آقایونی که بی مقدمه پیام جنسی ارسال می کنن

1399/09/06

سلام دوستان. شما که داری این تاپیک رو می خونی یا خودت چنین کاری رو کردی و یا چنین پیام های بی ادبانه ای رو از بقیه دریافت کردی، پس می دونی من از چی صحبت می کنم. همون پیام هایی که بدون سلام و نشونه ای از علاقه به آشنایی با اون فرد، فقط شامل چند جمله ی جنسی هستن. که انگار هیچ ارزشی برای طرف مقابل قایل نشدن و شاید خودشونو مالک اون آدم می دونن.

این رفتار حتی با کسانی که کارگر جنسی هستن هم درست نیست از نظر من چه برسه با کسی که اصلا نمیشناسی ش و از علایق و گرایش هاش خبر نداری (اکثرا پروفایل رو نمی خونن و بعضی ها حتی وقتی می خونن اون فرد متاهل هست هم براشون فرقی نداره)

به نظر خودم این حرکت از نا آگاهی و عدم شناخت جنس مخالف ناشی میشه ولی دوس داشتم تاپیک بزنم و شما لطف کنید راجع به علتش صحبت کنید که بیشتر درک کنیم این حجم از بی درکی رو!!

پیشاپیش از مشارکتتون ممنونم :)

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-24 01:32:49 +0430 +0430

↩ ¥Hadis¥
شما که بله اونم ۱۰۰۰۰ درصد 😂😂😂😂✌️✌️✌️🌹

0 ❤️

2021-06-24 01:42:21 +0430 +0430

فازتون چیه کسی که میاد تو سایت یکسی دنبال سکسه شما میری رستوران میری با طرف حرف بزنی راجب علایقش از غذا باهاش صحبت کنی یا اونچیزیو که میخوای و میگی اومدی تو سایت سکسی بعد دبال عشق و علاقه ای

0 ❤️

2021-06-24 07:29:59 +0430 +0430

↩ 123456Death
شما اگه دقت می کردی سوال برات پیش نمیومد جناب :)

کی گفته درخواست جنسی مساویه با بی ادبی و بی احترامی به طرف مقابل؟ کی گفته سایت شهوانی فقط برای پارتنر جنسی پیدا کردنه؟ کی گفته شما حق داری هر طوری دلت خواست با بقیه حرف بزنی چون اینجا سایت مربوط به مسایل جنسیه؟!

من خودم کلی تاپیک سکسی دارم ولی اولا دنبال پارتنر نیستم دوما به کسی بی احترامی و بی ادبی نمی کنم.

شما اگه از کسی خوشتون میاد عین آدمیزاد می تونی بری باهاش آشنا شی بعد درخواست سکس هم بکنی. هیچ ایرادی نداره. مساله اینه که طرف بدون سلامی چیزی میاد میگه بکنمت، فلان جاتو بخورم! یا از اینجور حرفای سطحی و بی ادبانه … انگار اینجا همه بلانسبت هرزه هستن که به هر کسی سرویس بدن!

2 ❤️

2021-06-24 07:33:05 +0430 +0430

↩ آغ.بالا
ای بابا بله متاسفانه :(

اینجا رو با روسپی خونه اشتباه گرفتن بعضیا :/

0 ❤️

2021-06-24 09:43:41 +0430 +0430

سلام
من با این گفته دوستانی که خیلی کلاس گذاشتن و مثلن نیگن این بیشعوریه طرفه و چون همه عالم و آدم میدونند وقتی که شاهزاده آقایان قیام میکنه عالم ربانی نماز شب خون هم باشی تنها عضوی که کار میکنه همونه عقل درک فهم شعور و بقیه این چیزها صد در صد و به هیچ وجه کار نمیکنه اینجا یه محیط سکسی هست نظر بر اینه که آقایون همه چیز بدستن و خانومها هم در اینجا فقط یه کار دارن و اونم اینکه ارتباط برقرار کنند و از نظر آنها خودش در الویته چون تازه اومده ولی بقیه که قدیمی هستن بااید معرفت بخرج بدن و نوبتشونو بدن این گُل پسر دفعه اولشه کاندومش هم باید سایت اشانتیون بهش بده
بنظر میرسه همه افرادی که چنین تقاضائی دارند به شکلی ناجوانمردانه ای تحت فشار شدید قرار دارند نظر شخصیم اینه که مجردن بنظرم نامردیه همه گناه ها رو بندازیم گردن غضنفر دوستانی که اینجا گاهی خاطراتشون رو که بیشتر برای سوزوندن کون بعضیها است با اب و تاب مینویسن هم بیتقصیر نیستن بزرگترین ایراد فضای مجازی اینه که افراد کوچکترین آگاهی از طرف مقابلشون ندارند اصولن مردم افراد رو با قیاس خودشون میسنجند یبشتر اقایان این واقعیتی که هر کسی حق انتخاب دارد رو نمیتونند بپذیرند از نظر اونها هر زنی باید بهشون پاسخ مثبت بده هیچی افتخار هم بکنه وقتی درگیر مشکلی میشید مگر غیر اینه که کار ی که به نفعتونه انجام میدین اینجا هم همون کارو بکنید بجای اینی که فکر و ذهنتون رو درگیر ماجرائی کنید که ممکنه در تصمیماتتون و موارد دیگه تاثیر بگذاره که مشکل بزرگتری براتون درست کنه یپیشنهاد من اینکه یه متنی لازم هم نیست تند باشه همینکه منفی باشه کافیه یه متنی کوتاه باشه که به رابطه تمایلی ندارین و نشون بدین که متاهل هم هستید محکم و قاطع باشه این متنو بصورت عکس در بیارن و دم دست داشته باشین که هر وقت لازم شد حتا زحمت تایپ کردن هم نکشید فقط یه عکسو برای طرفتون اپلود کنید به همین سادگی به همین خوشمزگی

1 ❤️

2021-06-29 19:02:38 +0430 +0430

مقدمه
حالا با من دوست میشی ؟
حالا میتونم پیام جنسی ارسال کنم

0 ❤️

2021-06-29 19:16:24 +0430 +0430

↩ chibedamtobedimarzi
متاسفانه شما نه درست متن رو خوندید و نه درست متوجه شدید.

هر وقت خواستید به کسی درخواست دوستی بدید یه وقت کوچیکی بذارید و پروفایلش رو چک کنید شاید دنبال هیچ باشه، شاید متاهل باشه!

0 ❤️

2021-06-29 19:33:28 +0430 +0430

👍

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «