این اخرین باره من ازت میخوام ..

1401/05/18

🔴زندگینامه واقعی امام حسین (ع) بدون سانسور و مخفیکاری- با ذکر منابع واقعی موجود
🔻
حسین پسر علی در عربستان و در سال چهار هجری متولد شد.
پس از مرگ حضرت محمد،در زمان خلافت عثمان در سال سی هجری به سرکردگی و هم دستی سعید ابن عاص،بهمراه برادرش حسن و دیگر اعراب مسلمان، برای جلب رضایت معاویه و کسب قدرت به ایران حمله و کشتار بسیار کرد.(غزای طبرستان)

بعدها که معاویه(برادر زن حضرت محمد) خلیفه مسلمین شد،زیر پرچم معاویه در حمله به (روم) قسطنطنیه و (ایران) طبرستان شرکت کرد و به تجاوز و اشغال و غارت ایران ادامه داد.
[امام علی نیز که بدستور محمد قبلاً به ایران در مرزهای یمن لشگرکشی و کشتار کرده بود(سریه امام علی به یمن_ساسانی)در خطبه صدوچهل وشش نهج البلاغه،شیوه ی حمله و تجاوز به ایران را به عمرخطاب آموزش داده و با سرزنش عمر که از تعداد زیاد جمعیت ایرانیان ترسیده بود،ب وی قوت قلب داده و او را برای حمله تهییج و ترغیب میکند و باهم فرش_بهارستان از بزرگترین گنجینه های ملی ایران را از تیسفون پایتخت ایران بنام غنیمت دزدیده و به مدینه برده و تکه تکه کرده و فروختند🤨

ضمنا در زمان خلافتش نیز به اشغال ایران ادامه داده و پایتخت را به درون ایران اشغال شده(کوفه) انتقال داد و همه ی قیامهای ایرانیانستمدیده را که بحق خواهان پایان اشغالگری اعراب مسلمان بودند، سرکوب و در خون فرو نشاند.

نکته :هیچکدام از هفتادودوتن یاران حسین،ایرانی نبودند. حتی یک جمله ی مثبت از حسین درباره ایرانیان وجود ندارد،
و همواره ایرانیان عجم (قوم فرومایه) می‌خواند.
او هیچ واکنش و اعتراضی به قتل عام هزاران ایرانی در قادسیه و نهاوند و… به کنیزی گرفتن زنان ایرانی ( از جمله بی بی شهربانو دختر پادشاه زیبای ایران )و یتیم شدن کودکان ایرانی و اشغال ظالمانه ایران نکرد.
🔻
امام حسین پس از بیعت با معاویه در مدینه از او استقبال می کرد و معاویه هر ساله مبلغ یک میلیون درهم از خراج ایرانیان اشغال شده و ستمدیده را به حسین و یک میلیون هم به حسن باج می داد.
روابط این دو چنان گرم شد که،حسین خواهر زاده معاویه را نیز به لیست زنانش افزود(لیلا مادر علی اکبر)
حسین به زندگی آرام و اعیانی خود با همسرانش در مدینه خو گرفته بود تا اینکه،معاویه مرد و پسرش یزید به وصیت پدر،خلیفه شد.

نکته:حسین در طول بیش از بیست سال خلافت معاویه نه تنها با سکوت زیست و قیام نکرد بلکه کوچکترین اقدامی علیه وی انجام نداد!
یزید با امام‌حسین چالش هایی نیز برسر اورینب زن زیبای بصری داشت. ب حسین هم قبلاً اخطار داده بود ک‌ اورینب صیغه من است. ( آن زمان امام حسین ۵ زن رسمی و هفتاد زن صیغه ای داشتند و ۱۶ فرزند )😨
پس از اعلام این هشدار و ب خلافت رسیدن یزید یک میلیون درهم باج حسین قطع و حسین را خلع منسب کرد.

وی سه نامه به ولید ابن عتبه در مدینه نوشت تا از عبدالله ابن عمر،عبدالله ابن زبیر وحسین ابن علی،بیعت بگیرد.
هیچکدام بیعت نمیکنند.
.
یزید گفته بود یا بیعت کنند یا کشته شوند چون خلافت اسلامی را دچار آشوب میکنند. پسر عمر قانع شد و بیعت کرد.حسین و پسر زبیر که داعیه خلافت هم داشتند ،سرباز زدند و به مکه فرار کردند(خلفای اموی بعدا هردو را کشتند) حسین ک دید آن دو نفر کشته شدند از مدینه به مکه فرار کرد.
.
در مکه به حسین خبر میرسد که شیعیان کوفه پیروان تو هستند(چون مقر حکومت پدرش کوفه بود) و با تو بیعت میکنند نه با یزید.
۱۲ هزار نامه به هواداری حسین فرستاده میشود!
حسین در نزدیکی شصت سالگی به وسوسه خلافت می افتد.

برای اطمینان از وعده ی کوفیان،پسرعمویش مسلم ابن عقیل را به کوفه میفرستد.
مسلم پیک میفرستد که حسین حرکت کن،غافل از اینکه خبر به یزید رسید،یزید به عبیدالله ابن زیاد فرمان میدهد که کوفه را آرام کند،عبیدالله جان و مال و ناموس شورشیان را حلال اعلام میکند!
همه می ترسند و پشیمان می شوند.مسلم کشته می شود.حسین اما بی خبر و از هول حلیم قدرت ،حج الهی را در روز دوم عرفه نیمه کاره رها کرد و به امید دوازده هزار لشگر کوفه براه افتاده است.
در مسیر یک کاروان یمنی را غارت می کند.
نرسیده به کوفه،عمر سعد راه را بر حسین می بندد،(حسین قصد اقامت و اسکان در کوفه که مقر حکومت پدرش علی و محل سکونت شیعیان فرستاننده ی دعوتنامه بود را داشت،تا در فرصت مناسب با هزاران شیعه ی کوفی شورش را آغاز و بسوی دمشق حرکت کنند)
ابن سعد( به حسین که غافلگیر شده بود!) گفت: چرا با یزید خلیفه برحق مسلمین بیعت نکردی؟!
حسین:بگذار بروم!
ابن سعد: بنابر رسوم اسلامی،تو از بیعت سرباز زدی،پس خونت حلال است.
(کلا دو حالت داشت،یا بیعت یا جنگ،چنانچه علی مجبور به بیعت با ابوبکر_عمر_وعثمان شد)
حسین ترسید و گفت بخاطر نامه های کوفیان آمده بودم،حالا که مرا نمیخواهند ،اجازه دهید به مدینه برمیگردم،سپس سه_درخواست معروفش را عنوان کرد(سه درخواستی که روحانیون شیعه همیشه مخفی کرده اند!)
حسین ملتمسانه گفت:

۱-یا بگذار به جایی که از آنجا آمدم(مکه یا مدینه) بازگردم.
۲- یا بروم با ایران(در طبرستان+ و روم قسطنطنیه) بجنگم.
۳- یا بیایم و در دمشق با یزید بیعت کنم!

این سه درخواست معنی اش پشیمانی و ترس و التماس نیست؟!

عمرسعد پیک فرستاد که حسین درخواست صلح کرده،عبیدالله ابن زیاد هم راضی شد که درخواست حسین را بپذیرد،ولی شمر ابن ذالجوش گفت،حسین جز به خلافت راضی نباشد و دیر یا زود کوفه را خواهد شورانید.
ابن زیاد قانع شد و گفت قتال کنید.
سه درخواست حسین رد شد، چاره ای جز جنگ نداشت،وگرنه میخواست مثل برادرش حسن تسلیم شود(البته سجاد به بهانه بیماری تسلیم شد،با یزید بیعت کرد و زنده ماند!)
حسین ولی شب قبل از عاشورا درمانده به خیمه رفت و تا نوره(واجبی) بکشد! برای اینکه کمی از درماندگی بکاهد با فحاشی گفت: این زنازاده پسر زنازاده(ابن زیاد)مرا بین جنگ و صلح مخیر کرده!
جنگ آغاز شد،ابتدا برده هایش درصفوف جلو کشته شدند،سپس زهیر ابن قین و حبیب ابن مظاهر یمین و یسار سپاه،… و در نهایت خودش کشته شد.
نکته:همه ی قاتلان حسین و یارانش،از شمر نمازخوان گرفته تا حرمله و ابن سعد مسلمان شیعه و اقوام درجه ۱ بودند.

محمد حنفیه برادر امام حسین و عبدالله شوهر زینب به کربلا نرفتند و زینب پس از واقعه توسط یزید تکریم و متنعم شد و به مدینه بازگشت و همانجا درگذشت(درحالیکه یزید میتوانست زنان و دختران کشته شدگان کربلا را به حکم اسلام به غنیمت بگیرد! قبور منتسب به زینب در قاهره و دمشق،جعلی هستند)
حسین و حسن هرگز منسبی نداشتند و فقط از طریق جنگ و غنیمتی که از امثال ایرانیان اشغال شده ی مظلوم میگرفتند مال کسب می‌کردند و دهها زن و کنیز ب زور میگرفتند و عوض میکردند.(خراج دارابگرد فارس برای حسن و…).
سکینه دختر حسین با مصعب ابن زبیر که قاتل مختار و دشمن پدرش بود،ازدواج کرد!
حسین پنجاه و هشت ساله اصلاً دختری سه ساله بنام رقیه نداشت و این افسانه هفت قرن پس از عاشورا برای تراژیک کردن ماجرا اختراع شد.(رجوع به حماسه حسینی اثر شهید مطهری)
ضمناً عبدالله ابن زبیر هم با یزید بیعت نکرد و با شعار زنده کردن اسلام علیه او قیام کرد و بطرز فجیعی آنهم داخل کعبه بقتل رسید،آیا برای او هم باید عزاداری کرد؟!
این خلاصه ای بود از وقایع رخداده،بدون اغراق افسانه سازی مخفی_کاری و فریبکاری دکاندار دین!

منابع:
نهج البلاغه ،خطبه 146
بلاذری‌، فتوح البلدان‌، ص‌330.
حماسه حسینی، شهید مطهری، ج ۲ ،بخش تحریف لفظی،ص ۱۷۰
شیخ حر عاملی، وسائل الشیعه، تصحیح و تحقیق میرزا عبد الرحیم ربانی، ج ۱۲، باب ۵۱ از ابواب ما یکتسب به، ص ۱۵۷
محمد باقر مجلسی، بحار الانوار، ج ۴۴، ص ۴۱ و ج ۷۲، ص ۳۸۲٫
مطهری،مجموعه آثار، ج 17، ص 586.
یادداشت ها،ج ۲ ص ۸۰
تاریخ طبری‌، ج‌3، ص‌323. و ج5, ص 2116
منتهی الآمال، شیخ عباس قمی،مقصد سوم،فصل اول ص ۳۹۵
زرینکوب،تاریخ ایران بعد از اسلام،ص ۳۵۰و۳۵۱
محمد دشتی، فرهنگ سخنان امام حسین علیه السلام ، ص 297. 
داستان کربلا،امیرحسین خنجی
تاریخ طبرستان ،بهاء‌الدین محمد بن حسن ابن اسفندیار صفحه  ۱۵۴ – ۱۵۵
زندگانی امام حسين ، زين العابدين رهنما ،جلد اول ،فصل بيست و نهم ، صفحه ۱۸۳ 
الفتوح:،ابن اعثم کوفی، 5/164و 165
ترجمهٔ فارسی تاریخ طبری، جلد پنجم، ص 1825
الجرح و التعدیل، ابوحاتم رازی، ج ۶، ص ۲۰۵.
الارشاد، شیخ مفید :2/89
تاريخ طبرى 6/189 (، )مقاتل الطالبیین (ابوالفرج اصفھانى ص 100.
تاريخ طبرى 6/193 (از ) مقتل الحسین ابومِخْنَف
كامل بھائى (، عماد الدين طبرى 275/2، چاپ مرتضوى.
مروج الذھب (مسعودى 3/59، )مقاتل الطالبیین (ص .106
)
شمس الدین ذهبی‌، العبر فی خبر من عبر، ج‌4، ص‌73 ؛ الغدیر،ج‌5، ص‌245.
 Vaglieri, “al–Ḥusayn b. 'Alī b. Abī Ṭālib”, EoI.
↑ بهرامیان، «حسین (ع)، امام»، دائرةالمعارف بزرگ اسلامی،۶۷۶

16 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-09 03:07:13 +0430 +0430

5 ❤️

2022-08-10 02:45:04 +0430 +0430

وجود حاکمان بی لیاقت خائنین داخلی مثل سلمان . نبایدم به داستان کار داشته باشی کرکره مغزه دادید پایین چیلیچلیک شیش قفله ش کردید نمیخوایید واقعیت ها رو قبول کنید هنوز تو شک و تردید و ترس هستید

5 ❤️

2022-08-10 17:29:33 +0430 +0430

↩ neymar135
تازیان قومی وحشی بودند که اصلا ریشترشون صلاح نداَشتن و بادندون گوشت ایرانیان رو میکندن و خونخوار بودن.کاری ندارم اما اعراب باید از جامعه جهانی بخاطر جنایت علیه بشریت(ایران) واقعا عذرخواهی ‌کنن.قهرمانهای ایران.بامشاد.آریون برزن.بابک خرمدین.فیروز قهرمان که عمر بی ناموس رو تکه تکه کرد.و…و حتی جوانمردی ک علی رو فرقشوزد اونم ایرانی بود .ابن ملجم؟ینی پسر بد یا پسر ناخلف.

3 ❤️

2022-08-18 14:27:15 +0430 +0430

واقعا باور میکنی اینا رو تو اصلا بلد نیستی حتی منابع رو درست بزاری
به طور مثال نوشتی منبع :خطبه ۱۴۶ نهج البلاغه
ولی نگفتی کدوم بند ازاین متنت از نهج الباغه هست . روشن نکردی یا بلد نیستی یا کپی کردی یا که الکی نوشتی واسه خودت منابع رو

1 ❤️

2022-08-19 20:08:36 +0430 +0430

↩ Kounkhar38
اره ما بلد نیستیم تو بلدی بهانه بنی اسرائیلی بیار اصل موضوع ول کردی چسبیدی به فرعیات چون نگفتم کدوم بند اره تو خوبی توکه ادعات میشه میدونی پس یعنی خوندی نیازی نیس من بهت ادرس بدم جناب اقای بلد

2 ❤️

2022-08-19 20:10:24 +0430 +0430

↩ neymar135
کناب دو قرن سکوت رو مطالعه کن تا دلیلشو بفهمی

2 ❤️

2022-09-07 02:27:14 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
ننه شیطون بریم انتالیا خودم و خودت . تایپک اینجانبان رو هم مزین نمودندی به قدوم مبارک

2 ❤️

2022-09-08 03:03:36 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
اره تنها نمیشه . چون ادد م نکردی

2 ❤️

2022-09-09 04:15:11 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
مگه این اکانت جدید نیست؟

2 ❤️

2022-09-09 09:23:52 +0430 +0430

چندتا از منابعت رو چک کردم ، یا اشتباهی نوشتی یا تحریف کردی و از خودت درآوردی یا کلا دروغ گفتی ، یکی دوتا از منابعت هم که مال کسایی که با اسلام دشمنن که حرفاشون قابل استناد نیس .
اینایی که نوشتی اگه یه ذره‌ش واقعیت داشت توسط حداقل یه نفر غیر از تو و یه جا غیر از اینجا منتشر میشد .
حتی ویکیپدیا هم مزخرفات تورو اصن نداره (که سایت خارجی و قابل دسترسی کاربرانه) نمیدونم دنبال چی هستی ولی با توهین و تخریب و تحریف اعتقادات مردم به هیچ جا نمیرسید هیچکدومتون . این حرفا خیلی خاله زنکیه بخاطر همینه اروپای مورد علاقه شماها همش پیشرفت میکنن ماها درجا میزنیم ازبس دنبال چیزای خاله زنکی و پشت سر بقیه صفحه گذاشتن و…
فقط خواهشا نگید وضع مملکت که غارنشین بودنتون ثابت میشه ، دزدی و اختلاس و فساد همه جای دنیا هست هیچ ربطی هم به دین نداره دین یه چیز شخصیه

2 ❤️

2022-09-09 16:02:28 +0430 +0430

↩ neymar135
نه
اخرین یزدگرد ، همش بدنبال خوشگذرانی بود و عنان مملکت رو داده بود به مغ های زرتشتی
این شد که دربار بهم ریخت
مردم هم از وضع موجود ناراضی بودند
ارتش اون زمان هم نظم خودشو از دست داده بود
این بود که مملکت تو هرج و مرج شدید بود ، عرب ها هم از این فرصت استفاده کردند و ، شد آنچه نباید می شد

1 ❤️

2022-09-09 16:07:47 +0430 +0430

↩ Sina23cm
همیشه تاریخ و منابعش توسط فاتحین ، تحریف و یا نابود میشده
علی الخصوص تاریخ اینچنینی که چندین بار توسط خود اعراب در دوران حکومت علی و امامت پسرا و نوه هاش از بین رفت و بیان حقیقت از نطفه خفه شده بود
یکبار دیگه توسط حکومت صفوی
و یکبار دیگه توسط جمهوری اسلامی
پس زیاد سخت نگیر
همونطور که واسه خیلی چیزای اسلامی دنبال منبع معتبر نیستیم و به تقلید بسنده کردیم ، واسه این داستانها هم نباید زیاد دنبال منابع معتبر باشیم.

1 ❤️

2022-09-09 16:14:36 +0430 +0430

نکته ای که کمتر کسی می خواد بهش توجه کنه اینه که اصلا قبل از ظهور اسلام توسط اعراب، مذهب مسیحیت از چندین قرن قبل از اون باورهای بسیاری مردم جهان و همچنین ایران رو از اقیانوس هند تا اقیانوس اطلس شخم زده بود، طوری که اعراب در یک بستر آماده شده توسط باورهای مسیحی بذر دین جدیدشون رو کاشتند.

شکست اصلی حاکمیت و مذهب ملی ایران باستان از هراکلیوس رومی در سال 622 میلادی اتفاق افتاد که پس از اون حاکمیت ملی در ایران تا قرن ها کمر راست نکرد. مذهب زرتشتی قابل رقابت با اداین نو ظهور تر نبود مثل همین الان که اگر فشار، داغ و درفش نباشه باورهای قدیمی تر فراموش میشن.

باورهای ابتدایی در ادیان ابراهیمی از اول در یهودیت خیلی پیش پا افتاده بودن مثل شکست دادن خدا در کشتی با یعقوب یا کاری که ابراهیم و اسحاق با همسرشون می کنن که قابل باور نیستش، تا اینکه این ادیان با باورهای هلنی یونان باستان تا حدی همگام میشن که پس از اون هست که مسیح ظهور می کنه و ادیان ابراهیمی تمدن ساز شدند و یهود تلمود رو نوشت و باقی قضایا.

همین امروز هم میشه در مذهب تشیع گرایش پر رنگ باورهای سامی رو درش دید در حالیکه مذهب اهل تسنن بیشتر به نسبت گرایش هلنی در باورهای خود دارن. داستان مصیبت مسیح و چه جوری از این ترفند استفاده کردن هم جای خودش رو داره.

3 ❤️

2022-09-09 19:37:47 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
آخه کصخل من اگه بسیجی بودم اینجا نمیومدم واسه همین گفتم غارنشینی ، هرکی بت بگه حرفات سند نداره و حرف حساب نداری فقط بت برمیخوره برچسب بسیجی و اطلاعاتی میزنی (مث بقیه) بعدم میگی طرف منطق نداره که بخوای دلیل بیاری .
من دم از اعتقادی نزدم گفتم واسه حرفت سند بیار
من اگه برم اینارو موقع کل کل با یه بسیجی بگم اون از منم بلدتره جوابمو همینجور میده منم مجبور میشم باخت بدم
اسلام جعلیه یعنی چی من میگم یه حرف محکم بزن که آدم بتونه جواب بسیجیا رو بده تو برعکس حرفای بی اساس تری میزنی
اگه همه مخالفای دین مث تو باشن که تعجبی نداره اینا چجوری قدرت دارن وقتی مث بی عرضه‌ها نه سند میاری واسه حرفت نه جواب حرف طرفو میدی معلومه که اونا هم تورو بیسواد و بی منطق فرض میکنن .
بخاطر همینه بدبختیم چون مث دهاتیا حرف میزنیم «به اندازه کل تاریخ بشریت اختلاس شده» این چیه میگی خو آبروی ماهایی که اینهمه وقت میذاریم تا یه سند و مدرک جورکنیم بهشون گیربدیم هم بردی
آره من بی منطقم، تو یه کلمه بت گفتم حرفات اشتباهه اینجوری زدی تو خاکی و چپ و راستتو گم کردی بعد من بی منطقم 😕😒

3 ❤️

2022-09-09 19:41:43 +0430 +0430

↩ sohrab.bb91
خو همینه دیگه آدم عادت کنه هر حرفی رو همینجوری قبول کنه نتیجش میشه این وضع . اگه واقعا میخواید با اسلام مخالفت کنید مث من بگردید تا یه چیز قرص و محکم با سند و مدرک پیدا کنید تا طرف نتونه از زیرش دربره وگرنه با تقلید الکی که ماهم میشیم مث مسلمونا که بقول خودت فقط تقلید کردن

2 ❤️

2022-09-11 12:25:48 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
ازبس عقب مونده ای
اولا گفتم تو داری حرف اشتباه میزنی نگفتم دشمن تو راست میگه
دوما من توهین نکردم ، کلماتی مث کصخل و گیج و … توهین نیس حرف زدن معمولیه اینجور جاها
سوما شماها(چندنفری‌که‌اشتباهای‌نوشته‌هاتونو‌بهتون‌گفتم) دارید فقط با فحش و حرف سربالا جواب میدید از هرکدومتون ایراد گرفتم حتی یک کلمه جواب ندادید فقط فحش دادید ، منو متهم کردید که اطلاعاتی‌ام(واقعا کس مغزید) بعدشم گفتید هزارتا سند دارید ولی چون من نمیفهمم حتی یدونش هم نمیارید
عاخه من وقتی 6 سالم بود با بچه‌های دیگه بحثم میشد همینجور عین شماها جواب میدادن
اگه داری جواب بده اگه نه کسشر تلاوت نکن با اون مغز کپک زدت فک میکنی هرکی مث تو با یه مشت چرت و پرت راه بیفته درسته بعد هرکی بت بگه حرفات سند ندارن دشمن و حکومتی و اطلاعاتی و… خو بخاطر چارتا گیج مث تو منم نمیتونم بهشون حرفی بزنم چون منو با توی ابله یکی فرض میکنن حرف منم بجایی نمیرسه
به تخمم همین فرمون برو مذهبیا و بسیجیا رو پرروتر و مدعی‌تر کن اگه مغز داشتید 20سال پیش چارتا سند حسابی جمع میکردید دهن این مسلمونارو میبستید الان هممون راحت زندگیمونو میکردیم .
بیا مث اسکلا به من گیر بده 😒🤨

2 ❤️

2022-09-11 12:36:36 +0430 +0430

↩ Alpha wolf female
بعدشم تو اصن حرف مخالف نزدی که من یا هرکس دیگه‌ای بخواد با بی ادبی جواب بده
حرف منم از اولش این بود که مخالفت سنددار بکنید با اسلام تا اون مذهبیا دهنشون بسته بشه نمیدونم چه جوری و به چه زبونی این میشه مخالفت با تو ؟ 🧐🤨
از فاز بیا بیرون ، بعدم بیا پایین برسی رو زمین بفهمی کی دشمنته و کی طرف خودیه …

1 ❤️

2023-12-06 07:12:37 +0330 +0330

حقایقی که اخوندا از همه پنهان کردن برای پر کردن جیب خودشون و کیف و حالشون

0 ❤️

2023-12-06 12:53:10 +0330 +0330

بسیار زیبا وعالی
سپاس از مهرت 🌺

2 ❤️

2023-12-06 16:57:07 +0330 +0330

↩ Arezo bano
💋 😘

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «