داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

۱۱ تا از متداول‌ترین فتیش‌‌های جنسی

1399/08/17


واژه فتیش ممکن است برای شما تداعی کننده لباس‌های سیاه و عجیب و یا کارهای عجیب‌وغریب در حین سکس باشه، اما شاید خود شما بطور معمول یکی از متداول‌ترین انواع آنها به عنوان مثال اسپنک زدن (درکونی زدن) را انجام داده باشید؛ اگرچه چیزی که به فتیش‌ها معنی میدهد خود اون فعالیت یا شی تحریک کننده نیست بلکه نقشی‌‌ست که در زندگی جنسی فرد دارد. دنس رین به عنوان یک روانشناس و سکسولوژیست توضیح میدهد فتیش معمولا به رفتاری گفته میشود که فرد بدون آن نمیتواند به تحریک جنسی برسد؛ همچنین میتواند اصطلاحی باشه که مردم از اون برای توصیف برانگیختگی جنسی در رابطه با یک شی غیرجنسی استفاده می‌کنند.

اگرچه مردم دو کلمه «فتیش» و «کینک» را معادل همدیگه می‌دانند و بجای هم استفاده می‌کنند ولی «کینک» در واقع به لذت بردن از فعالیت یا رفتاری که خارج از سکس نرمال و سنتی وجود داره گفته می‌شود مثلا ممکن است کینک یه فردی بردگی باشد، و او از اینکه با طناب بسته شود به شدت هیجان زده شود و در مقابل کسی که فتیش بردگی دارد کل رفتار و هویت جنسی‌اش با خودداری و جلوگیری تعرف می‌شود. البته لازم است بدانیم یک چیز حشری کننده(turn-on) به سادگی فقط باعث تحریک فرد می‌شود. خیلی مهم است که بدانیم افراد با هر هویت و گرایش جنسی میتوانند کینک داشته باشند و چیزی که برای یه فرد به عنوان کینک محسوب می‌شود ممکن است برای یک شخص دیگر یه چیز روتین و نرمال حساب شود. با اینکه داشتن یک کینک میتواند به نوعی یک سرافکندگی اجتماعی باشد، استفانی که یک دختر ۲۵ ساله‌‌اس و در نیویورک زندگی میکند و در سکانس‌ها و صحنه‌‌های کینکی حضور دارد از رشد طرفداری این موضوع و تبدیل شدن آن به یکی از جریان‌‌های اصلی می‌گوید و اضافه می‌کند: «من همیشه فکر میکردم که نمیشه یک سبک زندگی عجیب و متفاوت داشت و به موفقیت رسید در حالی که الان میدونم که در عین داشتن یه سبک زندگی کینکی میشه موفق بود».

وقتی به کینک فکر می‌کنیم معمولا ذهن ما به سمت بی دی اس ام ‌‌‌‌‌‌(BDSM) که شامل یک تبادل قدرت سکسی بین ارباب و برده اس کشیده می‌شود. اگرچهBDSM یک کینک هست ولی در واقع کینک گسترده‌تر از ‌BDSM محسوب می‌شود. رید اضافه میکند: که مردم معمولا بیشتر یک کینک یا فتیش دارند و گاهی آنها با همدیگر همپوشانی دارند و مرتبط هستند به عنوان مثال یه نفر ممکن است در یک سناریوی نقش بازی کردن (roleplay) لباس دختر مدرسه‌ای و دیگری استاد بپوشد در همین حال اسپنک هم بزند یا بخورد. در سناریویی که گفتیم بطور همزمان ما هم roleplay (نقش بازی کردن) داریم و هم به نوعی بازی قدرت و هم حتی ممکن است بازی با اختلاف سن رو داشته باشیم.

دوس دارید معنی اصطلاحاتی که گفتیم رو بدونید؟ پس به خوندن‌‌‌‌‌‌‌‌‌تون ادامه بدید تا فتیش‌های متداول را با هم بررسی کنیم و ببینیم هر کدام از آنها شامل چه چیزایی میشه، قبل از شروع یک نکته مهم که لازم به اون توجه کنیم این است بر اساس تحقیقات انجام شده بیشتر از نصف چیزهایی که به آنها در سکس علاقه داریم خارج از تعریف نرمال قرار داره! و اگر به هر کدام از مواردی که در ادامه با هم بررسی میکنیم علاقه دارید و دوست دارید امتحان کنید بدانید و آگاه باشید! که طبیعی هستید و صد البته تنها نیستید؛ البته نکته بسیار مهم این است که در هر کدام از فعالیت‌های جنسی، سکس و فتیش و کنیکی که میخواهد انجام شود تمام طرفین رضایت داشته باشند و نکات مربوط به سکس امن از جمله استفاده از کاندوم برای جلوگیری از بارداری ناخواسته یا انتقال بیماری‌های جنسی رعایت شود.

1. بازی ضربه

بازی ضربه شامل اسپنک زدن، شلاق زدن، ضربه زدن با پارو [انواع مخصوصی از پارو برای این کار وجود داره] و شکل های دیگه‌ی ضربه زدن است که دو طرف با هم در مورد هر کدام به توافق رسیدند. اسپنک زدن معمولا یک نقطه‌ی شروع راحت و امن برای تجربه BDSM حساب می‌شود و گاهی به بیشتر از آن که شامل خرید وسایل سکسی مرتبط و امتحان کردن آنها با پارتنرتان است، منتهی می شود. بازی ضربه طیف وسیعی دارد که میتواند از سیلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آرام تا شلاق زدن‌های محکم رو شامل شود.
مثل تمام انواع فتیش ها و کینک ها مهم است که درباره محدودیت‌ها و خطوط قرمز با همدیگر مذاکره کنید. از نظر رین مهمترین ویژگی‌های کینک احساس امنیت داشتن و راحت بودن در آنهاست. قبل از انجام بازی ضربه مقدمات آن را انجام دهید، شدتی که شما یا پارتنرتان از آن لذت می‌برید را مشخص کنید، حتما یک کلمه امن (safe word) داشته باشید تا در صورت لزوم فورا کاری که دارید انجام می‌دهید را تموم کنید {۱} و یاد بگیرید که ضربه زدن به چه قسمت‌هایی از بدن بی‌خطر است. سعی کنید بیشتر به قسمت هایی که گوشت بیشتری دارند مثل باسن و رون پا ضربه بزنید و از قسمت‌‌‌‌هایی که گوشت کمتری دارن و ارگان‌های مهم بدن قرار گرفته مثل شکم یا قسمت پایینی کمر دوری کنید.
نکته: هم بخاطر جیبتون و هم امنیت پارتنرتون! بهتره که ساده و با دست خالی ضربه زدن رو شروع کنید قبل از اینکه هزینه‌ی زیادی برای شلاق یا پاروهای مخصوص یا وسایل مشابه بکنید.

2. نقش بازی کردن

شما مجبور نیستید وقتی بزرگ شدید نقش بازی کردن رو کنار بذارید. از دید رین نقش بازی کردن (roleplay) به این معنی‌ست که شما به همراه پارتنر(ها)تان یک فانتزی جنسی رو بازی می کنید که میتواند یکبار باشد یا بخشی از یک موضوع ادامه‌دار نقش بازی کردن (roleplay) اگرچه خود میتواند یک کنیک یا فتیش حساب شود در عین حال یک روش برای برآورده کردن فانتزی‌های شماست، به عنوان مثال شما فانتزی دکتر دارید و زمانی که در کنار پزشکتان هستید از نظر جنسی تحریک می‌شوید ولی احتمالا شما واقعا نمیخواهید که با دکترتان سکس داشته باشید چراکه این کار چندش‌آور و نوعی سوءاستفاده‌اس، مزیت نقش بازی کردن اینجاست که پارتنرتان میتواند مثل یک دکتر لباس پوشیده و نقش بازی کند و فانتزی شما را در خانه‌ی خودتان محقق کند!
سناریوی های نقش بازی کردن بسیار متنوع بوده و از داستان کلاسیک دختر مدرسه‌ای و استاد تا موارد ممنوعه‌ای مثل بابای زورگو و خشن و دختر کوچولو متنوع‌اس. استفانی میگوید: «در مورد نقش بازی‌کردن دختر کوچولو و پدر خشن دیدگاه منفی زیادی وجود داره ولی من عاشقشم و شخصا نمیتونم بدون اینکه کسی رو «ددی» صدا کنم نمیتونم باهاش سکس داشته باشم»؛ چنین سناریویی میتواند شامل بازی با سن توسط هر دو طرف باشد که در اون یکی از دو طرف یا هر دو ممکن است سن‌شان را تغییر دهند و همچنین فانتزی زنا با محارم رو بازی کنند. این که یک فتیش با یک یا چند موضوع جنسی همپوشانی داشته باشد، غیرعادی نیست.

3. فوت فتیش (فتیش پا)

فتیش پا شامل تمایل برای پرستیدن پا به وسیله‌ی کارهایی مثل ماساژ، بوسیدن یا بو کردن آن گفته می‌شود. به عنوان یک ارباب حرفه ای آویوا به ما توضیح داد که این فتیش یک موضوع به شدت نرمال و رایج حساب می‌شود. اگر پارتنرتان به شما گفت که اون فتیش پا داره ممکن است اول شوکه شوید، ولی ممکن است که این یک فرصت برای شما باشد که در مورد یک بخش احتمالا هیجان‌انگیز جدید در زندگی جنسی‌تان با همدیگر حرف بزنید و اگر پایه باشید فقط به تعداد ماساژ پایی که در انتظار شماست فکر کنید!

4. سکس مقعدی

شما حتما نباید فتیش سکس مقعدی داشته باشید تا این کار رو انجام داده باشید ولی تعداد خیلی زیادی از مردم هستن که از موارد مربوط به کون لذت می‌برند. سکس مقعدی هم طیف گسترده‌ای از انگشت کردن داخل کون در زمان سکس از کس تا استفاده از بات پلاگ {۲} تا داشتن سکس مقعدی کامل با کیر یا دیلدو را شامل می‌شود. در یک مطالعه که اخیرا انجام شده است بررسی‌ها نشان داد که ۳۷ درصد از زنان و ۴۳ از مردان شرکت کننده تجربه انجام سکس مقعدی یا آنال رو داشتند. استفانی میگه: خودم شاهد بودم که سکس آنال (مقعدی) خیلی بیشتر از قبل در جامعه پذیرفته شده به نسبت زمانی که من دانشجو بودم و این رو نتیجه‌ی رسانه‌ی اصلی {۳} میدونم که تونستن قبح این موضوع رو کم کنند ( و دوتا مثال از سریال‌های آمریکایی قدیمی میزنه). از آن جایی که مقعد مثل کس ترشحات روان‌کننده تولید نمیکند و باکتری‌هایی دارد که اگر به واژن منتقل شوند باعث عفونت می‌شوند، مهم است که قبل از انجام سکس مقعدی هم به میزان کافی از روان‌کننده استفاده شود و هم نکات بهداشتی مربوطه رو رعایت کنید که بخشی از این نکات استفاده از کاندوم برای ایمنی بیشتره.

5. لباس زیر

رین میگوید یکی از مرسوم‌ترین فتیش‌ها دنیا ممکن است همین الان زیر لباستان باشد و این چیزی نیست جز: لباس زیر! این موضوع گاهی در رفتار‌های جنسی بین افرادی که خودشان رو فاقد فتیش یا کینک میدونند هم ظاهر می‌شود. باز هم مثل همیشه اگرچه ممکن است خیلی از افراد از دیدن لباس زیر سکسی تحریک شوند، لباس زیر زمانی تبدیل به یک فتیش شده که برای اینکه شخصی کاملا تحریک شود حتما باید فرد مقابل رو در لباس زیر ببیند. یک فتیش متداول لباس زیر، فتیش جوراب زنونه‌اس که میتواند با علاقه زیاد به پا قاطی شده و همپوشانی داشته باشد. لباس زیر خود میتواند یک مثال از فتیش باشد: علاقه و جذب شدن به یک شی.

6. سکس گروهی

سکس گروهی یعنی حضور و نقش داشتن بیش از یک نفر در سکس. اگر در «تیندر» چرخی زده باشید تعداد زیادی از زوج‌ها دنبال نفر سوم هستند اگرچه سکس گروهی معنی‌ای فراتر از سکس سه‌نفره دارد؛ ‌Orgy نوعی از سکس گروهی‌ست که در اون گروهی از افراد از همه جنسیت ها با هم سکس می‌کنند، Gangbang به نوع دیگه از سکس گروهی گفته می‌شود که در اون تعدادی از افراد از یک جنسیت با یک فرد از جنس دیگر سکس دارند (این اصطلاح در گذشته مفهوم خشونت‌آمیز داشت و در اجتماع های کینک کاریردی برای سناریو‌های با رضایت طرفین داشت). بیشترین صحبت‌هایی که در ارتباط با این نوع فتیش صورت می‌گیرد درباره یک زن که توسط کیر‌های متعددی کرده ‌می‌شود! ولی خب همان‌طوری که گفتیم ممکن است که یک مرد هم توسط چندین زن Gangbang شده و خب به کمک strap-on هر کسی میتواند یه نفر دیگر رو Gangbang کند. اگر شما کینک یا فتیش سکس گروهی دارید ولی واقع‌بینانه دوست دارید که فقط با یک نفر سکس داشته باشید میتوانید از پورن، صحبت سکسی و نقش بازی کردن به کمک اسباب بازی های سکسی این موضوع را در رابطه‌ی فعلی‌ خود تجریه کنید.

7. بازی حواس

بازی حواس به طیف بسیار گسترده‌ای از فعالیت‌ها گفته می‌شود که بر پایه‌ی دریافت کردن و خودداری کردن از انجام تحریکات مختلف‌ بوده؛ به عنوان مثال یکی از طرفین میتواند با چشم‌بند چشم پارتنرش رو بسته تا از حس دیدن اون جلوگیری کنه که یک نوع محروم کردن! در نظر گرفته می‌شود یا ممکن است یک قالب یخ رو روی پوست حرکت بدهیم که خود یه نوع دیگر از بازی با حواس بوده که به آن بازی دما هم گفته می‌شود. وقتی هم که از تحریک کردن صحبت میکنیم همه چیزها از قلقلک دادنش با دست یا پر تا گاز گرفتنش به ذهن می‌آید. در برخی از دسته بندی‌ها بازی ضربه زیر مجموعه بازی حواس لحاظ می‌شود.

8. کنترل ارگاسم

کنترل ارگاسم بخشی از BDSM محسوب میشود چونکه در آن عنصر امر کردن و اطاعت کردن وجود دارد. تا لبه آوردن (‌edging)، که در اون پارتنر مطیع تا نقطه‌ی ارگاسم تحریک شده و بعد مجبور به توقف میشود – که معمولا هم چندین بار تکرار میشه – یک مثال از کنترل ارگاسم است. ایده اصلی اینجا این است که شما اجازه میدید که پارتنرتان کنترل رو بدست بگیرد و او تصمیم بگیرد که شما کی و کجا میتوانید ارگاسم داشته باشید؛ مثل همه‌ی فعالیت هایی که تا اینجا گفته شد این مورد هم میتونه توسط هر کسی فارغ از زن یا مرد بودن انجام شود.

9. طناب‌پیچ کردن

طناب پیچ کردن وقتی رخ میدهد که یکی از پارتنرها دیگری را با طناب ببندد، این مورد هم معمولا یک فرم از دستور دادن و اطاعت کردن بوده و زیرمجموعه BDSM قرار میگیرد. شما میتوانید پارتنرتان رو با وسایلی که دارید مثل کمربند ببندید یا از وسایل مخصوصی مثل دستبند‌های ویژه این کار را بخرید و استفاده کنید. برای یک تجربه امن که در اون رضایت طرفین وجود داشته باشد از قبل حدود کار و یه کلمه امن مشخص کنید، هر مرحله ای که جلو می‌روید رو تایید کنید و با همدیگر ارتباط داشته باشید و کم کم شروع کنید. (در ادامه برای راهنمایی بیشتر یک کتاب معرفی کرده که لینکش در مقاله اصلی موجوده).

10. بازی روانی
در حالی که فعالیت‌های فیزیکی مثل اسپنک زدن اغلب در بحث‌های مربوط به کینک و فتیش مطرح میشود تعدادی از شدیدترین و قویترین بازی‌های سکسی در ذهن رخ میدهد. رین به بازی قدرت روانی در اینجا اشاره کرده و از اون تحت عنوان «کنترل ذهن» نام میبرد که زیر مجموعه‌ای از ‌‌‌‌BDSM محسوب میشود. بازی روانی شامل تعویض قدرت جنسی بین دو فرد مثل بازی تحقیر که در این مثال ممکن است پارتنر مطیع و برده با اسامی خاصی صدا زده شود. تهدید‌هایی که مورد رضایت و توافق طرفین بوده یکی دیگر از مثال‌های این مورد است: به عنوان مثال یک ارباب زن به مرد مطیع خود که فتیش پا دارد هشدار میدهد که اگر کاری که به او میگوید را دقیقا انجام ندهد مجبور است پاهایش را لیس بزند.

11. نگاه کردن
یک مطالعه که در ژونال تحقیقات سکس منتشر شده، مشخص کرد که voyeurism – لذت جنسی بردن در نتیجه نگاه کردن افراد لخت یا سکس دیگران – یکی از متداول‌ترین انواع فتیش هاست. مثل همیشه و بقیه فتیش‌ها در این مورد هم رضایت افراد شرط لازم ماجراست، مثلا در یک سکس پارتی از یک زوج اجازه بگیرید که سکس آنها را تماشا کنید، دیدن افراد در هیچ صورتی بدون اجازشان قابل قبول نیست. روی دیگر این فتیش برهنه گراییه که یعنی لذت جنسی بردن از اینکه به دیگران اجازه می‌دهید شما رو لخت ببینند که مهمونی‌های سکسی جای مناسبی برای هر کدوم از این کار‌هاست.

در نهایت یادتان باشد فارغ از فتیش یا کینک شما، رضایت طرفین مهمترین شرط ماجراست. از نظر رین اگر رضایت شما کاملا واضح و روشن نباشه کینک و فتیش‌‌ها بستر خیلی مناسبی برای بدفهمی و سوء تفاهم‌ها دارند. رین در ادامه میگوید بعد از جلب رضایت، بیان کردن خواسته‌های جنسی شما یکی از سالم‌ترین کارهایی‌ست که میتوانید برای زندگی جنسی خودتان انجام بدید چون که اگر فتیش‌ها بجای ابراز و بیان شدن سرکوب شوند میتوانند هم به هر کدام از افراد و هم به کل رابطه آسیب بزنند. تا زمانی که خواسته شما بی خطر بوده و رضایت افراد درگیر در اون هم وجود داشته باشد همه حق دارند چیزی که دوست دارند را دنبال کنند.

منبع

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم:
۱. کلمه امن یه لغتی که دو طرف روش به توافق میرسن و اگر هر کدوم از اونها به هر دلیلی دلش نخواست یه کاری انجام یا ادامه بده اون رو میگه و اون کار متوقف میشه.
۲. نوعی اسباب بازی جنسی که درون مقعد قرار میگیره.
۳. منظورش از رسانه‌ی اصلی، رسانه‌های مهم و جریان غالب رسانه‌ایه .

16 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-07 23:18:42 +0330 +0330

یه خسته نباشید به اونایی که تا تهش خوندن، دوستان در مورد لحن و نحوه‌ی نگارش میخواستم نظرتون رو بدونم که آیا خوبه یا زیادی کتابیه ( البته مطلب تا حد زیادی علمیه و خب کاریش نمیشه کرد ) و اینکه دوست دارید در لابه‌لای متن لینک های مرتبط، شوخی، نظر یا توضیحات تکمیلی رو ببینید یا در کامنت ها باشن یا اصلا از نظر شما نیازی بهشون نیست؟
ممنون که به بهتر شدن تاپیک‌ها کمک میکنید. 🌹
ارادت رد

5 ❤️

2020-11-07 23:47:39 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
همینطوری که نقل کردی عالی بود

1 ❤️

2020-11-07 23:50:10 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
خیلی خوب بود ولی یه مشکلی که توی خیلی ازین پست ها میبینم اینه که خیلی علمی میکنن ماجرا رو
بنظرم اگ کوتاه تر و ساده تر باشه خیلی بهتره

2 ❤️

2020-11-08 00:12:47 +0330 +0330

↩ Amirdorosht
امیر جان ممنون از نظرت؛ برای روشن کردن موضوع چندتا مطلب رو باید بگم خدمت شما و بقیه دوستان:
۱. مطالب سکسولوژی به زبان فارسی اکثرا ترجمه هستن بنا به دلایل فرهنگی و علمی و خب در ترجمه اصل امانتداری بسیار مهمه و شدنی نیست که مطلب رو به دلخواه خودمون تغییر بدیم.
۲. متاسفانه در همه‌ی دنیا امروز اکثر افراد من جمله خود من حوصله متن طولانی رو کمتر دارن ولی بعضی مسائل مهم هستن و ارزش وقت گذاشتن رو دارند مضاف بر اینکه خیلی خوب میشه اگر همه ما تمرین کنیم که مطالب علمی و با مراجع بخونیم نه اینکه مث تو تاکسی هر کسی همینجوری برای خودش آمار میده و حرف های الکی میزنه، اگر موضوعی براتون مهمه لطفا مطالب با کیفیت و با منبع خوب و درست بخونید و حرفی اگر شنیدیم منبع بخوایم چون این به نظر من یکی از اولین قدم ها در راه یادگیری و پیشرفته.
۳. مطالب کوتاه‌تر و ساده‌تر هم وجود دارن و اونها رو هم مرور میکنیم با همدیگه ولی نظرت چیه در مورد متن‌های طولانی که توضیحات زیادی دارند اوایل متن یه خلاصه کلی از کل متن بدیم که خسته‌های جمع! همونو بخونن و کسایی که علاقه دارن کل مطلب رو به شکل مفصل ؟ (البته فرضا در این مقاله چنین چیزی خیلی ممکن نیست چون تعداد مواردی که گفته زیاده بوده نه حجم هر مورد) اگر موافق این مورد باشید برای یکی از ترجمه‌های بعدی این مورد رو با همدیگه امتحان میکنیم که یه خلاصه از کل متن اولش بدیم.
ببخشید طولانی شد 😬
ارادت رد

1 ❤️

2020-11-08 01:01:49 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
مرسی بابت جواب طولانیت انتظار نداشتم انقد مفصل دفاع کنی. بنظر منم اگه اخر هر تاپیک یه خلاصه چند خطی باشه کسایی که عجله دارن میرن همونو میخونن تا به جواب برسن و اونایی که اطلاعات بیشتر میخوان تمام مطلب رو.
امیدوارم موفق باشی

1 ❤️

2020-11-08 12:16:43 +0330 +0330

جالب و مفید بود. متشکرم

1 ❤️

2020-11-08 13:04:08 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
لحن عالیه، نکته های داخل پرانتز و … هم خیلی جالبه، ممنون 😌👌

1 ❤️

2020-11-08 14:14:27 +0330 +0330

مطالب بسیار خوب بود، متاسفانه تو ایران خیلیا اطلاعات جنسیشون پایینه و از نظرشون سکس فقط اینه که مرد بخوابه رو زن و فرو کنه توش و 2 دقیقه بعد پاشه بره
من خودم حس فوت فتیش دارم به چند نفر که حسمو گفتم با اینکه تحصیل کرده بودن هیچ اطلاعاتی نداشتن، اخرشم با یه سرچ تو گوگل گفتن که تو دچار اختلال جنسی هستی!

2 ❤️

2020-11-08 15:31:13 +0330 +0330

↩ Samfeet
ممنونم از نظرت
نگاه علمی و درست به موضوع سکس و نکات مرتبط باهاش در اکثر فرهنگ‌ها موضوع جدیدی محسوب میشه و هنوز جای پیشرفت و یادگیری بسیار زیادی وجود داره (چه برای کشور‌های پیشرفته‌ و چه برای جامعه‌ی در حال پیشرفت ما).
از چیزی که شنیدم متاسفم ولی امیدوارم فعالیت‌هایی از این دست بتونه بخشی از این ضعف آموزشی/فرهنگی رو جبران کنه و قدمی رو به جلو باشه.
ارادت رد

1 ❤️

2020-11-08 15:31:31 +0330 +0330

عالی بود 🥰😘

1 ❤️

2020-11-08 16:47:52 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
نه همینجوری خوب بود به نظر من
اگه شوخی به متن تزریق بشه بار علمیشو کم میکنه
ولی لینکهای مرتبط میتونه به جذابیت متن کمک کنه

کاش یه توضیحی در مورد تفاوت فتیش و فانتزی هم میدادی (با رفرنس) چون به نظر میاد نصف این فتیشای تو این مقاله، بیشتر اسم فانتزی براشون مناسب بود (سکس گروهی و…)

1 ❤️

2020-11-08 18:04:45 +0330 +0330

↩ aghayemoteahel
ممنونم از نظرت
سوال خیلی خوبیه، ببینید ما سه تا کلمه نزدیک به همدیگه داریم: «فتیش» و «کینک» و «فانتزی» که شبیه هم هستن ولی یکی نیستن و در تعریف دقیق با هم تفاوت دارن؛ خیلی خیلی ساده‌اش اینجوریه: فتیش باید باشه و نباشه اصن شما تحریک و ارگاسم رو تجربه نمیکنی، کینک چیزیه که خیلی حال میکنی باهاش و باشه عشق میکنی! ولی نبود هم تحریک و ارگاسم ممکنه (مستحب است باشد!) و در آخر فانتزی چیزیه که حال میکنی و حالت ذهنی داره و حتی ممکنه در عمل دلت نخوادش و نکته جالبش اینه که یک چیز مشخص فرضا سکس خشن میتونه هر کدوم از این ۳ حالت رو بسته به خود فرد داشته باشه.
این سه تا کلمه در خیلی جاها بجای همدیگه استفاده میشن و بجز در متون علمی این اشتباه زیاد دیده میشه (من باب مثال چیزی که اکثر افراد دارن در واقع کینکه نه فتیش چون زندگی سکس‌شون بدون اون هم ممکنه ولی همه میگن من فتیش فلان چیزو دارم که خب از نظر علمی اشکال داره) که خیلی مهم نیست و باید سعی کنیم بقول انگلیسی ها تصویر بزرگتر رو ببینیم که یادگیری کلیاته؛ امیدوارم جواب سوال‌تون رو داده باشم و اگر منبع علمی‌ دقیق خواستید پی وی در خدمتم.
ارادت رد

2 ❤️

2020-11-08 18:52:59 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
بله عالی بود
خیلی ممنونم

1 ❤️

2020-11-09 11:53:14 +0330 +0330

جالب بود

1 ❤️

2020-11-09 21:45:25 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
سلام
ممنون از زحمتی که کشیدی
من تیتروار خوندم
به نظرم اگه کوتاه تر بود بهتر بود
با لحن علمی اش هم مشکلی نداشتم

1 ❤️

2020-11-10 01:48:08 +0330 +0330

نمیدونستم کنترل ارگاسم فیتیشه. من میتونم موقع اومدن ابم خودمو کنترل کنم و ادامه بدم دوست دارم ارضا شدن پارتنرمو ببینم بعد ابم بیاد

2 ❤️

2020-11-15 18:41:45 +0330 +0330

خانم از تهران که اسپنک دوست داشته باشه
یک میدم
خصوصی پیام بدید

0 ❤️

2020-11-20 11:01:33 +0330 +0330

درود و سپاس فراوان
بسیار عالی بود
استفاده کردم🌹

1 ❤️

2020-11-21 19:47:09 +0330 +0330

رول پلی کلییییی جای کار داره…
انقدری که میشه سناریو طراحی کرد و با چند تا لباس ساده کلی هیجان به رابطه داد،
فقط یه ذهن خلاق می خواد و یه آدم پایه.

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom