بیرون پاشیدن آب زن (woman ejaculation)

1394/05/05

با سلام
اول چندتا چیزو باید بگم
من نیومدم تو این سایت که دوست دختر پیدا کنم و یا هر نوع وقت گذرونی سکسی انجام بدم. دلیل عضو شدنم تو این سایت و ایجاد این تاپیک این بوده که نیاز دارم با افرادی تبادل نظر کنم و چیز یاد بگیرم و از اونجایی که تو ایران این مدل بحثها همیشه زشت خطاب میشه باید تو جایی که کسی کسیو نمیشناسه انجام بشه.

اما مساله اصلی:
من چندین ساله که دارم واسه اینکه تو سکس کاری کنم که آب پارتنرم بیرون بپاشه تلاش میکنم و البته تا حدودی هم موفق شدم ولی بازم راضی نیستم. درمورد این مساله خیلی مطالعه کردم و مطالب خیلی زیادی خوندم و همه سایتهای خارجی که بعضا انگلیسی هم نبودن کامل شخم زدم. واسه همین الان از نظر تئوری کامله کاملم و توی عمل یکم مشکل دارم و هدفم از ساخت این تاپیک اینه که از سایر دوستانی که تجربه هر چند کوچکی دارن کمک بگیرم، بنابراین از همه عزیزان، دوستان، اعضا، افراد بیکار، افراد کاری و … عاجزانه خواهشمندم که این تاپیک را خراب نکنن و به جز مساله اصلی هیچ پست دیگه ای نگذارن.

هدف مورد نظر:
همه افرادی که تجربه ejaculate را داشتن چه مرد باشن و چه زن تجربه خودشون را واسم بنویسن.

98129 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-31 06:54:56 +0430 +0430

↩ gemmatum
راست گفته، یه سکس پارتنر داشتم به هیچ عنوان دل نمیکنه،،،،، ،،

0 ❤️

2021-09-04 00:00:17 +0430 +0430

سلام وقت بخیر ببخشید میشه راهنمایی کنید من خانمم خیلی دیر ارضا میشه باید چیکار کنم که این اتفاق براش زودتر بیفته

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «