تله پاتی

1400/07/26

نظرتون در مورد تله پاتی چیه؟ تجربه ای هم داشتین؟ خودم برام پیش اومده کسی که خیلی وقت ازش خبری نداشتم و اصلا یه لحظه هم به فکرش نبودم یهو و بی هیچ مقدمه ای یادش میوفتم! ممکنه چن روز یا چن ساعت طول بکشه و بعدا دیدم که بی دلیل نبوده.مثلا طرف اومده دیدنم یا زنگ زده یا اتفاقی براش افتاده و یا حتی مرده! لزوما اون شخص رابطه دوستانه یا طولانی مدتی هم باهام نداشته.همین چن روز پیش یهو یاد یه آشنا افتادم که پنج سال پیش یه جا با هم همکار معمولی بودیم.امروز از خیابون که رد میشدم یه اعلامیه از دور نظرمو‌ جلب کرد.وقتی نزدیک شدم دیدم دقیقا همین آقایی بود که از هفته پیش یادش افتاده بودم.بیچاره تصادف کرده بود و وقتی خوب فکر کردم دیدم همون حول و حوش که فوت کرده بود منم یادش افتاده بودم.تجربه های دیگه ای هم دارم که اگه بچه ها خواستن میگم اونارو هم .

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-10-19 00:08:00 +0330 +0330

عیسی
چرا کاش نمی دیدیشون؟

0 ❤️

2021-10-28 09:48:41 +0330 +0330

از نظر فراروانشناسان تله پاتی به سه دسته تقسیم میشه
1- تله پاتی بزرگ یا غیر عمد
2- تله پاتی کوچک یا تله پاتی که عمدن ایجاد شده
3- تله پاتی متفرقه
تله پاتی که شما دچارش شدین از نوع اولی تله پاتی بزرگ بوده زیرا انسان نمیتونه به وسیله اراده خودش آنرا ایجاد کنه و بهه نحو مطلوبی هدایتش کنه چون بصورت خود جوش اتفاق افتاده در این تله پاتی ذهن و احیانن روح دو طرف با هم دیگه ارتباط نزدیکی پیدا میکنن در این نوع شرایط آنفدر دقیقه که باعث تشویش و اضطراب میشه این نوع از تله پاتی غالبن در شرایط ناگواری مثل مرگ (که شما اشاره کردید) یا تصادف خیلی شدید بوجود میاد چون احساس منفی خیلی خیلی بیشتر از عواطف مثبت روی روح و روان آدم تاثیر گذار هستش و جهان اطراف ما سرشار از انرژی است که بیشترش انرژی های مفی است اتفاقات تلخ مانند بیماری مرگ و میر جرو بحث و دعوا امواج ساطع شده از لوازم الکترونیکی امواج موبایل سموم نباتی که همراه میوه جات میخوریم و تنفس میکنیم همه و همه انرژی های منفی هستند که ما رو احاطه کردن و مورد هجوم انواع اون هستیم اما تله پاتی کوچیک گفتم تله پاتی بزرگ با اینکه بسیار قدرتمنده اما این عیب بزرگ رو داره که بروزش دست ما نیست که بتونیم برای اهدافمون و در زمان لازم ازش استفاده کنیم تله پاتی کوچک چیزیه که افرادی که به دنبال آموزش و استفاده اصولی از تله پاتی هستن در پی اون هستند که میخوان یادش بگیرن این نوع تله پاتی غیر ارادی نیستش بلکه برعکس بر اساس اراده و برنامه ریزی قبلی و در شرایط و زمان دلخواه میشه بوجودش آورد به اشخاصی که بدون لوازم ارتباطی با فاصله دور بتونن ارتباط تله پاتیکی برقرار کنه میگن “تله پات” در واقع علم خوندن افکار دیگران رو داره که بنظر من خیلی جذابه هر چند خیلی به تله پاتی نزدیکه ولیکن با هم دیگه متفاوتن تله پات ها این قدرت رو دارند که میتونند از هذر فاصله دور یا نزدیکی ذهن افراد رو بخونند و ازش اطلاعات کسب کنند بدون اینکه اون شخص خودش متوجه بشه شاید بعضی افراد باور نکنن چون واقعن عجیب غیر قابل باوره ولی نه تنها کم و نایاب نیست بلکه تا حدودی رایج هم هست کارشناسا میگن این وقتی پیش میاد که اون فرد خیلی خیلی شدید برای دسترسی به پیدا کردن مطلبی نیاز پیدا میکنه که بهش میگن تله پاتی ضروری اغلب افراد پیشگو در مواجهه با مردم از این شیوه استفاده میکن چون انها خوش برخوردف، رازدار ، مهربان ، دلسوز، و عاطفی هستند که در ارتباط با مردم بسرعت ارتباط عاطفی پیدا میکنند امکان تله پاتیک انجام میشه نکته جالبی از خوندن ذهن افراد بگم براتون که یکی از تهیه کننده های مسابقات تلویزیونی از اینکه شرکت کنندگان به شکل عجیبی پاسخ سوالات را بلد هستند شاکی میشه دستور بررسی میده در کمال تعجب متوجه میشن که شرکت کننده ها بدون اینکه خودشون بدونن یعنی از قبل برنامه ریزی کرده باشن ذهن مجری برنامه که جواب همه سوالات رو که جلوشه و میدونه میخونن و پاسخ صحیح میدن (روانشاسا و فراروانشاسا میگن بخاطر شور و هیجان و استرسی که شرکت کننده مقابل دوربین احساس میکنه بلاخره برنامه در حالی پخش میشه که میلیونها نفر در حال دیدن برنامه هستن ناخودآگاه میتونن ذهن مجری رو بخونن) این قضیه باعث میشه که منبعد پاسخ سوالات رو در اختیار مجری ها قرار نمیدن بلکه سوالات رو در اختیار شخص دیگر در اطاق فرمان قرار میدن و اگه پاسخ شرکت کننده درست باشه به مجری تو گوشی میگن درسته و قبول کن راستش تله پاتی بحث طولانیه که دیگه ذهنم یاری نمیکنه اما اهمش همین مواردی بود که عرض کردم اگه دوست داشتین تو یه فرصتی یه مروری بکنم در خدمتتون خواهم بود موفق باشین

4 ❤️

2021-10-28 14:08:24 +0330 +0330

↩ chibedamtobedimarzi
بسیار عالی و مفید.متشکر از لطف و توجهت 🙏 👌

1 ❤️

2021-11-02 10:47:25 +0330 +0330

داداش یه وقت خدایی نکرده یاد ما نیفتی ها باشه؟ 😂

0 ❤️

2021-11-02 12:43:50 +0330 +0330

↩ Reza.h18
عزیز منی رضای بی پروفایل 😇 😘
نگو اینو فدات بشم.شما گلی 🌹

1 ❤️

2021-11-02 16:46:58 +0330 +0330

↩ lanat be hasan
سروری

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «