۵ پوزیشن سکس در طبیعت۵ پوزیشن برای سکس هنگام طبیعت گردی و کمپینگ که شهوتتان را برای سکس در هوای آزاد شعله‌ور خواهد کرد

سکس در طبیعت هیجان و لذت بیشتری دارد.

by JILL HAMILTON | Feb 1, 2017


طبیعت‌گردی و کمپینگ می‌تواند بسیار عاشقانه باشد. بودن در طبیعت، چادر زدن و گرم شدن کنار آتش و نگاه کردن به ستاره‌ها می‌توانند لحظات عاشقانه‌ی بسیار زیبایی بسازند. ولی سفر کردن (به خصوص اولین سفر مشترک) اهمیت بسیار زیادی در رشد و پیشرفت یک رابطه دارد. در شرایطی که امکان دسترسی به وای‌فای، قهوه‌ی خوب و آسایش کلی وجود ندارد، آیا این رابطه توانایی تحمل همیشه در کنار هم بودن را دارد؟


اگر دوست دارید که چگونگی رابطه‌ی‌تان را از این راه آزمایش کنید، این‌ها پوزیشن‌هایی‌ست که سفرتان را لذت بخش‌تر و ارزشمندتر خواهد کرد.


توصیه‌ی عمومی برای سکس در سفر و کمپینگ: اول چراغ‌هایتان را خاموش کنید. هرچند که شما نمی‌توانید چادرهای دیگر را از درون چادرتان ببینید اما قطعاً آن‌ها می‌توانند شما را از بیرون ببینند. صحنه‌های مثبت ۱۸ به دیگران نشان ندهید.
١
عشق شناور


قبل از این‌که باز کردن وسایلتان تمام شود، دو کیسه خواب باز نشده را از درازا کنار هم بگذارید. روی آن‌ها به پشت دراز بکشید در حالی که شریک جنسی‌تان روی شما قرار دارد و با گذاشتن دست‌ها و زانوهایش در کناره‌های کیسه خواب‌ها خود را شناور نگه می‌دارد. چون بالاتر از سطح زمین هستید، زاویه‌ی سکس تغییر می‌کند و به شریک جنسی‌تان اجازه می‌دهد که تلنبه‌های بسیار عمیقی بزند.
۲
کیسه خواب بی‌صدا


کیسه خواب‌هایتان را به یکدیگر متصل کنید و به آرامی درون پیله‌ی نرم و راحتتان بروید. کیسه خواب را مانند قنداق محکم دور خودتان بپیچید و به آرامی و بدون هیچ صدایی شروع به سکس کنید (چون به مسافرهای دیگر و کسانی که برای کمپینگ آمده‌اند احترام می‌گذارید و نمی‌خواهید که اذیت شوند). اگر دوست دارید تا اتفاقات بیشتری در جلو بیفتد و لذت بیشتری ببرید، با دست بین پاهایتان را بمالید یا از شریک جنسی‌تان بخواهید تا از یک ویبراتور کوچک استفاده کند. امتحان کنید که آیا هردوی شما می‌توانید بدون درآوردن هیچ صدایی به ارگاسم برسید و ارضا شوید.
۳
سکس تانترایی در چادر مثلثی


رو در روی یکدیگر بخوابید در حالی که دست‌هایتان دور گردن شریک جنسی‌تان قرار دارد و یکی از پاهایتان دور ران‌هایش است. آرام و خواب‌آلود سکس کنید، با ران‌هایتان او را بمالید و با پاهایتان او را بیشتر به طرف خودتان بکشید. بگذارید تا هیجان و شهوتتان شکل بگیرد و به اوج برسد، ولی هر وقت که یکی از شما به ارگاسم (ارضا شدن) نزدیک شدید سکس را متوقف کنید. در آغوش همدیگر بخوابید. در طول شب هر وقت که بیدار شدید، قبل از خوابیدن همدیگر را بیشتر در آغوش بگیرید. بعد از این‌که کل شب را با شِبهِ سکس گذراندید، بیدار شوید تا شیرین‌ترین و انفجاری‌ترین ارگاسم (ارضا شدن) زندگی‌تان را تجربه کنید.
۴
هم‌آغوشی در کنار خاکسترهای سوزان


در ورودی چادرتان قرار بگیرید تا بتوانید آتشی که بیرون روشن است را ببینید. پرده‌ی جلویی چادرتان را باز کنید و روی شکمتان دراز بکشید تا بتوانید سرتان را به چپ بچرخانید و آتشی که روشن است را ببینید. پاهایتان را کمی باز کنید تا شریک جنسی‌تان بتواند از عقب به شما نزدیک شود سپس پاهایتان را به یکدیگر نزدیک کنید تا یک سکس فوق‌العاده داشته باشید، به یکدیگر بچسبید و به آرامی سکس کنید و خاموش شدن خاکسترهای سوزان را نگاه کنید.
۵
تلنبه روی تخت بادی


بروید روی تخت بادی و حالت سجده کردن به خود بگیرید اما باسن‌تان را بالاتر بیاورید تا راحت‌تر بتوانید سکس کنید. در این پوزیشن شریک جنسی‌تان پشت سر شما بر روی زانوهایش ایستاده است و در حالی که پاهایش بیشتر از حالت عادی باز است، خود را به پشت و کمرتان می‌چسباند. از این لحظه به بعد همه چیز به تخت بادی بستگی دارد‌. تخت بادی یا مانند یک اسب وحشی شریک جنسی‌تان را پرت می‌کند یا با خاصیت فنری خود کیفیت سکس را بهتر می‌کند و لذت سکس را افزایش می‌دهد.
منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/positions/g7483343/fall-camping-sex-positions


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • JAMSHID_SE7EN  

 • عضو از 1392/12/2

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2011

 • 1220

بله


مطالب خوبی بود که امیدوارم برای افراد دائم الحشر مفید واقع بشه....

عارضم خدمت شوما که چند نمونشو خود بنده دیدم.دیگه طوری شده که پارکارو کردن مکان!یه مورد بود با دوستام نظاره گر بودیم !طرف طوری تلمبه میزد که چادر رو میخواست از جاش بکنه!

خلاصه بعد از عملیات طاقت فرسا و مجاهدت فراوون خیلی ریلکس اومدن بیرون دستاشونو شستن و رفتن (biggrin)


ـــــــــــ

 • 1 • Mr_Sexy  

 • عضو از 1391/6/4

 • پست‌‌‌ها: ‌ 48

 • 22

(cool)


(cool)


ـــــــــــ

تفکر، تحقیق، تجربه و در آخر انتخاب کن خوب و بد را. • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟


نمایش نتایج


آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «