حقایقی سخت درباره‌ی ازدواج با معتاد جنسی

1399/10/30

او به سر فرزندانش قسم می‌خورد که خیانت نمی‌کند.
او گفت شاید کسی حساب ایمیلش را هک کرده است. مدام به همسرش اطمینان می‌داد که خبری نیست.
بالاخره، همسرش توانست به رکوردهای تلفن و رسیدهای پنهانی وی دست پیدا کند. او همچنین یک تلفن دیگر را که شوهرش اتفاقی روی صندلی لکسوسش جا گذاشته بود پیدا کرد.
اتفاقی که بعدش افتاد این بود که برعکس شوهرش، آن تلفن نمی‌توانست دروغ بگوید.
رکوردهای اینترنت بلندبالای او و ایمیل‌ها و تکست‌هایی که برای به دست آوردن زنان مختلف داده شده بود نمی‌توانست حقیقت را انکار کند. او با یک معتاد به سکس ازدواج کرده بود.

سورپرایز! شوهرت یک زندگی پنهانی دارد

ازدواج با یک معتاد به سکس معمولا به طور سورپرایزی آشکار می‌شود(البته بهتر است بگوییم به طور شوک آور)
هیچکس نمی‌خواهد باور کند که کسی که با او پیمان وفاداری بسته است، دروغ گفته، خیانت کرده و یک زندگی دوگانه‌ی پنهانی داشته است.
زن فقط بخش‌هایی از او را می‌شناسد که با خانواده، دوستان و سر کار وقت سپری کرده است.
زن کاملا نسبت به قسمت تیره‌ی او ناآگاه است. یک زندگی پر از فاحشه‌ها، استریپ کلابها، ماساژهای شهوانی و پورن.
حقیقت هضم نشدنی این است که برجسته‌ترین رابطه‌ی زندگی یک معتاد با اعتیادش است.
و برای کسانی که با معتادین به سکس ازدواج کرده‌اند، ممکن است احساس اینکه یکجورهایی مسبب این وضعیت هستند، بسیار دشوار باشد.

حقیقت: معتادین به سکس شریک‌های جنسی ضعیفی هستند

ممکن است فکر کنید که ازدواج با معتاد به سکس یعنی یک عالمه سکس داشتن. ولی دقیقا برعکس است.
همسران مردانی که اعتیاد به سکس دارند معمولا زندگی جنسی آنچنانی‌ای ندارد. چرا؟
چون معتادین به سکس، در بیشتر اوقات، از احساس صمیمیت با یک زن واقعی می‌ترسند.
به جایش، ایمنی را در روابط فانتزی جست‌وجو می‌کنند.
آیا می‌دانستید که اختلال نعوظ در میان مردانی که به پورنوگرافی معتادند، یک اپیدمی واقعی است؟
یک دلیل این مشکل نعوظ به خاطر این است که پورن استار ها شبیه زنان واقعی به نمایش در نمی‌آیند: آنها احساسات واقعی خود را نشان نمی‌دهند. آن‌ها بو نمی‌دهند. آن‌ها نمی‌‌خواهند که برایشان کاری در خانه انجام دهید.
آنها در پوزیشن‌های متنوعی سکس می‌کنند که در زندگی واقعی از نظر فیزیکی به شدت ناراحت کننده است.
زنان پورن به شکلی که یک همسر واقعی است، واقعی نیستند.
در نتیجه، مردان به دنیای فانتزی عادت می‌کنند و با داشتن میل جنسی در دنیای واقعی مشکل پیدا می‌کنند.
خیلی‌هاشان نمی‌توانند با همسرشان سکس کنند و به کمک جدی در حوزه‌ی اعتیاد به پورن نیاز دارند.

حقیقت:تقصیر شما نیست

زنان در فرهنگ ما شرطی شده‌اند تا نسبت به بدن خودشان عقاید منفی داشته باشند.
سوپرمدل‌ها و ستارگان هالیوودی جوری ساخته می‌شوند تا شگفت‌انگیز به نظر رسند.
پس، طبیعی است که یک همسر فکر کند که اگر جذابیت بیشتری داشت یا بدنش شکل دیگری بود، شوهرش معتاد جنسی نمی‌شد.
واقعیت این نیست. تکرار کنید: واقعیت این نیست.
واقعیت این نیست. حتی اگر شوهرتان، بعد از اینکه زندگی پنهانی و دروغ‌هایش آشکار می‌شود، کنایه بزند که اینطور است.
با وجود پیچیدگی‌های ازدواج، بیشتر معتادین به سکس، نگاه جنسی به زن و رفتارهای خلاف عرف خود را خیلی قبل تر از ازدواج شروع می‌کنند.
حقیقت واقعی این است که معتاد به سکس صد در صد بابت رفتارهایش مسئول است. درخواست کمک و تعهد به یک برنامه‌ی بهبودی از اعتیاد به سکس و پورن، کاملا به خودش برمی‌گردد.

دروغ‌ها بیشتر از خیانت‌ها ناراحت‌کننده هستند

برای خیلی از زنان، بخشیدن خیانت، تماشای پورن و غیره آسانتر است تا خیانت عمیق ناشی از دروغ‌ها. خیانت شاید تمام شده باشد ولی عدم اعتماد نه.
همسران معتادین به سکس معمولا می‌گویند:" چرا به من حقیقت را نگفت؟ احساس حماقت می‌کنم. دروغ گفتنش است که خیلی آزارم می‌دهد." ماه‌ها یا سال ها انکار قبل از آشکار شدن حقیقت خیلی بیشتر از پورن قایمکی یا خیانت ناراحت‌کننده است.
حقیقت راجع به ازدواج با یک معتاد به سکس این است که ممکن است دیگر هرگز نتوانید آنجور که قبلا می‌شد، به شوهرتان اعتماد کنید.

کمک در دسترس است

اگر هر دو می‌خواهید که ازدواج خود را درست کنید، احتمال دارد که بتوانید به سطحی از نزدیکی در رابطه برسید که قبل از آن وجود نداشته است. ولی باید یک برنامه‌ی دقیق همراه با تعهدات روشن وجود داشته باشد.
یک معتاد که اعلان می‌کند نیاز به هیچگونه مشاور یا تراپی اعتیاد به پورن ندارد چون می‌داند که خودخواه و خودمحور بوده و کاملا مصمم است تا این کارهای ناراحت کننده را کنار بگذارد چون ازدواجش را ارج می‌نهد، کسی است که کاملا در انکار به سر می‌برد.
“برنامه” اش برای اینکه همینطوری ناگهان متوقف شود، برای بهبودی از اعتیاد به پورن و سکس قابل اجرا نیست.
کاری که زن می‌تواند انجام دهد حمایت و تشویق شوهرش به یافتن کمک مناسب برای توقف اعتیاد به پورنش است.
اگر او می‌خواهد که یک شانس دوباره به شوهر بدهد، یا گاهی اوقات شانس سوم یا چهارم، باید حد و مرزهای مشخص برای آستانه‌ی تحمل خود داشته باشد.
او همچنین باید از زبان خود شوهرش بشنود که او به خاطر خودش و نه به خاطر ازدواجش، می‌خواهد از اعتیاد نجات یابد.
ممکن است که شوهر معتاد به سکس بتواند از طریق وبسایت‌هایی همچون neulia کمک بگیرد و این چرخه‌ی مریض رفتارهای وسواسی جنسی را متوقف کند.
به طور مشابه، اگر می‌خواهید با معتاد در حال ریکاوری در رابطه بمانید، باید این تصمیم را از صمیم قلب و صادقانه بگیرید. چنین تصمیمات واضح درونی به هردویتان بیشترین احتمال موفقیت را اعطا خواهند کرد.
بازسازی اعتماد در رابطه احتمالا به اندازه‌ی خود اعتیاد چالش برانگیز خواهد بود و احتمالا هر دویتان نیاز به مشاوره‌ی ازدواج پیدا می‌کنید.

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-19 22:13:16 +0330 +0330

عالی بود

1 ❤️

2021-01-19 22:34:09 +0330 +0330

تو دنیا همه چیز بر اساس اعتماد شکل میگیره؛ از اقتصاد بگیر تا فرهنگ تا روابط انسانی!
وقتی اعتماد از بین بره همه چیز فرو میریزه!

3 ❤️

2021-01-19 22:36:50 +0330 +0330

↩ grandboy7
بیماری‌های روانی به خصوصیات و شرایط بیرونی کم ارتباط یا بی ارتباطند

3 ❤️

2021-01-19 22:41:39 +0330 +0330

تحمل فلان پوزیشن رو ندارن زیبایی یا تمیزی یا تناسب لازم رو ندارن 😀
بعد به مردا که مجبورن با اسپری و قرص و کوفت و و زهرمار واسه ی ۵ دقیقه تلمبه بیشتر تا ارضاء بانو خودشونو با عوارض اینا به گای سگ بدن یا درد به خودشون تحمیل کنن تا فکرشون و حواس خودشو از سکس پرت و به کون چروک و پشمالوی حسن فکر کنه تا دیرتر آبش بیاد و لذتی از سکس نبره
میگن بیمار جنسی معتاد جنسی و…
حاجی منم که کیر اندازه عمو جانی دوست دارم
منم که استاندارد سایز آلت و ۱۸ سانت بیان کردم
من که میخوام پارتنرم زیبا باشه بوی واژنش باعث نشه عوق بزنم یا پارتنرم مثل یه پیرزن ۵۰ ساله به پشت فقط نخوابه تا من تلمبه بزنم و اونم یه خلاقیت و تنوعی توی پوزیشن ها داشته باشه
بابا شما کیری که تو کس خودت بوده و ساک نمی زنی
توقع داری کستو با اون ترشحات با اون بو من …

همه اینا هست بین همین خانومای معمولی زنایی هستن که دست کمی از اون پورن استارا ندارن
پس بهمون نگو معتاد جنسی

1 ❤️

2021-01-19 22:43:26 +0330 +0330

↩ Lonely_scarecrow
کاملا بی ارتباط
ولی اوکی🌷

پ.ن: لطفا تعریف اعتیاد به سکس یا sex addiction رو از سایت‌های پزشکی بخونید
1 ❤️

2021-01-20 00:59:42 +0330 +0330

مطلب خوب و مفیدی بود مرسی 🌷

1 ❤️

2021-01-20 11:13:20 +0330 +0330

اینو قبول دارم!! دروغ خوب نیست!!

یادمه سر یه موضوعی دروغ نگفتم اما دلم راحت شد!! وبسایت چی؟
nuela?

1 ❤️

2021-01-20 11:16:49 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
منبعش رو برو ببین چی گفته وبسایته رو

1 ❤️

2021-01-20 11:19:30 +0330 +0330

↩ Itried
اها همین که زده؟

اوکیه!!!

1 ❤️

2021-01-21 09:05:40 +0330 +0330

همه‌ی ادما یه جنبه‌ی تاریک دارن که شاید فقط خودشونو اونو میبینن.مخصوصا تو کشور ما به خاطر تابوهایی ک وجود داره معمولا اون تمایلات واقعی رو حتی به همسر هم بروز نمیدیم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «