افکار برخی زنان در زمان سکس

1400/02/06

زنان به ما می‌گویند که آخرین باری که سکس داشته‌اند در حال فکر کردن به چه چیزی بوده‌اند

در یک جهان بی‌نقص، افکار ما در طول ارتباط جنسی احتمالا باید در مورد سکسی که داریم باشد - یا حداقل در مورد چیزهایی که ما را تحریک می‌کند. ما احتمالا در لحظه هستیم، تمرکز داریم و از خود و پارتنرمان لذت می‌بریم. هرچند در دنیای واقعی، ذهن ما گاهی در هنگام سکس سرگردان می‌شود، و به چیز‌های کاملا غیرمرتبط یا استرس‌آور فکر می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد غیر معمول نیست که زنان هنگام سکس نگران بدن و ظاهر خود باشند. گاهی اوقات نیز مشغله‌های کاری یا کارهایی که قرار است انجام بدهیم حواس ما را از آن لحظات پرت می‌کند. ما از زنان خواستیم واقعا افکاری که در زمان سکس آخر خود با پارتنرشان (یا حتی پارتنر‌هایشان!) در سر خود داشته‌اند را با ما به اشتراک بگذارند. خودتان را برای شنیدن حقیقت آماده کنید.

من واقعا باید دست‌شویی‌ام رو نگه می‌داشتم و منتظر می‌موندم تا بعد از اتمام سکس انجامش بدم تا احتمال عفونت ادراری را کمتر می‌کردم - سوز از بروکلین، نیویورک

من در مورد پارتنر سابقم فکر می‌کردم - و در این فکر بودم که آیا من از پارتنر قبلی همسرم بهتر هستم یا نه - مری از همدن، کنتیکت

حق با برند نایک است. فقط انجامش بده بره. حال و حوصله ندارم - جنی از وستفیلد، نیویورک {۱}

آیا این واقعا در حال اتفاق افتادنه؟ من حتی نمی‌دونستم که طاسه و همیشه دلم می‌خواست با یک آدم طاس سکس داشته باشم. موفقیتی غیرمنتظره! - جکی از جرسی‌سیتی، نیوجرسی

امیدوارم که قبل از رسیدن پیک‌ پیتزا به اینجا کارش تمام شده باشه … - جنیفر از آستوریا، نیویورک

چرا من نمی‌تونم چیزی احساس کنم؟ آیا کسی بی‌حس کننده به کُس من زده است؟ - دارلین از بوستون

سکسی که در حال انجامش هستیم به دیدن آن همه عکس‌های [خسته‌کننده‌ی] دوران فوتبال دبیرستانش که تا ۵ دقیقه قبل ادامه داشت کاملا می‌ارزید … - جسیکا از لس آنجلس

فکر می‌کنم با توجه به اینکه وسط سکس سر دستیار صوتیش فریاد زد که «الکسا پلی‌لیست Drake من در اسپاتی‌فای را به صورا رندوم پخش کن»، این احتمالاً پسری نباشه که دوباره به من پیام بده. و الان هم دقیق نمی‌دونم که هنوز در حال صحبت با الکساست یا من … - سامانتا سیاز بروکلین، نیویورک

این پسر خیلی قد بلنده و فکر می‌کنم که بتواند من را سرحال بیاره… حالا فکر می‌کنم تاکوهایی که برای شام خوردم ایده بدی بود. احساس نفخ می‌کنم - آماندا از نیویورک

*سگ من، هوووم زیادی لوس و وابسته است. آخرین باری که با همسرم سکس داشتم، مدام با خودم فکر می‌کردم، امیدوارم که او بالای تخت نیاد، امیدوارم که بالا نیاد، چراکه او تلاش میکرد تا روی تخت بپرد و اوه! در سکس مشارکت کند!& - لونا از برانکسویل، نیویورک

دیدن اون مستند درباره‌ی نازی‌ها در نتفلیکس احتمالا بهترین انتخاب ممکن نبود … - پَم از نیویورک

اگر تو فقط سینه‌ی من رو لیس بزنی، به معنای واقعی کلمه آن را احساس نخواهم کرد. تو رو خدا فشار بده یا گازش بگیر لعنتی - ونسا از نیویورک

وای خدا من، این آپارتمان حال‌ به‌هم‌زنه. یعنی همه‌ی مردان ۳۰ ساله‌ی مجرد این شکلی زندگی می‌کنن؟ صبر کن… او دارد سرش را پایین می‌برد! این جا عالیه! - سالی از نیویورک

برای این کار هنوز خیلی زود است – سارا از نیویورک

این پسر قطعا دوباره من به پیام خواهد داد. در واقع… شاید هم نداد - ربکا از کرانستون، رود آیلند

چگونه ما حتی به این پوزشین رسیدیم؟ من نمی‌دونستم که اون برای انجام چنین پوزیشنی قدرت کافی داره. آیا چیزی به اسم «قدرت ابرقهرمانی‌طور! در زمان سکس» وجود داره که من ازش بی‌خبرم؟ مثل وقتی که یک مادر برای نجات فرزندش اتوبوس را بلند می‌کند؟ - شارون از بروکلین، نیویورک

من به این فکر می‌کردم که برای کار دیر شده و امیدوارم بودم که چندتایی راننده اوبر در همین اطراف باشند. دوست پسر من یک آدم سحر‌خیزه. اه، گندش بزنن! – آن از نیویورک

آنها به من هشدار داده بودند که یکی از عوارض جانبی بچه‌دار شدن واژنی است که با بیابان رقابت می‌کند. اونا حق داشتند! این واقعا مسخرست! - لورن از استوو، ورمونت

خدا کنه دوباره بچه‌ها وسط کار نیان تو اتاق… - اریکا از شیکاگو

گندش بزنن، من واقعا از این آدم خوشم میاد، اما هرگز نمی‌توانم این حرف رو بهش بزنم - میشل از نیویورک

امیدوارم که سگ من الان روی تخت نپره – آلی از لس آنجلس

اوپسس، من اول ارضا شدم. حالا حوصله‌م سر رفته – بِتی از شیکاگو

ما همین ۵ دقیقه قبل با هم کات کردیم، اما من به یه آخرین بار نیاز داشتم. این ممکنه آخرین دفعه، برای یک مدت طولانی باشه. اما امکان نداره که براش بخورم. چیزی به اسم «ساک بعد جدایی» نداریم! – لارن از فیلادلفیا {۲}

پسری که باهاش قرار می‌ذاشتم همیشه برام می‌خورد و اون یه ریش قشنگ داشت که من عاشقش بود! ولی وقتی که مشغول بود بشدت غلغلکم می‌اومد. خیلی سعی می‌کردم فقط لذت ببرم و از خنده نترکم. همچنین، من نمی‌دونستم که کس من می‌تونه غلغلکی باشد. کی فکرش رو می‌کرد؟! - استفانی از نیویورک

الان واقعا داری با من بحث می‌کنی که چرا باید از کاندوم استفاده کنیم، بجای اینکه خیلی ساده یکی دربیاری و استفاده کنی؟ - آندره از پاریس

آه خدای من، واقعا نمی‌تونم تا تابستون صبر کنم تا بدون یخ زدن از سرما بلوز کامواییم رو دربیارم که حسابی و راحت برام بخوره! امیدوارم زیر این همه پتو خفه نشه … من واقعا سردمه - چلسی از شیکاگو

حامله‌م کن! - لانا از نیویورک

امیدوارم با این شدتی که مشغوله باعث نشه IUD یم جابه‌جا بشه! – آنتونیا از شیکاگو {۳}

ای کاش همین الان اون سگ از روی تخت بره پایین، حس می‌کنم داره نگام میکنه - جید از بروکلین، نیویورک

اینقدر گرسنمه که شکمم در طول سکس هی قار و قور می‌کنه. خیلی زشته اگر همین الان بلند شم و برم برای خودم یه ساندویچ بوقلمون درست کنم؟ - گریس از شیکاگو

منبع

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم
1. فقط انجامش بده یا just do it شعار معروف برند نایکه و اینجا خانومه داره به اون شعار معروف ارجاع میده.
2. تو فرهنگ قرار گذاشتن غربی یه چیزی داریم تحت عنوان «سکس بعد از جدایی» یا brake-up سکس؛ اینجا خانومه داره میگه که درسته سکس بعد کات کردیم داریم و منطقیه اما دیگه خوردن براش که نداریم!
3. از وسایل پیشگیری از بارداری که خانوم‌ها داخل واژنشون قرار میدن.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-26 23:39:36 +0430 +0430

خیلی جالب بودن. مخصوصا اونکه غلغلکش شده، منم نمی دونستم اون قسمت بدنم می تونه غلغلکی باشه :))
تاپیک خوبی بود، مرسی 🙏🌸🌸🌸

5 ❤️

2021-04-27 00:08:00 +0430 +0430

خیلی جالب بود و باید اعتراف کنم خیلی از این جملات موقع سکس به ذهن من هم اومدن منتهی با این تفاوت که من همجنسگرام 🌹 🌹

3 ❤️

2021-04-27 00:52:00 +0430 +0430

الان واقعا داری با من بحث می‌کنی که چرا باید از کاندوم استفاده کنیم، بجای اینکه خیلی ساده یکی دربیاری و استفاده کنی
Every fucking time

6 ❤️

2021-04-27 02:24:41 +0430 +0430

باحال بود

1 ❤️

2021-04-27 15:12:41 +0430 +0430

و حالا افکار یک خانم متاهل ایرانی :
کی تموم میشه پس !؟؛؟ 😂

5 ❤️

2021-04-29 02:20:12 +0430 +0430

بنظرمن ۹۰درصدخانومهای ایرانی به این فکرمیکنن که چی میشدامشب مثل همیشه خروسی نباشه خاک برسرش 😂 😂

0 ❤️

2021-04-29 05:16:30 +0430 +0430

↩ negar93
منم از همون قسمت خنده م گرفت چون يك مدل ريش ميذارم كه تمام پارتنر هام حتي همسرم عاشقش هستن .
استادمون به ريشم ميگفت : ابزار كس ليسي . 😬😬😬😬

1 ❤️

2021-04-29 12:22:08 +0430 +0430

چیزی ک جالب بود این بود ک میتونستند راحت خیلی حرفارو ب زبون بیارن ولی چرا ب زبون نمیارن؟؟؟

1 ❤️

2021-04-29 12:49:00 +0430 +0430

جالب بود!
دخترا چقدر فکرای متشنجی داشتن و نمیدونستم

0 ❤️

2021-05-01 03:24:01 +0430 +0430

↩ mash fucker
چون دخترا همینن

0 ❤️

2021-05-01 10:00:31 +0430 +0430
1 ❤️

2021-05-03 13:34:39 +0430 +0430

جالب بود ممنون

1 ❤️

2021-05-03 19:25:21 +0430 +0430

وهزاران حرف نگفته دیگر…

1 ❤️

2021-05-23 12:17:16 +0430 +0430

جالب بود

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «