تبدیل کراش به دوس دختر/پسر

1401/05/09

لیدیز اَند جِنتلمنز خوش اومدین به یه تاپیک لیمویی.
بدون حرف اضافه، تاپیک رو به سه پارت تقسیم می‌کنم:
اول پسرا/ بعد دخترا/ بعد نکات کلی و کلیدی
اول از پسرا شروع کنم:
مورد اول شوخ طبعیه.
حتی دخترایی هم که معتقدن پسر باید سنگین و جدی باشه،
وقتی تو خلوت با پسری که دوسش دارن هستن، دوست دارن که پسره شیطنت کنه و بخندونتشون. در کل تو وقت گذروندن با اون پسر بهشون خوش بگذره؛ چه صحبت کردن چه جایی رفتن.
مورد دوم مجموعه‌‌ی مهم گوش دادن، درک کردن و نظر دادنه.
دخترا اغلب پرحرف‌تر از پسرا هستن و صد در صد دخترا بر این باورن که از همه‌ی دخترای دنیا متفاوت هستن (اگه میگی نه، جوابم نگمه هس). دخترا اگه بخوان راجع‌به تفاوت‌هاشون با هم‌جنس‌های خودشون حرف بزنن، متهم به طاقچه بالا گذاشتن و مغرور بودن و خود چس‌بین بودن می‌شن. دقیقا به خاطر همین، پسرا رو هدف می‌گیرن!
اکثر پسرا‌ هم حوصله‌ی حرفای این مدلی دخترا رو ندارن. حرف زدن با پسرا یا باید درمورد نود باشه یا بازی یا فوتبال یا رمز ارز یا کامپیوتر و گوشی. پس پسری که وقت بذاره برا دختر و حرفاش رو بشنوه یه مرحله از صمیمت رو آنلاک می‌کنه.
یه پله بالاتر از این پسر، پسریه که درک می‌کنه. نه اینکه بلانسبت شما، مثل بز فقط گوش کنه!
یه پله بالاتر هم، پسریه که نظر می‌ده. (این پسر کارت برنده دستشه). اینجوری نیست که درک می‌کنه، ولی در آخر هیچ نظری نداره!
مثلا: دختره واسش بیست خط تایپ می‌کنه و پسره هم می‌گه آره فهمیدم، ولی وقتی دختره می‌گه خب به نظرت چیکار کنم؟ پسره هیچ نظری نداره!
مورد سوم پسریه که کمی مرموز باشه.
(به شخصه این مورد رو خعلی دوس)
یعنی اول آشنایی نیاد کل زندگیش رو بگه و هیچی نذاره!
افسار دخترا دست کنجکاویشونه. خیلی از کارا رو صرفا از روی کنجکاوی انجام می‌دن.
مورد داریم دختری که هیچ حسی به پسر نداره‌ها ولی خیلی وقتا می‌گه: عه این پسره امشب آنلاین نیست داره چیکار می‌کنه؟
یکی از اشتباهات پسرا اینه که عادت دارن تا با یه دختر دوست می‌شن از آهنگای قفلی خودشون رو براش می‌فرستن.
اکثرا هم آهنگ‌های پاپ غمگین گوش می‌دن و چون دختره شناخت زیادی نداره، فکر می‌کنه پسره کلا تو فاز چسناله‌ی عاشقیه!
اما شما پسرا همین موقعیت رو می‌تونید به موقعیت برد تبدیل کنید! این طور که: در یه موقعی که دختره ازتون می‌پرسه داری چیکار می‌کنی؟می‌گی دارم آهنگ گوش می‌دم.
اینجا دختره به فکر میره که، اوه یعنی چی گوش میده و چه آهنگ‌هایی دوس داره؟
بعدم که مثلا پسره واسش آهنگ عاشقانه‌ی غمگین می‌فرسته،
دختره میگه واو این چه روحیات احساسی لطیفی داشته‌!
یعنی اگه دختری رو هم دوست داشته باشه اینقدر احساسات در اون بوجود میاد؟

حالا نوبت دختراس:
باید خدمتتون عرض کنم که مواردی که برا پسرا گفتم، دقیقا می‌تونه برا دخترا هم صادق باشه. پس ازشون استفاده کنید.(مخصوصا مورد اول و سوم)
حالا علاوه بر اونا، اینارو هم داشته باشید:
نه خیلی لوس باشید که شورش در بیاد و نه خیلی مستقل و رو پاهای خودتون که پسره حس کنه اضافی هست و شما به تنهایی از پس کارای خودتون بر می‌آیید و نیازی بهش ندارید.
قطعا به همون اندازه که شما دخترا عاشق خانواده‌تون هستین، پسره هم خانواده‌‌اش رو دوست داره و روشون حساسه، پس نرسیده مادرش و خواهرش رو مورد هدف قرار ندید!
پسرا حس مالکیت رو خیلی دوست دارن. قرار نیس شما تمام و کمال برای پسر باشید، اما گاهی این حس رو بهشون بدین.
لبخند زدن، چشم تو چشم شدن، بازی با موها، پر انرژی بودن
و گاهی لج کردن و بگو مگو کردن برا اکثر پسرا جذابه.
یه سری کارا هست که فقط ما دخترا بلدیم، حتما ازش استفاده کنید؛ مثل با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن. یه جوری رفتار کنید که پسره دو به شک بشه، که این دختر ازم خوشش میاد یا نه؟
+این روشی که الان میگم، به تازگی خیلی وایرال شد تو فضای مجازی. گفتم اینجا بنویسم:
دخی‌ها اگه کراشتون تو اینستاگرام هست، انجام این مراحل نقش کلیدی دارن، منتهی لازمه‌اش اینه که شما رو فالو داشته باشه.
وقتی شخص مورد نظر شما رو فالو کرد، مراحل حساس و نفس گیر آغاز می‌شه:
روز اول فقط یه عکس معمولی از خودتون استوری می‌کنید.
یک روز اجازه می‌دید بگذره و فرداش دوباره یک عکس از خودتون استوری می‌کنید و بلافاصله چند ساعت بعدش یکی از هنر‌های خودتون رو به رخ می‌کشید. ( آشپزی روش خوبیه، چرا که مردا تقریبا همشون بدون استثنا رو شکم حساسن. قرمه سبزی هم معمولا جزو غذاهایی هس که پسرا نه نمیگن بهش)
مرحله هنرنمایی هرچقدر قوی‌تر باشه موفقیت تو مرحله بعد راحت تره.
حالا مرحله بعد چیه؟ خب تو این مرحله یه عکس می‌ذارید و نظرسنجی می‌کنید که به نظرتون کدومش خوبه. اگه کراشتون ریپلی زد خب مبارکه، اگه نزد بریم برا مرحله بعد!
حالا وقتشه که یک روز بگذره و آف باشی و یهو آن بشی و استوری دِپ بذاری. اگه ریپلی زد که خداروشکر، نزد بیا مرحله بعد.
اینجا باید دیگه یه بلایی سرت بیاد! (جو گیر نشو) مثلا بیمارستانی، عکس سِرُمی چیزی استوری کنی که این مرحله اکثرا جوابه. اگه جواب نبود ایمان بیار که کراشت سرتقه!
این مرحله که دیگه آخرین تلاشت هست. این طوره که، کراش سرتقت رو می ذاری تو کلوز فرند و یه عکس سخسی استوری می‌کنی.
اگه بازم ریپلای نکرد، کونش متزلزل باد. اون بی‌لیاقت رو آنفالو کنش.😌
نوبت نکات کلیدی و جامعِ:
شجاع باشید. براش بجنگید. برای اینکه بهش برسید واقعا قدم بردارید. پس بهش پیام بدید و سعی کنید صحبت رو شروع کنید.
صادق باشید و خودتون باشید. عادیه که پا نده همون اولش، آهسته و پیوسته به کارتون ادامه بدید. اصلا گیر نباشید، تند نرید، همش توی کون طرف نباشید.
با همین فرمون اولش رو پیش برید. زمان که یکم بگذره دستتون بازتر می‌شه و صمیمی‌تر که شدید، می‌شه خیلی محترمانه و صادقانه از حستون بگید.
دقت کنید که حسادت و غیرت به اندازه باشه. نه زیاد که دل بزنه و نه بی‌توجهی.
دقت کنید که تایید و تشویق نرم و زیرپوستی باشه، نه در حد چاپلوسی.
و در نهایت هر چه قدر بیشتر احساسات، سلایق و اخلاقیات طرف مقابل رو بشناسید، کار شما برا تحت تاثیر قرار دادنش راحت‌تره.
نکته لیمویی: دوست داشتن رو مثل سرم قطره قطره وارد خونش کنید؛ وگرنه جوابش مرسی می‌شه.
پفک نمکی: دقت کنید تاپیک تو انجمن طنز، قرار داده شده. پس فاز روانشناسی برندارید. دور هم داریم حال می‌کنیم. همین!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-31 16:24:34 +0430 +0430

این دختره تو عکس چرا انقدر شبیه دختره تو پروفایلمه؟🥲🤔

لطفا پی من رو ساچمه نکنید اقا! دیگه مشاور خانواده که نیستم🤦🏻‍♀️😂

2022-07-31 16:32:03 +0430 +0430

😁😁😁👌 بامزه بود لیمو خانوم جذاب 😍😘
واقعا اینکه به اندازه به طرف مقابل نزدیک بشیم خیلی مهمه‌. اون اندازه‌ش رو خیلیا نمی‌دونن متاسفانه

4 ❤️

2022-07-31 16:34:48 +0430 +0430

عالی بود واقعاااااا👌😂❤

پسرا حس مالکیت رو خیلی دوست دارن. قرار نیس شما تمام و کمال برای پسر باشید، اما گاهی این حس رو بهشون بدین.

• این خیلی حق بود. من به شخصه سمت دخترایی که خیلی دوست دارن مستقل باشن نمیرم. ولی دخترای خانواده دوست رو به شدت میپسندم.

بقیه‌ی موارد هم حق بودن و خوشم اومد😁👌

نکته‌ی روباهی: گاهی بعضی از پسرا، که تعدادشون هم خیلی محدوده، با اینکه کلی نشونه میدید که عاقا من ازت خوشم اومده و این حرفا، ولی پا پیش نمیذارن. لطفا به شخصیت اینا دقت کنید. اگه هول بودن که هیچی. یا خیلی اجتماعی بودن و راحت همه چیز رو بروز میدادن بازم هیچی. ولی اگه طرف خجالتی یا درونگرا یا کم حرف یا مثل من یوزارسیف‌صفت بود، کافیه مستقیم بگید عاقا من ازت خوشم اومده. شک نکنید که طرف بعد از این حرفتون سفره‌ی دلش رو باز میکنه و میگه که دوستتون داره😁
من خودم به شخصه این مدلیم. تا حالا برای هیچ رابطه یا دوستی‌ای پیش قدم نشدم. ولی وقتی کسی سمتم اومده براش سنگ تموم گذاشتم.😁

2022-07-31 16:36:17 +0430 +0430

😂 👍

1 ❤️

2022-07-31 16:38:59 +0430 +0430

لیلاک عزیزم مثل همیشه تاپیکت جذاب بود برام یاد دورانی افتادم ک روش کراش زدم و بلاهایی ک بعدش سرش آوردم🤣

1 ❤️

2022-07-31 16:55:03 +0430 +0430

جای این مسخره بازیا جق بزنید منت جنس مخالف رو نکشید !
تازه پولتون رو هم به کص /کیر گاو نمی‌زنید 😂

این هم بگم همه جا هم ادعاتون میشه که "آره من خیلی پاکم اصلا سمت زید بازی این چیزا نمی‌رم "
2 ❤️

2022-07-31 17:25:31 +0430 +0430

البته اکثر این موارد تو دوستی همجنس هم صدق میکنه عزیزم😍
مطالب زیبا و جالبی بود 👏👏🌺💋❤️
ایشالا تاپیک بعدی مراحل تبدیل کراش به همسر 😁😁

3 ❤️

2022-07-31 17:41:27 +0430 +0430

↩ Saraaajooon
مراحل تبدیل برنج به ته دیگ زعفرون،،،، 😁😁😁😁😁

2 ❤️

2022-07-31 17:54:57 +0430 +0430

نکات نغز و باریکتر از مویی را بهش اشاره کردین که تو هیچ کتابی از اون یاد نشده.
بنظرم تجربیات شما بالاتر از تئوریها و نظریه های روانشناسانه است. آری، اینها نشانه یک ذهن هوشیار است. که طرق گوناگون دلبری و غاشق شدن را نمایان می سازد. اما واقعا چند نفر از این قوانین بسیار ساده تبعیت می کنند؟
مرسی از لیلاک عزیز به خاطر این تاپیک ارزنده‌

2 ❤️

2022-07-31 18:26:20 +0430 +0430

میگم حیف که ما پا به سن گذاشتیم و هبچوقت چنین فضای روانشناختی رو بین روابط خودمون با دخترای نسل خودمون تجربه نکردیم، شما نسل جوان فعلی خیلی خیلی با تجربه اید، خوشحالم اینها رو میبینم😄😄👍👍🥰🥰

اما قبول کنید در یک موقعیتهایی مسائلی پیش میاد که اصلا رفتار دختر خانمها یا خانمها اصلا قابل درک نیست، و نمیشه برداشت کاملی داشت، یعنی اصلا نمیشه تشخیص داد که برداشت این روند علاقمندی درسته و یا اینکه فقط یه تصور اشتباهه

2 ❤️

2022-07-31 19:26:14 +0430 +0430

↩ negar93
قشنگ خوندی نگار خانوم خوش قلب🥰❤
دقیقا متعادل باید بود👌🏼👌🏼

1 ❤️

2022-07-31 19:59:53 +0430 +0430

↩ Lilak lime
قربون شما بشم😍😍
آره دقیقا👌👌

1 ❤️

2022-07-31 21:07:16 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
رفیق چطوریه ک سمتت اومدن؟!!!😕😕😕
منم هم خجالتیم، هم ی جورایی میشه گفت لال هستم، بخاطر مدت طولانی‌ای ک از همه نظر تنها بودم، منظورم تنهایی ب معنای واقعیه، ولی خب انگاری کلا آنتی گِرل هستم ب نظر خودم😂😂😂
یعنی میشه دلیلش این باشه ک کلا هیچ دوست و رفیقی ندارم، و هیچ شبکه مجازی هم ندارم، و همش هم کنج اتاقم تَمَرگیدم؟!!!🤔🤔🤔😕😕😕😞😞😞

2 ❤️

2022-07-31 21:22:15 +0430 +0430

↩ aqasoheil
خب اره اینکه تو هیچ جمعی نیستی بی تاثیر نیست👌😂

منم زیاد تو جمع نیستم؛ ولی خب تو مدرسه و دانشگاه و باشگاه و محله و همین شهوانی دوست‌های خیلی خوبی پیدا کردم. ولی خب واقعا هیچ کار خاصی نکردم و پیش قدم هم نشدم. فک کنم همینکه تو جمع کار خاصی نکنی خودش نوعی جذابیت محسوب میشه و بقیه جذبت میشن😁👌

2 ❤️

2022-07-31 21:32:55 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
قدیما ک جوون بودم، خب توو محل و دانشگاه و محیط کارم دوست و رفیق داشتم، ک چند ساله خودخواسته همه رو کنار گذاشتم و چِپیدم توی تنهاییم، البته همون موقع هم اگه توی جمعی قرار میگرفتم بیشتر با همون چندتا دوست و آشنایی ک داشتم دم خور بودم و با بقیه درحد احترام و سلام و احوالپرسی بود ک همونطور ک شما میگی ی خاصیت‌هایی داشت😂😂😂
ولی خب بعدش ک با همه کس کات کردم یا ب قول معروف تارک دنیا شدم، بعدش دیگه ن خودم تونستم خودمو بشناسم، ن خودم تونستم با خودم ارتباط بگیرم!!! چ برسه ب بقیه دیگه…
.
الانم نمیدونم چرا انقدر پرحرفی کردم، ببخشید وقتتون رو گرفتم، و همچنین دمت گرم ک جواب کامنتمو دادی رفیق

2 ❤️

2022-07-31 21:39:22 +0430 +0430

↩ Szahed
اععع😂🙊
یعنی چی هیچ کدوم رو ندارم سعید؟🔫😂

1 ❤️

2022-07-31 21:48:08 +0430 +0430

روش‌های مخ‌زنی دخترا رو از کی یاد بگیرم؟ لیلاک لایم
روش‌های مخ‌زنی پسرا رو از کی یاد بگیرم؟ لیلاک لایم
کی؟ لیلاک لایم
کجا؟ لیلاک لایم
تلفن : بیست و نه، دوتا شیش

4 ❤️

2022-07-31 21:52:11 +0430 +0430

عزیزم تو کلا رابطه هات از ته تباه بوده یا اینکه شایدم من دخترم تو بعد پسر🤔
چون چیزی که من میبینم اینه: پسرا قطع به یقینننننننن تو هر زمان و مکان حتی تو دستشویی رفتن هم خودشونو با بقیه پسرا متفاوت تر میدونن
بعد از اونم پسرا هرچی نظر میدن جواب دخترا در قبالشون اینه : گو خوریش به تو نیومده
بنا بر این نتیجه هایی که میگیریم:
۱ یا پسرای تهرانی واقعا تو یه جا دیگه سیر میکنن که این ذهنیت رو داری
۲ من دختر بودم و تا الان نمیدونستم
۳ شایدم اصلا تو پسری داری ایسگا میگیری🤨🤨🤨

باشد که ایمان بیاورید پسران سرزمینم ایران هم دل دارن🤨🤨
البته به جای اینکه دلشون تو سینه باشه لای پاشونه
که اونم دل دله هرجا باشه فقط نیت مهمه😶😌

1 ❤️

2022-07-31 21:55:59 +0430 +0430

↩ aqasoheil
چه جالب. احتمالا منم به سن شما برسم این مدلی میشم👌😂
چون منم هرچی بزرگتر میشم تنهاتر میشم و دقیقا خودم اینو می‌خوام👌

مخلصم داداش، اینجوری نفرمایید❤

1 ❤️

2022-07-31 23:34:17 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
با توجه ب آیدی ک داری، فکر کنم ی ۵،۶ سالی تفاوت داشته باشیم اگر اشتباه نکنم، ولی میخوام ب عنوان ی کسی ک همچین تجربه‌ای داشته ی چیزی رو بگم بهت رفیق
هیچ وقت این راهی ک من یا امثال من رفتیم رو نرو، نذار تنهایی بشه همه چیزت، از رفیقات و دوستات ب هیچ وجه جدا نشو، دوستات رو عوض کن و تغییر بده ولی هیچوقت رو ب تنهایی مطلق نرو!!!
وقتی خودت رو تنها میکنی و پا میذاری ب پیله تنهایی، بعد از مدتی ب قدری تغییر میکنی و عوض میشی ک حتی خودت هم نمیتونی خودت رو بشناسی، نمیتونی خودت رو تحمل کنی، نمیتونی حتی با خودت ارتباط درستی برقرار کنی، و از همه بدتر دیگه نمیتونی ی رابطه با آدم دیگه‌ای داشته باشه (فرقی نداره چ همجنس چ جنس مخالف، چ ب عنوان ی رفیق و دوست چ ب عنوان پارتنر و ریلیشن و…)، درسته ک میگن توی تنهایی آدم ب خودشناسی یا مثلا تکامل یا اینجور چیزا میرسه، ولی اون آدمی ک توی تنهایی خودش غرق میشه دیگه راه نجاتی براش نیست!!!
برای من ک اینطور بوده، فقط خودمم و خودمم، از همه آدما و دنیا بُریده، روزها میگذره و تک و تنها کنج اتاقم، حتی چندین روز میگذره و یک کلمه هم حرف نمیزنم…!!!
خیلیای دیگه هم ک توی تنهایی غرق شدن، دست کمی از من نداشتن تا جایی ک من دیدم و شنیدم و متوجه شدم و شناختم!!!
رفیق ی موقع نذاری پای نصیحت، چون ن من ادم درستی برای نصیحتم، و از همه مهمتر نصیحت برای دیگری مثه حرف مفته، اینا رو بذار رو حساب ی درد دل دوستانه از روز و روزگار سیاه من😉
خلاصه ک مراقب خودت باش و از تنهایی فرار کن، رفاقت و دوستی کن و عشق و حال کن با هرچی ک حالتو خوب میکنه، ب جز تنهایی مطلق…
تاج سری داداش💙💙

2 ❤️

2022-07-31 23:34:35 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
مرسی عزیزم❤😁

بقیه‌ی موارد هم حق بودن و خوشم اومد😁👌
فرستادن استیکر "عرض ادب" و "طول ادب"😂😜
نکته‌ی روباهی:
جاااااانم؟ از یه جایی این عبارت اشنا میاد اق رضا😂 حق کپی رایت پلیزززز😌

نکته روباهی‌تون هم گشنگ بود🥲

1 ❤️

2022-08-01 00:11:11 +0430 +0430

↩ Szahed
چرا خبببب
شوخ طبع که هستی سعید خان
با استناد به تاپیک و اینا هم، درک می‌کنی خانوما رو و گوش می‌کنی بهشون
یه مقدار مرموز بازی در بیاری، کَفِته😂😂😂😂

3 ❤️

2022-08-01 01:21:24 +0430 +0430

👌

1 ❤️

2022-08-01 02:06:57 +0430 +0430

باحال و آموزنده😂😂😂

• باریک👌😂
3 ❤️

2022-08-01 10:45:49 +0430 +0430

↩ Lilak lime
آره نکته‌ی روباهی اسکی از نکته‌ی لیمویی بود👌😂❤

1 ❤️

2022-08-01 10:46:38 +0430 +0430

↩ Lilak lime
ولی الان تو هم کفته رو از من اسکی رفتی ها! حق کپی رایت لطفا😁

1 ❤️

2022-08-01 10:48:18 +0430 +0430

↩ aqasoheil
مرسی داداش:(((❤❤❤

2 ❤️

2022-08-01 13:20:17 +0430 +0430

برم مخ بزنم🚶🏼🚶🏼

1 ❤️

2022-08-01 14:33:22 +0430 +0430

کلا یه آقا باید سعی کنه سینوسی باشه
از اولش تا تهش

1 ❤️

2022-08-01 17:41:14 +0430 +0430
1 ❤️

2022-08-01 17:57:52 +0430 +0430

↩ elham…joon
اع چه خوب که یادآور خاطرات شیطنت‌هات شده😄🙊❤

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «