داستان طلاق شیرین! (مخصوص متاهل ها)

1395/09/09

ﺍﻭﻥ ﺷﺐ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﺩﯾﺪﻡ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﺸﻐﻮﻝ
ﺁﻣﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﺷﺎﻡ ﺍﺳﺖ , ﺩﺳﺘﺸﻮ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﮔﻔﺘﻢ : ﺑﺎﯾﺪ
ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﻮﺿﻮﻋﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻢ. ﺍﻭﻥ ﻫﻢ
ﺁﺭﻭﻡ ﻧﺸﺴﺖ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻨﯿﺪﻥ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﺷﺪ .
ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺳﺎﯾﻪ ﺭﻧﺠﺶ ﻭ ﻏﻢ ﺭﻭ ﺗﻮﯼ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﺩﯾﺪﻡ . ﺍﺻﻼ
ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﭼﻪ ﻃﻮﺭﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ , ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺩﻫﻨﻢ ﺑﺎﺯ
ﻧﻤﯽ ﺷﺪ.
ﻫﺮﻃﻮﺭ ﺑﻮﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻬﺶ ﻣﯽ ﮔﻔﺘﻢ ﻭ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ
ﺫﻫﻨﻢ ﺭﻭ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ , ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ.
ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﺻﻠﯽ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ
ﺟﺪﺍ ﺑﺸﻢ . ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻫﺮﻃﻮﺭ ﮐﻪ ﺑﻮﺩ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﻭ ﭘﯿﺶ
ﮐﺸﯿﺪﻡ , ﺍﺯ ﻣﻦ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﭼﺮﺍ؟ !
ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩﻥ ﻃﻔﺮﻩ ﺭﻓﺘﻢ ﺧﺸﻤﮕﯿﻦ ﺷﺪ ﻭ
ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﺗﺎﻕ ﻏﺬﺍﺧﻮﺭﯼ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯽ ﺷﺪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ
ﺯﺩ : ﺗﻮ ﻣﺮﺩ ﻧﯿﺴﺘﯽ
ﺍﻭﻥ ﺷﺐ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭻ ﺻﺤﺒﺘﯽ ﻧﮑﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﯾﻢ ﮔﺮﯾﻪ
ﻣﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻣﺜﻞ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺍﺷﮏ ﻣﯽ ﺭﯾﺨﺖ , ﻣﯽ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﮐﻪ
ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺑﻼﯾﯽ ﺑﺮ ﺳﺮ ﻋﺸﻖ ﻣﻮﻥ
ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻭ ﭼﺮﺍ؟
ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﻗﺎﻧﻊ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﺵ
ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ , ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﻟﺒﺎﺧﺘﻪ ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺟﻮﺍﻥ ﺑﻪ
ﺍﺳﻢ " ﺩﻭﯼ " ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ
ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ.
ﻣﻦ ﻭ ﺍﻭﻥ ﻣﺪﺕ ﻫﺎ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﻣﻦ
ﻓﻘﻂ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗﺮﺣﻢ ﺩﺍﺷﺘﻢ. ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﺎ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮔﻨﺎﻩ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﻃﻼﻕ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻢ ,
ﺧﻮﻧﻪ, ﺳﯽ ﺩﺭﺻﺪ ﺷﺮﮐﺖ ﻭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺩﻡ. ﺍﻣﺎ
ﺍﻭﻥ ﯾﮏ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﻪ ﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﭘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩ.
ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ
ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﻦ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻒ ﺑﻮﺩﻡ
ﻭ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﻋﻤﺮﺵ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ
ﺗﻠﻒ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻭ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﺍﺵ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻣﻦ ﻭ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﻣﻦ ﮐﺮﺩﻩ , ﺍﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﻦ
ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ .
ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺍﻭﻥ ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩ , ﭼﯿﺰﯼ
ﮐﻪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺵ ﺭﻭ ﺩﺍﺷﺘﻢ . ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﯾﻪ ﯾﮏ
ﺗﺨﻠﯿﻪ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﻮﺩ. ﺑﻼﺧﺮﻩ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﻃﻼﻕ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺩﺍﺷﺖ
ﺑﺮﺍﺵ ﺟﺎ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩ. ﻓﺮﺩﺍﯼ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺑﻪ
ﺧﻮﻧﻪ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﻭ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﯾﮏ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ! ﺑﻪ
ﺍﻭﻥ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﻭ ﺭﻓﺘﻢ ﺗﻮﯼ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﻭ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺏ
ﻋﻤﯿﻘﯽ ﻓﺮﻭ ﺭﻓﺘﻢ. ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻡ ﺩﯾﺪﻡ ﺍﻭﻥ ﻧﺎﻣﻪ
ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﺎﺳﺖ , ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺩﯾﺪﻡ
ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻃﻼﻕ ﺭﻭ ﻧﻮﺷﺘﻪ. ﺍﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﻤﯽ
ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﮐﻪ ﺍﺯ
ﻃﻼﻕ ﻣﺎ ﺑﺎﻗﯽ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻬﺶ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﻢ.
ﺍﻭﻥ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﺗﺎ
ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﻫﺮ ﺩﻭﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺎﺩﯼ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﻢ , ﺩﻟﯿﻠﺶ ﻫﻢ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮﻝ ﺑﻮﺩ :
ﭘﺴﺮﻣﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻣﻬﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﻡ
ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺟﺪﺍﯾﯽ ﻣﺎ ﭘﺴﺮﻣﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺸﮑﻞ
ﺑﮑﻨﻪ !
ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮﻝ ﺑﻮﺩ , ﺍﻣﺎ ﺍﻭﻥ ﯾﮏ
ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﻢ ﺩﺍﺷﺖ : ﺍﺯ ﻣﻦ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ
ﺑﯿﺎﺩ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﮐﻪ ﺭﻭﺯ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﻣﻮﻥ ﻣﻦ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺖ
ﻫﺎﻡ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻭﺭﺩﻡ. ﻭ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﺮﺩﻩ
ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﺑﺎﻗﯽ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮐﻤﻮﻥ
ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺍﺗﺎﻕ ﺧﻮﺍﺏ ﺗﺎ ﺩﻡ ﺩﺭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ
ﺻﻮﺭﺕ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﻡ ﺑﮕﯿﺮﻣﻮ ﺭﺍﻩ ﺑﺒﺮﻡ.
ﺧﯿﻠﯽ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺑﻮﺩ , ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺣﺘﻤﺎ
ﺩﺍﺭﻩ ﺩﯾﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﺷﻪ.
ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﺧﺮﯾﻦ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺭﺩ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ
ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﮐﺮﺩﻡ .
ﻭﻗﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻋﺠﯿﺐ ﻭ ﻏﺮﯾﺐ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ
"ﺩﻭﯼ " ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺧﻨﺪﯾﺪ ﮔﻔﺖ : ﺑﻪ
ﻫﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﻃﻼﻕ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻣﯽ ﺷﺪ , ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﺍﺭﻩ
ﭼﻪ ﺣﻘﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﺑﺮﻩ…
ﻣﺪﺕ ﻫﺎ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﯿﭻ ﺗﻤﺎﺳﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ
ﻧﺪﺍﺷﺘﯿﻢ ﺗﺎ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﻃﺒﻖ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻃﻼﻕ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ
ﺗﻌﯿﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺩﺳﺖ
ﻫﺎﻡ ﮔﺮﻓﺘﻢ. ﻫﺮ ﺩﻭﻣﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﯼ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﺎﭼﻠﻔﺘﯽ
ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﻣﻌﺬﺏ ﺑﻮﺩﯾﻢ … ﭘﺴﺮﻣﻮﻥ ﭘﺸﺖ ﻣﺎ ﺭﺍﻩ
ﻣﯽ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺯﺩ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﺑﺎﺑﺎ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺭﻭ ﺗﻮ
ﺑﻐﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺭﺍﻩ ﻣﯽ ﺑﺮﻩ.
ﺟﻤﻼﺕ ﭘﺴﺮﻡ ﺩﺭﺩﯼ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ , ﺍﺯ
ﺍﺗﺎﻕ ﺧﻮﺍﺏ ﺗﺎ ﺍﺗﺎﻕ ﻧﺸﯿﻤﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺟﺎ ﺗﺎ ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩﯼ
ﺣﺪﻭﺩ ﺩﻩ ﻣﺘﺮ ﻣﺴﺎﻓﺖ ﺭﻭ ﻃﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ … ﺍﻭﻥ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﺷﻮ
ﺑﺴﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺁﺭﻭﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﻃﻼﻕ ﺗﺎ ﺭﻭﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ
ﭘﺴﺮﻣﻮﻥ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﮕﻮ !
ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﯾﮏ ﺩﻓﻌﻪ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﻗﺪﺭ ﺩﻟﻢ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ
ﻏﻢ ﮐﺮﺩﻡ … ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺩﻡ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ, ﺭﻓﺖ
ﻭ ﺳﻮﺍﺭ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺵ ﺭﻓﺖ, ﻣﻦ
ﻫﻢ ﺗﻨﻬﺎ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﺪﻡ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺷﺮﮐﺖ ﺣﺮﮐﺖ
ﮐﺮﺩﻡ.
ﺭﻭﺯ ﺩﻭﻡ ﻫﺮ ﺩﻭﻣﻮﻥ ﮐﻤﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ , ﻣﯽ
ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﻮﯼ ﻋﻄﺮﺷﻮ ﺍﺳﺸﻤﺎﻡ ﮐﻨﻢ. ﻋﻄﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﺪﺗﻬﺎ ﺑﻮﺩ
ﺍﺯ ﯾﺎﺩﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ. ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﻣﻦ ﻣﺪﺗﻬﺎﺳﺖ ﮐﻪ
ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﻪ ﺣﺪ ﮐﺎﻓﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ. ﺍﻧﮕﺎﺭ
ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺪﯾﺪﻣﺶ , ﻣﻦ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﻧﮑﺮﺩﻩ
ﺑﻮﺩﻡ.
ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺁﺛﺎﺭ ﮔﺬﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﺵ ﻧﺸﺴﺘﻪ ,
ﭼﻨﺪﺗﺎ ﭼﺮﻭﮎ ﮐﻮﭼﮏ ﮔﻮﺷﻪ ﭼﻤﺎﺵ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ, ﻻﺑﻪ ﻻﯼ
ﻣﻮﻫﺎﺵ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﺗﺎﺭ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮﯼ ﻇﺎﻫﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ! ﺑﺮﺍﯼ
ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ : ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺍﻭ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ
ﮐﺮﺩﻡ؟ !
ﺭﻭﺯ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﻡ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺣﺲ
ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯿﺖ ﺭﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﺮﺩﻡ .
ﺍﯾﻦ ﺯﻥ , ﺯﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﻋﻤﺮ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺵ ﺭﻭ
ﺑﺎ ﻣﻦ ﺳﻬﯿﻢ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ .
ﺭﻭﺯ ﭘﻨﺠﻢ ﻭ ﺷﺸﻢ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﺮﺩﻡ , ﺻﯿﻤﯿﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﯿﺸﺘﺮ
ﻭﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ , ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺣﺲ ﺯﻧﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ
ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﺷﺎﺥ ﻭ ﺑﺮﮒ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻩ.
ﻣﻦ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻪ "ﺩﻭﯼ " ﻫﯿﭽﯽ ﻧﮕﻔﺘﻢ . ﻫﺮ
ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﻣﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﺁﺳﻮﻥ ﺗﺮ ﻭ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﺪ
ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﻡ ﺣﻤﻞ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺑﺒﺮﻡ , ﺑﺎ
ﺧﻮﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ ﺣﺘﻤﺎ ﻋﻈﻠﻪ ﻫﺎﻡ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﺷﺪﻩ. ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﺮ
ﺭﻭﺯ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺭﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ . ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ
ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺩﺳﺖ ﻟﺒﺎﺱ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. ﺑﺎ
ﺻﺪﺍﯼ ﺁﺭﻭﻡ ﮔﻔﺖ : ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﻡ ﻫﻤﮕﯽ ﮔﺸﺎﺩ ﺷﺪﻧﺪ . ﻭ ﻣﻦ
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ
ﻻﻏﺮ ﻭ ﻧﺤﯿﻒ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﻭﻥ
ﺭﻭ ﺭﺍﺣﺖ ﺣﻤﻞ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ, ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻭﺟﻮﺩﺵ ﺩﺍﺷﺖ ﺫﺭﻩ
ﺫﺭﻩ ﺁﺏ ﻣﯽ ﺷﺪ. ﮔﻮﯾﯽ ﺿﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ,
ﺿﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺗﺎ ﻋﻤﻖ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﻟﺮﺯﻭﻧﺪ. ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ
ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﻭﻥ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭﺩ ﻭ ﺭﻧﺞ ﺭﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ, ﺍﻧﮕﺎﺭ
ﺟﺴﻢ ﻭ ﻗﻠﺒﺶ ﺫﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﺁﺏ ﻣﯽ ﺷﺪ. ﻧﺎﺧﻮﺩﺍﮔﺎﻩ ﺑﻠﻨﺪ
ﺷﺪﻡ ﻭ ﺳﺮﺵ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩﻡ … ﭘﺴﺮﻡ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻈﺮﻩ ﮐﻪ
ﭘﺪﺭﺵ , ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺍﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺑﺒﺮﻩ ﺗﺒﺪﯾﻞ
ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺰﺉ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ . ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﻪ
ﭘﺴﺮﻡ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺑﯿﺎﺩ ﺟﻠﻮ ﻭ ﺑﻪ ﻧﺮﻣﯽ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﻓﺸﺮﺩ.
ﻣﻦ ﺭﻭﻡ ﺭﻭ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻡ , ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ ﻧﮑﻨﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ
ﺁﺧﺮ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﻢ. ﺑﻌﺪ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ
ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﺣﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻡ. ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺴﯿﺮ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ , ﺍﺯ ﺍﺗﺎﻕ
ﺧﻮﺍﺏ ﺗﺎ ﺍﺗﺎﻕ ﻧﺸﯿﻤﻦ ﻭ ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩﯼ . ﺩﺳﺘﻬﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺩﻭﺭ
ﮔﺮﺩﻥ ﻣﻦ ﺣﻠﻘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻧﺮﻣﯽ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺣﻤﻞ
ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ ,
ﺩﺭﺳﺖ ﻣﺜﻞ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺭﻭﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻮﻥ. ﺭﻭﺯ ﺁﺧﺮ ﻭﻗﺘﯽ
ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺍﻏﻮﺵ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﻗﺪﻡ
ﻫﺎﯼ ﺁﺧﺮ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﺍﺭﻡ.
ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺗﻪ ﺩﻟﻢ ﯾﮏ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﯿﺮ
ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﯽ ﺷﺪ. ﭘﺴﺮﻣﻮﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ,
ﻣﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺩﺭ ﺍﻏﻮﺷﻢ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ
ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﻦ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺑﻪ ﻓﻘﺪﺍﻥ
ﺻﻤﯿﻤﯿﺖ ﻭ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﻮﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ.
ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﻡ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ,
ﻭﻗﺘﯽ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻭ ﻗﻔﻞ ﮐﻨﻢ
ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻡ , ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺣﺘﯽ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﺩﺭ
ﺗﺼﻤﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ, ﺗﺮﺩﯾﺪ ﮐﻨﻢ.
"ﺩﻭﯼ " ﺩﺭ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ , ﻭ ﻣﻦ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﮐﻪ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ , ﻣﻦ
ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺟﺪﺍ ﺑﺸﻢ !
ﺍﻭﻥ ﺣﯿﺮﺕ ﺯﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ , ﺑﻪ ﭘﯿﺸﺎﻧﯿﻢ ﺩﺳﺖ
ﺯﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﯽ ﺗﺐ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ؟ﻣﻦ
ﺩﺳﺘﺸﻮ ﮐﻨﺎﺭ ﺯﺩﻡ ﻭ ﮔﻔﺘﻢ : ﻧﻪ ! ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ , ﻣﻦ ﺟﺪﺍﯾﯽ ﺭﻭ
ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻡ , ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻢ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺟﺪﺍ ﺑﺸﻢ.
ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻡ .
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﻣﻦ ﺧﺴﺘﻪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ , ﭼﻮﻥ ﻧﻪ
ﻣﻦ ﻭ ﻧﻪ ﺍﻭﻥ ﺗﺎ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ ﺍﺭﺯﺵ
ﺟﺰﯾﯿﺎﺕ ﻭ ﻧﮑﺎﺕ ﻇﺮﯾﻒ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮐﻤﻮﻥ ﻧﻤﯽ
ﺩﻭﻧﺴﺘﯿﻢ . ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺸﺘﺮﮐﻤﻮﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ
ﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻫﻢ ﻧﺒﻮﺩﯾﻢ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ
ﺧﺎﻃﺮ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ ﺑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ.
ﻣﻦ ﺣﺎﻻ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ
ﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﭘﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ
ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﻣﻮﻇﻔﻢ ﮐﻪ ﺗﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﻣﺮﮒ ﻫﻤﻮﻥ ﻃﻮﺭ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ
ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ . "ﺩﻭﯼ " ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺗﺎﺯﻩ
ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﺯﺩ ﺩﺭ
ﺭﻭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻮﺑﯿﺪ ﻭ ﺭﻓﺖ .
ﻣﻦ ﺍﺯ ﭘﻠﻪ ﻫﺎ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﺪﻡ ﻭ ﺑﻪ ﮔﻞ
ﻓﺮﻭﺷﯽ ﺭﻓﺘﻢ . ﯾﮏ ﺳﺒﺪ ﮔﻞ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﻣﻌﻄﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﺴﺮﻡ
ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺩﺍﺩﻡ . ﺩﺧﺘﺮ ﮔﻞ ﻓﺮﻭﺵ ﭘﺮﺳﯿﺪ : ﭼﻪ ﻣﺘﻨﯽ ﺭﻭﯼ
ﺳﺒﺪ ﮔﻞ ﺗﻮﻥ ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﯿﺪ؟ﻭ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯽ
ﺯﺩﻡ ﻧﻮﺷﺘﻢ :
ﺍﺯ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺻﺒﺢ , ﺗﻮ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﻡ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ ﻭ ﺣﻤﻞ
ﻣﯽ ﮐﻨﻢ , ﺗﻮ ﺭﻭﺑﺎ ﭘﺎﻫﺎﯼ ﻋﺸﻖ ﺭﺍﻩ ﻣﯽ ﺑﺮﻡ , ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ
ﻣﺮﮒ , ﻣﺎ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺟﺪﺍ ﮐﻨﻪ

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-28 22:32:04 +0330 +0330

عالی بود دستت درد نکنه واقعا زیبا بود

0 ❤️

2016-11-28 23:17:01 +0330 +0330

عن اقا این چیه شعرنو؟

0 ❤️

2016-11-29 00:14:34 +0330 +0330

داستان قشنگی بود ولی متاسفانه تو جامعه ما اصلا ب محبت کردن ب همسر در طول زندگی توجهی نمیشه و میبینیم خیلی از زوجهای جوان ب خصوص خانمها دارن ب راحتی خیانت میکنن و این دلیلی نداره ب غیر از احساس ارضا نشدن روحی و نبود محبت از طرف مقابل جوری که من خودم تو گفتگویی ک با خانمای متاهل داشتم اونا دیگه داشتن دوست پسر رو حق مسلم خودشون میدونن و اگه ی آمار از این وضعیت بگیرن ی آمار فاجعه بار ب دست میاد و همچنین دلیل طلاق و آماری ک روز ب روز داره افزایش میابه البته ی حدیث داریم ک فک کنم از امام صادق باشه ک میگه وقتی که گناه میکنی نصف گناهو ب پات مینویسن گناه کردی خب کردی دیگه نرو جار بزن و تعریف کن چون ب ی عمل عادی تو جامعه تبدیل میشه و متاسفانه خانومایی ک دارن خیانت میکنن با تعریف لذتی ک از گناه کردن بهشون دست میده باعث شدن ک این امر تو جامعه عادی شه و همونطور ک میدونید گناه هم بهش میگن میوه ممنوعه وقتی ک گازش زدی دیگه تا آخرش میری و کم کم حس عذاب وجدان دیگه بهت دست نمیده و اون هورمون مربوطش و ژن مربوطش خاموش میشه پس بهترین راه همینه که به همسرتون محبت کنید جوری که احساس کمبودی نداشته باشه ک ب فکر کارای دیگه بیفته چند شب پیش هم یکی از بچه ها دلایل اقتصادی رو یکی از عوامل خیانت بیان کرده بود ولی اگه همسر ب زوجش محبت کنه زن با توجه ب اینکه موجود مقاومتر و صبورتری نسبت ب مرده اگه نون خشکم بزنه تو آب بخوره خیانت نمیکنه زن ها جنس لطیفی دارن از نظر روحی و روانی و زود تحت تاثیر محبت و یا حتی ی نگاه محبت آمیز قرار میگیرن پس اگه ی زن خیانت میکنه ب احتمال زیاد اشکال از همسرشه ک بهش توجه نداره و باید مرد رو ملامت کرد ن زن رو و در رابطه با خیانت مردان ک تو جامعه ما کمتر دیده میشه ولی باز مربوط ب توجه زن نسبت ب مرد مردها همیشه بچه اند و احتیاج ب محبت و نوازش دارن وگرنه دلسرد میشن ن فقط از زن بلکه از کل زندگی تاسف باره که اعمال ناکجا آبادی ک حتی تو غرب بسیار مذموم و ناپسندن دارن تو جامعه ما تبدیل ی ب یک نوع فرهنگ میشن واقعا تاسف آوره ک دیگه چیزی از فرهنگهای اصیل ایرانی تو جامعه دیده نمیشه و جاشو ی سری مزخرفات پر کردن ک مصداق واقعی شیطان پرستین و همینه تاثیر ماهواره ها و برنامه هایی ک فقط مختص ایران ساخته میشن و فرهنگمون رو دیگه باید زیر خاک ب دنبالش بگردیم و باید بگیم کوروش آسوده بخواب ک اگر بیدار شوی با دیدن وطن ب سراغ مرگ میروی

1 ❤️

2016-11-29 01:15:40 +0330 +0330

واقعا جای تاسف داره ک ی سری احمق تاپیکارو ب گند میکشن آخه یارو آخه یابو هرچیزی جایی داره هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد خاک تو سر بی فرهنگت کنن

0 ❤️

2016-11-29 08:51:33 +0330 +0330
نقل از: mayday عالی بود دستت درد نکنه واقعا زیبا بود

خواهش میکنم ، ممنون از شما ?

0 ❤️

2016-11-29 08:52:45 +0330 +0330
نقل از: ppppssss (clap) ?

?

0 ❤️

2016-11-29 09:00:22 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 داستان قشنگی بود ولی متاسفانه تو جامعه ما اصلا ب محبت کردن ب همسر در طول زندگی توجهی نمیشه و میبینیم خیلی از زوجهای جوان ب خصوص خانمها دارن ب راحتی خیانت میکنن و این دلیلی نداره ب غیر از احساس ارضا نشدن روحی و نبود محبت از طرف مقابل جوری که من خودم تو گفتگویی ک با خانمای متاهل داشتم اونا دیگه داشتن دوست پسر رو حق مسلم خودشون میدونن و اگه ی آمار از این وضعیت بگیرن ی آمار فاجعه بار ب دست میاد و همچنین دلیل طلاق و آماری ک روز ب روز داره افزایش میابه البته ی حدیث داریم ک فک کنم از امام صادق باشه ک میگه وقتی که گناه میکنی نصف گناهو ب پات مینویسن گناه کردی خب کردی دیگه نرو جار بزن و تعریف کن چون ب ی عمل عادی تو جامعه تبدیل میشه و متاسفانه خانومایی ک دارن خیانت میکنن با تعریف لذتی ک از گناه کردن بهشون دست میده باعث شدن ک این امر تو جامعه عادی شه و همونطور ک میدونید گناه هم بهش میگن میوه ممنوعه وقتی ک گازش زدی دیگه تا آخرش میری و کم کم حس عذاب وجدان دیگه بهت دست نمیده و اون هورمون مربوطش و ژن مربوطش خاموش میشه پس بهترین راه همینه که به همسرتون محبت کنید جوری که احساس کمبودی نداشته باشه ک ب فکر کارای دیگه بیفته چند شب پیش هم یکی از بچه ها دلایل اقتصادی رو یکی از عوامل خیانت بیان کرده بود ولی اگه همسر ب زوجش محبت کنه زن با توجه ب اینکه موجود مقاومتر و صبورتری نسبت ب مرده اگه نون خشکم بزنه تو آب بخوره خیانت نمیکنه زن ها جنس لطیفی دارن از نظر روحی و روانی و زود تحت تاثیر محبت و یا حتی ی نگاه محبت آمیز قرار میگیرن پس اگه ی زن خیانت میکنه ب احتمال زیاد اشکال از همسرشه ک بهش توجه نداره و باید مرد رو ملامت کرد ن زن رو و در رابطه با خیانت مردان ک تو جامعه ما کمتر دیده میشه ولی باز مربوط ب توجه زن نسبت ب مرد مردها همیشه بچه اند و احتیاج ب محبت و نوازش دارن وگرنه دلسرد میشن ن فقط از زن بلکه از کل زندگی تاسف باره که اعمال ناکجا آبادی ک حتی تو غرب بسیار مذموم و ناپسندن دارن تو جامعه ما تبدیل ی ب یک نوع فرهنگ میشن واقعا تاسف آوره ک دیگه چیزی از فرهنگهای اصیل ایرانی تو جامعه دیده نمیشه و جاشو ی سری مزخرفات پر کردن ک مصداق واقعی شیطان پرستین و همینه تاثیر ماهواره ها و برنامه هایی ک فقط مختص ایران ساخته میشن و فرهنگمون رو دیگه باید زیر خاک ب دنبالش بگردیم و باید بگیم کوروش آسوده بخواب ک اگر بیدار شوی با دیدن وطن ب سراغ مرگ میروی

ایرانی ها مطالعه نمیکنن ، اگه فقط یکساعت یک کتاب روانشانسی یا غیره میخوندن به جای ناله های اینترنتی الان وضع جامعه عالی بود ، و حرف شما هم بسیار درسته متاسفانه تو ایران بعد ازدواج زن و شوهر انگار دشمن هم اند ، و نیاز های عاطفی و جسمی و روحی همو بر طرف نمیکنن و الگوهای اشتباهی میگیرن و جامعه پر از خیانت میشه :|

لایک به حرفاتون ?

البته حرفای شیطان پرستی و الگو ها رو قبول ندارم ، چون خود انسانه که به خودش میقبلونه چی میخاد ، اما ادم های ساده زیادن متاسفانع

0 ❤️

2016-11-29 09:24:09 +0330 +0330

نابودم کردی ? یاد چیزی افتادم که مدتها پیش فراموشش کرده بودم

0 ❤️

2016-11-29 09:50:50 +0330 +0330
نقل از: Okay20 ممنون عالی بود

?

0 ❤️

2016-11-29 09:52:06 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 واقعا جای تاسف داره ک ی سری احمق تاپیکارو ب گند میکشن آخه یارو آخه یابو هرچیزی جایی داره هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد خاک تو سر بی فرهنگت کنن

اخوی ازین ادما زیاده ، غصه نخور

حل شد ?

0 ❤️

2016-11-29 09:54:02 +0330 +0330
نقل از: hossein.ht نابودم کردی ? یاد چیزی افتادم که مدتها پیش فراموشش کرده بودم

شرمنده اخوی :(
معذرت خواهی منو پذیرا باش :) ?
گرچه خاطرات پاک نمیشن…

0 ❤️

2016-11-29 10:26:03 +0330 +0330

بنظرم بیشتر خیانتا و جدایی ها بخاطر اینه که به همدیگه توجه نمیکنن امیدوارم تا همیشه کنار هم بمونید

0 ❤️

2016-11-29 10:37:53 +0330 +0330
نقل از: kyarash.111 بنظرم بیشتر خیانتا و جدایی ها بخاطر اینه که به همدیگه توجه نمیکنن امیدوارم تا همیشه کنار هم بمونید

اره خب یکی از دلایل عمده اش همونه :)

منکه مجردم ، امیدوارم متاهل ها کنار هم بمونن ?

0 ❤️

2016-11-29 10:51:08 +0330 +0330

عالی بود
با اینکه قبلا خونده بودمش ولی دوباره با خوندنش دلم لرزید
جای از این دست مطالب تو این سایت واقعا خالیه
مرسی

متاسفانه مفهوم ازدواج و زندگی مشترک برای خیلی از مردم خلاصه شده تو زندگی سکسی و هم خونه بودن در صورتیکه ارزش زندگی زناشویی و هم پیمانی خیلی بالاتر از این مفاهیم سطحیه
زن و شوهر فقط دو تا هم خونه و پارتنر سکسی نیستن…

0 ❤️

2016-12-01 10:03:34 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD عالی بود با اینکه قبلا خونده بودمش ولی دوباره با خوندنش دلم لرزید جای از این دست مطالب تو این سایت واقعا خالیه مرسی

متاسفانه مفهوم ازدواج و زندگی مشترک برای خیلی از مردم خلاصه شده تو زندگی سکسی و هم خونه بودن در صورتیکه ارزش زندگی زناشویی و هم پیمانی خیلی بالاتر از این مفاهیم سطحیه
زن و شوهر فقط دو تا هم خونه و پارتنر سکسی نیستن…

خواهش میکنم ، ممنون که مطالعه کردید و نظر دادید ?

0 ❤️

2016-12-01 10:41:20 +0330 +0330

تلنگر خوبی بود جای این نوع داستانها تو شهوانی خالیه درود بر تو

0 ❤️

2016-12-03 20:23:55 +0330 +0330
نقل از: mb37 تلنگر خوبی بود جای این نوع داستانها تو شهوانی خالیه درود بر تو

درود بر شما ?

0 ❤️

2018-01-23 07:36:47 +0330 +0330

به یادگار نوشتم خطی به دلتنگی به روزگار ندیدم رفیق یکرنگی

1 ❤️

2018-01-29 10:40:24 +0330 +0330

خیلی خوب و آموزنده است

1 ❤️

2018-02-19 03:34:06 +0330 +0330

ادامه 10 سال زندگی مشترک یا بیشتر با خاطرات مشترک و بچه مشترک با کسی که انقد ضعیفه که عاشق میشه اونم تو 39 سالگی، انقد ضعیفه که نتونه گریه دوسدختر 5 سالش رو ببینه، انقد ضعیفه که باورش شده یکی تو دنیا هست که دروغ بلد نیست، پنهانکار نیست، وقتی انقد ضعیفه که 2 سال چشمش میبینه و دلش باور نمیکنه، حتی دنبال اثبات و مدرک هم نمیره
همون بهتر که بره،
به من چه، مگه مجبورش کردم؟ به من چه انقدر کسخله که بجای مدرک خواهش میکنه که اگه موردی پنهانی داره بگم، به من چه اگه فقط دوسال شک و تردید رو نتونست تحمل کنه، اصن یه من چه مگه من باید دنبال رفع ابهام اون باشم. من خودم وجدانم راحته که چیزی ازش پنهان نکردم جز چنتا مورد بی اهمیت.
تازه باید خوشحالم باشه که پنهانکار نیستم، خودش میخواست پنهانکار نباشم، خوب منم تمامشو با یکی دو نفر شیرررر کردم، خوب اخه اونا همه مجازی بودن و تازه اونم نمیشناختن، تازه اونم که نفهمیده بود، یا اگر فهمیده بود مدرکی نداشت کسخل. تازه انقد خر بود که مدرک جلو دستش میذاشتم چشماشو میبست ابله. میگفت باورم نمیشه تو بتونی دروغ بگی، مگه میشه؟ مگه هست؟

به نظرم هرکی سیاست نداشته باشه کسخله و هوشش کمه، کسی که دل همسرش رو شیشه ای میبینه حقشه که بجاش جسم خودش شیشه ای بشه. بهتر بذار بشه تا بعدا بهانه داشته باشم، نباشه هم فیلمشو دارم، حالا بذار هی را برا بره پزشکی قانونی بخاطر دل من گواهی بگیره. اخه بلده چجوری با پول یارو رو بخره، مثه اونموقع که میخواست به زور باهام ازدواج کنه رفت به یارو پول داد که یه وقت جواب ازمایش خونمون رو طوری اعلام نکنه که نشه ازدواج کرد.

بیشعور همش اشک منو در میاره، تو خواب تو بیداری حینه اشپزی پشت اپن، حتی تو راه پله بابام اینا، حالا خوبه موقع گریه کردن یه پتو میندازم که همه جا اشکی نشه، تازه بازم مبلامون همش لکه لکه شده.
وقتی یه بار از سر ناچاری مشکلم رو به دوستم گفتم خیلی غصه خورد و ناراحت شد. خوب آخه شوهر دوستم انقد خوب بود که اصن اشک دوستمو در نمیاورد، حتی گونه هاشو رو هم خیس نمیکرد، ولی منه بدبخت گیر یه شوهر عوضی افتادم که با کتکاش رودخونه ای از اشک از گونه ام فواره میزنه

طول میشکشه بفهمی کسی که وقتی بهش دروغ میگی، و میدونسته که دروغ میگی، ولی بازم باورت داره با دیگران فرق میکنه. خوب طول میکشه، مگه چقد وقت داریم؟ پس خودمون چی؟ پس کی قراره یکی به ما توجه کنه، چهل سال هم شد سن؟ همش اشک همش آه همش جیغ همش داد، تازه دستشو رو دهنم میذاره صدا بیرون نره،

خوب عایا نباید همچین کسخلی رو تنها گذاشت؟ وقتی انقد از همه بابت ازش سرترم؟؟؟؟

0 ❤️

2018-03-02 23:51:12 +0330 +0330
1 ❤️

2018-03-04 23:12:06 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 داستان قشنگی بود ولی متاسفانه تو جامعه ما اصلا ب محبت کردن ب همسر در طول زندگی توجهی نمیشه و میبینیم خیلی از زوجهای جوان ب خصوص خانمها دارن ب راحتی خیانت میکنن و این دلیلی نداره ب غیر از احساس ارضا نشدن روحی و نبود محبت از طرف مقابل جوری که من خودم تو گفتگویی ک با خانمای متاهل داشتم اونا دیگه داشتن دوست پسر رو حق مسلم خودشون میدونن و اگه ی آمار از این وضعیت بگیرن ی آمار فاجعه بار ب دست میاد و همچنین دلیل طلاق و آماری ک روز ب روز داره افزایش میابه البته ی حدیث داریم ک فک کنم از امام صادق باشه ک میگه وقتی که گناه میکنی نصف گناهو ب پات مینویسن گناه کردی خب کردی دیگه نرو جار بزن و تعریف کن چون ب ی عمل عادی تو جامعه تبدیل میشه و متاسفانه خانومایی ک دارن خیانت میکنن با تعریف لذتی ک از گناه کردن بهشون دست میده باعث شدن ک این امر تو جامعه عادی شه و همونطور ک میدونید گناه هم بهش میگن میوه ممنوعه وقتی ک گازش زدی دیگه تا آخرش میری و کم کم حس عذاب وجدان دیگه بهت دست نمیده و اون هورمون مربوطش و ژن مربوطش خاموش میشه پس بهترین راه همینه که به همسرتون محبت کنید جوری که احساس کمبودی نداشته باشه ک ب فکر کارای دیگه بیفته چند شب پیش هم یکی از بچه ها دلایل اقتصادی رو یکی از عوامل خیانت بیان کرده بود ولی اگه همسر ب زوجش محبت کنه زن با توجه ب اینکه موجود مقاومتر و صبورتری نسبت ب مرده اگه نون خشکم بزنه تو آب بخوره خیانت نمیکنه زن ها جنس لطیفی دارن از نظر روحی و روانی و زود تحت تاثیر محبت و یا حتی ی نگاه محبت آمیز قرار میگیرن پس اگه ی زن خیانت میکنه ب احتمال زیاد اشکال از همسرشه ک بهش توجه نداره و باید مرد رو ملامت کرد ن زن رو و در رابطه با خیانت مردان ک تو جامعه ما کمتر دیده میشه ولی باز مربوط ب توجه زن نسبت ب مرد مردها همیشه بچه اند و احتیاج ب محبت و نوازش دارن وگرنه دلسرد میشن ن فقط از زن بلکه از کل زندگی تاسف باره که اعمال ناکجا آبادی ک حتی تو غرب بسیار مذموم و ناپسندن دارن تو جامعه ما تبدیل ی ب یک نوع فرهنگ میشن واقعا تاسف آوره ک دیگه چیزی از فرهنگهای اصیل ایرانی تو جامعه دیده نمیشه و جاشو ی سری مزخرفات پر کردن ک مصداق واقعی شیطان پرستین و همینه تاثیر ماهواره ها و برنامه هایی ک فقط مختص ایران ساخته میشن و فرهنگمون رو دیگه باید زیر خاک ب دنبالش بگردیم و باید بگیم کوروش آسوده بخواب ک اگر بیدار شوی با دیدن وطن ب سراغ مرگ میروی

مقداری زیبا بود

0 ❤️

2018-10-06 09:51:43 +0330 +0330

قشنگ بود، فقط واس اونقسمتی که نوشتی مخصوص متاهل ها با اجازت سر دیلدو را برایت چرب میکنم کونکش

0 ❤️

2018-10-06 10:15:40 +0330 +0330

بسیار متن زیبا و تاثیر‌گذاری بود دوست گرامی (clap)

1 ❤️

2019-05-13 04:19:56 +0430 +0430

این پست های آخر رو‌ ندیده بودم جالبه :|

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «