بهترین کار زن در سکس نزد ٢٧مرد

1398/02/14

٢٧ مرد درمورد بهترین کاری که یک زن موقع سکس برایشان انجام داده می‌گویند

«هیچ چیز مثل وقتی که یک زن با اعتماد به نفس روی کیر من سواری می‌کند نیست!»

by CHLOE ANELLO, ISABEL CALKINS & LAUREN TOM Sep 2, 2018

تقریباً همه فکر می‌کنند تنها چیزی که مردان موقع سکس می‌خواهند؛ سینه‌ی زن‌ها و ساک‌زدن کیرشان است یا شاید هم عاشق تکنیک‌های “Fifty Shades” باشند و یا شاید هم سکس مقعدی. سایت Cosmopolitan.com از ٢٧ مرد درمورد کارهای مورد علاقه‌ی‌شان که پارتنرشان موقع سکس انجام داده است پرسیدند. برخی از این پاسخ‌ها عادی و برخی از آنان جالب خواهند بود.

١ «منی‌ام را خورد.» “Elliot” ١٩ساله

٢ «***کمرم را چنگ زد.***» “Max” ١٨ساله

٣ «همین که فقط با هم بودیم فوق‌العاده بود، البته به علاوه‌ی خورده شدنِ کیرم.» “Christian” ٢٠ساله

۴ «از خامه استفاده کردیم.» “David” ٢٢ساله

۵ «به چشم‌هایم خیره می‌شود و از امتحان کردن کارهای جدید ترسی ندارد.» “Daniel” ١٨ساله

۶ «خیلی از مردها از این حرکت خوششان نمی‌آید ولی من عاشق وقتی‌ام که مقعدم را می‌لیسد.» “Felix” ٢٠ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیکهای حرکت غیرمعمول سکسی و چگونگی کونخواری(rimjob)]

٧ «بیضه‌هایم را میک زد، روی صورتم نشست و با هم حرف‌های سکسی می‌زدیم.» “Jackson” ٢٢ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک عکسایی از مکیدن و لیسیدن خایگان]

٨ «یواشکی رفت و لباس زیری که چند هفته‌ی پیش به او گفته بودم خیلی سکسی است را پوشید و بهم گفت: امشب من در اختیار تو‌ام. من هم فقط نشستم و لذت بردم.» “Richie” ٢۴ساله

٩ «لا پستونی» “Elijah” ٢٢ساله

١٠ «هیچ چیزی سکسی‌تر از وقتی نیست که زن با اعتماد به نفس روی شما و شما زیر هستید و او از کیر شما سواری میگیرد و همه چیز را کنترل می‌کند.» “Ryan” ٢٣ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک چگونه از کیر سواری بگیرید (پوزیشنcowgirl)]

١١ «فلفل پاشید توی دماغم.» “Isaac” ٢١ساله

١٢ «روی بدنم برون‌پاشی کرد.» “Benjamin” ٢٢ساله
[درمورد برون‌پاشی(squirting) میتوانید بنگرید به تاپیکهای ترفند برا انزال زنان و مصاحبه با ٣ زن درمورد انزال زنان]

١٣ «سکس یواشکی و آرام که در خوابگاهم موقعی که دوستانم چند متر آن طرف‌تر خوابیده بودند داشتیم.» “Ian” ٢۵ساله

١۴ «با طناب من را بست و قبل از این که ارضا بشم کلی با حرکات سکسی‌اش آزارم داد.» “Andrew” ٢١ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک سادومازو (آزارطلبی جنسی)]

١۵ «ساک‌ ته گلویی زد.» “Louis” ٢١ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک چرا زنان ساک زدن تَه‌گلویی دوس دارن]

١۶ «وقتی که لباس زیر سکسی پوشیده بود و در حالی که با پوزیشن داگی‌استایل می‌کردمش به من میگفت که چقدر دختری بدی است.» “Allen” ٢۵ساله

١٧ «بعد از سکس کیرم را ساک زد و منی‌ام را خورد.» “Alex” ٢۶ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک دهان لبریز از منی]

١٨ «از کون داد.» “Frank” ٣١ساله

١٩ «هر کاری که می‌کند عالی‌ست، او یک زن فوق‌العاده است. او همیشه من را با کارهای جدید سوپرایز می‌کند، همچنین می‌داند چه وقت‌هایی فقط یک سکس ساده داشته باشیم. او من را خیلی خوب می‌شناسد» “Eddie” ١٩ساله

٢٠ «پوزیشن 69» “David” ٢٢ساله

٢١ «مقعدم را انگشت کرد.» “Ryan” ٢٢ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک آموزش انگشت کردن مقعد دختر (بلی مخصوص دختران است ولی همینه که هس!)]

٢٢ «وقتی که من زیر بودم و او روی من و بهم می‌گفت که دوست دارد آبم را در کصش خالی کنم.» “William” ٢۶ساله

٢٣ «سکس چشم بسته.» “Alexander” ٢٠ساله

٢۴ «بهترین کاری که پارتنرم موقع سکس انجام داده است وقتی بود که لباس دبیرستان‌اش را پوشید و نقش یک دختر دبیرستانی را بازی کرد.» “Mikey” ٢۶ساله
[میتوانید بنگرید به تاپیک دختر دبیرستانی]

٢۵ «***نصف شب از خواب بیدارم کرد تا سکس داشته باشیم.***» “Zach” ١٩ساله

٢۶ «وقتی که دوست‌دختر قبلی‌ام **لب پایینم را آرام گاز می‌گرفت **و به من نگاه می‌کرد و می‌خندید، هیچ چیزی مثل این کارش من را حشری نمی‌کرد. شاید کار خیلی خاصی نباشد ولی برای من یک دنیا ارزش داشت.» “Reid” ١٩ساله

٢٧ «واقعاً انتخاب یک کار برایم سخت است. من عاشق تمام کارهایش هستم. ولی هیچ چیز مثل وقتی که به من نشان می‌دهد که او هم واقعا حشری شده است من را حشری نمی‌کند، مثل وقتی که به ارگاسم نزدیک‌تر میشود و محکم موهایم را فشار می‌دهد.» “Tyler” ١٩ساله

**[همچنین میتوانید تجربیات حشرناک خود را نیز با شهوانیون در اینجا همرسانی نمائید.]
**

منبع:

menshealth.com/sex-women/a22887002/guys-reveal-the-best-thing-woman-has-ever-done-during-sex

همچنین میتوانید بنگرید به ١١ تجربه‌ی ناخوشایند از سکس

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-11 09:26:41 +0430 +0430

اخه لامصبببب فلفل …تو با فلفل تحریک میشی

0 ❤️

2019-05-12 12:33:43 +0430 +0430

شهوتناک ترین حالت سکس برای مردا وقتیه که پارتنرشون حسابی حشری و از خود بیخود شده باشه. همه 27 مورد گفته شده واسه این جذابن که این حس و به مرد القا میکنن که طرفشون به اندازه خودشون عاشق سکسه

1 ❤️

2019-05-12 18:11:08 +0430 +0430

مرسی جالب بود
یبار پارتنرم ازم خواست اجازه بدم منی منو بخوره خیلی بهم حال داد هنوزم یادمه

1 ❤️

2019-05-12 22:45:06 +0430 +0430

جالب بود ولی فکر کنم واقعی نبود

0 ❤️

2021-10-14 01:20:11 +0330 +0330

7, 13 ,15,17,22 26
خیسمان کرد

0 ❤️

2021-10-15 17:42:09 +0330 +0330

↩ blue19girl

7, 13 ,15,17,22 26
خیسمان کرد

بخاطر ١۵، ١٧ و ٧ میشود گف تو هم زن زندگی‌ای!

1 ❤️

2021-10-15 17:52:12 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
جالبه خیلی
به خاطر دقیقا همین مواردی که گفتی زن زندگی حساب میشی
پارتنر بنده من را بی حیا و کیر راس نکن خطاب کرد .
چرا مذکرات اینطوری ان

0 ❤️

2021-10-15 18:21:17 +0330 +0330

↩ blue19girl

جالبه خیلی
به خاطر دقیقا همین مواردی که گفتی زن زندگی حساب میشی
پارتنر بنده من را بی حیا و کیر راس نکن خطاب کرد .
چرا مذکرات اینطوری ان
خب پیداس که پارتنرت ذائقه‌اش تخمی‌ست…

1 ❤️

2021-10-15 19:08:46 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
بود
خدا رحمتش کنه

1 ❤️

2021-11-01 21:20:23 +0330 +0330

یکم سنشون‌کم‌نبود‌واسه نظر دادن ؟ 😃😃🧐

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «