خلاصی از تشویش جنسی

1400/01/20

چگونه یک بار برای همیشه از شر تشویش جنسی خلاص شویم

خلاصی از شر تشویش جنسی برای لذت کامل از زندگی جنسی ضروری است.
اگر از لحاظ جنسی اعتماد به نفس ندارید، این تاپیک به شما کمک می‌کند که مقداری از اضطراب/تشویش خود بکاهید.

تغییر یک شبه؟

قبل ادامه، باید بدانید که کسب اعتماد به نفس جنسی و تشویش را به صفر رساندن زمان‌بر است. فرآیند یک شبه نیست. کسی که این ادعا را دارد باور نکنید.

مثل رانندگی یاد گرفتن

بهش مثل آموزش رانندگی فکر کنید.
اول نگران موقعیت خود در جاده‌اید. زیادی تند یا کند که نمی‌روید؟ آینه‌ها را به اندازه‌ی کافی چک می‌کنید؟ دستتان در جای درستی قرار دارد؟
بعد اینکه گواهینامه گرفتید و اعتماد به نفس شوفری را کسب کردید، دیگر به این چیزها اهمیت نمی‌دهید. سرانجام به نقطه‌ای می‌رسید که همه چیز را اتوماتیک انجام می‌دهید و فقط به مقصد فکر می‌کنید.
فرآیند آموزش رانندگی دقیقا مثل کسب اعتماد به نفس جنسی و از بین بردن تشویش جنسی است.
احتمالا به انواع اقسام چیزها فکر می‌کنید:

• آیا درست انجامش می‌دهم؟
  • شتاب می‌کنم یا کندم؟
  • باید سکسی حرف بزنم یا سکوت کنم؟
  • باید جسارت بیشتری داشته باشم؟
  • باید اجازه دهم مرد کنترل را بیشتر به دست گیرد؟
  • باید بیشتر به معاشقه می‌پرداختم؟

وقتی باتجربه می‌شوید، دیگر این سوالات را نمی‌پرسید. به سادگی از خود لذت می‌برید و می‌دانید که چه زمانی توجه را به مردتان معطوف کنید و چه زمانی ریلکس کنید و از مرکز توجه بودن لذت ببرید.

از دانش تا عمل

اوکی آیتراید فکر کنم فهمیدم. باید تجربه کسب کنم تا تشویش جنسی‌ام کاهش بیابد. بهترین راه کسب تجربه‌ در سکس چیست؟ نکند می‌گویی باید زیاد با این و آن بخوابم؟
با این و آن سکس داشتن بهترین راه کسب اعتماد به نفس نیست.
راه خیلی بهتر این است که کسی را پیدا کنید که به او علاقه دارید ولی مهم‌تر این است که با او راحت باشید. به عبارت دیگر،کسی که احساس خوبی در حضورش به شما بدهد.
وقتی با او صمیمی شدید، باید از همان ابتدا شروع به آزمایش کنید:

• توصیه‌های قسمت بلوجاب را اجرا کنید و ببینید از کدام خوشس می‌آید.
  • بعد برایش هندجاب کنید.
  • بعد سکسی حرف زدن یا فرستادن مسج‌های سکسی به او را امتحان کنید و ببینید خوشش می‌آید.
  • سپس هر چقدر می‌توانید پوزیشن‌های سکس متنوع را اجرا کنید
  • سپس از توصیه‌های پیشرفته سکس من استفاده کنید تا ببینید کدام را دوست دارید.

همچنان مشوش هستید؟

ممکن است خارج اتاق خواب، در مقابل مردتان اعتماد به نفس داشته باشید، با این وجود شاید همچنان نسبت به افکار او در اتاق خواب نگرانی و دلشوره داشته باشید. ولی حقیقت این است که او درست همان اندازه که شما نگرانید، نگران این است که چه فکری درباره‌اش می‌کنید. (به من اعتماد کنید، به هر حال خودم مرد هستم و می‌دانم)
تنها راه غلبه بر این تشویش این است که راه خود را بشکافید و کارهای جدیدی را، علی رغم نگرانی خود امتحان کنید. متوجه خواهید شد که اگر یک تکنیک سکسی جدید را امتحان کنید، حتی اگر خوب پیش نرود، اتفاق بد خاصی نمی‌افتد.
در واقع نتیجه‌ی احتمالی این است که مرد همچنان لذت می‌برد و از این که شما به چیزهای جدید علاقه نشان می‌دهید قدردان است.
بعد اینکه چند بار با مردتان چیزهای مختلف را آزمودید، متوجه خواهید شد که اعتماد به نفس بیشتری دارید و تشویش جنسی فروکش کرده.
هر چه بیشتر بیآزمایید، اعتماد به نفس بیشتری می‌گیرید.
واقعا به همین سادگی است.
پس اگر برای غلبه بر تشویش جنسی مصمم هستید، این راهکار را آویزه‌ی گوش کنید و به بقیه‌ی تاپیک‌ها سر بزنید تا توصیه‌های خفن سکسی انجیل دختران بد را بیاموزید.

منبع

20 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-09 16:56:55 +0430 +0430

خوب میباشد 🔥

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «