انتقاد بی منطق و فحاشی

1399/10/14

با سلام خدمت اساتید داستان نویسی و منتقدان محترم
با درود به ارواح اموات دوستان فحاشی که تصور میکنن همه خالی بند هستن و فقط خودشون راست میگن
میخواستم نظر فنی و کارشناسانه دوستان گلنار بدست و متخصصین امر جق و شرلوک هلمزهای عزیزی که به نیت پیدا کردن سوتی و گرفتن ایرادهای بنی اسرائیلی از داستانها هستند رو درباره چند موضوع بپرسم.
من چندین سال هست که داستانهای سکسی میخونم و از نظر من داستانها به چند دسته تقسیم میشن:
1- … دسته اول به قدری مزخرف و دروغ و غیر قابل باوره که در دایره لغات فارسی نتونستم براش واژه ای پیدا کنم
در این داستانها به قدری دروغ و آشفتگی هست که اگر یکی بیاد ادعا کنه من پرده الکسیس تگزازو زدم به نظرم در مقایسه با دسته اول قابل باور تره
2- کستان که میشه گفت مخلوتی از واقعیت ( 3%) و سریالهای ترکیه ای ( 35%) و فیلم های پورن ( 20% ) و تخیلات و آرزوها ( 42%)
3- داستان سکسی که صرفا نوشته ذهن فعال و سکسی یک نویسنده بوده و محترمانه اولش غیر واقعی بودن اونو ذکر میکنه و این داستان اگر چه غیر واقعی هست ولی چون نویسنده تقریبا اکثر اصولو رعایت کرده و خیلی بزرگ نمایی نکرده و از دروغ های شاخدار استفاده نکرده لذت بخشه و حتی ممکنه بخشهایی از داستان برای ما در زندگی واقعیمون پیش اومده باشه.
4- خاطرات سکسی که نویسنده سعی کرده اتفاقات و دیالوگهارو به مدد حافظه عیناً منعکس کنه
اما در برخی داستانها هنگام نوشتن به علت ترس و بعضی ملاحظات مجبور میشه اسم یا بعضی چیزهارو تغییر بده و یا برای جذاب شدن یک سری تخیلات هم وارد داستان کنه ، و اگر از مهارت نویسندگی برخوردار نباشه
آشفتگی و نا پیوستگی و تناقض های ایجاد شده از ارزش متن کم میکنه.

دوستان منتقد فحاش و عزیزانی که از نثار الفاظ رکیک به دیگران لذت میبرن و یاران گرانقدری که فقط متخصص ایراد گرفتن هستن و خوانندگان محترم سایت که به برخی نکات ایراد میگیرند لطفا نظراتشونو در مورد متن اعلام کنن
عناصر موثر در شکل گرفتن سکس
1- مرد و زن حشری
که بحثی مفصل دارد
2- مکان
طرف میاد میگه اقوامم مردن خانوادم رفتن شهرستان مکان جور شد ، عزیزان فحش میدن و ایراد میگیرن و مسخره میکنن

• میگه شوهرم رفت ماموریت و…
  • میگه زنم رفت فلان جا و…
  • میگه سر ظهر رفتم انبار مغازه و…
  • میگه توی ماشین توی یه کوچه خلوت و…
    سوال من اینه شما منتقدین فحاش هر کدوم به نحوی و به دلایلی این جور شدن مکانو میبرید زیر سوال
    خوب میشه بگید طرف کجا و در چه مکانی سکس کنه که شماها باور کنید و ایراد نگیرید؟؟؟؟؟
    البته قبول دارم بعضی ها که شامل ردیف اول و دوم دسته داستانهای سکسی هستن مستحق فحش و تجاوز گروهی هستن ولی شماها دیگه میذارید روی دور تند و همرو از دم تیغ میگذرونید
    طرف میگه شربت آوردم
    همه مسخره میکنن
    خوب با چی از یارو پذیرایی کنه
    یکم منطقی باشید
    اگر تمام عناصری که شماها بهش ایراد میگیرید حذف بشه اصلا خاطره و داستان سکسی رخ نخواهد داد.
11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-03 15:32:00 +0330 +0330

عالی بود 😂 من هیچوقت فحاش ها رو درک نکردم

1 ❤️

2021-01-03 15:44:51 +0330 +0330

😂😂😂😂چون که ایرانی هستیمو تمام

1 ❤️

2021-01-04 11:11:16 +0330 +0330

فحش دادن و بی احترامی ما ایرانی ها بهم تو فضای مجازی جالب شده واقعا تو دنیای واقعی اینجوری نیستیم چرا اینجا دریده بازی در میاریم…

0 ❤️

2021-01-04 20:33:20 +0330 +0330

سلام و درود 🌹

قبلا تو یک سایت داستان های اروتیک و سکسی جای دیگه عضو بودم. جرات نمی کردی کلا نویسنده رو مخاطب قرار بدی، یچی پیدا می کردن ازت یک هفته بنت می کردن. فقط می تونستین داستان رو نقد کنید و نظر بدین. کلا اینجا اروتیک و مفاهیم سکسی رو با بی ادبی یکی دونستن، که اینم بر می گرده به فرهنگ عزیزمون. بنده خدا ادمین هم خیلی وقته نداره بهرحال بخواد همه چی رو چک بکنه، همین که سایت رو اورده بالا خودش دمش گرم.

صبح تا شب هم که یک مشت پیام رو باید دیلیت کنی

آرزو موفقیت، artemis25

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «