفاوت است» رو واکاوانه‌طورتر توضی بده که منظور از "تفاوت" در اینجا صرفاً مربوط به شخصیت زن میشود نه ظاهر و چیزای دیگه. یوخوده شاخ و برگ دادن به متن برا کمک به شکافتن بیشتر مضمون، جای دوری نمیره البته تا جایی که اصلِ منظور رو تغییر نده (که جمله‌ی مد نظر هم اینچنین نبوده).
به هر روی انتقاد شما مبنی بر امانت‌داری به اطلاع مترجم رسانده میشود.
سپاس


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2ممنون


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


یحتمل میخواسه «هر زنی متفاوت است» رو واکاوانه‌طورتر توضی بده که منظور از "تفاوت" در اینجا صرفاً مربوط به شخصیت زن میشود نه ظاهر و چیزای دیگه. یوخوده شاخ و برگ دادن به متن برا کمک به شکافتن بیشتر مضمون، جای دوری نمیره البته تا جایی که اصلِ منظور رو تغییر نده (که جمله‌ی مد نظر هم اینچنین نبوده).
به هر روی انتقاد شما مبنی بر امانت‌داری به اطلاع مترجم رسانده میشود.
سپاس

بنده هم با مقایسه دقیق و خوندن متن ترجمه متوجه هدف مترجم شدم که هدفش ترجمه صرف تحت الفظی نبوده و به قول شما خواسته با شکافتن بیشتر منظور نویسنده اصلی رو برسونه

ولی توجه داشته باشید یه فرد مترجم در درجه اول یه متعهد اخلاق مدار باشه در این جور متن های آموزش سکسی که نوشته می شه اضافه یا کم کردن یه لغت گاه می تونه باعث سوبرداشت بشه

ولی در کل از اینکه به کامنت من توجه کردید و با کمال احترام پاسخ دادین ممنونم

به امید ترجمه های بهتر و دقیق تر


ـــــــــــ


 • 1عرض شود که


نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


یحتمل میخواسه «هر زنی متفاوت است» رو واکاوانه‌طورتر توضی بده که منظور از "تفاوت" در اینجا صرفاً مربوط به شخصیت زن میشود نه ظاهر و چیزای دیگه. یوخوده شاخ و برگ دادن به متن برا کمک به شکافتن بیشتر مضمون، جای دوری نمیره البته تا جایی که اصلِ منظور رو تغییر نده (که جمله‌ی مد نظر هم اینچنین نبوده).
به هر روی انتقاد شما مبنی بر امانت‌داری به اطلاع مترجم رسانده میشود.
سپاس

بنده هم با مقایسه دقیق و خوندن متن ترجمه متوجه هدف مترجم شدم که هدفش ترجمه صرف تحت الفظی نبوده و به قول شما خواسته با شکافتن بیشتر منظور نویسنده اصلی رو برسونه

ولی توجه داشته باشید یه فرد مترجم در درجه اول یه متعهد اخلاق مدار باشه در این جور متن های آموزش سکسی که نوشته می شه اضافه یا کم کردن یه لغت گاه می تونه باعث سوبرداشت بشه

ولی در کل از اینکه به کامنت من توجه کردید و با کمال احترام پاسخ دادین ممنونم

به امید ترجمه های بهتر و دقیق تر


درست میفرمائید ولی بسگی داره که این اضافه یا کم کردنِ واژگان، به‌جا باشد یا نابجا.
ینی واژگانِ افزوده شده موجب انحراف از منظور اصلی نویسنده‌ میشود یا این‌که به فهم بهتر آن کمک میکند چرا که اگر حالت دوم باشد پس مترجم در اخلاق‌مداری خعلی هم مایه گذاشته که فارسی‌زبونا بتونن ارتباط بهتری با متن برقرار کنن و میشه گف کارش ارزشمندتر از یه ماشین برگردان صرف بوده.
بهرحال اگه بازم با مقایسه‌ی متن اصلی دیدید جایی از ترجمه جوری شده که احتمال سوء برداش به‌وجود میاره اطلا بدید تا رسیدگی شود.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2ببینید


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


یحتمل میخواسه «هر زنی متفاوت است» رو واکاوانه‌طورتر توضی بده که منظور از "تفاوت" در اینجا صرفاً مربوط به شخصیت زن میشود نه ظاهر و چیزای دیگه. یوخوده شاخ و برگ دادن به متن برا کمک به شکافتن بیشتر مضمون، جای دوری نمیره البته تا جایی که اصلِ منظور رو تغییر نده (که جمله‌ی مد نظر هم اینچنین نبوده).
به هر روی انتقاد شما مبنی بر امانت‌داری به اطلاع مترجم رسانده میشود.
سپاس

بنده هم با مقایسه دقیق و خوندن متن ترجمه متوجه هدف مترجم شدم که هدفش ترجمه صرف تحت الفظی نبوده و به قول شما خواسته با شکافتن بیشتر منظور نویسنده اصلی رو برسونه

ولی توجه داشته باشید یه فرد مترجم در درجه اول یه متعهد اخلاق مدار باشه در این جور متن های آموزش سکسی که نوشته می شه اضافه یا کم کردن یه لغت گاه می تونه باعث سوبرداشت بشه

ولی در کل از اینکه به کامنت من توجه کردید و با کمال احترام پاسخ دادین ممنونم

به امید ترجمه های بهتر و دقیق تر


درست میفرمائید ولی بسگی داره که این اضافه یا کم کردنِ واژگان، به‌جا باشد یا نابجا.
ینی واژگانِ افزوده شده موجب انحراف از منظور اصلی نویسنده‌ میشود یا این‌که به فهم بهتر آن کمک میکند چرا که اگر حالت دوم باشد پس مترجم در اخلاق‌مداری خعلی هم مایه گذاشته که فارسی‌زبونا بتونن ارتباط بهتری با متن برقرار کنن و میشه گف کارش ارزشمندتر از یه ماشین برگردان صرف بوده.
بهرحال اگه بازم با مقایسه‌ی متن اصلی دیدید جایی از ترجمه جوری شده که احتمال سوء برداش به‌وجود میاره اطلا بدید تا رسیدگی شود.

ببینید اکثریت دوستان ایرانی و فارسی زبان قبول کنید نه تنها به زبان انگلیسی مسلط نیستن بلکه حتی با عملکرد و کاربرد های واژگان فارسی در متن هم بیگانه هستم

در اینجا هدفم نقد صریح و دور شدن از موضوع اصلی نیست

ولی خلاصه کلامم اینه الان متن ترجمه شده مترجم شما 40 تا 50 درصد اصالت متن اصلی رو دربر داره

و مترجم باز به قول شما با نیت کمک به فهم و درک متن اصلی به سلیقه خود کلمات و عبارت ها رو ترجمه کرده

موارد بسیاری هست که جاش در اینجا نیست از همین متن ترجمه شده دیدم که اصلا معنای ترجمه شده منظور نویسنده اصلی نبوده

به عنوان مثال تیتر های 10 گانه ترجمه شده چرا نباید با عرف استاندارد کلمات معادل فارسی موجود برا کلمات انگلیسی ترجمه بشه

ولی چون دوستان تسلط ندارن و حتی احساس می کنم خوده مترجم هم تسلط نداشته رو به جمله سازی از روی متن اصلی کرده یعنی به جای ترجمه دقیق به اصطلاح علم ترجمه فرده مترجم ترجمه چشمی انجام داده که این روش به ترجمه سریع هم معروفه به خاطر همین شما می ببینید متن اصلی کمتر از متن ترجمه شده هست چرا چون خیلی از موارد جمله سازی های خوده مترجم هست

توجه کنید این امر یک روش مرسوم هست و نمی شه انتقاد صریح کرد چون اکثریت مخاطبین تسلط ندارن بنابراین دست مترجم در ترجمه آزاده و فرد مترجم با اطلاع از چهار کلمه انگلیسی بدون رعایت قواعد دست به ترجمه زده

بازم هم می گم اگه مصداق یا مثال خواستین بسیاره

در کل درسته متن اصلی در آموزش سکس ارجحیت بر متون فارسی داره ولی جمله سازی با اتکا سطحی بر متن اصلی صحیح نیست

ممنون از شما


ـــــــــــ


 • 1عرض شود که


نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز ممنون از تاپیک فقط یه سوال متن های انگلیسی رو شخصا ترجمه می کنید یا از نرم افزار های ترجمه چون من یه مقایسه متن ترجمه با متن اصلی کردم بعضی از قسمت های ترجمه مشکل داشته


توسط مترجمها ترجمه میشود.

فقط یه سوال اگه توسط مترجم ترجمه می شه چرا در برگردان از متن اصلی به فارسی امانت داری صورت نمی گیره

یه مقایسه ساده بین متن اصلی و متن ترجمه نشون می ده مترجم کلمات و اصطلاحات خارج از متن اصلی رو به سلیقه شخصی خودش آورده

مثلا این عبارت ساده Every woman is different

این جور ترجمه شده

هر زنی فرمول شخصیتی خاص خودش رو داره

از کی تا حالا کلمه different به معنایی فرمول شخصیتی معنا و تعبیر شده

لطفا سعی کنید در ترجمه متون اصلی دست تو متن اصلی نبرید و امانت دار باشید


یحتمل میخواسه «هر زنی متفاوت است» رو واکاوانه‌طورتر توضی بده که منظور از "تفاوت" در اینجا صرفاً مربوط به شخصیت زن میشود نه ظاهر و چیزای دیگه. یوخوده شاخ و برگ دادن به متن برا کمک به شکافتن بیشتر مضمون، جای دوری نمیره البته تا جایی که اصلِ منظور رو تغییر نده (که جمله‌ی مد نظر هم اینچنین نبوده).
به هر روی انتقاد شما مبنی بر امانت‌داری به اطلاع مترجم رسانده میشود.
سپاس

بنده هم با مقایسه دقیق و خوندن متن ترجمه متوجه هدف مترجم شدم که هدفش ترجمه صرف تحت الفظی نبوده و به قول شما خواسته با شکافتن بیشتر منظور نویسنده اصلی رو برسونه

ولی توجه داشته باشید یه فرد مترجم در درجه اول یه متعهد اخلاق مدار باشه در این جور متن های آموزش سکسی که نوشته می شه اضافه یا کم کردن یه لغت گاه می تونه باعث سوبرداشت بشه

ولی در کل از اینکه به کامنت من توجه کردید و با کمال احترام پاسخ دادین ممنونم

به امید ترجمه های بهتر و دقیق تر


درست میفرمائید ولی بسگی داره که این اضافه یا کم کردنِ واژگان، به‌جا باشد یا نابجا.
ینی واژگانِ افزوده شده موجب انحراف از منظور اصلی نویسنده‌ میشود یا این‌که به فهم بهتر آن کمک میکند چرا که اگر حالت دوم باشد پس مترجم در اخلاق‌مداری خعلی هم مایه گذاشته که فارسی‌زبونا بتونن ارتباط بهتری با متن برقرار کنن و میشه گف کارش ارزشمندتر از یه ماشین برگردان صرف بوده.
بهرحال اگه بازم با مقایسه‌ی متن اصلی دیدید جایی از ترجمه جوری شده که احتمال سوء برداش به‌وجود میاره اطلا بدید تا رسیدگی شود.

ببینید اکثریت دوستان ایرانی و فارسی زبان قبول کنید نه تنها به زبان انگلیسی مسلط نیستن بلکه حتی با عملکرد و کاربرد های واژگان فارسی در متن هم بیگانه هستم

در اینجا هدفم نقد صریح و دور شدن از موضوع اصلی نیست

ولی خلاصه کلامم اینه الان متن ترجمه شده مترجم شما 40 تا 50 درصد اصالت متن اصلی رو دربر داره

و مترجم باز به قول شما با نیت کمک به فهم و درک متن اصلی به سلیقه خود کلمات و عبارت ها رو ترجمه کرده

موارد بسیاری هست که جاش در اینجا نیست از همین متن ترجمه شده دیدم که اصلا معنای ترجمه شده منظور نویسنده اصلی نبوده

به عنوان مثال تیتر های 10 گانه ترجمه شده چرا نباید با عرف استاندارد کلمات معادل فارسی موجود برا کلمات انگلیسی ترجمه بشه

ولی چون دوستان تسلط ندارن و حتی احساس می کنم خوده مترجم هم تسلط نداشته رو به جمله سازی از روی متن اصلی کرده یعنی به جای ترجمه دقیق به اصطلاح علم ترجمه فرده مترجم ترجمه چشمی انجام داده که این روش به ترجمه سریع هم معروفه به خاطر همین شما می ببینید متن اصلی کمتر از متن ترجمه شده هست چرا چون خیلی از موارد جمله سازی های خوده مترجم هست

توجه کنید این امر یک روش مرسوم هست و نمی شه انتقاد صریح کرد چون اکثریت مخاطبین تسلط ندارن بنابراین دست مترجم در ترجمه آزاده و فرد مترجم با اطلاع از چهار کلمه انگلیسی بدون رعایت قواعد دست به ترجمه زده

بازم هم می گم اگه مصداق یا مثال خواستین بسیاره

در کل درسته متن اصلی در آموزش سکس ارجحیت بر متون فارسی داره ولی جمله سازی با اتکا سطحی بر متن اصلی صحیح نیست

ممنون از شما


با سپاس فراوان از این‌که وخ گذاشتید و دقت کردید.
این انتقاد بی‌تردید برا ترجمه‌های بعدی مفید واقع خواهد شد. بخصوص اونچه درمورد کوتا شدن متن ترجمه فرمودید کاملاً به‌جا و مهم بود از نظر خودم که حتماً میسپرم رسیدگی شود.


حال که بحث از ترجمه‌ی زبان خارجی‌ست، بد نیس سعی شود همین فارسی خودمان را نیز پاس بداریم!
این "خوده مترجم" که میفرمائید اشتباس، (از اشتباهات متداول نوشتار فارسی که به طرزی رومخی رایج شده اخیراً در فضای مجازی) درستش میشود "خودِ مترجم".
میتوانید بنگرید به ← اسفاده‌ی درست از ه و کسره


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2 • شکیلاmj  

 • عضو از 1397/4/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 77

 • 409

جالب بود ولی دخترای ایرانی خیلی اداتنگارو درمیارن...


جالب بود ولی دخترای ایرانی خیلی اداتنگارو درمیارن حتی اگه همه این موارد هم به طرف نشون بدن بازم بهشون نمیدن (biggrin)


ـــــــــــ


 • 1 • shahx-1  

 • عضو از 1396/3/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 753

 • 8722

نکته : زبان انگلیسی زبان خلاصه و کوتاه گویی است...


نکته : زبان انگلیسی زبان خلاصه و کوتاه گویی است پس گاهی اوقات در ترجمه صحیح و ((مفهوم)) یک متن انگلیسی به فارسی برای چهار جمله باید یک پاراگراف کامل به فارسی نوشته شود تا متن کاملا روان و مفهوم باشد.

نکته : کتب درسی هرچقدر هم خشک و گنگ باشند بازهم دانش اموزان برای قبولی در امتحان و پاس کردن واحد ها مجبور به خواندنشان هستند تعهد و اجباری که در مورد مقالات روزنامه و یا سایتهای علمی به هیچ عنوان وجود ندارد. در نتیجه اگر متن خشک گنگ و یا نا مفهوم باشد. خواننده مطالعه متن را در همان پاراگراف های اولیه رها کرده و گرداننده سایت و یا مجله به هدف خود یعنی بالا بردن سطح اگاهی جامعه که منجر به ایجاد تحولات فرهنگی خواهد شد نخواهد رسید. پس مفهوم بودن روان بودن و شرح دادن مطالب برای رساندن مقصود به واضح ترین شکل ممکن برای هر متن اموزشی الزامیست.

بررسی کیفیت ترجمه :

اگر تعداد کلمات متن انگلیسی و متن فارسی با هم مقایسه شود در نتیجه گیری نهایی سه احتمال وجود دارد.

الف : تعداد کلمات متن انگلیسی و ترجمه فارسی آن دقیقا برابر باشد که بدین معنیست که ترجمه ماشینی و گنگ و نامفهوم بوده و مترجم یا از نرم افزارهای ترجمه استفاده کرده و یا با ترجمه تحت اللفظی حداقل کار ممکن رو انجام داده متن های این چنینی معمولا توسط استاد به دانشجو . و توسط دانشجو به دارالترجمه برگشت داده می شوند.

ب: تعداد کلمات متن فارسی کمتر از کلمات متن انگلیسی باشند که بدین معنیست که مترجم کم کاری و کم فروشی کرده و به طور خلاصه دزد...... می باشد.

ث: تعداد کلمات متن فارسی از متن انگلیسی بیشتر بوده و ترجمه به روان ترین و واضح ترین شکل ممکن انجام شده که طبیعتا چه در زمان نوشتن چه در زمان غلط گیری وقت بیشتری رو به خودش اختصاص میدهد اما نتیجه کار قابل قبول مفهوم و قابل انتشار است.

تعداد کلمات انگلیسی متن اصلی:1935

تعداد کلمات فارسی ترجمه متن : 2377

التماس تفکر.......


ـــــــــــ


 • 1 • Bahaal7  

 • عضو از 1396/12/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11

 • 27

درسته ولی...


در مورد هفتاد درصد مواردی که باهاشون خوابیدم درسته ولی ی نکته اینجا ایرونه و همه چی برعکس و دخترای ایرونی تکلیفشون با خودشون معلوم نیس، تشنه ی احترام و قدرتن. (الان ی عالمه نظر منفی میاد! دادا، واقعیت مث کیر راست، سخته، سفته.) درواقع شاید این حرکات جنسی واس جوامع سالم و همخوابی پذیر صدق میکنه و معنی میده و ما پسرا میتونیم بفهمیمش.(سوت داور تو زمین فوتبال معنی میده نه وسط اتاق.) نه اینجا که همه تو فکر پاره کردن همن.اینجا ی جور دام معنی میشه یا اصن معنی نمیشه یا هرزگی محسوب میشه. حتی خود دخترم بد از نخ دادن نسبت به خودش حس بدی داره! حتی متاهلاشم از این نشونه ها نمیبینن!!! چن نفرو دیدین اینطوری؟! پلنگا؟ چ میکنه این جامعه ی ایرونی.

ـــــــــــ

نابود. • 0 • Sorenapesar  

 • عضو از 1397/2/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 63

 • 43

ده نشونه نخ دادن خواهرزن و بگو


ده نشونه نخ دادن خواهرزن و بگو


ـــــــــــ


 • 0 • Pichak77  
 • عضو از 1396/1/11

 • پست‌‌‌ها: ‌ 24

 • 11

نقل از: zoj.ziba4


نقل از: zoj.ziba4 تمام این علائم رو کامل زنم به یکی از دوستام نشون میده اونم بهش پیشنهاد سکس داده اما بهش نمیده

شاید زنت میخاسته ایستگاه کنه طرفو (biggrin) (biggrin) (biggrin)


ـــــــــــ


 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «