۸ نکته درمورد قورت دادن منی

۸ نکته که پیش از قورت دادن منی باید بدانید

by Natalie Wall
May 26, 2017

به عنوان زنی که تابه‌حال منی قورت نداده (فرض می‌‌‌کنیم!)، منی همیشه برایم شگفت‌انگیز بود. واقعاً برایم عجیب بود که چرا افراد بیشتری روی این ماده‌ی لزج و نیمه‌شفاف که در سوراخ‌های مختلف آزاد می‌شود، تحقیق نمی‌کنند. مطمئنا، کار اسپرم کمک به تولید بچه است، اما علاوه‌بر‌این از منی چه می‌دانیم؟ بیایید با بررسی این ماده‌ی لزج، راز‌های نهفته در آن را کشف کنیم.

۱) احتمال حساسیت داشتن به منی وجود دارد
پدیده‌ی نسبتاً نادری است، در سراسر آمریکا حدود ۴۰۰۰۰ زن به منی حساسیت دارند؛ اما در هر صورت، امکان آن وجود دارد. بر اساس کتاب «راهنمای آمیزش» (the Guide to Getting It On)، علت این حساسیت واکنش بدن به نوعی پروتئین موجو در منی است. نشانه‌های این حساسیت عبارت‌اند از: درد، قرمز شدن و خارش واژن یا هر نقطه‌ای از پوست که با منی تماس پیدا کند (از جمله دهان). پس اگر پس از قورت دادن منی دچار خارش در دهان شدید، حتماً با پزشک خود مشورت کنید. متاسفم که باید با دکتر زنان و زایمان راجع‌به چنین موضوع خجالت‌آوری حرف بزنید.

۲) ورود منی به چشم باعث سوزش می‌شود
شاید عجیب به‌نظر برسد اما در هنگام سکس به این نکته توجه کنید: منی را از چشم خود دور نگه دارید. گذشته از چسبنده بودن، در منی ماده‌ای به نام "اسپرمین" (spermine) وجود دارد که در صورت تماس با چشم، باعث سوزش می‌شود. پس یادتان باشد که اسپرمین یک ماده‌ی شیمیایی است و همان‌طور که در دبیرستان خوانده‌اید، باید مواد شیمیایی را از چشم خود دور نگه دارید. البته منظورمان ریختن مستقیم منی در چشم نیست، فقط به‌علت نزدیک بودن چشم به دهان، بهتر است بیشتر احتیاط کنید. پس حواستان را بیشتر جمع کنید.

۳) بوی منی ناشی از اسپرمین است
درست است که من‌درآوردی به‌نظر می‌رسد، اما حقیقت دارد. به‌گفته‌ی کتاب «راهنمای آمیزش»، اسپرمین ماده‌ای شیمیایی از خانواده‌ی "پلی‌آمین‌"هاست که در غده‌ی پروستات ساخته می‌شود. همان‌طور که هر یک از دانه‌های برف با دیگری متفاوت است، منی هر مرد با توجه به سطح پی‌اچPH (و واکنش‌های بدن)، بوی خاصی دارد. و اسپرمین موجود در منی است که باعث می‌شود احساس کنید دارید وایتکس می‌خورید!

۴) سه بخش از بدن در تولید منی نقش دارند
همیشه تصور می‌کردم فقط بیضه‌ها مسئول تولید آن همه منی هستند. اما بیضه‌ها تنها ۵٪ از ترکیب منی را تولید می‌کنند، در حالی که ۶۵ تا ۸۰٪ منی در غد‌ه‌ها‌ی وزیکول سمینال (کیسه‌های منی) و ۱۵ تا ۳۰٪ آن در غده‌ی پروستات ساخته می‌شود. بنابراین، به جز بیضه قسمت‌های دیگری از بدن نیز در تولید منی نقش دارند. اما بیضه‌ها نیز در تولید منی نقش به‌سزایی دارند، آن‌ها اسپرم‌های موجود در منی را تولید می‌کنند.

۵) پس از انزال میزان چسبندگی منی تغییر می‌کند
بر اساس کتاب «راهنمای آمیزش»، پروتئینی به نام آنتی‌ژن ویژه‌ی پروستات (PSA) که در ترکیب منی وجود دارد، منی را رقیق و چسبنده می‌کند تا اسپرم بتواند با شنا کردن وارد رحم شود. و وجود همین ماده در منی است که باعث می‌شود پس از قورت دادن منی، قطراتی که روی صورتتان پاشیده را پاک کنید.

۶) اگر احساس می‌کنید که منی خوش‌مزه است، ممکن است کمبود روی داشته باشید
روی طعمی خاص و می‌توان گفت زمخت دارد. منی حاوی روی است و به‌گفته‌ی کتاب «راهنمای آمیزش»، اگر ماده‌ای که حاوی روی است برای‌تان بد مزه نباشد، احتمالا بدنتان کمبود روی دارد. برای تشخیص کمبود روی باید به پزشک مراجعه کنید، اما این روشی خلاقانه برای تشخیص اولیه است.

۷) اسپرم و منی با یکدیگر فرق دارند
می‌دانید که نقش بیضه‌ها در تولید اسپرم و منی چیست. پیش‌تر گفته شد که اسپرم بخش کوچکی (حدود ۱٪) از ترکیب منی را تشکیل می‌دهد. منی علاوه بر اسپرم حاوی سیتریک اسید، روی، پروتئین، فروکتوز، سایر اسید‌ها، منیزیم، کلسیم، اسید فسفات و... است. مواد زیادی در ترکیب منی وجود دارند. آن‌قدر زیاد که اسپرم در منی مانند یکی از محصولات یک شرکت آرایشی بزرگ به حساب می‌آید.

۸) خوردن منی طول عمر را زیاد می‌کند
حقیقت دارد! بر اساس مطالعه‌ای که در مجله‌ی "Nature Medicine" چاپ شد، وجود ماده‌ای به نام "اسپرمیدین" در منی، کارکرد قلبی موش‌ها را بهبود بخشید، فشار خون آن‌ها را کاهش داد، و به افزایش طول عمرشان کمک کرد. البته، آن‌ها موش بودند، نه انسان. به هرحال، تصمیم با خودتان است!

منبع:

redbookmag.com/love-sex/sex/a50480/swallowing-semen

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• doordoost  

• عضو از 1398/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 8

آفرین -
مطلب مناسب و ادبیات خوبی داشت. دستتون درد...

آفرین - مطلب مناسب و ادبیات خوبی داشت. دستتون درد نکنه

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 226

• 367

گزینه ی ۷ خیلی جالب بود فکز نمیکردم اینقدر چیز...

گزینه ی ۷ خیلی جالب بود فکز نمیکردم اینقدر چیز داشته باشه

ـــــــــــ

• 4

• حشرجون  

• عضو از 1390/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 1832

• 554

این مطالب رو باید واسه یکی دوتا از دوس دخترای چس...

این مطالب رو باید واسه یکی دوتا از دوس دخترای چس کن خودم بفرستم. البته اگه واسه مرضی بفرستم که ازین به بعد به جای نصفش همشو قورت میده

ـــــــــــ

عاشق آنال سکسم و لیسیدن کس. عکسام رو تو پروفایلم ببینین.

• 0

• doordoost  

• عضو از 1398/5/25

• 8

نقل از: حشرجون

نقل از: حشرجون این مطالب رو باید واسه یکی دوتا از دوس دخترای چس کن خودم بفرستم. البته اگه واسه مرضی بفرستم که ازین به بعد به جای نصفش همشو قورت میده

دقیقا منم همینکارو کردم - فرستادم واسه دوست دختری که خیلی خودش رو چس میکنه - بعدش نوشتم بخون شاید لازمت شد (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Sepehr688184  
  • عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

منی

کی میخاد منی شو بخورم بیاد خصوصی

ـــــــــــ

• 0

• Mani_lovesex  
  • عضو از 1397/2/8

• 10

اوکی

پس لازم شد به مادر ادمین هم منی بخورونیم بلکه عمرش زیاد بشه

ـــــــــــ

• 0

من خوردم ولی بدم اومد ازش

من خوردم ولی بدم اومد ازش

ـــــــــــ

منو پسرام شما همه Nazi_mirzayi3244 تلگراممه

• 2

یه دست چلو منی لطفا (biggrin) خخخخ

یه دست چلو منی لطفا (biggrin) خخخخ

ـــــــــــ

خود خودمم Farzad_kink@

• 0

• zoj.ziba4  

• عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 3508

• 12244

پس عمر من خیلی طولانیه

پس عمر من خیلی طولانیه

ـــــــــــ

• 0

• Yashar.krj  
  • عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 7

من عاشقشم

من عاشقشم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Baaran98

نقل از: Baaran98 گزینه ی ۷ خیلی جالب بود فکز نمیکردم اینقدر چیز داشته باشه

تا حالا خوردی؟

ـــــــــــ

• 0

• akenokawaii  

• عضو از 1398/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 50

من که خوردم و خوشمزه بوده یعنی یه جورایی خودم از...

من که خوردم و خوشمزه بوده یعنی یه جورایی خودم از حالت داغ و ژله ای و شورش خوشم میاد ولی حیف چن وقته کسیو ندارم

ـــــــــــ

★Mahsa★

• 0

• akenokawaii  

• عضو از 1398/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 50

نقل از: Nazi.mirzayi3244

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من خوردم ولی بدم اومد ازش

منم خوروم حدودا 6 بار ولی خوشم میاد از حالت چسبنده و ژله ایش قورت دادنش یکم سخته ولی دوستش دارم

ـــــــــــ

★Mahsa★

• 0

• Kwti-khnm  

• عضو از 1398/5/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 240

من که خوردم خوب بود فقط یکم شور بود

من که خوردم خوب بود فقط یکم شور بود

ـــــــــــ

توله ها زیرپامو میکنم برده داری

• 0

نقل از: Baaran98

نقل از: Baaran98 گزینه ی ۷ خیلی جالب بود فکز نمیکردم اینقدر چیز داشته باشه

چقدر منی قورت دادی؟

ـــــــــــ

• 0

• Mz.amir48  

• عضو از 1395/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

خخ جالب بود.حالا باید ببینم دوست دخترم با این...

خخ جالب بود.حالا باید ببینم دوست دخترم با این تفاسیر میخوره بالاخره یا نه خخ

ـــــــــــ

• 0

• amirhossienr.r  
  • عضو از 1398/6/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 2

اخه مشتی ما ب چی تون دل خوش کنیم

چرا انقد خالی بندی ما ک تا حالا نتونستیم کسی و سیر اب. کنیم کسایی ک دوس دارن بنوشن از اب من پیام بدن amirkoskon007@

ـــــــــــ

• 0

• JIALISSA  

• عضو از 1398/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 20

گی

من که خیلی منی می خورم کسی هست خبر بده

ـــــــــــ

• 0

• obihmd  

• عضو از 1398/6/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

من همیشه موقع ساک زدن آبشم میخورم خیلی خوشمزه است

من همیشه موقع ساک زدن آبشم میخورم خیلی خوشمزه است

ـــــــــــ

• 0

• bardia1362  
  • عضو از 1398/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

نقل از: Sepehr688184

نقل از: Sepehr688184 کی میخاد منی شو بخورم بیاد خصوصی

سلام کدوم شهری

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «