بازی با کون مردان دگرجنس‌گرا

1398/10/11

عشقبازی با کون برای مردان دگرجنس‌گرا

۳ مرد دگرجنس‌گرا از مورد عنایت قرار دادنِ کون خود میگویند…

by bvibe
Dec 8, 2019

اگر در جستجوی راهکارهایی برای سکس از راه کون برای مردان دگرجنس‌گرا بوده‌اید و این مقاله را یافته‌اید باید گفته شود که در حد برندگان جت‌پات خوش‌شانس بوده‌اید. (جک پات نوعی بازی قمار است که با دستگاه‌های سکه‌ای بازی می‌شود. بدین صورت که سکه‌ای می‌اندازید و دسته را به پایین می‌کشید، اگر سه علامت یکسان مثلاً سه عدد ۷ کنار هم بیاورید دستگاه کلی به شما پول خواهد داد. این دستگاه‌ها معمولاً در قمارخانه‌ها یا همان کازینو نصب می‌شوند ـ توضیح مترجم؛shahx-1)

به عنوان کسانی که دوست داریم خود را درمورد تمام مسائل مربوط به سکس از کون متخصص تلقی کنیم (منظور شرکت bvibe است)، چند نکته را دریافته ایم؛ مهم‌تر از همه این که مردم راجع به پروستات یا همان “نقطه‌ی P” چیز زیادی نمی‌دانند و این به آن معناست که آنان نمی‌دانند چگونه به نقطه‌یP خود حال بدهند.

• غده‌ی پروستات در مردان هم‌سوجنسی (مردانی که تمایلات جنسی آنها با نوع اعضای جنسی آنها در زمان تولد منطبق است) در نقطه‌ای بین مثانه و کیر قرار دارد. معمولاً به اندازه‌ی یک گردوست. ماساژ دادن پروستات می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد، این فقط یکی از دلایلی است که شما باید مطمئن شوید که پروستات شما همیشه کاملاً سالم باشد (اگر این غده را در بدنتان دارید) که برای رسیدن به این هدف نیاز به معاینه‌ی منظم توسط پزشکتان دارید. [که به هر روی او شما را انگشت میکند.]
  • نکته‌ی دیگری که متوجه آن شده‌ایم آن است که در میان کسانی که می‌دانند پروستات چیست، این عقیده‌ی غلط جریان دارد که فکر می‌کنند لذت بردن از بازی با پروستات فقط مختص به مردان همجنس‌گراست. با وجود این که بازی با این غده نیاز به انگشت کردن یا سکس از راه کون (مالیده شدن کیر به محل قرار داشتن غده پروستات) دارد اما این مسئله منحصر به مردان هم‌جنس‌گرا نیست.

در اینجا با ۳ مرد هم‌سوجنسی و دگرجنس‌گرا درباره‌ی بازی با پروستات گفتگو کرده و دریافته‌ایم که آنان چگونه فهمیده‌اند این کار فقط منحصر به مردان هم‌جنس‌گرا نیست.

نخستین تجربه‌تان در بازی با پروستات را توصیف کنید.

آقای “آرون”: دوست دخترم به من پیشنهاد ماساژ غده‌ی پروستاتم را داد. بعد از کلی بحث و گفتگو در این مورد یکی دو ماه بعد انجامش دادیم. او ابتدا به آرامی مرا انگشت کرد. انگار داشت گرم بودن آب را امتحان می‌کرد (مثل فرو کردن نوک پا داخل آب برای فهمیدن درجه حرارت قبل از ورود به استخر). چند هفته بعد ما سکسی داشتیم که در آن ابتدا او پروستات مرا با انگشت ماساژ داد و سپس ویبراتور(لرزاننده) را داخل کونم فرو برد و با آن پروستات مرا ماساژ داد. همه چیز برای من کاملاً جدید بود عجیب و متفاوت در عین حال هیجان‌انگیز! چیزی که باعث شد آن تجربه تبدیل به یک خاطره‌ی خوب شود ذهن باز دوست‌دخترم و تلاش او برای لذت بردن بیشتر من بود. در وسط انجام این تجربه هر دوی ما هیجان‌زده و مشتاق بودیم و شاید بیش از حد دستپاچه (احساساتی/جوگرفته) شده بودیم.

آقای “یوجین”: من تقریباً ۱۲ سالم بود که راجع به لذت بردن زنان از سکس از راه کون در یک مجله‌ی سکسی مطلبی را خواندم و با خودم فکر کردم «من هم سوراخ کون دارم»! به محض این که تنها شدم ماجراجویی و اکتشاف آغاز شد. اول چهار دست و پا شدم و سپس شروع کردم با انگشتم دور سوراخ کونم را مالیدن. خیلی زود فهمیدم که به نوعی روان‌کننده نیاز دارم. برای این کار از مقدار کمی وازلین استفاده کردم تا کار آسان‌تر شود. ابتدا یک انگشت و سپس دومی را در سوراخ کونم فرو بردم. این کار آنقدر به من حال داد که به انگشت کردن کونم ادامه دادم. سپس به اطراف نگاه کردم و متوجه جامسواکی پلاستیکی‌ام شدم که شکلی استوانه‌ای داشت. به سرعت آن را قاپ زدم و شروع کردم به آهسته آهسته آن را درون سوراخم فرو کردن. وقتی جامسواکی داخل روده‌ام شد، آن را بیشتر فشار دادم تا به نقطه‌ای فراتر از جایی که انگشتانم به آن می‌رسید برسد. کیرم به ناگهان مانند سنگ سفت شد. تازه آنجا بود که فهمیدم این ماجراجویی برای من تازه آغاز شده است!

آقای “اندرو”: به یاد دارم زمانی که یک نوجوان بودم و تازه خودارضایی و ور رفتن با بدنم را کشف کرده بودم. انگشتانم درنهایت به سوراخ کونم راه پیدا کردند. هیجان انجام دادن یک کار بد نیز لذت همه چیز را بیشتر می‌کرد! درنهایت کار را با بطری کوچکی که به وازلین آغشته شده بود، شروع کردم و در انتها توانستم یک موز که کاندوم روی آن کشیده بودم را درون کونم فرو کنم.

⚠️ هشدار: لوازمی که برای فرو بردن داخل کون گفته شدند، آن چیزهایی بوده که در آن لحظات در دسترس بودند. شرکت تولید‌کننده محصولات جنسی bvibe به هیچ وجه فرو کردن جامسواکی، موز یا سایر وسایل مورد استفاده‌ی روزمره را درون کون توصیه نمی‌کند! به جای آنها از اسباب‌بازی‌های جنسی که به خاطر مواد تشکیل‌دهنده‌شان برای استفاده (فرو کردن) در بدن ایمن هستند به همراه مقدار مناسب روان‌کننده استفاده کنید تا حداکثر میزان راحتی همراه با لذت را تجربه کنید.

اولین تجربه‌ی شما در فرو کردن یک اسباب‌بازی جنسی درون کونتان چگونه بود؟

آقای آرون: می‌خواهم اینجا اضافه کنم که فرو کردن یا نگه داشتن چیزی داخل کون اگر به همراه یک شریک جنسی انجام شود بسیار لذت‌بخش‌تر است. با وجود این که انجام دادن هر کاری توسط یک دختر برای من خالی از لطف نیست، من متوجه شدم که زمانی که هردوی ما مشغول فعالیت جنسی و عوض کردن پوزیشن هستیم، نفس انجام دادن سکس از کون به صورت مشترک بر لذت آن می‌افزاید.

آقای یوجین: من از یک خانم بسیار مهربان در فروشگاهی به نام "بیا گوشتهایمان (کیر و کص) را با هم عوض کنیم، یک کیر مصنوعی به طول ۱۰سانتی‌متر که روی آن رگ‌های برجسته‌ی آبی‌رنگی داشت و به همراه یک مکنده‌ی فنجانی شکل (برای نظافت دیلدو ) عرضه می‌شد خریدم. آن خانم یک بطری بزرگ روان‌کننده نیز به من داد. من واقعاً هیجان‌زده بودم که حالا یک اسباب‌بازی جنسی واقعی دارم! ابتدا کیر مصنوعی و سوراخ کونم را حسابی به روان‌کننده آغشته کردم و به آهستگی فرو کردن آن درون کونم را شروع کردم. بعد شروع کردم کیر را درون کونم بالا و پایین کردن تا زمانی که کونم کل کیر مصنوعی را درونش جا داده بود.

آقای اندرو: اولین دوست‌دختر زمان دانشگاه من یک ویبراتور(لرزاننده) کوچک و نازک ولی دراز داشت. وقتی زیر دوش بودیم من چهار دست و پا شدم و او اسباب‌بازی کوچک آبی رنگش را درون کون من فرو کرد. به خاطر این که جوان بودم و هنوز خودم را کاملاً نمی شناختم ـ با وجود این که کاملاً لذت برده بودم ـ برای حفظ ظاهر و به خاطر این که او از این کار متنفر بود، طوری برخورد کردم که انگار بدم آمده و از این که او را وادار کرده بودم این کار را بکند عذرخواهی کردم. البته من به او دروغ گفتم! برایم بسیار لذت‌بخش بود و دلم می‌خواست که او باز هم آن کار را تکرار کند.!

چرا زودتر سکس از کون را امتحان نکردید؟

آقای آرون: به خاطر احساس ننگ و شرمندگی. به عنوان یک مرد دگرجنس‌گرا که در زمانی زندگی می‌کرد که بدون در نظر گرفتن گرایش جنسی شما، در دعوا شما را “کونی” خطاب می‌کردند و هم‌جنس‌گرا بودن چیز بسیار بدی شمرده می‌شد، مجبور به حفظ ظاهر بودم. پس بیان این مطلب که من از چیزی لذت بردم که معمولاً مردان هم‌جنس‌گرا از آن لذت می‌برند… اگر بخواهیم بر حسب تفکر آن دوران حساب کنیم مرا نیز در گروه هم‌جنس‌گرایان قرار می‌داد در حالی که من هم‌جنس‌گرا نیستم.
از نظر مردم آن دوران مردان واقعی کسانی بودند که چیزی در دیگران فرو می‌کردند. آنها محکم و قدرتمند بودند و نمی‌توانستند در سکس نقش مفعول را بازی کنند.

آقای یوجین: من فرو کردن چیزی داخل کونم را در سن پایین شروع کردم و انقدر برایم لذت‌بخش بود که متأسف بودم که چرا این کار را زودتر امتحان نکرده‌ام!

آقای اندرو: فکر می‌کنم این کار را در زمان بلوغم انجام دادم. اما این که بخواهم از شریک جنسی‌ام تقاضا کنم چیزی را داخل کونم فرو کند، تا میانه‌ی دوران ۲۰ تا ۳۰سالگی‌ام طول کشید. دلیل این تأخیر، عدم رشد فکری و نشناختن بدنم به طور کامل بود.

چرا مردان دگرجنس‌گرا از بازی کردن با کونشان احساس ننگ و سرافکندگی می‌کنند و شما فکر می‌کنید چرا مردان دگرجنس‌گرا از راه کون سکس ندارند؟

آقای آرون: شاید این به آسانی مربوط به وجه اجتماعی این مسأله باشد اما شخصاً فکر می‌کنم مردان دگرجنس‌گرا ناامیدانه تلاش می‌کنند که به نظر قدرتمند (هیکلی) بیایند و داشتن سکس از راه کونشان دقیقاً آنها را متضاد با تصویری که می‌خواهند از خودشان به جامعه نشان دهند معرفی می‌کند.
مردان سن بالاتر کسانی که به تازگی وارد ۳۰سالگی شده‌اند یا کمی پیرتر هستند، به مقدار زیاد در باب مردانگی کمبودهای متفاوت دارند و دگرجنس‌گرایی از نظر جامعه جزو مردانگی و قدرتمند بودن تلقی نمی‌شود.
من مردان پیری را می‌شناسم که ترجیح می‌دادند سرطان پروستات بگیرند تا این که ۸ ثانیه انگشت دکتر داخل کونشان فرو برود تا مطمئن شوند که پروستاتشان سالم است! زیرا این کار را کونی شدن می‌دانستند!
راه تغییر این طرز تفکر اجتماعی که اگر مردی در هنگام سکس با یک زن اسباب‌بازی سکسی هم داخل کونش داشته باشد، او را به یک هم‌جنس‌گرا تبدیل نمی‌کند، راهی بسیار سخت و طولانی‌ست! اصلاً مهم نیست عمل جنسی چه باشد حتی اگر به نظر بیاید که مرد دارد نقش مفعول را بازی می‌کند (چهاردست و پا شود تا دختر اسباب‌بازی را داخل کونش فرو کند).

آقای یوجین: بعضی‌ها فکر می‌کنند این کار به طور خودکار شما را تبدیل به یک هم‌جنس‌گرا می‌کند یا ممکن است اینگونه به نظر بیاید که شما سعی در انکار هم‌جنس‌گرا بودنتان دارید. زیرا باعث می‌شود شما مردانه و قدرتمند به نظر نیایید.

آقای اندرو: ۱۰ سال پیش فرو کردن چیزی داخل کون کاری بود که مردان هم‌جنس‌گرا انجام می‌دادند. این کار ایقدر ظاهر منفی و ضعیفی از شما به عنوان یک مرد نشان می‌داد که اگر شما این کار را لذت‌بخش می‌دانستید، حتما گی بودید (از مردان دیگر خوشتان می‌آمد)! و به دلایلی آن زمانها این (گی بودن) چیز بدی به شمار می‌آمد.
الان در سال 2019 هستیم و دوست داشتن و علاقه جنسی به مردان دیگر هیچ اشکالی ندارد. اما شخصاً سکس با زنان را ترجیح می‌دهم و از سکس با کون خودم هم خوشم می‌آید! در چند سال گذشته تمامی جنسیت‌ها به آسانی بیشتری درباره تمایلات جنسی‌شان گفتگو می‌کنند و اکنون این که یک مرد دگرجنس‌گرا از سکس با کون یا پروستات خود لذت ببرد کاملاً پذیرفته شده و بلامانع است.

آیا به همان اندازه که از فرو کردن کیرتان در کص یا کون لذت می‌برید، از وارد شدن چیزی در کونتان لذت می‌برید؟

آقای آرون: من واقعاً از آزادی‌های روانی که سکس از کونم به من هدیه می‌کند لذت می‌برم. این یک تجربه‌ی به راستی تغییردهنده است که بتوانیم یک لذت کاملاً فیزیکی را به یک احساس مثبت روانی متصل کنیم تا بتوانیم همزمان از آرامش روحی و جسمی بهره مند شویم.

آقای یوجین: من فکر می‌کنم من به همان اندازه که از فرو کردن کیرم در کص یا کون لذت می‌برم از فرو رفتن چیزی داخل کونم هم لذت می‌برم. این مسأله کاملاً بستگی به حس و نیاز من در آن لحظه دارد. گاهی اوقات من ۱۵دقیقه خودارضایی از راه کون دارم بدون اینکه اصلاً کیرم را لمس کنم. و گاهی اوقات بات‌پلاگ (یک نوع اسباب‌بازی جنسی به شکل تقریبی شعله شمع با یک پایه مدور کوچک که برای باز کردن عضلات باسن قبل از سکس از راه کون به کار می‌رود.) را داخل کونم می گذارم و به مدت ۱۵دقیقه با همسرم سکس می‌کنم.

آقای اندرو: تا جایی که به سکس از راه کون با همسرم مربوط می‌شود من ترجیح می‌دهم فردی باشم که چیزی در کونش فرو می‌رود. سکس از راه کونم به من کمک می‌کند او را بهتر درک کنم. این که چیزی داخل یک انسان برود چه احساسی دارد و این که چگونه باید کاری کنم که او در هنگام سکس احساس بهتری داشته باشد (بهتر از او مراقبت کنم) زیرا خودم آن را تجربه کرده‌ام.

در بُعدِ روابط جنسی چه کارهایی هست که مایل به امتحان کردنشان هستید اما هنوز آنها را امتحان نکرده‌اید؟

آقای آرون: من احساس می‌کنم تقریباً تمام کارهایی را که از نظر جنسی دوست داشته‌ام را انجام داده‌ام. من چیزهای بسیاری را یافته‌ام که مایل به انجام دادنشان هستم و مایلم که تجربیاتم را در این زمینه‌ها گسترش دهم. البته باید این را بگویم که پیدا کردن اسباب‌بازی جنسی مناسب برایم از آنچه فکر می‌کردم پیچیده‌تر بوده است. زیرا شما نمی‌توانید هیچ اسباب‌بازی جنسی را قبل از خریدن آن و نگه داشتن آنها در دستانتان امتحان کنید! (منظور خرید اینترنتی است که از روی عکس نمی‌شود فهمید مناسب هستند یا خیر).

آقای یوجین: من از کش آمدن قسمت انتهایی روده‌هایم و فرو رفتن چیزی در اعماق کونم لذت می‌برم. اما این باعث نمی‌شود خودم را از لذت‌هایی مانند مالیدن سوراخ کون یا چرخاندن انگشتم داخل آن یا استفاده از بات پلاگ محروم کنم. اسباب‌بازی‌هایی که می‌توانم حتی در زمان حضورم در جمع آنها را در کونم داشته باشم و کسی هم نفهمد! در ضمن دوست دارم یک روز ورود مشت (پنجه بسته) به داخل کونم را نیز امتحان کنم.

آقای اندرو: بله دوست دارم یک بار که با همسرم سکس می‌کنم زن دیگری نیز آنجا باشد و با بستن کمربند حاوی کیر مصنوعی (strap on) در حالی که کیرم را داخل همسرم فرو کرده‌ام آن زن نیز کیر مصنوعی را درون کون من فرو کند و همزمان در حال کردن و دادن باشم! من این ایده را با همسرم در میان گذاشتم و او از آن خوشش نیامد. این یک فانتزی‌ست که اسباب‌بازی‌های جنسی می‌توانند در واقعی کردن آن به من کمک کنند.

آیا شما در حال حاضر کاری برای اطمینان از سلامتی پروستات خود انجام می‌دهید؟

آقای آرون: در خانواده من سابقه‌ی بیماری سرطان پروستات وجود دارد برای همین از پزشکم خواستم مرا برای اطمینان از عدم داشتن این بیماری معاینه کند. اما در کنار مراجعه به پزشک سعی می‌کنم غذاهای سالم‌تری بخورم و تا می‌توانم ورزش کنم تا از بروز سرطان در آینده نیز جلوگیری کرده باشم.

آقای یوجین: چند وقتی بود به آن فکر نکرده بودم اما در این اواخر شروع به خوردن ویتامین‌های تکمیلی روزانه مخصوص مردان که از ویتامین فروشی (داروخانه) محلی تهیه کرده بودم، کرده‌ام. خوردن ویتامین روزانه میزان سلامتی پروستات را افزایش می‌دهد.

آقای اندرو: من مطمئن نیستم که انجام منظم سکس از کون برای سلامتی پروستات من مفید باشد اما مطمئنم (بسیار مهم است) که هرکس بدن خود را خوب بشناسد.
این را می‌دانم که اگر سکس از کون داشته باشم و پروستاتم را به طور منظم استفاده قرار دهم اگر مشکلی داشته باشد سریعتر خواهم فهمید.

[همچنین میتوانید نظر (مثبت/منفی) و تجربیات خود را نیز در این راستا به اشتراک بذارید.]

منبع:

bvibe.com/anal-play-101/anal-play-for-straight-men

23771 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-16 18:34:45 +0330 +0330

پروستات از حساسترین قسمتا بدنه که با تحریک اصولی و صحیح پارتنر میتونه به تنهایی باث ارگاسم شه

2 ❤️

2021-09-17 07:38:32 +0430 +0430

👌 👌

0 ❤️

2021-09-21 17:22:31 +0430 +0430

دوستان سوال من امروز داشتم خودم رو میگاییدم جر خوردم چیکار کنم

1 ❤️

2021-09-21 20:52:30 +0430 +0430

مطلب جالبی بود. ممنونم. به نظرم علی رغم همه خطرات و تهدیدیاتی که در جهان امروز وجود داره، دنیا داره جای بهتری میشه. آدم ها راحت تر از گذشته می تونن خودشون باشن و به خواسته ها و نیازهاشون بها بدن. آرزو می کنم کاش 50 سال دیرتر به دنیا می یومدم. احتمالا خیلی در زندگی احساس بهتری داشتم

1 ❤️

2021-09-21 21:05:44 +0430 +0430

قبلا زیاد سخت میگرفتم در این باره
اینکه من مردمو این راه درستی برای لذت بردنم نیست
اما حقیقت این بود که اون ارگاسمی که موقع انگشت شدن ، ابی که اون لحظه میپاشه از کیرم کجا و ارگاسم معمولی کجا :))

0 ❤️

2021-09-21 21:37:13 +0430 +0430

↩ DeluxeAmyr
واقعا+؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «