راهنمای آب‌‌پاشی زنان(squirt)

1399/10/02

جهش آب فقط برای کیر نیست.
یک حقه‌ی نمایشی هم نیست.
رقابت هم نیست.
به خاطر مسافت یا فشار آبتان کاپ قهرمانی دستتان نمی‌دهند.
به معنای اورگاسم قوی‌تر و بهتر هم نیست. (البته ممکن است تجربه‌ی شخصیتان این باشد)
و بیشتر اوقات شبیه آن‌چیزی که در پورن می‌بینید نیست.

آب پاشی در‌حقیقت یک غلط مصطلح است.
بیشتر موقع‌ها، این عمل به صورت چکیدن یا ترشح شدن ظاهر می‌شود؛ نه یک فوران بزرگ مرئی. (مگر اینکه در واژنتان کیسه آبی قایم کرده باشید)
اسکوییرت که به آن انزال زنانه هم می‌گویند، دفع جهنده‌ی آب از واژن است. باور بر این است که این مایع به غدد شبه پروستاتی (skene) ربط دارد‌ که به مجرای ادراری تخلیه می‌شوند و معمولا جزئی از ناحیه‌ی G یا منطقه‌ی G در نظر گرفته می‌شوند. این غدد که در بافت اسفنجی اطراف مجرای ادراری تعبیه شده‌اند، به عنوان همتای غده‌ی پروستات در نظر گرفته می‌شوند که این تشابهِ محتواییِ مایع انزال واژن‌داران و آلت‌داران را توجیه میکند. این مایع آنتی‌ژن‌های مخصوص پروستات، اسید فسفات پروستاتی، اوره، کراتینین، گلوکز و فروکتوز دارد. در برخی موارد ممکن است ردی از ادرار رقیق شده نیز، مشاهده شود که مساله‌ی مهمی نیست. مگر اینکه آن را بو بکشید و خوشتان نیاید.
فحوای کلام اینکه: اگر حس خوبی دارد، لازم نیست عذرخواهی و آنالیز کنید.
در کل، مایع دفعی از نظر حجمی، کمتر از یک قاشق چای خوری است و معمولا به آن طرف اتاق پرتاب نمی‌شود‌. البته که در میان انسان‌ها تفاوت وجود دارد. بعضی بیشتر و برخی کمتر دفع می‌کنند ولی حجم مایع دفعی نشانگر میزان لذت نیست. مثل تمام مایعات بدنی (مثلا عرق و بزاق)، میزان مایع آزاد شده، از فردی به فرد دیگر فرق می‌کند؛ پس بیایید این را به یک مسابقه تبدیل نکنیم.
از نظر مزه، برخی این مایع را کمی شیرین و برخی کاملا بی‌مزه توصیف کرده‌اند. آب‌پاشی ممکن است جزئی از اورگاسمتان باشد و یا می‌تواند جدای از آن اتفاق بیفتد. برخی عاشق حس آب پاشیدن هستند و این‌گونه اورگاسم های انزالی را تجربه‌ای فول بادی (درگیر کردن تمام بدن) توصیف می‌کنند. برخی نسبت به این تجربه خنثی هستند یا آن ‌را آزار دهنده می‌دانند‌. مخصوصا که بعدش مجبور باشند در قسمتی خیس بخوابند.
تجربه و ترجیحاتتان هر چه که باشد، شما کاملا طبیعی هستید.
همان‌طور که برخی عاشق ماساژ پا هستند و برخی دوست ندارند پایشان لمس شود، طیف تجربه های مختلف، سالم است و لازم نیست خودتان را با کسی مقایسه کنید.
اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه آب بپاشید، شدیدا توصیه می‌کنم که متد‌های زیر را امتحان کنید. البته نه برای رسیدن به یک هدف خاص، بلکه به طور کلی لذت بردن بیشتر.
معمولا اورگاسم‌های انزالی به بازی کردن با ناحیه‌ی G مربوط هستند. موقعیت آن، در مجاورت اسفنج مجرای ادرار، با اورگاسم‌های فول بادی و انزال در ارتباط است. ولی از اول مستقیما سر وقت ناحیه‌ی G نروید‌. به جایش زمان بگذارید تا:

• چند دقیقه بدنتان را نوازش کنید و عمیق نفس بکشید تا با لحظه هماهنگ شوید.
  • بین پاهایتان را بمالید و لمس کنید، روی لابیاها، کلیتوریس و ران‌ها، تا زمانی که احساس کنید تحریک شده‌اید.
  • به نوازش، لمس، دست کشیدن و مالیدن، هر طور که دلتان می‌خواهد ادامه دهید.
  • بگذارید تنفستان عمیق‌تر شود و بدون ممانعت، هر صدایی که می‌خواهید در بیاورید.
  • هنگامی که آماده شدید، می‌توانید چند انگشت خیس یا دیلدو را به صورت سطحی وارد واژن کنید و به سمت بالا که دیواره‌ی شکمتان باشد، خمیده کنید‌.
  • دو حرکت عقب-جلویی در منطقه‌ی G و حرکت پاندولی به طرفین را با انگشتانتان انجام دهید.
  • وقتی به اورگاسم نزدیک شدید، به تحریک منطقه‌ی G ادامه دهید و در همین حال دست دیگرتان را زیر شکمتان بگذارید. نرم و آرام با ریتم حرکت انگشتانتان، فشار دهید و ول کنید. این کار باعث می‌شود تا شما اسفنج مجرای ادرار (مکان ناحیه‌ی جی) را از درون و بیرون تحریک کنید.
  • ریتم را با لگن و پهلوهای خود بگیرید و بگذارید بدنتان با فشار و ریتم هماهنگ شود.
  • اگر احساس کردید که فشار اورگاسم دارد ایجاد می‌شود، باید با عضلات کف لگنی خود فشار وارد کنید؛ انگار که می‌خواهید چیزی را از واژنتان به بیرون برانید. این ممکن است متضاد کاری باشد که برای اورگاسم انجام می‌دهیم (معمولا خودمان را منقبض و سفت می‌کنیم) پس هر چه با کف لگنتان بیشتر آشنایی پیدا کنید، راحت‌تر می‌توانید فشار را خنگام سکس آزاد کنید.
    این حرکت هم برای خارج کردن مایع و هم برای لذت بردن از یک اورگاسم فول بادیِ مربوط به منطقه‌ی جی، ضروری است.
    برخی دوست دارند کلیتوریس را نیز بمالند، برخی با یک ویبراتور مقعدی لذت می‌برند و در ناحیه‌ی لگنی فشار اورگاسمی ایجاد می‌کنند. راه درست یا غلطی برای لذت بردن وجود ندارد پس تجربه را از آن خود کنید.
    تنفس عمیق را فراموش نکنید و از فرآیند لذت ببرید!
    به خاطر فشار روی مثانه (از راه ناحیه‌ی G و شکم)، ممکن است حس ادرار داشتن به شما دست دهد. برخی این حس را دوست دارند و برخی احساس ناراحتی می‌کنند. اگر این حس را دوست ندارید، خالی کردن مثانه قبل از شروع می‌تواند به ریلکس کردن شما کمک کند. البته که همه هم لازم نیست این حس را تحمل کنند. اورگاسم‌های خیس‌تر برای همه نیست‌. پس به جای اینکه بخواهید یک کار را از لیستتان خط بزنید، این پیشنهادات را در راه کاوش و لذت بردن از انواع حس‌ها به کار برید؛ چه آب‌پاشی بکنید یا نه.
    تذکر: اخیرا تحقیقی بین آب پاشی و انزال فرق قائل شده است و تئوری آن‌ها می‌گوید که این دو فرآیندهایی دور از هم هستند. آنها بر این باورند که آب‌پاشی، حجم بیشتری از مایع شفاف (که شامل ادرار رقیق شده نیز هست) آزاد می‌کند و انزال، ماده‌ای غلیظ‌تر شبیه آنچه که از آلت و پروستات می‌آید آزاد می‌کند. این قطعا می‌تواند امکان‌پذیر باشد. ولی تحقیق آنها، که هدفش فرق گذاشتن بین “اسکوییرت” و “انزال واقعی” است، توسط همان هدف محدود شده (یعنی موجب سوگیری تاییدی در یافته‌هایشان شده). تازه آنها فقط یک شرکت‌کننده را مد نظر قرار دادند(این چه تحقیقی بوده دیگه:/). بسیاری از مردم حس دفع مایع را شبیه به هم توصیف می‌کنند،حال آن مایع می‌خواهد غلیظ یا رقیق، کم یا زیاد باشد. به همین دلیل، به هدف توضیح این مقاله ما از دو اصطلاح انزال و آب‌پاشی به جای همدیگر استفاده کردیم.
    تذکر ۲ : شما برای داشتن واژن لازم نیست “مونث” باشید و اصطلاح “انزال زنانه” به همین دلیل منسوخ است. من صرفا چون عده‌ای این اصطلاح را برای توصیف تجربه به کار می‌برند، از آن استفاده کردم تا همه چیز واضح تر باشد. ولی هر کسی با داشتن ولوا و واژن می‌تواند این تکنیک‌ها و متد‌ها را به کار برد.
    منبع
21 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-22 21:24:12 +0330 +0330

من عااااااااشق این مدل ارضا شدنم … عابش بپاشه رووووت…عوووووفففف

مرسی برای ترجمه گلم ❤️ ❤️

3 ❤️

2020-12-22 21:28:22 +0330 +0330

↩ blackhandnn
زیاد رویش حساب نکن
خواهش می‌کنم

2 ❤️

2020-12-22 21:30:46 +0330 +0330

خیلی خوبه …این حسم دوست دارم …حس قدرت داره وقتی یه زن اینجوری ارضا بشه کنارت …
یعنی تمام خودشو در اختیارت گذاشته و از بودن باهات ارامش داره
خوردنشم بد نیست

2 ❤️

2020-12-22 21:56:32 +0330 +0330

↩ Master.devil
این همه کس تفت دادم که بگم الزاما نشان‌دهنده‌ی ارضای قوی نیست و تازه خیلی ها نمیتانن هیچ‌گاه🚬

1 ❤️

2020-12-22 21:59:56 +0330 +0330

↩ Itried
خیلی ها نمیتوانند ولی با تمرکز و ارامش و ساختن بستر مناسب برای بعضی ها که فکر میکنن نمیشه ممکن میشه و اینو به چشم دیدم که چقدر لذت داره براش و این که به شدت ممکنه بارهای بعد هم سعی کنه به اون حس برسه و از نظر روانی خودشو تخلیه کنه

1 ❤️

2020-12-22 22:07:25 +0330 +0330

↩ Itried
اوهوم … اینجا خییلییی کمه :(((((( من که اصلا نشنیدم دختری تو ایران اینجوری باشه

2 ❤️

2020-12-23 01:07:23 +0330 +0330

↩ blackhandnn
والا من تا الان چند مورد که مشاوره دادم تونستند و حتی یکیشون اونقدر حشری بود که هر روز تقریبا و روزی دو سه بار این کارو تکرار میکرد و معتاد شده بود به لذتش…

2 ❤️

2020-12-23 08:45:19 +0330 +0330

ممنون خیلی جالب بود

2 ❤️

2020-12-23 19:57:11 +0330 +0330

↩ Miilf Lover
به به😁

1 ❤️

2020-12-26 22:51:30 +0330 +0330

چقدر جامع تو خودتی میتونی بپاشی؟؟؟؟

1 ❤️

2020-12-26 23:07:32 +0330 +0330
0 ❤️

2021-02-05 13:28:51 +0330 +0330

خیلی خیلی جذاب و هوس انگیزه.
تعداد کمی هستند که میتونن اینکارو بکنن و بدنشون اینطوری دفع کنه. اما بینهایت واسه اول خود خانومها و واسه افرادی با سلایق خودم جذاب و عالیه. حتی خوردنش.
منکه همیشه تمامی سعی و تجربه م رو میذارم که اگه میتونه اینطوری ارضاش کنم. چون واسه خودشون بینهایت دوس داشتنی و ارضا کنندست.
کلا تو سکس از چیزی نباید آدم بدش بیاد. منکه با این دیدگاه همواره لذت بردم و لذت دادم 😍😍💋

1 ❤️

2021-02-05 14:37:01 +0330 +0330

خانم من توی سکس ابپاش میشه این اب با اورگاسم فرق داره ولی برای زن خیلی لذت بخشه

3 ❤️

2021-07-27 00:01:42 +0430 +0430

یکی از فانتزیامه😍

0 ❤️

2021-07-27 08:00:24 +0430 +0430

ما همه رقمه سعی کردیم ولی وقتی طرف ارضا میشد چیزی بیرون نمی اومد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «