حالم از زن ها به هم می خوره

1399/12/08

حالم از موجودی به اسم زن بهم می خوره
از طبیعت زنانه متنفرم
از لطافت های زنانه متنفرم
از احساسات زنانه متنفرم
از نیازهای روحی و جسمی زنانه متنفرم
از هورمون های زنانه متنفرم
از رفتارهای زنانه متنفرم
از ناز کردن ها و ادا اطفار های زنانه متنفرم
جمهوری اسلامی به اندازه کافی به ما جوون ها سخت گرفته و زندگی ما رو جهنم کرده
اگه زن های ایرانی کمی آسون تر می گرفتن
اگه خیلی راحت تر با مردها دوست می شدن
اگه ما مردها مجبور نبودیم بخاطر رفع نیازهای جنسی و عاطفیمون تا زمان ازدواج صبر کنیم
زندگی خیلی لذت بخش تر می شد
مقصر تمام تنهایی های مردهای ایرانی زن ها هستن
اگه توی اینترنت به یک دختری پیام بدی بلاکت می کنن.
اگه سعی کنی تو اینستاگرام یا تلگرام مخ یه دختر رو بزنی، تحقیرت می کنه و بعد اسکرین شات میگیره و با بقیه دوست هاش بهت می خنده.
اگه تو خیابون بهشون شماره بدی شمارت رو پاره می کنن.
اگه تو دانشگاه باهاشون دوست بشی مجبورت می کنن تا ازدواج نکردی بهشون دست نزنی.
مقصر بوجود اومدن این همه مرد هول و کصلیس توی این سایت که به دنبال چت بی غیرتی و همجنسبازی و کثافت کاری های دیگه هستن خانم ها هستن
خب وقتی زن ها راه سالمی برای رفع نیازهای جنسی بوجود نمیارن ما باید چه غلطی بکنیم؟ همش همه چیز رو میندازین گردن پرده بکارت. آخه مگه با سکس چت کردن هم آدم پردش پاره میشه؟ اصلا واسه چی ما مردها باید بخاطر یه سکس چت ساده هم اینقدر هزینه بپردازیم؟
من یک عمر شرافتمندانه زندگی کردم و به هیچ زنی بی احترامی نکردم. اما نتیجش چی شد؟ کدوم زنی اومد از من تشکر بکنه؟ باز حداقل اگه یکم لاشی بازی و حرومزادگی به خرج می دادم و چنتا دختر معصوم رو اذیت می کردم شاید تا الان به یه جایی رسیده بودم.
اگه تامین نیاز جنسی برای مردها کمی آسون تر بود مردها هرگز دست به این کثافت کاری ها نمیزدن.
شما زن های ایرانی هستین که باعث شدین من و همجنس هام بخاطر یک لحظه لذت جنسی هم که شده دست به هر کثافت کاری ای بزنیم.
من که دارم بهترین سال های زندگیم رو تو تنهایی می گذرونم و هر روز نیازهای خودم رو سرکوب می کنم.
مقصر همه بدبختی های ما مردها زن های ایرانی هستن.
پس دیگه لطفا خفه شین و از رفتارهای ما مردها ایراد نگیرین یا خودتون رفتارهاتون رو عوض کنین تا ما هم رفتارامون عوض بشه.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «