۶ نکته درمورد سکس در آب۶ نکته‌ی ضروری درباره‌ی سکس در استخر، وان یا دریاچه

by Zahra Barnes
May 27, 2016


خورشید می‌درخشد، روز‌ها طولانی‌تر شده و محل‌های مخصوص شنا، وسوسه‌کننده به نظر می‌رسند. با گرم‌تر شدن هوا، طبیعی است که بسیاری از کار‌های داخل خانه را بیرون ببرید. مثلاً ناهار خوردن در پیکنیک بسیار جذاب‌تر از خانه است یا سکس بیرون از خانه هیجان بیشتری دارد و البته، سکس کردن در آب حس فوق‌العاده‌ای دارد.
استخر، وان، دریاچه و دریا‌ درواقع پوششی هستند برای کار‌های جذاب سکسی و شاید به همین خاطر است که به آنها اجازه‌ی زندگی می‌دهیم! اما سکس در آب هم خطرات خودش را دارد.
در ادامه، به شش نکته اشاره می‌شود که قبل از این که به آب بزنید باید بدانید.


۱) معمولاً محل‌های شنای عمومی بسیار آلوده هستند
درست است که استخر‌ها کلر دارند، اما می‌توانند حاوی باکتری‌های زیادی باشند. براساس گزارش مرکز پیش‌گیری و کنترل بیماری‌ها (CDC) در می 2016، یکی از معضلات بهداشتی استخر‌های عمومی (و البته وان‌ها)، پی‌اچ نامناسب آن‌ها است که به مواد ضدعفونی‌کننده اجازه‌ی فعالیت نمی‌دهد. اگر بخواهید با شریک جنسی‌تان به دل طبیعت بزنید هم وضعیت زیاد بهتر به‌نظر نمی‌رسد. به‌عقیده‌ی دکتر 'ادریس عبد‌الرحمان'، متخصص رسمی زنان و زایمان، دریاچه‌ها و دریا‌ها آلوده‌ترین مکان‌ها هستند.
با وجود این اطلاعات ناامید کننده، امکان سکس کردن در آب وجود دارد. از نظر تئوری، احتمال ابتلای شما به عفونت یا بیماری ازطریق آب وجود دارد، اما اساساً این خطر قابل چشم‌پوشی است.


٢) آب مایع روان‌کننده‌ی واژینال را می‌شوید
شاید منطقی به‌نظر نیاید، اما برای واژن شدت سکس در آب بیشتر از سکس در رخت‌خواب است. به‌گفته‌ی دکتر عبدالرحمن، «افراد تصور می‌کنند که آب شبیه با مایع روان‌کننده‌ی واژینال عمل می‌کنند، اما سخت در اشتباه‌اند.» زمانی‌که آلت در واژن جلو‌ و‌ عقب می‌رود، مقداری آب به داخل واژن راه یافته و مایع واژينال ترشح‌شده را می‌شوید و درحقیقت واژن را خشک می‌کند. عبدالرحمان می‌گوید: «فقدان مایع روان‌کننده، واژن را مستعد آسیب‌های میکروسکوپی می‌کند.» این پارگی‌های ریز زمانی که با مواد آزاردهنده‌ای مانند کلر یا آب شور تماس پیدا می‌کنند، سوزش ایجاد می‌کنند. ضد‌عفونی‌کننده‌هایی مانند کلر سوزش‌آور هستند، بنابراین، حتی اگر دچار پارگی‌های میکروسکوپی نشوید، واژنتان اذیت می‌شود یا پی‌اچ غیر‌عادی پیدا می‌کند که خود موجب عفونت باکتریایی یا آلودگی قارچی می‌شود.
اگر مقداری روغن آمیزشی در دسترس دارید، می‌تواند سکس در آب را برایتان بسیار ساده‌تر کند. پس باید در نکته‌ی بعد به آن بپردازیم.


٣) روغن آمیزشی ـ برخلاف انتظار ـ می‌تواند از تاثیر خشک‌کننده‌ی آب روی واژن جلوگیری کند، اما همه‌ی روغن‌ها شبیه هم نیستند
کاندوم در آب بسیار خوب عمل می‌کند، پس اگر لازم بود حتماً از آن استفاده کنید.
دکتر 'آنتونیو پیزارو'، متخصص زنان و زایمان می‌گوید: «همان‌قدر که بی‌خطر بودن آب برای شنا ـ مثلا بالا نبودن میزان کلر آب ـ اهمیت دارد، باید به استفاده از کاندوم نیز توجه شود.»
دکتر عبدالرحمان نیز می‌گوید: «از بین رفتن مایع واژینال، خشکی واژن بر اثر آب و اصطکاک احتمال پاره شدن کاندوم را افزایش می‌دهد.»
به‌عقیده‌ی دکتر پیزارو، اگر قصد داشتید برای ماجراجویی در آب‌های خارج‌ از‌ خانه، از کمی روغن استفاده کنید، روغن‌های سیلیکونی بهترین گزینه است. روغن‌هایی که از مواد اولیه‌ی نفتی ساخته می‌شوند، به کاندوم آسیب می‌زنند و روغن‌هایی که از جنس آب هستند نیز در موقعیت سکس در آب سریعاً شسته می‌شوند.


۴) قطعاً در سکس زیر آب نیز امکان باردار شدن وجود دارد
اگر در زیر آب مردی داخل واژن‌تان به انزال برسد، امکان باردار شدن شما وجود دارد. حتی اگر کمی آب وارد واژن شما شود، منی شسته نمی‌شود و این نکته‌ای است که هر دو متخصص ما می‌خواهند که مردم بدانند.
دکتر پیزارو می‌گوید: «در حین آمیزش حتی ممکن است پیش از به انزال رسیدن نیز مقداری منی خارج شود.»
دکتر عبدالرحمان نیز در تایید این نظر می‌گوید: «حتی اگر مرد پیش از انزال آلت خود را بیرون بکشد، امکان باردار شدن وجود دارد، چه در آب و چه خارج از آن.»


۵) تصور نکنید که اگر کسی در آب به انزال برسد، شما باردار می‌شوید
حتماً شایعاتی درباره‌ی حامله شدن بر اثر شنا در آبی که یک مرد در آن ارضا شده را شنیده‌اید. خوش‌بختانه، این افسانه‌ها هیچ اعتباری ندارند. اگر هیچ تماس فیزیکی‌ای صورت نگیرد و منی در آب پخش شده باشد، چطور ممکن است کسی باردار شود؟ آزاد شدن منی باید خیلی نزدیک باشد و همچنین اقداماتی در بدن زن انجام شود تا منی بتواند وارد شود. پس اگر شریک جنسی‌تان آلتش را خارج کند و در آب به انزال برسد، اسپرم نمی‌تواند واژن شما را شناسایی کرده و با شنا کردن شما را باردار کند.
گذشته از این، اسپرم‌ها بچه‌های بهانه‌گیری هستند که در بدن انسان و تنها در دمای ۳۴درجه قادر به نمو هستند. به همین علت است که اسپرم‌ها پس از ورود به بدن زن، فقط تا پنج روز زنده می‌مانند. اسپرم‌ها به محض آزاد شدن به خارج از بدن سریعاً می‌میرند، به ویژه در آب سرد استخر یا آب گرم‌تر وان. (حتی اگر دقیقاً در آبی با دمای مناسب برای اسپرم هم باشید، اساساً برای باردار شدن باید انزال درون واژن صورت بگیرد.)


۶) انتقال بیماری‌های مقاربتی در آب نیز مانند بارداری تفاوت چندانی با خارج از آب ندارد
شاید کلر و سایر ضدعفونی‌کننده‌های موجود در آب بتواند برخی باکتری‌ها را بشوید، اما آب نمی‌تواند با شستن عوامل بیماری‌های مقاربتی، جلوی انتقال آن‌ها را بگیرد. در حقیقت، بدون حضور مایع روان‌کننده‌ی کافی، امکان آسیب‌های میکروسکوپی وجود دارد که خود موجب افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌های مقاربتی می‌شود. به گفته‌ی پیزارو؛ از سوی دیگر، اگر افرادی مبتلا به بیماری مقاربتی در استخری سکس کرده باشند، حضور شما در آن استخر باعث انتقال بیماری به شما نمی‌شود. برخی بیماران نیز می‌پرسند که آیا شنا در استخر‌های عمومی می‌تواند دلیل آلوده شدن آن‌ها باشد؛ که قطعاً این طور نیست. مانند سایر موقعیت‌ها، حفظ سلامت شما مهم‌ترین نکته در داشتن یک سکس جذاب در آب است.
منبع:

self.com/story/things-you-need-to-know-about-water-sex


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • Baaran98  

 • عضو از 1398/2/9

 • پست‌‌‌ها: ‌ 358

 • 595

خیلی خطرناکه پس


خیلی خطرناکه پس


ـــــــــــ
 • 0 • chibegamvalla  

 • عضو از 1396/8/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 265

 • 207

یکی از تخماتیک ترین سکس های ممکنه اونم تو...


یکی از تخماتیک ترین سکس های ممکنه اونم تو استخر.کنارش شاید خوب باشه. خیلی شهوتناکه و کشش داره ولی لذت آنچنانی نداره چون شاید ما انتظارمون بیشتره خیلی بیشتر.من وان گرم و تمیز حمام بخار گرفته رو تو زمستون بیشتر پیشنهاد میکنم تا استخر ولرم وسط ظهر تابستان.جکوزی هم خوبه.ولی به نظرم سکس تو جای بخار گرفته خیلی بهتره تا مستقیم تو دل اب


ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت • 2 • tgr  
 • عضو از 1398/4/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 8

 • 7

اولن که عبدالرحمان گوه خورد با هفت جد و آبادش...


اولن که عبدالرحمان گوه خورد با هفت جد و آبادش .بعدم این کسشرا که میگی تو ایران اتفاق نمیفته یارو زنه به زور تو خشکی میده حالا اب کجا بود ک بخوایم ببریم تو آب بکنیمش. والا


ـــــــــــ


 • 0عرض شود که


نقل از: tgr اولن که عبدالرحمان گوه خورد با هفت جد و آبادش .بعدم این کسشرا که میگی تو ایران اتفاق نمیفته یارو زنه به زور تو خشکی میده حالا اب کجا بود ک بخوایم ببریم تو آب بکنیمش. والا


دراصل گوهخوری رو جنابالی مرتکب شدی که نسخه‌ی کلی پیچیدی.
تجربیات و شرایط زندگی همه یکسان نیس. از همین روی با دو سه بار لیسیدن اونم به زور دلیل نمیشود توهم بزنی کل شرایط سکس در جای‌جای خاک ایران رو درنوردیدی.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

آیا تابحال از کانالهای صیغه یابی برای پیداکردن شخص موردنظرتان استفاده کرده اید؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «