بانوی چاق در تلاش برای دوست داشته شدن

1399/10/25

مثل هر روز صبح از پنجره ی اتاقم نگاهی به منظره ی پارک میکنم .به غیر از آسمان نه چندان آبی توی این هوای آلوده و کوه بزرگ خاکستری دورتر از خونه و درختای چنار و زبون گنجشککی که با شاخه های ملتمس که چعین خودم خشکیدن اما رو به آسمونن هنوز ، پک سیگارم و عابرای توی این پارک چیز دیگه ای تو این قاب نبود.
قاب پنجره پارک رو مثل پیستی نشون میده که خانمای ورزشکار صبح میان و رخی نشون میدن و من هم تماشاچی ام مثل همیشه.
دخترک لاغر ، زن خوش اندام، نگهبان، مامور فضای سبز اینا همه هیچن.
یه زن چاق که هن و هن خودشو میکشونه دور پارک ، یه جین آبی رونای خیلی تپلشو پوشونده، یه چیزی مثل تونیک خیلی گشاد روی تنشه تا شکم بزرگش حتی از خودش هم پنهان بشه.
انگار صدایی نمیشنوه و فقط صدای موزیک هدستش رو میشنوه و پوست سفید و سرخی که یه دماغ صاف و کشیده حالت خیلی مغرورانه ای بهش بخشیده.
این اندام بزرگ و در حال تلاش برای اصلاح رد میشه و من هر روز میبینمش و توی دلم از این بالای پنجره میگم.
آهای خانومی که چاقی و دوس داری که دوستت داشته باشن ، شاید شوهرت دیشب سرخوردت کرد، شاید جامعه دیروز و امروز طردت کردت. من همینجوری بی هدف دوستت دارم.
و با همین آرزو که یکی ام شاخه های خشک ملتمس رو به آسمون رو بی هدف دوس داره.
اولیس

1480 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-14 11:02:06 +0330 +0330

اون با زندگی خودش کنار اومده و لذت میبره ولی شما به ظاهر نویسنده ها هنوز از تپل و لاغر بودن این و اون مطلب مینویسید . الانم با لحن روشنفکرانه میگن دوست نداری نخونش ولی بفهمید چیزای ریشه ای تر از چاق و لاغر بودن دیگرون تو جامعه هست

3 ❤️

2021-01-14 11:04:25 +0330 +0330

↩ bazi_ba_moteahelha
دوست خوبم باور کن منم همه ی اینا رو بهانه کردم که بگم بی هدف و همینجوری الکی و بدون دلیل دوست بداریم.
نه سکس نه شکل نه هیچ چیز دیگه ای…
ببین و باش و دوست بدار

1 ❤️

2021-01-14 11:09:52 +0330 +0330

↩ ulisses
دلیلی نداره همه رو دوست داشته باشی فقط اینکه از دیگرون برا هر چیزی که مستقیم و غیر مستقیم بهت مربوط نیست متنفر نباشیو بدت نیاد . روز خوش

1 ❤️

2021-01-14 11:19:08 +0330 +0330

↩ bazi_ba_moteahelha
همین دلیل نداره رو میگم. می تونی بفهمی بی دلیل یعنی چی؟
دنبال دلیل نگرد.

0 ❤️

2021-01-15 15:17:48 +0330 +0330

عالی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «