تجربیات عجیب غریب از سکس

1399/08/15

↩️ بازیابی شده

14 داستان‌ خجالت‌آور از سکس که باعث می‌شود حس بهتری داشته باشید
آخرشب همه‌ی ما تبدیل به آدم‌های عجیب‌وغریبی می‌شویم!
در: Mar 31, 2020

قطعا اکثرمان حداقل یک داستان سکس خجالت‌آور داشته‌ایم که ترجیح می‌دهیم هیچ وقت به آن فکر نکنیم. بالاخره همه‌ی ما انسان هستیم، به خصوص اگر لخت و حشری بودن و سوراخ‌های مختلف در کار باشد اشتباه و اتفاقات ناخواسته جزئی از کار خواهد بود ولی به دوش کشیدن این شرم و اشتباهات تا آخر عمر ناسالم و آزاردهنده است. پس برای این که همگی حس بهتری نسبت به اتفاقات خجالت‌آوری که هنگام سکس برایمان افتاده و پس از چند سال هنوز از فکرشان خلاص نشده‌ایم، تصمیم بر آن شد که یکسری از داستان‌های سکس خجالت‌آوری که مردم در reddit به اشتراک گذاشته‌اند گردآوری گردیده و در اینجا نشر داده شوند.
همچنین می‌توانید اگر تجربه‌ای مشابه دارید و مایلید به اشتراک بذارید، اضافه کنید.

1. دوست‌پسر سابقم داشت کُسم را می‌لیسید، پس از این که ارضا شدم آمد بالا و بهم گفت: «نمی‌خواد خجالت بکشی و منم باهاش مشکلی نداشتم ولی به نظرم باید بدونی که نوار بهداشتیت هنوز توی کُسته!» آنقدر توی حس و حال سکس بودم که فراموش کرده بودم هنوز پریودم. ولی دمش گرم، مثل یک سرباز کارشو انجام داد، هیچوقت فراموشش نمیکنم.

2. توی حس و حال سکس بودم و وسط کار می‌خواستم بگم «کُسمو بکن» ولی به جاش گفتم «کیرمو بکن». هر دو از خنده روده‌بر شدیم.

1. پسری که آن زمان باهاش قرار می‌گذاشتم دائم تو فاز squirting (برون‌پاشی) بود و ول کن ماجرا هم نبود، ولی من حتی موقع سکس ارضا هم نمی‌شم چه برسد به squirt کردن. ولی او مغرور بود و می‌خواست اولین نفری باشد که مرا موقع سکس ارضا می‌کند، من هم بالاخره یک شب تصمیم گرفتم که فیکش کنم و کیرشو از کُسم کشیدم بیرون و روش شاشیدم!
    نمی‌دونید چقدر خوشحال بود و احساس غرور می‌کرد!

2. صدای بادی که از کصم خارج شد (queef) آنقدر بلند بود که تا حد مرگ خندیدم، تا حدی که یکم ادرار کردم. فکر نکنم لازم باشد که بگویم هر دوی‌مان از خنده غش کردیم.

3. زمانی که دبیرستان بودم گاهی دوست دخترم را برای سکس به خانه‌مان می‌بردم. یک بار وسط سکس وقتی می‌خواست پوزیشن را عوض کند چراغ خواب کنار تخت را انداخت، مادرم هم سریع آمد تا ببیند صدا از کجا بوده و مستقیم وارد اتاقم شد (راستی در اتاقم قفل نداشت!).

4. دوست پسر سابق‌ام موقع سکس خیلی هیجانی شد و وقتی روش بودم از من خواستگاری کرد. تا آن زمان فقط دو ماه با هم بودیم. من هم سکس را متوقف کردم و همان جا درمورد این موضوع باهاش حرف زدم!

5. موقع داگی‌استایل همزمان با ارگاسم مستقیم مقابل صورتش گوزیدم. ولی با این وجود او به تلمبه زدن ادامه داد تا کامل ارضا شوم، به این می‌گوید یک قهرمان واقعی!

6. وسط کار خوابم گرفت، نه به خاطر این که سکس بد یا خسته‌کننده بود ولی در آن لحظه هم خیلی خسته بودم و هم خیلی ریلکس.

7. موقع ساک زدن کیر دوست پسرم را یکم بیشتر وارد دهانم کردم ولی به جای خفه شدن وسط کار گوزیدم! او پس از این کار یک درکونی بهم زد تا باعث شود این کارم را فراموش کنم ولی این کارش اوضاع را بدتر کرد!

1. یکم دل درد داشتم ولی پسری که با او قرار می‌گذاشتم اصرار کرد تا سکس داشته باشیم ولی ناگهان وسط کار یکم مدفوع کردم! جالب این که سکس مقعدی نداشتیم، فک کنم محکم تلمبه‌زدنش باعث شد کنترلم را از دست بدهم. از این کار خیلی خجالت کشیدم و سریع از آنجا رفتم.

2. توی هواپیما خواب سکسی دیدم و انزال شدم…تازه اینکه صندلی وسط هم بودم!

3. دکتر اورولوژی هنگام معاینه‌ام باعث شد انزال بشوم! خجالت‌آورتر از این هم مگر داریم؟!

4. وقتی داشتم داخل دهان دوست دخترم انزال می‌شدم یهویی برادر کوچکترش وارد اتاق شد. او برایم دست هم تکان داد چون اولش نمی‌دانست اوضاع از چه قرار است. تنها کاری که در آن لحظه می‌توانستم بکنم این بود که همزمان با انزال شدن برایش دست تکان دهم!

5. وقتی ازش پرسیدم از چه کاری خوشش می‌آید اشتباهاً به جای «آرام»(gentle) شنیدم «کیری»(genital). آخر سر معلوم شد کشیدن موی آلت تناسلی خیلی برای عشق‌بازی ایده‌ی جالبی نیست!

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/uk/love-sex/sex/a10288051/embarrassing-sex-stories/

8690 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-07 02:53:23 +0330 +0330

تا الان وسط سکس دوس دخترت جیغ نزده بزنه زیر گریه بعد به قصد حفه کردن گلوتو فشار بده تا مرز خفگی بری ببینی ازراعیل داره کنار تخت شافل دنس میره که این چهارده موردو یادت بره😐😐😐😐

1 ❤️

2020-11-09 21:06:20 +0330 +0330

مورد گوزیدنا جالب بود😂😂😂😂😂

1 ❤️

2020-11-30 14:50:37 +0330 +0330

↩ Ali1370alizadeh2
نه بابا اورگاسم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «