۲۰ نکته سکسی زنانه که کاش تو دبیرستان بهمون آموخته بودن

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 100

• 72

پس الان میتونین سکس بکنین. این خیلی خوبه! بهتون افتخار میکنم. سکس خیلی لذت بخشه و راه خوبی واسه گذروندن سی دقیقه از عمرتونه. بعلاوه اگه مطالبی که من میزارم رو بخونین، میفهمین که سکس میتونه لذت بخش تر از اون چیزی که فکر میکنین باشه.

هرچند که سکس عمل واقعا پیچیده ایه، بخصوص اگه تو این کار نسبتا تازه کار باشین. تازه دارین مفهمین که چه چیزایی تو سکس بهتون حال میده و دارین سعی میکنین بفهمین همسرتون تو سکس چه چیزایی ازتون میخواد. بعلاوه، احتمال داره راحت تو دام سایت (Cosmo) و نکته های سکسی مزخرف و مسخرش بیوفتین. بهم اعتماد کنین، خیلی از این نکته های مسخره رو وقتی هفده سالم بود قبل از اولین سکسم خوندم و با خودم فکر کردم "این کس شعرا چیزایی که قراره انجام بدم؟!؟" تو این پست میخوام بهتون بگم که لازم نیست کیر رو با کش مو ببندین یا مثل آکروبات ها تو استخر سکس کنین. در اصل سکس تو استخر خیلی مزخرفه.

بهتره که آروم آروم و ساده شروع کنید. بهترین راه واسه سکس خوب برای تازه کارا اینه که بفهمین از چی خوشتون میاد و یاد بگیرین که چطور این چیزا رو به دیگران نشون بدین. بهتون قول میدم کار زیاد سختی نیست و کم کم راه میوفتین. حالا بزارین چندتا نکته سکسی بهتون بگم که خودم انجام دادم و به انجام دادنشون ادامه میدم.

1. یکی از انگشتای شوهرتونو بزارین تو دهنتون و آروم ساک بزنین. آروم سُرش بدین تو دهنتون و بیاریدش بیرون. نمیدونم چرا ولی اینکار مردا رو دیوونه میکنه.

2. میتونین کیر شوهرتونو محکمتر از حد معمول فشار بدین. بهتون قول میدم که خوششون بیاد.

3. اگه میخواین همسرتونو شهوتی تر و حشری تر کنین، لاله گوششو (نرمه گوش) آروم لیس بزنید و آروم تو گوشش آه و اوه کنید. اسمشو زمزمه کنید و یکم گوششو گاز بگیرید. این کار اونا رو سریع حشری میکنه.

4. خود ارضایی همدیگه رو نگاه کنید. وقتی خود ارضایی همسرتونو نگاه میکنید، هم شهوتی میشین و هم میفهمین که همسرتون تو سکس چی دوست داره.

5. حتی اگه از ساک زدن به اندازه شوهرتون لذت نمی برین، جوری وانمود کنین که خیلی از این کار خوشتون میاد و نقش بازی کنین چون مردا خیلی از این کار خوششون میاد. یکم آه و اوه بکنین، لرزوندن و ماساژ دادن کیر شوهرتون احساس خوبی به اونا میده.

6. ارتباط چشمی برقرار کنید. مردا خیلی از ارتباط چشمی خوششون میاد. وقتی دارین ساک میزنین یا از جلو میدین به چشمای شوهرتون نگاه کنین. وقتی هم از عقب دارین میدین سرتونو برگردونین و به شوهرتون نگاه کنین.

7. با تخمای شوهرتون بازی کنین. اونارو تو دستتون بگیرید، یکم بکشین و فشار بدین و بعد بخورینشون.

8. تو سکس چیزی که دوست ندارین و خوشتون نمیاد رو انجام ندین. سکس واسه اینه که لذت ببرین، پس با کسی سکس کنین که بهش اعتماد دارین و خودتونو تو شرایطی که دوست ندارین قرار ندین. اگه شوهر یا دوست پسرتون خواست کاری بکنه که خوشتون نمیاد، فقط بهش بگین که از این کار خوشم نمیاد.

9. از لوبریکانت ها (مایع مرطوب کننده و لیز کننده) استفاده کنین. حتی اگه به اندازه کافی خیس و آماده واسه سکس باشین، استفاده از یکم مایع لیز کننده (چرب کننده) همه چی رو خیلی بهتر میکنه. میتونین این مایع ها رو بخرید (خودم از آستروگلاید استفاده میکنم) یا از تف (آب دهن) خودتون استفاده کنین. بهم اعتماد کنین اینجوری بهتر میشه.

10. به همسرتون بگین که تو سکس ازش چی میخواین و چه چیزی رو چجوری دوست دارین. اگه چیزی اونقد که باید و به اندازه کافی بهتون لذت نمیده، به همسرتون بگید که چیکار بکنه تا بیشتر لذت ببرین. اونا رو راهنمایی بکنین.

11. از همسرتون بپرسین که تو سکس چی میخواد و از چی خوشش میاد. بهترین راه برای داشتن یه سکس فوق العاده و شهوتی حرف زدن و ارتباط برقرار کردنه.

12. سعی کنید چیزای ساده و همیشگی رو یکم متفاوت انجام بدین. لازم نیست وقتی سکس میکنین مثل احمق ها خودتونو کج و کوله کنین و پوزیشن های مختلف درست کنین. بعضی وقتا یه تغییر کوچیک تو موقعیت و پوزیشن میتونه باعث افزایش یا کاهش لذت و شهوتتون بشه، مثلا وقتی تو پوزیشن رو در رو (missionary) سکس میکنین میتونین پا ها تونو بالا نگه دارین یا وقتی که رو شوهرتون هستین میتونین ماهیچه های کونتونو با دست فشار بدین.

13. ماهیچه های کونو فشار بدین. خودم دوست دارم تو سکس خیلی آروم بالا و پایین بکنم و ماهیچه های کونو با دست فشار بدم. مردا وقتی این کارو میکنم دیوونه میشن و بهم التماس میکنن که دوباره انجامش بدم.

14. از خندیدن نترسید. وقتی درباره سکس منطقی فکر بکنین میفهمین که یه جورایی چیز مسخره ایه، پس سکسو زیاد جدی نگیرین.

15. یه ویبراتور (لرزاننده نوعی اسباب بازی جنسی) خوب دارین؟ یکی تهیه کنین و موقع سکس درش بیارید. احتمالا اولش شوهر یا دوست پسرتون مخالفت بکنه ولی وقتی تاثیر مثبتشو تو زندگی جنسی و افزایش شهتتون ببینه کم کم بهش عادت میکنه.

16. حرفای سکسی بزنید. لازم نیست که حتما از حرفای رکیک و مثبت هجده استفاده کنین. حتی گفتن یه چیزی مثل "مممممم...خیلی حال میده" هم فوق العاده جواب میده. تعریف کردن از همسرتون در حال سکس باعث میشه چیزایی که خوشتون میاد رو بیشتر انجام بدن و در نتیجه بیشتر لذت میبرین.

17. قدرت و تاثیری که لمس کردن داره رو فراموش نکنین. بعضی وقتا فقط لمس کردن یکی دیگه و احساس اینکه اونم شما رو لمس میکنه، بیشتر از سکس لذت بخشه. یکی از چیزای مورد علاقه زن ها اینکه رو تخت دراز بکشن و همسرشون آروم اونا رو نوازش بکنه.

18. بر عکس نکته قبل، از اینکه یکم خشن تر بشین نترسین. وقتی که سکس میکنین ناخن ها تونو رو کمر شوهرتون بکشین. گوش ها و گردنشو گاز بگیرین. یکم مو هاشو بکشین. این کار هیجان و لذت خاصی بهتون میده و بعضی وقتا میتونه باعث بشه که یه چیز جدید درباره سکس و نیاز جنسی تون یاد بگیرین. بعضیا عاشق سکس خشن هستن و بعضیا اصلا سکس خشن دوست ندارن. تا موقعی که خودتون امتحانش نکنین نمیتونین بفهمین از این نوع سکس خوشتون میاد یا نه.

19. با دوستاتون حرف بزنین. اگه دوستاتون هم سکس میکنن، میتونین درباره کارایی که تو سکس انجام میدن باهم حرف بزنید و اونا رو با کارای خودتون مقایسه بکنید. این کار میتونه خیلی بهتون کمک کنه، درست مثل سریال سکس و شهر (Sex and the City). حرف زدن با دوستاتون درباره زندگی جنسی (سکس) و اتفاقایی که توش میوفته خیلی خوب و لذت بخشه! و گاهی اوقات باعث میشه چشاتون باز بشه و بهتر حقایق رو ببینید و درک کنید.

20. خونسردی خودتونو حفظ کنین و آرامش داشته باشین. اصلا نگران این نباشین که چجوری تو سکس خوب باشین. خوب بودن تو سکس بستگی به تفکر و ذهنیت افراد داره و یه عمل درونیه. پس بهش فکر نکنین. یه نفس عمیق بکشین و فقط لذت ببرین.

منبع

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• aliiiiii_hot  

• عضو از 1396/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 13

افرین

عمرا اگه خانومای ایرانی یدونه از اینارو رعایت کنن ولی مطمئن باشید اگر کسی این نکات رو رعایت کنه هیچوقت شوهرش ازش سیر نمیشه و خیانت هم نمیکنه

ـــــــــــ

• 1

فرق زن خارجی و ایرانی در سکس

زن خارجی /come on fuke me oh yes beby come on/ fuk me hard/ oh yesss my love get in ther/ /righat ther/ /keep it on/ /inside my jaina/ /come on me my dear/ give all your love in my mothe/ /give it to meeeee/ ohhhhhh babay oh yes make you come

حالا زن ایرانی

/

میخوای بکنی بیا میخام برم دوش بگیرم/ اینجوری نمیدیم سخته/ بکن توش خب دیگه روانی/ اوفففف یواش/میگم یواش نفحم/ یواش حیووون جر دادی کسمو/ رفت توش کثافت/ مرض داری تا دسته میزنی/ بسه دیکه زیر دلم درد گرفت/ اون دستبنده رو واسم میخریا/ زودتر ابتو بیار/ میگم یواش بکن نمیفحمی/ نریزی توش/مامانم گفته بچه دار نشیم/ جمع کن خودتو عین گوریل ولو شدی روم خفه شدم/ اه اه اه چه بو وایتکسی میده/ کثیف

با این اوصاف میخاین زنای ایرانی این چیزایی که شما گفتی رو بفحمن بانو؟

ـــــــــــ

• 9

باسلام

باید متاسف باشیم که یاد ندادن دیگه . اگه خانومای ایرانی این نکات و مسایل رو رعایت کنن ، هیچ موقع قضیه خیانت پیش نمیاد ، یا زن و مرد سرد بشن نسبت ب هم . بیشتر فکر شوهر هاشون باشن . البته اینا حرف متاهل هاست

ـــــــــــ

عاشق خانومای سن بالا&هات خصوصی پیام بذارید

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «