آخرین فیلم جالبی که دیدید

1400/01/30

خب فکر کنم جای چنین تاپیکی خالی بود: اینجا تازه ترین فیلم جالبی که دیدیم رو معرفی می کنیم. منظور فیلمایی که از نظر فرم چه محتوا براتون جذابیت خاصی داشته طوری که تا مدتی بعد دیدنش هنوز ذهنتون درگیرشه در حدی که شاید دوباره بخواین ببینیدش. کمتر فیلم هایی هستن که چنین شرایطی دارند. پس سختگیر باشید و هر فیلمی که دیدید رو معرفی نکنید.

عالیه اگر خلاصه ای از فیلم بنویسید (بدون اسپویلیدن) و بگین که جاذبه اش براتون چی بوده.

امیدوارم با کمک شما این تاپیک رفرنس خوبی برای بقیه دوستداران سینما باشه. برای خود شما هم می تونه یادگار خوبی باشه تا بعد چند وقت برگردید و ببینید در مورد فلان فیلم بعد دیدنش چی فکر می کردید.

خب بذارید خودم شروع کنم.

760 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-19 08:47:08 +0430 +0430

(۲۰۱۸) “First Reformed”

درامی با مایه قوی فلسفی که الان دو سه روز بعد دیدنش هنوز از خاطرم محو نمیشه. درباره کشیش معتقدی است به اسم ارنست تالر که واعظ یه کلیسای قدیمی پروتستان در نیویورکه. تالر در برخورد اتفاقی با یکی از اعضای کلیسا که فعال محیط زیسته و معتقده ما نباید در این وضعیت کنونی که زمین رو به فاجعه میره تولید مثل کنیم با پرسش هایی عمیقی مواجه میشه مثل اینکه وظیفه یه مسیحی در مقابل تخریب محیط زیست و گرمایش زمین توسط بشر چیه؟ رابطه یه فرد مذهبی با سیاست و ثروت باید چطور باشه؟‌ چرا خدا باید خلقت خودش رو تخریب کنه؟ اگر مسیح امروز زنده بود چه می کرد؟ خلاصه این سیر و سلوک باعث میشه تالر خیلی از عقاید مسیحی خودش، نقش کلیسا در جامعه و رابطه خودش با کلیسا رو جدا بازنگری کنه. بازنگری که سخت و دردناکه…

بازی درخشان اتان هاوک و فیلمنامه قوی و سینماتوگرافی عالی هم این فیلم رو یه اثر درخشان کرده که جوایز زیادی هم برده.
دیگه بیش از این نمیگم. اگر به فیلم هایی با درونمایه فلسفی علاقه دارید این فیلم احتمالا پشیمون تون نمی کنه.

2 ❤️

2021-04-19 12:07:40 +0430 +0430

اخریش که دیدم Elyium پیشب دیدم

1 ❤️

2021-04-19 12:23:03 +0430 +0430

من اخرین سریالی ک دیدم رو میگم برید ببینید عالیه دوستان درضمن ب دوستان حشرناک هم پیشنهاد میشه

1 ❤️

2021-04-19 16:46:59 +0430 +0430

↩ docome
من Palmer رو دیدم با بازی تمبرلیک واقعا قشنگ بود که چطور یک نفر که زندانی به ناحق شده و مردم قضاوتش میکنند میتونه با یه بچه ای که دارای خصوصیات و روحیات متفاوت از بچه های دیگه است رفتار کنه یه فیلم خوش ساخت با تم روانشناسی 😊😊😊

1 ❤️

2021-04-20 08:22:19 +0430 +0430

↩ sj0087
سال ساختش 2013 هستش ها یکم دیر دیدی ولی مت دیمون همه فیلماش خوبه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «