بزرگ کردن آلت و دیر انزالی

1400/07/22

برای بزرگ کردن آلت و دیر انزالی چه دارویی خوبه و زود جواب میده؟؟؟

3580 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-10-14 15:00:18 +0330 +0330

بزرگ کردن که هیچ راهی نیست…البته فقط عمل…بقیه راها…همه چرته…زمان محدود…دوباره بر میگرده به حالت طبیعی…

2 ❤️

2021-10-14 15:31:18 +0330 +0330

برای بزرگ کردن، کون دادن
برای دیر انزالی، جق استقامتی

2 ❤️

2021-10-14 16:53:46 +0330 +0330

روغن خراطین رو امتحان کن میشناسم کسی که جواب گرفته اما بیشتر در قطر و کلفتی برای زود انزالی بجز مخدر چیزی پیدا کردی ما رو هم خبر کن خراطین خوب و درجه یک پیدا کن اینا که تو عطاری ها است خیلی کار نمیکنن یه سایتی هست اسمش رو فراموش کردم ولی تخصصشون گرفتن روغنه مثلن روغن گنجشک روغن مار روغن مورچه روغن خرچنگ و هر روغنی که فکرشو بکنی تو گوگل جستجو بزنی پیداش میکنی بنظر من اون روغن مطمئنه و اگه گرونترم باشه ارزشش رو داره
این جا رو هم ببین
https://shahvani.com/forum/topic/افزایش-سایز-آلت-تناسلی-از-طریق-جراحی-امکان-پذیر-است-#p9836713

2 ❤️

2021-10-14 17:03:19 +0330 +0330

↩ softhal44
جون چه کیر کلفتی داری کیر رشتیا عالیه من به رشتیا زیاد کون دادم خواستی اوکی شیم اومدم منو بگا

3 ❤️

2021-10-14 17:11:28 +0330 +0330

سلام
روغن خراطین از سایت بالینسو یا محلول خریداری کن استفاده کن رو حجم اثر خوبی داره و بلندی هم موثره
یه سری ژل هست که تو ایران وارد نمیشن سایتای خرید از امازون و ایبی هم نمیارن

3 ❤️

2021-10-14 17:17:20 +0330 +0330

روغن خراتین من زدم مدت یه ماه هم قطر هم طولش زیاد شدهین رابطه هم ازش استفاده کردم برا روان کننده آبم نیومد ینو جوری شد ک خیس عرق بودم ولی نمیومد نیم ساعتی طول کشید

2 ❤️

2021-10-14 21:45:23 +0330 +0330

برای بزرگ کردن هیچ راهی‌ غیر از عمل نیست که اونم تاثیرش کمه و ریسکش بالا.
اگه کسی‌ راه بزرگ کردن کیر پیدا کنه یه شبه میلیونر می‌شه! میدونی‌ ۸۰% مردا دلشون می‌خواست کیرشون بزرگ تر بود؟
اونوقت تو آمریکا و اروپا و چین کسی‌ هنوز داروشو پیدا نکرده بعد برادران هموطن ما روغن خراتین رو کشف کردن … دیگه خودت بفهم چقدر کس شعره این حرف!

1 ❤️

2021-10-30 23:14:40 +0330 +0330

کتابی مطالعه میکردم به اسم خواص الحیوانات که برای زیاد و طولانی کردن شهوت مفصل توضیح داده کتاب قدیمی هست این مطالب در بخش خواص گاو گفته شده برات مینویسم که البته باید ترجمه هم بکنم چون معانیش برای همه قابل درک نیست
1 - شاخ او را هرگاه صلایه کرده در طعام صاحب تب ربع کنند به تساوی مفارقت کند و هر گاه بیاشامند نعوظ را زیاده کند.
( صلایه کردن = در هاون کوبیدن )
(در طعام صاحب تب ربع کنند به تساوی مفارقت) به چهار قسمت مساوی کرده و بعنوان غذا بیمار میل کند)
2 - اگر قضيب او را خشک نموده، خوب بسایند، به قدر درهم از او پیر عاجز بخورد، افتضاض ابکار نماید
( قضیب = آلت تناسلی )
( به قدر درهم = به اندازه وزن یک سکه درهم )
( افتضاض ابکار = برداشتن بکارت)
گفته شده که حتا مردان پیر از کار افتاده با این معجون قدرت جوانان را بدست میآورند
3 - گاو نر که به عربی تور و به ترکی اوگز گویند، کنیت او ابوالعجل است. از خواص او آن که هرگاه به ماده جهد و بعد از نزول، بول کند هر که از آن گل برداشته بر خود طلا کند قوت باه دهد و انعاظ نماید
( کنیت = نژاد) - ( ابوالعجل = عجله کننده)
( ابوالعجل یا گوساله سامری از نظر اعراب نام و نژاد گوساله قوم بنی اسرائیل است که در غیاب موسی در کوه طور اقدام به پرستش آن کردند)
( این نژاد از گاو اگر با ماده خود نزدیکی و سپس بر خاک ادرار کند کسی از آن گل به اندام تناسلی خود بمالد قوه شهوت را زیاد و مدت طولانی راست میماند)
4 - قضيب گاو را اگر خشک کرده در معاصبين کرده بخورند، مردان را باه بیفزاید و زنان را قطع شهوت و رغبت جماع نماید.
( قضیب = آلت تناسلی ) - ( معاصبين = مردانی که عشق بازی با زنان برایشان دشواره)
این مردان بقدری قوی میشوند که زنان از آنها فراری میشوند
5 - شرو : رندش سرو خشک گردانی و در شراب کنی چون کسی از آن بخورد بر جماع کردم قوت دهد و قضیب را برانگیزاند.
( شرو = شربت - نوشابه ) - ( رندش = تراشه - براده )
( سرو = در اینجا به معنی شاخ جانوران است )
کسی که از این شربت بنوشد زیاد نزدیکی کند و آلت تناسلی را به جنبش وا میدارد.

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «