داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

۴۰ بازی سکسی در رختخواب

1399/07/04

۴۰ بازی سکسی که می‌توانید در اتاق‌خواب انجام دهید
بازی را آغاز کنید

از: the editors & Carina Hsieh
در: Mar 27, 2020

اگر تابه‌حال در روابط جنسی خود از بازی‌های سکسی استفاده نکرده‌اید، دیگر منتظر چه هستید؟ این فرصتی است تا کمی با هم رقابت کنید، خوش بگذرانید، و همزمان سکس بسیار لذت‌بخشی را تجربه کنید. چه به‌تازگی وارد رابطه شده باشید و چه در یک رابطه‌ی بلند مدت باشید، بازی‌های سکسی رابطه‌ی جنسی را جذاب‌تر می‌کند و اوقات خوشی را برایتان به ارمغان می‌آورد. برخلاف بازی‌های معمولی، در بازی‌های سکسی برنده و بازنده‌ی واقعی وجود ندارد. قواعد بازی معمولاً متغیرند و چون فقط دو شرکت کننده دارد، می‌تواند برای هر دو نفر فوق‌العاده سرگرم‌کننده باشد. تحریک کردن طرف مقابل در بازی می‌تواند به اندازه‌ی تحریک شدن لذت‌بخش باشد. هر دو پارتنر می‌توانند بر سر قواعد بازی توافق کنند و طوری که دوست دارند از یک رقابت خفیف (یا حتی شدید) لذت ببرند.
اگرچه برخی بازی‌ها به تجهیزات خاصی مانند اسباب‌بازی جنسی، کارت و تاس نیاز دارند، اما بازی‌هایی هم هستند که برای انجام دادن آن‌ها نیاز به خریدن هیچ ابزار خاصی ندارید. برخی از این بازی‌ها چیزی شبیه قلقلک و نیشگون گرفتن در رخت‌خواب هستند که باعث می‌شوند ارتباط قوی‌تری برقرار کنید (و البته بسیار هم تحریک‌کننده هستند). اکثر بازی‌های زیر را می‌توانید با وسایلی که در خانه دارید انجام دهید و اگر خواستید ابزارهای دیگری نیز به آن‌ها اضافه کنید. بنابراین اگر به‌دنبال ایده‌های نو هستید، شاید یکی از این ۴۰ بازی کارتان را راه بیندازد!


 1. لیست «بله/خیر/شاید»

  این بازی روش بسیار خوبی است تا با علایق جنسی یکدیگر آشنا شوید و شاید برخی از آن‌ها را نیز امتحان کنید. نمونه‌ای از پرسش‌هایی که می‌توانید در این بازی مطرح کنید را می‌توانید از وبسایت Babeland دریافت کنید:
  https://babeland-assets.s3-us-west-1.amazonaws.com/pdf/BL_Yes_No_Maybe.pdf

 2. ظرف فانتزی‌های جنسی

  خانم ‘کارن بوثا’ (Karen Botha)، متخصص سکسولوژی و مدیر مرکز ماساژ تانترا “Romford”، پیشنهاد می‌کند که فعالیت‌های جنسی مختلفی که برای خود و پارتنتان جذاب است و دوست دارید امتحان کنید را روی تکه‌های کاغذ بنویسید و داخل یک ظرف بریزید. می‌توانید ۳۰ مورد از فانتزی‌های جنسی هر کدامتان را داخل ظرف بریزید و هر روز یکی از آن‌ها یا هر تعداد که خواستید را بردارید و امتحان کنید. بوثا می‌گوید: «اگر همان بار اول ایده‌های زیادی به ذهنتان نرسید، نگران نباشید. به‌تدریج این بازی برایتان جذاب‌تر می‌شود، خلاق‌تر می‌شوید و ظرفتان پر خواهد شد.»

 3. کاسه‌ی بخت و اقبال

  دو کاسه، ۲۰ تکه‌ی کوچک کاغذ، خودکار و یک تاس تهیه کنید. ‘الکس میلر’ (Alex Miller)، سکسولوژیست شرکت “Orchid Toys”، پیشنهاد می‌کند که هر کدام ۱۰ کاری که دوست دارید پارتنرتان برای شما انجام دهد (و ممکن است سکسی هم نباشند) را روی تکه‌های کاغذ بنویسید، تا بزنید و داخل کاسه بریزید. سپس هر دو تاس بیندازید و هر کس که امتیاز بیشتری آورد برنده است. بازنده باید یکی از کاغذ‌های کاسه‌ی طرف مقابل را بردارد و هر کاری نوشته شده (از سکس دهانی گرفته تا ظرف شستن) را انجام دهد. میلر اضافه می‌کند: «اگر فکر می‌کنید شستن ظرف‌ها واقعا ضدحال است، نوبت تلافی کردن شما هم می‌رسد. از هر دست بدی از همون دست می‌گیری!»

 4. پوکر سکسی

  میلر همچنین این بازی را پیشنهاد می‌کند که ترکیبی است از بازی جرئت‌ یا ‌حقیقت و استریپ پوکر [بازی‌ای که در آن بازنده یکی از لباس‌هایش بیرون می‌آورد]. برای این بازی به کارت پوکر نیاز دارید، و یک کاغذ و خودکار که شرط‌هایتان را رویش بنویسید. برای شروع باید هر کدام یک کارت برداید و بدون این که کارت خود را ببینید، شرط‌هایتان را تعیین کنید. البته به‌جای شرط بستن با پول، روی کار‌های مشخصی شرط می‌بندید. برای نمونه، یکی از پارتنر‌ها روی ماساژ با روغن شرط می‌بندد و دیگری روی هندجاب. زمانی‌که شرط‌ها را تعیین کردید، کارت‌هایتان را برمی‌گردانید و بازنده باید کاری که طرف مقابل گفته را انجام دهد.

 5. برای یکدیگر داستان سکسی بخوانید

  ‘راشل کلشوسکی’ (Rachel Klechevsky)، روان‌شناس و سکس‌تراپیست، پیشنهاد می‌کند که داستان‌های اروتیک جذاب پیدا کنید و در رخت‌خواب هر کدام بخش‌هایی از آن را برای یکدیگر بخوانید. این داستان‌ها ممکن است همان لحظه شما را تحریک کند یا این که تصمیم بگیرید بعدا بعضی از نکات آن را امتحان کنید. در هر صورت هر دو نفر فعالیت جنسی جدیدی را تجربه خواهید کرد.

 6. اپلیکیشن DoYou

  آیا تا‌به‌حال از اپلیکیشن رایگان DoYou استفاده کرده‌اید؟ به‌گفته‌ی کلشوسکی، با این برنامه می‌توانید فانتزی‌های سکسی جدیدی را کشف کنید، از تمایلات جنسی خود آگاه شوید. در این برنامه می‌توانید سناریو‌های سکسی مختلفی پیدا کنید و سپس به همراه پارتنرتان سعی کنید این نقش‌ها را بازی کنید. چیزی شبیه به کتاب “Choose Your Own Adventure” که حاوی نمایش‌های مختلف برای کودکان است.

 7. در جستجوی عسل

  ‘هیذر کلاز’ (Heather Claus)، مدیر وبسایت “DatingKinky.com”، پیشنهاد می‌کند که چشم‌های پارتنرتان را با شال ببندید، سپس انگشتتان را در عسل فروببرید و یک نقطه‌ی غیرمنتظره و سکسی از بدنتان را آغشته به عسل کنید. پارتنرتان باید با دهانش بدن شما را لمس کند و عسل را پیدا کند. اگر خواستید بازی را سخت‌تر کنید، برای آن زمان تعیین کنید. می‌توانید به نوبت یا پس از تمام شدن وقت جایتان را عوض کنید. می‌توانید با قوانین دلخواه برنده را مشخص کنید (مثلا پس از سه بار تکرار بازی هر کس که دو مرتبه موفق شد برنده است). این بازی نه‌تنها جالب و ارزان است بلکه می‌تواند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند. خانم کلاز در رابطه با بهترین نقطه برای مخفی کردن عسل، لاله‌ی گوش، بین انگشت‌ها پا (به‌شرطی که حسابی تمیز باشد)، پشت زانو و یک نقطه‌ی کوچک از پشت را توصیه می‌کند.

 8. نقاشی روی بدن یکدیگر

  ‘جان سی. لونا’ (John C. Luna)، مربی روابط جنسی و گوینده‌ی پادکست آموزشی Sex Positive Me، بازی نقاشی روی بدن یکدیگر را توصیه می‌کند. روشن است که نباید از ماژیک‌هایی با جوهر دائمی استفاده کنید، در عوض با استفاده از ماژیک‌هایی که به راحتی از روی پوست پاک می‌شوند یا حتی شمع‌های ماساژ روی بدن پارتنرتان بنویسید و نقاشی بکشید.

 9. می‌تونم اینجا رو…؟

  اگر فکر می‌کنید اجازه گرفتن اصلا کار سکسی‌ای نیست، این بازی نظرتان را عوض می‌کند. به آرامی قسمت‌های بدن یکدیگر را لمس کنید و پیش از لمس هر قسمت اجازه بگیرید. لونا پوشنهاد می‌کند که برای جذاب‌تر شدن از شوخی و عشوه‌ی بیشتری استفاده کنید.

 10. توصیف لذت خودارضایی متقابل

  گاهی اوقات به‌زبان‌آوردن اتفاقات سکس را بسیار جذاب‌تر می‌کند. در حین خودارضایی متقابل، با توصیف کردن حسی که ازتحریک کردن و تماشا کردن پارتنرتان در حال انجام همان کار به شما دست می‌دهد، می‌توانید تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری داشته باشید.

 11. جرئت‌ یا ‌حقیقت سکسی

  ‘راشل رایت’ (Rachel Wright)، سکس‌تراپیست و روان‌درمانگر رسمی، امتحان کردن نسخه‌ی سکسی جرئت یا حقیقت را پیشنهاد می‌کند. برای بخش حقیقت، مواردی را انتخاب کنید که کمک می‌کنند ویژگی‌های سکسی پارتنرتان را بهتر بشناسید، مثلا بپرسید «یکی از فانتزی‌های سکسیت رو بگو» یا «سکسی‌ترین صحنه‌ای که تا‌به‌حال دیدی چیه؟» در رابطه با بخش جرئت نیز کار‌هایی را انتخاب کنید که در عین ساده بودن کمی عجیب و ناجور به نظر برسند! مثلا بگویید «همین الان باید یک رقص برهنه‌ی عالی اجرا کنی».
  اما پیش از انجام هر کاری، درباره‌ی کار‌هایی که به‌هیچ‌وجه با آن‌ها موافق نیستید، توافق کنید. به‌این‌ترتیب، بازی اصیل جرئت یا حقیقت سرگرم‌کننده‌تر می‌شود و ممکن است تمام شب هم طول بکشد.

 12. استفاده از تایمر

  گاهی اوقات این که از لحاظ زمانی هیچ محدودیتی نداشته باشید، از قضا، باعث می‌شود که از تجربه کردن لذت‌های تازه‌ای محروم شوید. پس می‌توانید محدودیت زمانی برای خود تعیین کنید. «تایمر موبایلتان را روی زمانی کمتر از چهار دقیقه تنظیم کنید. فعالیت‌های جنسی خود (از بوسیدن گرفته تا دخول) را تا پایان زمان تایمر ادامه دهید. سپس به‌همراه پارتنرتان به مکان دیگری بروید. البته باز هم تاکید می‌کنیم که در این بازی باید رضایت هر دو پارتنر در نظر گرفته شود و هر چه صمیمیت بین دو پارتنر بیشتر باشد، احساس امنیت و اعتماد نیز بیشتر خواهد بود.

 13. صحبت، لاس، جرئت

  شاید این بازی آن‌چنان سکسی به نظر نرسد، اما هدف کیت بازی صحبت، لاس، جرئت (که می‌توان آن را از فروشگاه آمازون تهیه کرد) این است که به روش جذابی بتوانید یکدیگر را بهتر بشناسید و نظراتی که درباره‌ی این بازی ثبت شده نیز گواه این موضوع هستند. گاهی مناسب‌ترین کار در رابطه این است که روی برقراری ارتباط و خوش‌گذراندن تمرکز کنید.

 14. ساختن تقویم سکسی

  چه‌کسی گفته که باید برای امتحان کردن چیز‌های جدید حتما تا تعطیلات صبر کنید؟ می‌توانید تقویم سکسی خود را بسازید و روزهای خاصی را به استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی یا لباس‌زیر‌های ویژه اختصاص دهید و هر روز چیز‌های متنوعی را امتحان کنید. این کار به‌ویژه مناسب زمانی است که نمی‌دانید بین دو ویبراتور یا سوتین کدام را انتخاب کنید.

 15. استفاده از کیت‌های مخصوص

  آیا سکس کردن با چشم یا دست بسته برایتان جذاب است، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ می‌توانید از کیت‌هایی استفاده کنید که حاوی لوازمی است که به این منظور استفاده می‌شوند.

 16. بازی با یخ

  با یخ بدن پارتنرتان را لمس کنید و سپس جایتان را عوض کنید. رایت می‌گوید: به خاطر داشته باشید که باید با ملایمت با یخ کار کنید (مثلا با یخ مانند چکش روی پوست ضربه نزنید). همچنین، از حرکات آرام و تحریک کننده استفاده کنید. پیش از این که یخ را روی آلت پارتنرتان بگذارید، اجازه دهید تا یخ کمی آب شود و و پارتنرتان به این حس سرما عادت کند. با این کار هم اشتیاق پارتنرتان بیشتر می‌شود و هم از سوزش نقاط حساس پس از تماس با یخ جلوگیری می‌کنید.

 17. کارت سکسی‌ات را انتخاب کن

  این بازی به‌وسیله‌ی ۵۲ کارت که روی هر کدام یک فعالیت سکسی نوشته شده انجام می‌شود. چالش‌های مخصوص پارتنر مرد یا زن روی دو دسته کارت نوشته می‌شود و نحوه‌ی انجام فعالیت‌های جنسی با تاس انداختن مشخص می‌شود (مثلا این که ویبراتور را پیش از سکس استفاده کنید یا در حین سکس، یا این که در حین پیش‌نوازی چشم‌ها یا دست‌و‌پای یک پارتنر بسته باشد).

 18. بازی تخته‌ی سکسی

  این بازی را می‌توان دو نفره تا شش نفره انجام داد و هدف آن توجه به فانتزی‌های جنسی دو پارتنر است. این بازی برای زوج‌هایی که به رابطه‌ی چند‌نفره علاقه دارند عالی است، اما می‌توانید آن را به صورت دو‌نفره هم انجام دهید. شاید همین که تصور کنید این بازی به جز شما چند شرکت‌کننده‌ی دیگر هم دارد کافی باشد…

 19. لمس بدون تماس

  ‘کیم لذردیل’ (Kim Leatherdale)، مشاور روابط زوج‌ها، این بازی را به بسیاری از مراجعانش توصیه می‌کند. در این بازی باید دستتان را تا حد ممکن به بدن پارتنرتان نزدیک کنید و بدون لمس کردن، آن را در سراسر بدن پارتنرتان جابجا کنید. این کار را باید طوری انجام دهید که پارتنرتان گرمای بدن شما را از طریق دستتان حس کند، بدون این که با هم تماس فیزیکی داشته باشید. هر کسی که اشتباه کند و بدن دیگری را لمس کند، به ازای هر امتیاز یک بوسه جریمه می‌شود.

 20. تقلید از پورن

  یک فیلم پورن که برایتان تحریک‌کننده است انتخاب کنید (ترجیحا پورن‌های فمنیستی که ضد زن نیستند). در حین مشاهده‌ی فیلم می‌‌توانید یکی از کار‌هایی که جذاب به نظر می‌رسند را انتخاب کنید. سپس آن را امتحان کنید. پوزیشن جدیدی که پیدا می‌کنید ممکن است برایتان مناسب باشد یا این که برای انجام آن بدنتان به اندازه‌ی کافی انعطاف‌پذیر نباشد. به‌هر‌حال تا امتحانش نکنید به این موضوع پی نمی‌برید. (به‌محض احساس هر گونه ناراحتی بهتر است سکس را متوقف کنید).

 21. جر دادن

  البته منظورمان لباس‌هایتان است. آیا همیشه دوست داشتید سکسی همراه با پاره شدن لباس‌ها داشته باشید، اما لباس‌هایتان را خیلی دوست داشتید؟ چند تاپ ارزان‌قیمت بخرید و به پارتنرتان بگویید که آزاد است آن‌ها را پاره کند. حتی می‌تواند آن‌ها را با دندانش پاره کند. به‌هر‌حال دیگر قصد ندارید آن لباس‌ها را بپوشید.

 22. پارتی در خانه

  قوانین آن ساده است: هیچ کس حق ندارد به ارگاسم برسد، تا زمانی که در تک‌تک اتاق‌ها و بخش‌های خانه سکس کنید.

 23. بازی اسکربل سکسی

  شبیه همان بازی اسکربل (Scrabble) معمولی، اما با کلمه‌های سکسی. [اسکربِل یک بازی کلمه‌سازی است که در آن دو تا چهار بازیکن با قرار دادن حرف‌های الفبا بر روی یک صفحه بازی ۱۵×۱۵ مربعی امتیاز به دست می‌آورند.] هر زمان که پارتنرتان امتیاز می‌گیرد، شما باید یکی از لباس‌هایتان را بیرون بیاورید و البته برعکس.

 24. در انتظار اسباب‌بازی جنسی

  یک فروشگاه لوازم جنسی خوب و راحت پیدا کنید. سپس یک یا دو هفته پیش از یک مناسبت خاص، مثل تولد یا سالگرد آشنایی، با پارتنرتان به آن‌جا بروید. بین قفسه‌ها بگردید و یک اسباب‌بازی جنسی که برای هر دو نفرتان جذاب است، انتخاب کنید. این اسباب‌بازی می‌تواند یک ویبراتور، اسباب‌بازی مخصوص آقایان یا هر چیز دیگری باشد. آن را به خانه بیاورید، با هم قرار بگذارید که تا رسیدن آن مناسبت خاص، نباید از آن استفاده کنید. حالا، از انتظار کشیدن لذت ببرید. به این فکر کنید که استفاده از آن چقدر می‌تواند لذت‌بخش باشد و تصور کنید که در حین سکس دارید از آن صحبت می‌کنید. روزی که بالاخره این هدیه را از بسته بیرون بیاورید، حسی شبیه به روز سال نو خواهید داشت.

 25. چالش پوزیشن

  ببینید در یک سکس می‌توانید از چند پوزیشن مختلف استفاده کنید. (این چالش راه بسیار مناسبی است برای طولانی‌تر کردن سکس.) هر بار که به رکورد جدیدی می‌رسید، به فکر ارتقای آن در سکس‌های بعدی باشید. با این کار می‌توانید پوزیشن‌های مورد‌علاقه‌تان را نیز کشف کنید.

 26. همه چیز به‌جز دخول

  تفکرتان را در رابطه با سکس گسترده‌تر کنید. سعی کنید انواعی از سکس را تجربه کنید که دخول در آن‌ها وجود ندارد. برای نمونه روی این تمرکز کنید که بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن پارتنرتان چه حسی دارد، یا به روش‌های مختلفی که می‌توانید یکدیگر را لمس کنید فکر کنید. این فکر که سکس به‌معنی دخول آلت مرد در واژن زن است، زوج‌ها را از کشف سایر لذت‌های جنسی باز می‌دارد، پس آن را از سرتان بیرون کنید.

 27. خرید شهوت‌انگیز

  با هم به یک فروشگاه لباس سکسی بروید و از پارتنرتان بخواهید که به سلیقه‌ی خودش یک لباس که دوست دارد شما را در آن ببیند، انتخاب کند. به پارتنرتان این اجازه را بدهید که هر چقدر خواست هزینه کند. و اجازه ندهید تا زمانی که از فروشگاه به خانه می‌رسید، خریدش را به شما نشان دهد. سپس از افتادن فک پارتنرتان زمانی که با فانتزی مورد علاقه‌اش قدم می‌زنید لذت ببرید!

 28. حدس بزن کجا؟

  این بازی شبیه بازی «حدس بزن چه عددی» است، اما به یک نقطه از بدن شما مربوط می‌شود. یک نقطه از بدنتان را در نظر بگیرید، سپس از پارتنرتان بخواهید با بوسیدن قسمت‌های مختلف بدنتان حدس بزند که چه قسمتی مدنظر شماست. البته این که روراست باشید و به پارتنرتان بگویید که نقطه‌ی مدنظر را درست حدس زده، بستگی به خودتان دارد…

 29. از من اطاعت کن

  فرض کنید رئیس یک سیاه‌چال هستید! از یک گردگیر از جنس پر برای تحریک کردن و از یک شال پارچه‌ای برای بستن دست‌ها استفاده کنید. پارتنرتان را در جایی بنشانید و تمام بدنش را با گردگیر قلقلک دهید تا جایی که دیگر نتواند تحمل کند. برای تکمیل کردن این نوع رابطه می‌توانید از فیلم Fifty Shades of Grey الهام بگیرید.

 30. سکس‌ پونگ

  میز غذاخوری خود را شبیه به بازی بیر پونگ مهیا کنید.، با این تفاوت که آبجویی در کار نیست. [در بازی بیر پونگ هر گروه سعی می‌کند توپ‌های پینگ‌پونگ را داخل لیوان‌های حریف بیندازد، با انداختن هر توپ، حریف باید آبجوی لیوان را بنوشد و تیمی برنده است که زودتر لیوان‌های طرف مقابل را خارج کند.] در هر سمت میز شش لیوان پلاستیکی به شکل مثلثی قرار دهید و چند توپ پینگ‌پونگ بردارید. یک طرف میز بایستید، در حالی که پارتنرتان در سمت دیگر میز قرار گرفته. به‌نوبت سعی کنید توپ‌ها را داخل لیوان‌های طرف مقابل بیندازید. هر کس که موفق شد، طرف مقابلش باید لیوان را بردارد و یکی از لباس‌هایش را بیرون بیاورد. پارتنری که همه‌ی لیوان‌های حریفش را خارج کند برنده است و می‌تواند هر فعالیت جنسی‌ای که دوست داشت درخواست دهد.

 31. یک کارت بردار

  یک دسته کارت پاسور بردارید و به هر خال آن یک مفهوم سکسی اختصاص دهید. خال دل یعنی بوسیدن، خشت یعنی ماساژ، خاج یعنی تحریک با دست و پیک به‌معنای تحریک دهانی است. به‌نوبت یک کارت بردارید و فعالیت سکسی مربوط به آن را انجام دهید. عدد روی کارت‌ها نشان‌دهنده‌ی مدتی است که باید هر فعالیت را ادامه دهید. بنابراین اگر کارت ۹ خشت را برداشتید، یعنی طرف مقابل باید به‌مدت ۹ ثانیه شما را با ماساژ تحریک کند. یا اگر مرد کارت تک خاج را برداشت، زن باید یک هندجاب یک‌ثانیه‌ای برایش انجام دهد!

 32. نه به‌این‌زودی

  بدون لباس روی تخت دراز بکشید و از پارتنرتان بخواهید که دم در اتاق بایستد. با سوال پرسیدن درباره‌ی خودتان، ببینید پارتنرتان چقدر شما را می‌شناسد. این پرسش‌ها می‌تواند سکسی باشد (مانند پوزیشن موردعلاقه) یا این که شخصی باشد (مانند مکان رویایی برای تعطیلات). به‌ازای هر پاسخ درست، پارتنرتان می‌تواند یک قدم نزدیک‌تر شود و به‌ازای هر پاسخ نادرست باید یک قدم به عقب بردارد. زمانی که پارتنرتان به‌اندازه‌ی کافی به سوال‌ها پاسخ درست داد، می‌تواند شما را به دست آورد. این بازی تحریک‌کننده هم میل جنسی را افزایش می‌دهد و هم باعث می‌شود پارتنرتان چیز‌های جدیدی درباره‌ی شما یاد بگیرد.

 33. هفت دقیقه در بهشت

  قطعا این بازی از بازی چرخاندن بطری جذاب‌تر است. [چرخاندن بطری یک بازی چند نفره است که معمولا نوجوانان در مهمانی‌ها آن را انجام می‌دهند. در این بازی بطری در وسط جمعی که دایره‌وار نشسته‌اند چرخانده می‌شود و روی هر دو نفری که ایستاد، آن دو نفر باید یکدیگر را ببوسند.] حالا که دیگر نوجوان و وابسته به پدرو‌مادرتان نیستید، وقت آن است که بازی‌های سکسی‌تری را امتحان کنید. تایمر آشپرخانه را روی هفت دقیقه تنظیم کنید و سپس برای تجربه کردن یک فعالیت سکسی سریع با هم داخل یک کمد لباس بزرگ بروید. تایمر باعث ایجاد حس فوریت می‌شود و در فضای تنگ و تاریک کمد، حس می‌کنید که دارید یک عمل ممنوعه را انجام می‌دهید و جذابیت این کار بیشتر می‌شود.

 34. برنامه‌ی تلوزیونی

  آیا تا‌به‌حال شده که با هم در حال تماشای یک برنامه‌ی تلوزیونی باشید و دوست داشته باشید شخصیت مورد‌علاقه‌تان را در حال سکس ببینید؟ این اتفاق را در رخت‌خواب عملی کنید! می‌توانید از پارتنرتان بخواهید که نقش شخصیت مورد‌علاقه‌تان را بازی کند و سپس با او سکس کنید.

 35. سفر در آب

  بازی‌های معمول در استخر فوق‌العاده سکسی هستند. دفعه‌ی بعد که با هم در آب بودید، چشم‌هایتان را ببندید، سپس سعی کنید با دنبال کردن صدای پارتنرتان به سمت او بروید. زمانی که به او رسیدید، مایوی شنا را بیرون بیاورید و مشغول شوید.

 36. جرئت یا جرئت

  همان بازی جرئت یا حقیقت را بدون حقیقت امتحان کنید. برای نمونه می‌توانید این کار‌ها را درخواست کنید:
  ۲۰ دقیقه با من حرف‌های سکسی بزن، بدون استفاده از دست و لمس کردن بدنم من را ببوس، در محل کار به‌مدت یک ساعت با من سکس‌چت کن و…
  به میل خودتان می‌‌توانید تصمیم بگیرید که شما پارتنرتان را به چالش بکشید یا او شما را.

 37. مسابقه‌ی ارگاسم

  بدون لباس کنار هم دراز بکشید و خودتان را تحریک کنید. هر کسی که زودتر به ارگاسم برسد، طرف مقابل را با دست یا زبان تحریک می‌کند تا او هم به خط پایان برسد. برنده حق دارد فعالیت جنسی در سکس بعدی را تعیین کند. (نکته: خودارضایی زوج‌ها در جلوی یکدیگر باعث افزایش صمیمت می‌شود. خودارضایی کاری است که معمولا به تنهایی انجامش می‌دهید، بنابراین اگر جلوی کس دیگری این کار را انجام دهید حس شرم‌و‌حیا جای خودش را به حس صمیمیت شدید می‌دهد.)

 38. وقتی که تنها نیستید

  هرگز سعی نکنید در مکان عمومی یک سکس کامل داشته باشید، اما وقتی که تنها نیستید تا حدودی می‌توانید برخی کار‌های سکسی جذاب را امتحان کنید. کار‌هایی با ریسک پایین، مانند:
  ۱. در یک پارتی خانگی، در حمام خانه‌ی دوستتان سکس کنید.
  ۲. در حالی که در اتاق باز است و دوست هم‌خانه‌تان در خانه است، با پارتنرتان سکس کنید.
  ۳. در یک آسانسور شلوغ، دستتان را روی آلت پارتنرتان بگذارید تا به او نشان دهید که چه فکری در سرتان است.

 39. آینه‌بازی

  هر دو لباس‌هایتان را بیرون بیاورید و رو‌به‌روی هم روی تخت بنشینید. یک پارتنر بخش‌های مختلفی از بدن طرف مقابل را لمس می‌کند، می‌بوسد، یا لیس می‌زند و پارتنر دیگر باید دقیقا همان کار را تکرار کند. این بازی راهکار بسیار خوبی است برای این که به پارتنرتان نشان دهید که دوست دارید چه بخش‌هایی از بدنتان لمس شود. این بازی به‌شدت سکسی و جذاب است!

 40. اشیای اسرار‌آمیز

  در حالی که پارتنرتان بدون لباس روی تخت خوابیده، چشم‌هایش را ببندید و تمام بدنش را با استفاده از چند شیء سکسی تحریک کنید. مثلا با دستمال ابریشمی یا یک پر، آلتش را نوازش کنید. سپس از پارتنتان بخواهید که حدس بزند با چه شیئی او را نوازش کرده‌اید و تا زمانی که درست حدس نزده، سراغ شیء بعدی نروید.


منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-25 01:07:52 +0330 +0330
1 ❤️

2020-09-25 07:07:04 +0330 +0330

عالی بود

1 ❤️

2020-09-25 21:52:06 +0330 +0330

فوق العاده بود ممنون

2 ❤️

2020-09-26 06:47:41 +0330 +0330

فوق العاده

1 ❤️

2020-09-26 12:08:19 +0330 +0330

ممنون تاپیکاتون خیلی مفیده 🌹

1 ❤️

2020-09-27 16:44:42 +0330 +0330

عالی بود ممنون

1 ❤️

2020-09-28 11:13:25 +0330 +0330

خوب هستن به جاهای مفیدی اشاره شده هس

1 ❤️

2020-09-28 19:47:38 +0330 +0330

ممنون… کاربردی بودن👍👌

1 ❤️

2020-09-28 22:08:11 +0330 +0330

👌🏻👌🏻👌🏻

1 ❤️

2020-09-29 00:08:41 +0330 +0330

عکسهایی ک استفاده کردین تایپک رو بیشترتر جذاب کردن دس خوش

1 ❤️

2020-09-30 02:32:48 +0330 +0330

عالی

1 ❤️

2020-09-30 13:39:55 +0330 +0330

خیلی عالی بود🌹🌹

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom