۱۰ چیز که مردا از زنا میخوان ولی نمیگن۱۰ چیزی که مردان از زنان می‌خواهند اما از درخواست آن واهمه دارند

by Dave Martinez
09/01/2013


[جستار پیشِ رو لیستی از برخی موارد که شاید حرف دل بسیاری از مردا باشد را پوشش داده. ولی تردیدی نیس که ممکن است دچار کم و کاستی و ضعف‌‌هایی نیز باشد، اگر موارد دیگری هم هس که فک میکنید جاش در این لیست خالی‌ست میتوانید اضافه نمائید.]


مثل اکثر زنان، احتمالاً شما نیز درخواستهایی دارید که دوست دارید مردتان انجام دهد یا چیزی وجود دارد که می‌خواهید درباره‌ی وی بدانید ولی بنا به دلایلی نمی‌توانید درباره‌ی آن بپرسید. ولی این تنها درباره‌ی زنان صدق نمی‌کند ، برخی خواسته‌ها هم وجود دارند که مردان از زنان می‌خواهند ولی واهمه دارند که درخواست کنند...
حدس درست است؛ مسئله‌ای که مردان عمدتاً می‌ترسند از زنان درخواست کنند، سکس است! مردان معمولاً درباره‌ی آنچه می‌خواهند انجام دهند یا تجربه کنند تا رضایت بیشتری از سکس خود داشته باشند، کنجکاو هستند. برخی اوقات کنجکاوی ریشه در فانتزی‌های جنسی دارد، اما عمدتاً به خاطر مسائلی‌ست که مردان در مجلات یا ویدئوها با آن‌ها برخورد می‌کنند. مردان موجودات ظاهربینی هستند و در مورد سکس هم همینطور است، آن‌ها به تصاویر جنسی جذب می‌شوند.جدای از سکس، مردان همچنین می‌ترسند که درباره‌ی عادت‌های زنان که از نظر آن‌ها عجیب است، بپرسند. این‌ها شامل برخی عادت‌های لباس پوشیدن و همچنین نحوه‌ی برقراری ارتباط (یا ناتوانی در برقراری ارتباط) با مردان است. اکثر این عادت‌ها ممکن است بدیهی باشند اما در واقعیت برای مردان مبهم و مرموز هستند.
این موارد چه بدیهی باشند یا خیر، یک نکته‌ی مشترک دارند: مردان نمی‌توانند درباره‌ی آن‌ها سؤال بپرسند، چون میترسند که این کار رابطه‌ی آن‌ها با زنان خود را تحت تأثیر قرار دهد. برای مثال؛ مسائلی وجود دارند که مردان هرگز درباره‌ی آن‌ها نخواهند پرسید، زیرا می‌ترسند چنین پرسش‌ها یا درخواست‌هایی باعث تحقیر زنان شود. مردان همچنین از ارائه‌ی برخی درخواستهای خاص نیز اجتناب می‌کنند، زیرا از رد شدن درخواستهای خود واهمه دارند و دوست ندارند چنین اتفاقی ب‌یافتد.
با توجه به این که هر یک از مردان متفاوت هستند، فهرست مسائل و پرسش‌هایی که مردان آن‌ها را مطرح نمی‌کنند، می‌تواند به بلندی فهرست مردانی باشند که تا به حال روی کره زمین زندگی کرده‌اند. با این حال، برخی مسائل وجود دارند که در میان مردان مشترک هستند و در اینجا به ۱۰ مورد از آن‌ها اشاره می‌‌شود:


١) فقط دراز نکشید، حرف بزنید

اگر در حین سکس چیزی بگویید، خوب است. اگر لازم است، جیغ بکشید اما آه و ناله کردن یا فقط حرف زدن هم کفایت می‌کند! آنچه برای مردان اهمیت دارد، این است که بدانند کاری می‌کنند که پارتنرشان احساس خوبی داشته باشد. به یاد داشته باشید که یک مرد علاوه بر لذت بردن از سکس خود، از اینکه بداند می‌تواند از لحاظ جنسی رضایت پارتنر خود را جلب کند احساس غرور می‌کند.
همچنین مردان باید بدانند که موقع سکس درست پیش می‌روند. بنابراین نترسید که بگویید آرامتر فلان کار انجام شود یا مثلاً به اشتباه یا جای اشتباهی مورد مالش و نوازش قرار گرفته. نظرات مانند این‌ها کمک می‌کند که اوضاع خوب پیش برود.
مهم‌تر از آن، هنگامی که به ارگاسم نزدیک‌ می‌شوید بگویید، زیرا باعث می‌شود تا مردان انزال خود را کنترل کنند و بتوانند همگام با شما ارضا شوند. برای برخی مردان، این که بتوانند خود را نگه دارند تا قبل از زن خود ارضا نشوند می‌تواند کار بسیار سختی باشد، بنابراین گفتن این که به ارگاسم نزدیک می‌شوید می‌تواند خیلی مفید باشد.


٢) ماجرای کفش‌ و عطرتان چیست؟
ما درک می‌کنیم که کفش‌های شما باید با چیزی که می‌پوشید سِت باشد ولی آیا واقعاً تمام آن کفش‌ها را لازم دارید؟ ست کردن رنگ چه قدر می‌تواند پیچیده باشد؟ سفید با سیاه خوب است و سیاه با تمام رنگ‌های دیگر جور درمی‌آید. اما ظاهرا اینطور نیست، یک رنگ با یک رنگ خاص باید ست باشد، راه‌راه با راه‌راه و خالخالی با خالخالی. واقعاً؟!
و حالا مسئله‌ی عطر. انگار به اندازه‌ی کافی سخت نبود تا درک کنیم چرا به آن همه کفش نیاز دارید، حالا باید بفهمیم که چرا به عطرهای مختلف نیاز دارید. آیا آن‌ها نیز رنگ‌های متفاوتی دارند؟ شاید هم این ما هستیم که متوجه نمی‌شویم.
اما جرأت نمی‌کنیم که بپرسیم، چون می‌دانیم که از لحاظ منطقی برای همه مقدور نیست که این نوع زیاده‌روی را توضیح دهند. و منطق چیزی‌ست که همه‌ی مردان درک می‌کنند. جرأت نمی‌کنند که بپرسند، چون دقیقاً می‌دانند چه حرفی خواهید زد یا چه فکری خواهید کرد: که شما را به ولخرج بودن متهم می‌کنند. و ما مردان می‌دانیم که انجام این کار تنها باعث ناراحتی شما خواهد شد و وضعیت بدتر می‌شود.


٣) برخی اوقات شما آغازگر سکس باشید

نمی‌توانید فکرش را بکنید که چه قدر دوست داریم شما آغازگر سکس باشید و منظورمان کاملاً جدی‌ست نه این که فقط به سکس اشاره کنید. می‌خواهیم کاری را بکنید که ما می‌کنیم – لمس کنید، بیشتر لمس کنید، نوازش کنید، ببوسید و...
مسئله این است که وقتی شما آغازگر سکس باشید، باعث می‌شوید احساس کنیم که ما را می‌خواهید و اعتماد به نفس ما افزایش پیدا می‌کند. اینکه احساس کنیم ما را می‌خواهید به این معناست که هنوز هم برای شما جذاب هستیم، کسی هستیم که بعد از این همه مدت هنوز او را می‌خواهید. درواقع این کار کمک می‌کند به ما یادآوری شود که چه قدر برای شما مهم هستیم.


۴) وقتی می‌گویید «خوبه» واقعاً منظورتان چیست؟
به‌علاوه منظورتان از «باشه» یا «هر کاری فکر می‌کنی درسته بکن» چیست؟ چون وقتی اینها را می‌گویید و ما آن کار را انجام می‌دهیم ، برعکس عصبانی می‌شوید! برای ما گیج‌کننده‌تر این است که زمان‌هایی وجود دارد که «باشه» واقعاً به معنای "باشه" است. اما ظاهراً در خانم‌ها برخی لغات یا عبارات دارای معنای متناقض بسته به خلق و خوی زنان، زمان یا مکان هستند. چالش موجود برای ما این است که بفهمیم منظورتان از «باشه» یا بقیه‌ی کلمات چیست. اگر تفاوت‌ها را به ما یاد بدهید، واقعاً به ما کمک خواهد کرد.


۵) برای ما جذاب و سکسی باشید
برخی مردان واقعاٌ از انجام یکم رقص سکسی لذت می‌برند. مسئله این است که تمام مردان هنگامی که زنان آن‌ها کاری جذاب و سکسی برایشان انجام می‌دهند احساس بسیار خوبی پیدا می‌کنند، پس سعی کنید گاهی در خانه لباس‌های سکسی و شهوت‌انگیز بپوشید. در حالی که اکثر زنان با پوشیدن لباس‌های سکسی برای مردان خود مشکلی ندارند، ولی برخی زنان مثلاً انجام رقص برهنه را تحقیر‌آمیز می‌دانند. به همین خاطر است که هرگز این درخواست را نمی‌کنیم چون نمی‌خواهیم چنین احساسی داشته باشید.


۶) می‌ترسیم از شما بخواهیم که وزن کم کنید
اینطور نیست که از شما بخواهیم دوباره ٢۵ساله به نظر برسید اما متوجه شده‌ایم که دیگر از ما نمی‌پرسید آیا چاق به نظر می‌رسید یا خیر. اگر می‌پرسیدید واقعاً صادقانه جواب نمی‌دادیم، اما حداقل می‌دانستیم که وزنتان برای شما نیز آزاردهنده است.
ما درک می‌کنیم و می‌فهمیم که سرتان شلوغ است، زیرا شما سعی می‌کنید برای شوهر و فرزندان خود و حتی در سر کار بهترین باشید. ما می‌دانیم که شما در عمل یک همستر روی چرخ هستید و به محض این که وقتتان آزاد شد کاری برای انجام دادن پیدا می‌کنید. برای همین ما می‌دانیم که چه قدر می‌تواند برای شما سخت باشد که برای رفتن به باشگاه وقت آزاد داشته باشید.
اما نظرتان راجع به تغییر عادت‌های غذایی چیست؟ چندین نفر در محل کار ما وجود دارند که همین کار را با ورزش کم یا حتی بدون ورزش کردن انجام داده‌ و موفق شده‌اند. آن‌ها نیز خیلی مشغول هستند. تمام آنچه سعی داریم بگوییم این است که بدون اختصاص وقت اضافه و با تغییر برخی عادت‌ها هم می‌توان این کار را انجام داد. اما جرأت نمی‌کنیم که این درخواست را بکنیم، زیرا فکر می‌کنید منظورمان این است که چاق و زشت هستید. ولی خودتان هم می‌دانید منظورمان این نیست. پس دهان خود را می‌بندیم و ساکت می‌مانیم تا صلح برقرار باشد!


٧) سوپرایزهای سکسی

هر از گاهی بدون هیچ دلیلی دوست داریم که یک سکس سریع و سوپرایزی با ما داشته باشید. مثلاً بیایید، درها را قفل کنید، کنترل ما را به دست بگیرید، دامن خود را بالا بکشید، رو پاهای ما بنشینید، لباس‌های ما را دربیاورید و... تا ارضا شویم. سپس یک بوسه‌ی بزرگ و بعد هم بلند شوید بروید به کارهای خودتان برسید. و برخی اوقات که پریود هستید، دوست داریم هر کاری لازم است انجام دهید تا ما ارضا شویم. می‌دانیم که این کار خصوصاً در چنین مواقعی ممکن است خودخواهانه به نظر برسد اما کیر ما به این حرف ها گوش نمی‌کند!
درمورد سکس مقعدی چطور؟ ما دوست داریم که ببینیم این نوع سکس چه احساسی دارد. البته، این مسئله‌ی حساسی‌ست و کسانی هستند که واقعاً از آن وحشت دارند. اما واقعیت این است که اکثر مردان این نوع رابطه را در ذهن خود تصور می‌کنند.
مسئله این است که نمی‌دانیم اگر چنین درخواستی داشته باشیم، چه واکنشی نشان خواهید داد. از طرف دیگر، امیدواریم که اول شما درخواست کنید. پس برای این که همچنان به این موضوع امیدوار باشیم، چیزی نمی‌گوییم و صبر می‌کنیم.


٨) چرا برای خریدن غذایی پول می‌دهید که نمی‌خواهید بخورید؟
می‌دانیم برخی مواد غذایی سالم‌تر هستند اما خرید کردن به مقدار خیلی زیاد ایده‌ی خوبی نیست، خصوصاً وقتی چیزهایی که دفعه‌ی قبل خریدید را ریختید آشغال. ما مخالف مصرف مواد غذایی سالم نیستیم. در واقع، ما این کار را دوست داریم و اگر برنامه‌ی مناسبی داشته باشید بسیار هم خوب است.
مواد غذایی سالمی که پزشکان توصیه می‌کنند، فقط برای کسانی مفید است که واقعاً آن‌ها را مصرف می‌کنند.


٩) نظرتان راجع به ابراز علاقه و محبت در مکانهای عمومی چیست؟
وقتی که زنان دست و بازوی مرد خود را در خیابان موقع راه رفتن می‌گیرند، هر مردی احساس می‌کند که پادشاه است! ولی همان‌قدر که دوست داریم این کار را انجام دهید، به نوعی همان قدر هم دشوار است که چنین درخواستی داشته باشیم! مسئله‌ای نیست اگر زنان چنین درخواستی کنند اما برای مردان نوعی زن‌صفتی به حساب می‌آید. پس حال که می‌دانید، به یاد داشته باشید دست ما را هنگام بیرون راه رفتن بگیرید و حتی ما را بوس کنید...


۱٠) آیا می‌توانیم از سکس خود فیلم بگیریم؟
می‌دانیم که هر کسی می‌تواند خیلی راحت ویدئوی سکس ما را پیدا کرده و آن را در یوتیوب یا فیسبوک ارسال کند تا کل دنیا ببینند! اما واقعیت این است که تماشای فیلم سکس خودمان واقعاً تحریک‌کننده است! نمی‌دانیم چرا ولی واقعاً اینطور است. اما ما هم مثل شما می‌ترسیم که فیلم را گم کنیم و آن را در یوتیوب پیدا کنیم.
اگر شما این فیلم را پیش خود نگه دارید چطور؟ باز هم راضی نمیشوید؟ باشه، بیخیال...


این‌ها برخی از مواردی هستند که بسیاری از مردان می‌خواهند اما می‌ترسند درخواست کنند.
برگرفته از:

youqueen.com/love/relationships/10-things-that-men-want-from-women-but-are-afraid-to-ask


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

سلام


مطالب صاحب تاپیک خوبن و تشکر

ولی یه نکته آیا روند تاپیک ها تکراری و مشابه هم نیست

خیلی از عنوانین تاپیک ها و موضوعات اونا شباهت بهم دارن احساس می کنم صاحب تاپیک واقعا موضوع جدیدی برا گذاشتن پیدا نمی کنه


ـــــــــــ


 • 1عرض شود که


نقل از: الهه.همیشه.سبز مطالب صاحب تاپیک خوبن و تشکر ولی یه نکته آیا روند تاپیک ها تکراری و مشابه هم نیست خیلی از عنوانین تاپیک ها و موضوعات اونا شباهت بهم دارن احساس می کنم صاحب تاپیک واقعا موضوع جدیدی برا گذاشتن پیدا نمی کنه


کودوم تاپیک در گذشته با مضمون «اونچه مرد از زن میخواد ولی روش نمیشه رک و پوسکنده درخواس کنه» موجود بوده که میفرمائی مطلب تکراری‌ست؟


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 0نقل از: اسکلت حشری


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز مطالب صاحب تاپیک خوبن و تشکر ولی یه نکته آیا روند تاپیک ها تکراری و مشابه هم نیست خیلی از عنوانین تاپیک ها و موضوعات اونا شباهت بهم دارن احساس می کنم صاحب تاپیک واقعا موضوع جدیدی برا گذاشتن پیدا نمی کنه


کودوم تاپیک در گذشته با مضمون «اونچه مرد از زن میخواد ولی روش نمیشه رک و پوسکنده درخواس کنه» موجود بوده که میفرمائی مطلب تکراری‌ست؟

قصد جسارت نداشتم

کلی گفتم دیگه فکر کنم همه از مطالب آموزنده شما سیراب شدن و کلی هم مدیون شما هستن به خاطر این حجم مطلب ولی خودتون احساس نمی کنید عناوین تاپیک ها و محتواشون حالا از لفظ تکراری استفاده نمی کنم ولی می گم شبیه به هم و در مجموع با سایر تاپیک های دیگه اشتراک محتوا دارن یکم خودتون فکر کنید و یه بررسی کنید شاید متوجه منظورم بشید


ـــــــــــ


 • 0 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2570

 • 9066

عالی بود


مخصوصا مورد شماره 7


ـــــــــــ
 Me, Myself and I

 • 2عرض شود که


نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز مطالب صاحب تاپیک خوبن و تشکر ولی یه نکته آیا روند تاپیک ها تکراری و مشابه هم نیست خیلی از عنوانین تاپیک ها و موضوعات اونا شباهت بهم دارن احساس می کنم صاحب تاپیک واقعا موضوع جدیدی برا گذاشتن پیدا نمی کنه


کودوم تاپیک در گذشته با مضمون «اونچه مرد از زن میخواد ولی روش نمیشه رک و پوسکنده درخواس کنه» موجود بوده که میفرمائی مطلب تکراری‌ست؟

قصد جسارت نداشتم

کلی گفتم دیگه فکر کنم همه از مطالب آموزنده شما سیراب شدن و کلی هم مدیون شما هستن به خاطر این حجم مطلب ولی خودتون احساس نمی کنید عناوین تاپیک ها و محتواشون حالا از لفظ تکراری استفاده نمی کنم ولی می گم شبیه به هم و در مجموع با سایر تاپیک های دیگه اشتراک محتوا دارن یکم خودتون فکر کنید و یه بررسی کنید شاید متوجه منظورم بشید

تا جایی که میبینم شباهت در عناوین برخی تاپیکا فقط محدود به طرز معرفی محتواس (۱٠ مورد از فلان، ۵ مورد از...) نه خود محتوا.
مگراین‌که مفاهیم "تشابه" و "تکرار" نزد جنابالی چیز دیگری جا افتاده باشد چون بعید میدونم هیچ عقل سلیمی محتوای به عنوان مثال «۱۰ نشونه نخ دادن دختر برا سکس» رو با «۱۰ بدی پوزیشن سکس روبرو» مشترک و مشابه همدیگه بدونه و موضو را تکراری قلمداد کند!
درنهایت البته آزادی نظر شخصی خودتو در مورد هر تاپیکی بیان کنی ولی نه از قول «همه». چراکه به قول ادمین؛ شهوانی مدعی‌العموم ندارد جناب Hesssam1987 سابق.


نقل از: Different man عالی بود مخصوصا مورد شماره 7

مورد هف البته یوخوده جای بحثم داره بخاطر قضیه‌ی پریود و سکس مقعدی.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 3 • سانسا  

 • عضو از 1397/5/1

 • پست‌‌‌ها: ‌ 175

 • 503

بهترین تاپیکا. همچنان


اما حیف دیگه تو ذهنم...


بهترین تاپیکا. همچنان

اما حیف دیگه تو ذهنم ادما اون مدلی که فک میکردم نیسن :(

اها راسی ادمین برای تاپیکا اموزش موارد جنسی پول مول میده؟ ینی واس تجرمه میپوله؟


ـــــــــــ

 • 0عجب


نقل از: سانسا بهترین تاپیکا. همچنان اما حیف دیگه تو ذهنم ادما اون مدلی که فک میکردم نیسن :( اها راسی ادمین برای تاپیکا اموزش موارد جنسی پول مول میده؟ ینی واس تجرمه میپوله؟


بنگرید به ← دعوت به همکاری مترجم


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 0رک


اگه یه زمانی ازدواج کنم هر چی بخوام میگم یا قبول میکنه یا نه - اگه میترسید مهریه رو انقدری بذارید که بتونید بدید (biggrin) (biggrin)


ـــــــــــ


 • 0 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2570

 • 9066

آره خب


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: الهه.همیشه.سبز مطالب صاحب تاپیک خوبن و تشکر ولی یه نکته آیا روند تاپیک ها تکراری و مشابه هم نیست خیلی از عنوانین تاپیک ها و موضوعات اونا شباهت بهم دارن احساس می کنم صاحب تاپیک واقعا موضوع جدیدی برا گذاشتن پیدا نمی کنه


کودوم تاپیک در گذشته با مضمون «اونچه مرد از زن میخواد ولی روش نمیشه رک و پوسکنده درخواس کنه» موجود بوده که میفرمائی مطلب تکراری‌ست؟

قصد جسارت نداشتم

کلی گفتم دیگه فکر کنم همه از مطالب آموزنده شما سیراب شدن و کلی هم مدیون شما هستن به خاطر این حجم مطلب ولی خودتون احساس نمی کنید عناوین تاپیک ها و محتواشون حالا از لفظ تکراری استفاده نمی کنم ولی می گم شبیه به هم و در مجموع با سایر تاپیک های دیگه اشتراک محتوا دارن یکم خودتون فکر کنید و یه بررسی کنید شاید متوجه منظورم بشید

تا جایی که میبینم شباهت در عناوین برخی تاپیکا فقط محدود به طرز معرفی محتواس (۱٠ مورد از فلان، ۵ مورد از...) نه خود محتوا.
مگراین‌که مفاهیم "تشابه" و "تکرار" نزد جنابالی چیز دیگری جا افتاده باشد چون بعید میدونم هیچ عقل سلیمی محتوای به عنوان مثال «۱۰ نشونه نخ دادن دختر برا سکس» رو با «۱۰ بدی پوزیشن سکس روبرو» مشترک و مشابه همدیگه بدونه و موضو را تکراری قلمداد کند!
درنهایت البته آزادی نظر شخصی خودتو در مورد هر تاپیکی بیان کنی ولی نه از قول «همه». چراکه به قول ادمین؛ شهوانی مدعی‌العموم ندارد جناب Hesssam1987 سابق.


نقل از: Different man عالی بود مخصوصا مورد شماره 7

مورد هف البته یوخوده جای بحثم داره بخاطر قضیه‌ی پریود و سکس مقعدی.

سکس مقعدی رو موافقم ولی پریودی رو همه دخترا ی مدلی نیستن.

سکس یهویی جالب و باحاله.


ـــــــــــ
 Me, Myself and I

 • 1عب نداره


نقل از: ExtinctWitcher

مطلب آموزنده و خوبی بود، بعضی موارد مثل اجازه ی مانور دادن به تمایلات عجیب تر ما مرد ها، لذت بخش بودن پیش قدم شدن خانم ها برای ما، و چند مورد دیگه خیلی خوب بودن، اما به عنوان مثال موردی مثل عطر و کفش؟ متفاوت بودن لزوما به معنی گیج کننده بودن نیست. اما در کل قدم مثبتی در جهت درک متقابل بیش تر بین آقایون و خانم ها بود. از مطالب مشابه بیش تر، استقبال می کنم. (ok)

اون مورد یحتمل منظورش دغدغه‌ی وسواسی خانوما برا سِت کردن کیف و کفش و عطر و البسه‌ی جورواجور بوده. شاید بیشتر تجمل‌گرایی و ولخرجی مد نظر نگارنده بوده تا متفاوت بودن. صدالبته که شیک‌پوشی رو ما مردان دوس میداریم، ولی تصور بفرمائید خانومی بیش‌ از اندازه برا جفت و جور کردن کیف و کفش و عطر و لباس خود وخ بذارد اونم با ترکیبی که فقط خودش از آن سردرمی‌آورد و دس آخر هم ناراضی باشد که «ایش! بازم اونجوری که میخواسم نشد!» و این حس منفی درماندگی رو به شمام منتقل کند.
(تجربه‌ی شخصیم)


نقل از: Different man
سکس مقعدی رو موافقم ولی پریودی رو همه دخترا ی مدلی نیستن.
سکس یهویی جالب و باحاله.

هر دو نیاز به توافق کاملاً دوطرفه داره. همونجور که اشاره کردی همه‌ی دخترا دوره‌ی پریود مث همدیگه نیسن، شاید یکی زمان پریودیش خعلی هم حشری باشه خودش بخواد یه ساکی هم بزنه ولی یکی دیگه همین دوران حالش از هر تماس جنسی‌ای بهم بخوره. قرار نی اجبار و اکراه در کار باشد. همچنین برا سکس مقعدی.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2570

 • 9066

نقل از: اسکلت حشری


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: ExtinctWitcher

مطلب آموزنده و خوبی بود، بعضی موارد مثل اجازه ی مانور دادن به تمایلات عجیب تر ما مرد ها، لذت بخش بودن پیش قدم شدن خانم ها برای ما، و چند مورد دیگه خیلی خوب بودن، اما به عنوان مثال موردی مثل عطر و کفش؟ متفاوت بودن لزوما به معنی گیج کننده بودن نیست. اما در کل قدم مثبتی در جهت درک متقابل بیش تر بین آقایون و خانم ها بود. از مطالب مشابه بیش تر، استقبال می کنم. (ok)

اون مورد یحتمل منظورش دغدغه‌ی وسواسی خانوما برا سِت کردن کیف و کفش و عطر و البسه‌ی جورواجور بوده. شاید بیشتر تجمل‌گرایی و ولخرجی مد نظر نگارنده بوده تا متفاوت بودن. صدالبته که شیک‌پوشی رو ما مردان دوس میداریم، ولی تصور بفرمائید خانومی بیش‌ از اندازه برا جفت و جور کردن کیف و کفش و عطر و لباس خود وخ بذارد اونم با ترکیبی که فقط خودش از آن سردرمی‌آورد و دس آخر هم ناراضی باشد که «*ایش! بازم اونجوری که میخواسم نشد!*» و این حس منفی درماندگی رو به شمام منتقل کند.
(تجربه‌ی شخصیم) ________
نقل از: Different man
سکس مقعدی رو موافقم ولی پریودی رو همه دخترا ی مدلی نیستن.
سکس یهویی جالب و باحاله.
هر دو نیاز به توافق کاملاً دوطرفه داره. همونجور که اشاره کردی همه‌ی دخترا دوره‌ی پریود مث همدیگه نیسن، شاید یکی زمان پریودیش خعلی هم حشری باشه خودش بخواد یه ساکی هم بزنه ولی یکی دیگه همین دوران حالش از هر تماس جنسی‌ای بهم بخوره. قرار نی اجبار و اکراه در کار باشد. همچنین برا سکس مقعدی.

کاملا درسته


ـــــــــــ
 Me, Myself and I

 • 0 • Moon1234  

 • عضو از 1396/1/17

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2

 • 16

دورود!باز هم تاپیکی دگ از اسکلت جان که نقدی ک...


دورود!

باز هم تاپیکی دگ از اسکلت جان که نقدی ک شده بود مجابم کرد حتما نظر بدهم.

*تاپیک های ترجمه که با مضمون های متفاوت و با امضایی خاص ارائه میشن. مورد بندی شده، چکیده، مفید و گاها مختصر، و جامع هستن. حتی سخت میشه حدس زد موضوع بعدی چی میتونه باشه و گاهی آدم فور میکنه دگ موصوعی هست که ازش گفته نشده باشه؟!

*بخش جالب و دوست داشتنی ای ک ته هر پست،تاپیک های مربوط و قبلی قرار داده میشه،همان جمله ی معروف "در این راستا میتواتید بنگرید به:..." از علاقه مندیهام هست. این تسلط و ارزش قائل شدن برای خواننده،عالی هست.

شاید دور از حقیقت نباشه اگر بگم که ۹۰ درصد از مطالبی که توسط این کابر گذاشته میشه، ناب و جدیدن...

بارها خود من مطالب جنسی ای رو به فارسی سرچ داده بودم و متاسفانه توسایت های مجاز، به خاطر آمیختگی اجباری و تابلو، با موارد اسلامی و دینی،دلسردم کرده بودن، اما اینجا و تاپیک هایی که میخونم، فارق از دین و مسائل جانبدارانه، مطالب را شیک و مرتب ارائه دادن.

*البته بجز این ترجمه ها، تاپیک های ابتکاری این کاربر هم بی نظیرن. چیزی ک جاش اینجاس و جای دیگه نمیشه پیداشون کرد.

برای تشکر همینجا را انتخاب میکنم،همیشه ماندگار باشید. (clap)


ـــــــــــ


 • 1عرض شود که


نقل از: Moon1234

دورود!

باز هم تاپیکی دگ از اسکلت جان که نقدی ک شده بود مجابم کرد حتما نظر بدهم.

*تاپیک های ترجمه که با مضمون های متفاوت و با امضایی خاص ارائه میشن. مورد بندی شده، چکیده، مفید و گاها مختصر، و جامع هستن. حتی سخت میشه حدس زد موضوع بعدی چی میتونه باشه و گاهی آدم فور میکنه دگ موصوعی هست که ازش گفته نشده باشه؟!

*بخش جالب و دوست داشتنی ای ک ته هر پست،تاپیک های مربوط و قبلی قرار داده میشه،همان جمله ی معروف "در این راستا میتواتید بنگرید به:..." از علاقه مندیهام هست. این تسلط و ارزش قائل شدن برای خواننده،عالی هست.

شاید دور از حقیقت نباشه اگر بگم که ۹۰ درصد از مطالبی که توسط این کابر گذاشته میشه، ناب و جدیدن...

بارها خود من مطالب جنسی ای رو به فارسی سرچ داده بودم و متاسفانه توسایت های مجاز، به خاطر آمیختگی اجباری و تابلو، با موارد اسلامی و دینی،دلسردم کرده بودن، اما اینجا و تاپیک هایی که میخونم، فارق از دین و مسائل جانبدارانه، مطالب را شیک و مرتب ارائه دادن.

*البته بجز این ترجمه ها، تاپیک های ابتکاری این کاربر هم بی نظیرن. چیزی ک جاش اینجاس و جای دیگه نمیشه پیداشون کرد.

برای تشکر همینجا را انتخاب میکنم،همیشه ماندگار باشید. (clap)


سپاس فراوان


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 0نقل از: Moon1234


نقل از: Moon1234

دورود!

باز هم تاپیکی دگ از اسکلت جان که نقدی ک شده بود مجابم کرد حتما نظر بدهم.

*تاپیک های ترجمه که با مضمون های متفاوت و با امضایی خاص ارائه میشن. مورد بندی شده، چکیده، مفید و گاها مختصر، و جامع هستن. حتی سخت میشه حدس زد موضوع بعدی چی میتونه باشه و گاهی آدم فور میکنه دگ موصوعی هست که ازش گفته نشده باشه؟!

*بخش جالب و دوست داشتنی ای ک ته هر پست،تاپیک های مربوط و قبلی قرار داده میشه،همان جمله ی معروف "در این راستا میتواتید بنگرید به:..." از علاقه مندیهام هست. این تسلط و ارزش قائل شدن برای خواننده،عالی هست.

شاید دور از حقیقت نباشه اگر بگم که ۹۰ درصد از مطالبی که توسط این کابر گذاشته میشه، ناب و جدیدن...

بارها خود من مطالب جنسی ای رو به فارسی سرچ داده بودم و متاسفانه توسایت های مجاز، به خاطر آمیختگی اجباری و تابلو، با موارد اسلامی و دینی،دلسردم کرده بودن، اما اینجا و تاپیک هایی که میخونم، فارق از دین و مسائل جانبدارانه، مطالب را شیک و مرتب ارائه دادن.

*البته بجز این ترجمه ها، تاپیک های ابتکاری این کاربر هم بی نظیرن. چیزی ک جاش اینجاس و جای دیگه نمیشه پیداشون کرد.

برای تشکر همینجا را انتخاب میکنم،همیشه ماندگار باشید. (clap)

(dash) (dash)


ـــــــــــ


 • 0 • chibegamvalla  

 • عضو از 1396/8/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 241

 • 170

مرسی خوب بود
ولی در مورد گزینه چهار. والا خودمم...


مرسی خوب بود ولی در مورد گزینه چهار. والا خودمم نمیدونم جریان چیه فقط به نظرم طرف خودش باید بفهمه اصلا وظیفه اجباریه. ولی چی رو بفهمه حقیقتش خودمم نمیدونم ولی تجربه نشون داده این موقع ها یه بغل اساسی و اطمینان بخشی از اینکه دختره رو دوسش دارین کمک میکنه هر و تون بفهمین چی رو باید بفهمین (rolling) کسی دونست مارو هم در جریان بزاره


ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت • 1 • duduultala_76  

 • عضو از 1396/7/13

 • پست‌‌‌ها: ‌ 75

 • 74

یک دقیقه سکوت برای زنان اکثراً خنگ و احمق ساکن کره...


یک دقیقه سکوت برای زنان اکثراً خنگ و احمق ساکن کره زمین . زنان احمقی که خود احساس ندارند ولی به راحتی چیزی را که ندارند را ابراز می دارند . زنانی که فکر می کنند مردان احساس ندارند , در حالی که احمق ها نمی دانند که تنها چیزی که خود ندارند احساس است و در عوض مردها پر از احساس هستند که بدبختانه نمی توانند آن را ابراز کنند ! زنان احمقی که فکر می کنند که مردها فقط با آنها هستند برای سکس و نه چیز دیگری , در حالی که خودشان فقط و فقط برای پول است که وجود مردها را تحمل می کنند و داشتن یک نقطه اتکا و شانه ای برای گذاشتن سر و زدن زیر گریه ننه من غریبم بازی بیش نیست . یک دقیقه سکوت برای زنان حیله گر و دروغگو و متجمل و خودخواه و بدبین و حسود و از همه بدتر بی وفا و نامرد .


ـــــــــــ


 • 0چه دل پری


نقل از: duduultala_76 یک دقیقه سکوت برای زنان اکثراً خنگ و احمق ساکن کره زمین . زنان احمقی که خود احساس ندارند ولی به راحتی چیزی را که ندارند را ابراز می دارند . زنانی که فکر می کنند مردان احساس ندارند , در حالی که احمق ها نمی دانند که تنها چیزی که خود ندارند احساس است و در عوض مردها پر از احساس هستند که بدبختانه نمی توانند آن را ابراز کنند ! زنان احمقی که فکر می کنند که مردها فقط با آنها هستند برای سکس و نه چیز دیگری , در حالی که خودشان فقط و فقط برای پول است که وجود مردها را تحمل می کنند و داشتن یک نقطه اتکا و شانه ای برای گذاشتن سر و زدن زیر گریه ننه من غریبم بازی بیش نیست . یک دقیقه سکوت برای زنان حیله گر و دروغگو و متجمل و خودخواه و بدبین و حسود و از همه بدتر بی وفا و نامرد .


رفتی تموم زنان ساکن کره‌ی زمینو یکی‌یکی امتاحان کردی فمیدی اکثراً خنگ و احمقن؟


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 0 • chibegamvalla  

 • عضو از 1396/8/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 241

 • 170

نقل از: duduultala_76


نقل از: duduultala_76 یک دقیقه سکوت برای زنان اکثراً خنگ و احمق ساکن کره زمین . زنان احمقی که خود احساس ندارند ولی به راحتی چیزی را که ندارند را ابراز می دارند . زنانی که فکر می کنند مردان احساس ندارند , در حالی که احمق ها نمی دانند که تنها چیزی که خود ندارند احساس است و در عوض مردها پر از احساس هستند که بدبختانه نمی توانند آن را ابراز کنند ! زنان احمقی که فکر می کنند که مردها فقط با آنها هستند برای سکس و نه چیز دیگری , در حالی که خودشان فقط و فقط برای پول است که وجود مردها را تحمل می کنند و داشتن یک نقطه اتکا و شانه ای برای گذاشتن سر و زدن زیر گریه ننه من غریبم بازی بیش نیست . یک دقیقه سکوت برای زنان حیله گر و دروغگو و متجمل و خودخواه و بدبین و حسود و از همه بدتر بی وفا و نامرد .

سلام برتو کسخل ترین که بلد نیستی رابطه برقرار کنی و فکر میکنی بقیه خنگن. سلام برتو که شاید اوتیسمت در برابر همجنسات هم باشه. سلام بر تو کم توان EQ


ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت • 0اعه


اقایون از خانما فقط یه چیز میخان که اونم دایما میگن


ـــــــــــ

امضا نمیکنم • 0پاسخ


اینها همه حقیقت داره و کاملا درسته ولی همه اینا رو من به همسرم گفتم و ایشون هم قبول کرد. در مورد فیلم هم نفر سوم سکسمون ازمون فیلم برداری کرد که خیلی عالی بود.و هربار فیلم را میبینیم حشری تر میشیم.


ـــــــــــ


 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «