ادمین شهوانی هم مثل مسعولین جمهوری اسلامی شده...!

1397/05/05

سلام دوستان
چنوقت پیش داستانی رو که برام اتفاق افتاده بود و خیلی برای نوشتنش وقت گذاشتم رو ارسال کردم ولی دیدم آپ نمیشه!!!
بعد که از ادمین میپرسم دقیقا عین مسعولین جمهوری اسلامی که با صدایی کلفت و جملات سنگین جواب میدن با یه غرور خاص جواب نوشته:
این داستان مناسب برای چاپ در شهوانی نیست! و اینکه بعدشم بلاکم میکنه!

ببخشیدا معذرت میخام حاج آغا حتما همه کستانهایی که آپ میکنید طبق قوانیین جمهوری اسلامی نوشته شده اما داستان من نه…!

اووووووف فک کنید دوستان هرکی به قدرت برسه خودشو حتما نشون میده!

ضمنا همین لحظه از همه خداحافظی میکنم چون حتما با این تاپیک حاج آغا حالش بد میشه و حساب کاربری مارو غیر فعال میکنه.

بدرود

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-27 08:00:46 +0430 +0430

متاسفم که فکر می کنید زحمت شما هدر رفته اما شهوانی تعهد نداده که هر داستانی را منتشر کند.

در کل داستانی که فاقد تم سکسی باشد یا داستانی که مشوق خشونت یا تجاوز باشد یا بیش از حد تصنعی باشد یا دچار مشکلات جدی نگارشی باشد یا احساس شود که صرفا برای هتک حرمت شخصی نگاشته شده در شهوانی منتشر نمی شود.

داستان شما به علت تشویق به تجاوز مناسب چاپ تشخیص داده نشده است.

2018-07-27 08:05:22 +0430 +0430

شما میتونین به قوانین داستان ها مراجعه کنین که باید حداقل تم سکسی و خارج از سکسای خارج از عرف از قبیل پدوفیلی امثال هم باشه اگه غیر از اینا بود موضوعتون پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بهشون مراجعه کنین

0 ❤️

2018-07-27 08:28:15 +0430 +0430

موضوع اینه که همچین اتفاق هایی تو سراسر جهان میفته و من هم اولین نفری نیستم که داستان تجاوز به شهوانی ارسال کردم!!!
چرا داستانهای مشابه داستان من قبلا چاپ شده پس؟؟؟
فقط داستان من ایراد داره؟ یا اینکه تو شهوانی هم یه نفر به عنوان مسعول انتخاب شده که طبق قوانین و ضوابطی که مورد تایید خودشه داستان چاپ میکنه!

0 ❤️

2018-07-27 08:37:07 +0430 +0430
نقل از: samA25 موضوع اینه که همچین اتفاق هایی تو سراسر جهان میفته و من هم اولین نفری نیستم که داستان تجاوز به شهوانی ارسال کردم!!! چرا داستانهای مشابه داستان من قبلا چاپ شده پس؟؟؟ فقط داستان من ایراد داره؟ یا اینکه تو شهوانی هم یه نفر به عنوان مسعول انتخاب شده که طبق قوانین و ضوابطی که مورد تایید خودشه داستان چاپ میکنه!

خب داستانتو برعکس مونوشتی. به جای اینکه بگی تجاوز کردی خودتو جای طرف میذاشتی و موگوفتی بهم تجاوز شد. یه دو تا فحش هم به متجاوزین عالم میدادی

2 ❤️

2018-07-27 08:43:23 +0430 +0430

حاژی صاحبش خودش پا شده اومده میگه داستانت چون مشوق تجاوزه چاپ نمیشه،شما بهانه میاری؟شانس اوردی!اگه چاپ میشد که جز یه چندتا کسخل مریض لایکت نمیکردن!حتی اگه داستانت خیلی خوشگل موشگل نوشته شده بود هم اکثر وقتا برای اکثر خواننده ها سبک ادبی و نوع نوشته شدن داستان مهم نیست!محتواشه که مهمه!و قطعا من از چیزی مثل تشویق به تجاوز خوشم نمیاد!و قطعا پای خار و مادر نویسنده رو میکشم وسط!مثل خیلیای دیگه!

حالا اگه واقعا دوست داری داستانت تو شهوانی باشه مثل تیراس عزیز و رفیق شومبولوفسکی تاپیکش کن!ولی بازم هر جوری که داستانو منتشر کنی فکر کنم اخرش جالب تموم نشه!

2 ❤️

2018-07-27 08:44:16 +0430 +0430
نقل از: میومیووو
نقل از: samA25 موضوع اینه که همچین اتفاق هایی تو سراسر جهان میفته و من هم اولین نفری نیستم که داستان تجاوز به شهوانی ارسال کردم!!! چرا داستانهای مشابه داستان من قبلا چاپ شده پس؟؟؟ فقط داستان من ایراد داره؟ یا اینکه تو شهوانی هم یه نفر به عنوان مسعول انتخاب شده که طبق قوانین و ضوابطی که مورد تایید خودشه داستان چاپ میکنه!

خب داستانتو برعکس مونوشتی. به جای اینکه بگی تجاوز کردی خودتو جای طرف میذاشتی و موگوفتی بهم تجاوز شد. یه دو تا فحش هم به متجاوزین عالم میدادی

میلگردجان،عزیز دلم،میشه بکشی بیرون؟

1 ❤️

2018-07-27 08:46:20 +0430 +0430
نقل از: admin

متاسفم که فکر می کنید زحمت شما هدر رفته اما شهوانی تعهد نداده که هر داستانی را منتشر کند.

در کل داستانی که فاقد تم سکسی باشد یا داستانی که مشوق خشونت یا تجاوز باشد یا بیش از حد تصنعی باشد یا دچار مشکلات جدی نگارشی باشد یا احساس شود که صرفا برای هتک حرمت شخصی نگاشته شده در شهوانی منتشر نمی شود.

میگم شما همه داستانا رو میخونی ماشاااااالله

2 ❤️

2018-07-27 09:01:05 +0430 +0430

اولا که داستان من از زبان کسی نوشته شده که خودش مورد تجاوز قرار گرفته پس این تبلیغ تجاوز محسوب نمیشه!!!

دوما پس لطف کنید داستانهای سکس با محارم رو هم چاپ نکنید چون باعث تشویق مردم جهت سکس با خانواده های خودشون میشه.

1 ❤️

2018-07-27 09:18:23 +0430 +0430
نقل از: fesharaki00

عجب! پس این همه داستان که دارای مشکلات جدی نگارشیه و صدها غلط تایپی و املایی داره چه جوری منتشر شده تا حالا؟؟ ده ها داستان که کاملا تصنعی به نظر می رسه چی؟؟ و تعداد زیادی داستان که مروج خشونت و تجاوزه…مثلا همین داستان اخیر که معلم تجاوز می کنه به بچه های دبستانی!! ظاهرا استاندارد های ادمین محترم چندگانه اس!

ممنون از نظر شما و دوستان…

0 ❤️

2018-07-27 11:55:32 +0430 +0430
نقل از: samA25

اولا که داستان من از زبان کسی نوشته شده که خودش مورد تجاوز قرار گرفته پس این تبلیغ تجاوز محسوب نمیشه!!!

دوما پس لطف کنید داستانهای سکس با محارم رو هم چاپ نکنید چون باعث تشویق مردم جهت سکس با خانواده های خودشون میشه.

حاژی مو نمیدونوم!داستانت کسشعر باشه خودم حالتو میگیرم!داستان هایی با محتوای محارم،کون کونک،اموزش متدهای تجاوز و کودک ازاری و بچه بازی و…فحش خورش ملسه!در بقیه موارد طبق فتوای امام پونزدهم ا شیخ شدو شومبولوفسکی مشکلی نداره!

نظر کارشناسی بنده که کسی هم نمیخوادش اینه که شما تاپیک بزن و داستانتو اینطوری منتشر کن!اگه خوب بود که هیچی!استقبال میشه!در غیر این صورت یکم به مشکل برمیخوری کسگم!

2 ❤️

2018-07-27 14:51:29 +0430 +0430
نقل از: ایران-ایران میگم خود ادمین ایرانیه؟؟؟اگر بگیرنش چی میشه؟؟

خو کونی خودتم مراقب باش به جرم این که اومدی این سایت نگیرنت شیشه دوغ خانواده بزارن به کونت ?

0 ❤️

2018-07-27 14:59:27 +0430 +0430
نقل از: ایران-ایران خخخ کونی خو به قول خودت اینا شیشه خانواده میکنن تو....لامصبا بیرحمن.... حقیقتش ادم میترسه...

نترس کون بیا پیش عمو من عوضش با رحمم

0 ❤️

2018-07-27 15:26:44 +0430 +0430
نقل از: ایران-ایران
نقل از: K-vlad4
نقل از: ایران-ایران خخخ کونی خو به قول خودت اینا شیشه خانواده میکنن تو....لامصبا بیرحمن.... حقیقتش ادم میترسه...

نترس کون بیا پیش عمو من عوضش با رحمم

گوز نکن باوو من خودم دنبال کونم

نه اشتباه میزنی تو بیشتر یه کون اسکل بسیچ که میخوای تو دل کاربرا ترس بندازی که آره میگیرن میبرن و اعدام از این حرفا اما نه دیگه حالا نوبت ترس شما کونی های جمهوری اسلامی تیرهای چراغ برق منتظر شما سولاخیاس (erection)

0 ❤️

2018-07-27 15:34:58 +0430 +0430
نقل از: ایران-ایران میگم خود ادمین ایرانیه؟؟؟اگر بگیرنش چی میشه؟؟

ایرانی ایرانی که نیست! پدرش از شبه جزایر بالکان‌ه؛ مادرشم اصالتا از جمهوری خودمختار کریمه بود که تو جاموکشمیر بدنیا اومد! ولی چون خودشو تو سلفچگان زائیدن، به نوعی ایرونی محسوب میشه!

اگه بگیرنش هم نهایتا یه شب تو بازدا‌شتگاه می‌خوابه و صبح تو بازپرسی یه وثیقه میذاره آزاد میشه تا روز دادگاه! حالا حکم قطعیش چی باشه بستگی به این داره که شب قبل از روز دادگاه، زن جناب قاضی لنگاشو رو شونه‌های آقای قاضی گذاشته باشه یا که نه؛ بهش پشت کرده و خوابیده! که به هرصورت رای قاضی در هرکدوم از حالات صدرالذکر می‌تونه متفاوت باشه و تفاوتشم اونقدر زیاده که درین مقال نمی‌گنجه!

0 ❤️

2021-04-22 14:54:55 +0430 +0430

↩ admin
ادمین جان من کمیک سکسی های زیادی دارم میتونم منتشر کنم دو روز هست عضو شدم

0 ❤️

2021-05-28 17:48:56 +0430 +0430

↩ admin
آدمین جان چت روم مشکلی داره که من نمیتونم واردش بشم یا قوانین خاصی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «