روانشناسی کاکولد

1400/01/07

راز پشت فانتزی کاکولد(بیغیرتی)

حقیقتا کاکولد هم فتیشی مثل سایر فتیش هاست ولی متاسفانه، به خاطر طبیعت دردناک و دل خراش این مفهوم، خیلی ها نمی‌توانند درک کنند که اصلا چرا کسی باید با کاکولدی تحریک شود. روانشناسی کاکولد گیج‌کننده است.
این روانشناسی خیلی وسیع‌تر از آن است که در یک تاپیک جای گیرد. ولی خلاصه‌ای کوتاه به شما ارائه می‌دهم.
کاکولد(که در فارسی به آن بی غیرتی می‌گویند) یعنی جلوی چشمانت به دردناک‌ترین و غم‌انگیز‌ترین حالت ممکن به تو خیانت شود. به علاوه ممکن است تحقیر کلامی، تحقیر آلت کوچک، چستیتی (محدود کردن آلت مرد برای اینکه شق نکنه یا ارضا نشه)، از مردی انداختن و سکس بین نژادی در این میان وجود داشته باشد.
این سناریو طبیعتا فرد را دچار تحقیر، پست‌تر دیدن خودش، ایجاد کمبود، خجالت کشیدن و احساسات منفی دیگر می‌کند. ولی در فتیش کاکولد، به جای تجربه‌ی این گونه احساسات، آنها خود را به شکل لذت جنسی در می‌آورند.
مغز ما این احساسات را شهوانی جلوه می‌دهد. به جای درد به لذت شهوانی مبدل می‌شوند.
برای خیلی فتیش های دیگر هم‌چنین است. یکی از منشا‌های شکل‌گیری فتیش، تبدیل درد ریشه‌دار عاطفی به لذت جنسی است.
برای سایر فتیش ها این مفهوم قابل درک‌تر است:

• چرا برخی دوست دارند جسما آزار ببیند؟ این درد برخلاف درد کاکولد که روحی است، فیزیکی است.
  • چرا برخی دوست دارند به دیگران درد تحمیل کنند؟
  • چرا برخی دوست دارند دست و پایشان بسته شود و هیچ‌گونه کنترلی نداشته باشند؟
  • فانتزی محارم چی؟
  • برخی حتی از تجربه‌ای شرم‌آور مثل سکس در ملاعام و گیر افتادن هم لذت می‌برند.

فتیش ها درد را به لذت تبدیل می‌کنند

فتیش بانداژ (اسارت) یعنی احساس عجز داشتن. بسته شدن شما را ناتوان می‌کند ولی برای برخی این احساسات تحریک‌کننده است. به جای احساس دردناک آسیب‌پذیری، لذت جایگزین می‌شود.
فتیش‌هایی مثل ادرار و مدفوع، احساس انزجار را بر‌می‌انگیزند. به طور معمول وحشتناک و حال به هم زن است ولی کسانی که این فتیش را دارند، این احساس منفی ایجاد تحریک می‌کند.
برخی با سکس در ملاعام تحریک می‌شوند که به طور عادی احساس آسیب‌پذیری، شرم و برهنگی را ایجاد می‌کند. باز هم این احساسات منفی در ایجاد احساس لذت دخیل هستند.
کاکولد درباره‌ی ناکافی بودن است. اینکه به اندازه‌ی کافی خوب نباشید. که شامل این هاست:

• خیانت دیدن (که خود بیانگر ناکافی بودن است)
  • ترجیحا توسط مذکری بزرگتر، بهتر و آلفا ( دامن زدن به حس ناکافی بودن)
  • این مرد یا کیر بزرگ و بدن خوبی دارد یا اینکه به طور کلی سلطه‌گر است ( ایجاد احساس ناکافی بودن)
  • و مهمتر از همه، زن از این شرایط واقعا لذت می‌برد و جوری از مرد سوم اطاعت می‌کند که هیچ وقت قبلا ندیدید، بیشتر از همیشه ناله می‌کند، با هر لحظه عشق می‌کند و همین است که حس ناکافی بودن را تحریک می‌کند. اگر او لذت نبرد، دیگر شما حس ناکافی بودن ندارید. لذت او چیزی است که ماشه‌ی این احساسات را می‌کشد.
    معمولا چنین چیزی خیلی آزاردهنده است ولی ناکافی بودن برای کسانی که فتیش کاکولد دارند، لذتبخش می‌شود.

نویسنده و روانشناس بالینی stanely siegel می‌نویسد:" فتیش‌ها برای حفاظت از ما در برابر درد عاطفی شکل می‌گیرند. با جداسازی خودمان از درد و تبدیل آن به لذت، از احساسات آزاردهنده‌ای که پیامدش هستند در امان می‌مانیم.
برای همین است که هر کسی که کاکولد نیست حالش از این فتیش کاملا بهم می‌خورد. برای این فرد تقریبا دردناک است چون حس ناکافی بودنی که ایجاد می‌کند به لذت جنسی تبدیل نمی‌شود. و به قوت خود، احساسی وحشتناک، عذاب‌آور و نامطبوع باقی می‌ماند.

دلایل فتیش کاکولد

خب چرا درد عاطفی به لذت تبدیل می‌شود؟ دلیلش به مقدار زیادی غیرقابل اثبات است چون نمی‌توان‌ مستقیم آزمایشش کرد. روانشناسان زیادی سعی کرده‌اند دلیلش را به روش های مختلفی توضیح دهند ولی همه‌شان می‌گویند که به دلایلی، فتیش درد عاطفی را به لذت تبدیل می‌کند این دلیل این گونه توضیح داده شده:

• حفاظت از ما در برابر این احساسات
  • فرار از احساسات بد نسبت به خودمان
  • غلبه بر ترس/احساسات و تایید ارزشمندی خود شخص
  • فانتزی انتقام (ما توسط بازسازی درد و ترس آزاردهنده‌ای که درون ما وجود دارد، بر آنها غلبه می‌کنیم و از آنها انتقام می‌گیریم)
    حقیقت این است که واقعا چراییش مهم نیست. تمام اینها راه‌های مختلفی برای توضیح یک چیز هستند. به طریقی فتیش‌ها درد عمیق را به لذت جنسی تبدیل می‌کنند. و در فتیش کاکولد، واضح است که درد، درد ناکافی بودن است.

فتیش کاکولد چگونه ایجاد می‌شود؟

فتیش کاکولد با درد ریشه‌ای ناکافی بودن ایجاد می‌شود. این درد می‌تواند یک ترس، احساس، تمرکز، باور یا ارتباط باشد. وقتی هر کدام از اینها وجود داشته باشند، دردی را ایجاد می‌کنند که از طریق فتیش کاکولد شهوانی می‌شود.

• ترس: ترس از ناکافی بودن. ترس از خوب نبودن و تمرکز بی وقفه بر روی بهترین بودن.
  • احساس: احساس ناکافی بودن در زندگی. احساس پستی نسبت به بقیه. یعنی شما مخصوصا از ناکافی بودن آزار می‌بینید و مخصوصا هم با آن تحریک می‌شوید.
  • تمرکز: تمرکز برای کافی بودن. تمرکز بر روی موقعیت خود نسبت به سایرین. تمرکز بر مقام و جایگاه همه در اجتماع
  • باور: باور به اینکه ناکافی بودن به طور خاصی دردناک است و کاکولد بودن بدترین چیزی است که می‌تواند برای شخصی اتفاق بیفتد.
  • ربط دادن: ربط دادن ناکافی بودن (مخصوصا از نظر جنسی) به درد. فکر اینکه نقص جنسی بدترین چیز یک رابطه است. یعنی حتی از نقص عاطفی هم بدتر است.
    هر کدام از این موارد دردی بزرگتر پیرامون ناکافی بودن ایجاد می‌کنند. و همین است که فتیش کاکولد را پدید می‌آورد. فتیش کاکولد این احساسات آزاردهنده را شهوانی می‌کند.

آیا کاکولدها انسان‌های ناکافی‌ و ناقصی هستند؟

نه! این مساله هیچ ربطی به کسی که شما در دنیای واقعی هستید ندارد. برخی کسانی که این فتیش را دارند موفق، خوش بر و رو، عضلانی، با اعتماد به نفس و محبوب خانوم ها هستند یا کلا این ویژگی‌های ‘خوب’ را دارند. مهم نیست. درد ناکافی بودن به اینکه شما در دنیای واقعی ناکافی هستید یا نه ربطی ندارد. صرفا شما این درد را دارید. که در حیطه‌ی روانکاوی و عمدتا ناخودآگاه است.
در حقیقت درد ناکافی بودن انگیزه‌ی افراد برای بهتر شدن و انجام‌ کارهای زیر است:

• رژیم/ ورزش برای داشتن بدن بهتر
  • پولدار شدن و پول درآوردن
  • یادگیری شخصیت خانوم ها و محبوب شدن
  • اطلاعات عمومی زیاد کسب کردن و هوشمند شدن
  • وسواسی شدن برای خودیاری، و از هر لحاظ بهتر شدن
  • فکر به اینکه اگر معروف/موفق/توانا و … شوند، بالاخره به اندازه‌ی کافی ‘خوب’ خواهند بود.

بیشتر این موارد مثبت هستند. ولی انگیزه آنقدر قوی است که همین‌ها می‌توانند به نیروهایی خورنده تبدیل شوند که تعادل زندگی را نابود می‌سازد و فرد را دچار احساس سرخوردگی کنند.
برخی دیگر راه متضادی را پیش می‌گیرند و به جای اینکه برایشان انگیزه ایجاد شود که سخت تلاش کنند و ’ به حد کفایت خوب’ شوند، تسلیم می‌شوند و روی به چیز می‌آورند که john bradshaw (نویسنده) “افسارگسیختگی” می‌خواندش:

• اعتیاد (الکل،مواد، پورن)
  • پرخوری
  • دستاوردهای ناچیز
  • فرار کردن ( از طریق اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری، تلویزیون، فیلم یا مکانیسم دفاعی عقلانی سازی)
    این احساس می‌تواند موجب افسردگی، تشویش (مخصوصا اضطراب اجتماعی) و خیلی چیزهای دیگر شود.
    ناکافی بودن ناخودآگاه، می‌تواند تمام زندگی شما را تحت سیطره‌ی خود در آورد.

مسبب امیال خاص شما چیست؟

علاوه بر این، ترس های فردی، احساسات، باورها و ارتباط‌های ذهنی که بین موارد برقرار می‌کنید تعیین می‌کنند که دقیقا چه بخشی از این فتیش شما را تحریک کند. مثلا برخی که فتیش کاکولد دارند مخصوصا با برخی موارد زیر تحریک می‌شوند:

*چستیتی chastity (در لغت به معنای پاکدامنی است ولی در اصل به معنای منع نعوظ و انزال مرد است)

• تحقیر برای داشتن کیر کوچک
  • زنانه‌سازی، از مردی انداختن، سیسی سازی
  • جنده‌گری
  • تحقیر کلامی( بیچاره و بی عرضه خطاب شدن)
    برخی افرادی که این فتیش را دارند شاید زیاد موارد بالا را نپسندند.
    یا بعضی دیگر مخصوصا از تصور سکس شریکشان با
  • شریک قبلی
  • رییسش
  • کسی که برای مرد قلدری می‌کند.
  • فردی با نژاد متفاوت
    لذت می‌برند.

این موارد به فرد بستگی دارد. افراد حتی با وجود داشتن فتیش مشابه، به چیزهای مختلفی علاقه دارند. به همین خاطر است که ما ترس‌ها و احساسات مختلفی علاوه بر ‘ناکافی بودن’ درونمان داریم. هر کدام از این ها ترس یا احساس فردی متفاوتی را شهوانی می‌کند.
دوباره می‌گوییم که فتیش درد را به لذت نبدیل می‌کند. لذت از مردی ساقط شدن ریشه در دردش دارد. لذت خوابیدن زن با دوست پسرش از ترس و احساسات دردناکی می‌آید که پیرامون خوابیدن زن با کس دیگر وجود دارند.
فتیش درد را به لذت تبدیل می‌کند و خود درد توسط ترسها/احساسات/تمرکز/ باورها/ و ارتباطات ذهنی شکل می‌گیرد.
پس، علاوه بر ‘احساس ناخودآگاه ناقص بودن’، شاید هر یک از ترسها/احساسات/باورهای دردناک زیر را داشته باشید (بسته به اینکه کدام قسمت خاص فتیش تحریکتان می‌کند):

• بی بند و باری زنان :
  • آیا این موضوع برایتان دردناک است؟
  • آیا سکس خارج چهارچوب و دخترانی که هرزگی می‌کنند برایتان دردناک است؟
  • یا آیا بر این باورید که تمامی زنان هرزه اند؟
  • آیا بزرگترین ترستان این است؟
  • آیا وقتی به این فکر می‌کنید احساسات بد ایجاد می‌کند؟
  • آیا بی‌بند و باری زنان تداعی‌گر حس منفی در شماست که ایجاد درد می‌کند؟

این درد را همین فتیش شهوانی می‌کند.

• سایز آلت
  • آیا از اینکه زنان با کسی که آلت بزرگتری نسبت به شما دارد بخوابند دچار درد عاطفی می‌شوید؟ دقیقا همین درد باعث لذت می‌شود.
  • فقط احساسات و ترس ها نیست. بلکه تمرکز هم دخیل است. مثلا اگر شما تصور کنید که سایز آلت اهمیت دارد، تحقیر آلت کوچک می‌تواند شهوتناک شود ( مهم نیست که سایز واقعی آلت شما چقدر است،تمرکز، ترس ها و باور ها هستند که شهوت را ایجاد می‌کنند. خیلی ایمیل می‌گیرم از طرف کسانی که فتیش تحقیر آلت کوچک دارند ولی کیر خودشان بزرگ است.)

ترس ها و عقاید به سادگی شکل می‌گیرند چرا که شما روی سایز آلت تمرکز می‌کنید یا باور دارید که عنصر مهمی برای سکس کردن است. پورن می‌تواند موجب تمرکز نامیزان شود‌.(منظور اینکه نسبت‌های طبیعی را در ذهن شما بهم بریزد)

• سکس و نقص جنسی
  • آیا حس می‌کنید از نظر جنسی کافی نیستید؟
  • یا بزرگترین ترستان این است که از نظر جنسی کافی نباشید؟
  • یا تمرکز، آیا فکر می‌کنید سکس بسیار مهم است و از اهمیت به سزایی برخوردار است؟
  • آیا فکر می‌کنید اگر در سکس خوب نباشید زن به شما خیانت می‌کند؟
  • آیا باور دارید که کیفیت سکس برای تضمین تداوم رابطه حیاتی است؟

باز هم پورن می‌تواند باعث این شود. پورن باعث می‌شود روی سکس تمرکز کنید و به این باور برسید که زندگی دور سکس می‌چرخد و اگر سکستان خوب نباشد زنان شما را ول می‌کنند یا خیانت می‌کنند. اگر اینطور فکر می‌کنید، ترسهایی بابت ناکافی بودن جنسی ایجاد می‌شود چون هر کس که فکر کند سکس حیاتی است دچار چنین ترس بزرگی می‌شود ( این موضوع باز هم ربطی به واقعیت زندگی جنسی شما ندارد). این ترس نقص جنسی توسط فتیش کاکولد شهوانی می‌شود.

• مردانگی
  • آیا فکر می‌کنید برای مرد بودن باید سلطه‌گر باشید؟
  • آیا مردانگی را به ویژگی‌های مشخصی نسبت می‌دهید؟مثل اعتماد به نفس، تملک‌جویی، برونگرایی و …
  • آیا فکر می‌کنید باید کار خاصی را انجام دهید تا ‘به قدر کافی خوب باشید’ ؟
  • آیا در انجمن‌هایی که روی موضوعاتی همچون “نر آلفا” تمرکز می‌کنند پرسه زدید؟
    دوباره، همین تمرکز برای ایجاد ترس کافیست.
  • آیا یاد گرفتید که ‘مخ دختران را بزنید’ یا آنها را ‘زمین بزنید’؟
  • آیا همیشه به این فکر می‌کنید که حرف درست را بزنید (به جای اینکه حرفی را که می‌خواهید بزنید)؟

تمام اینها نشانه‌ی ترسها، احساسات و عقایدی ریشه‌ای‌تر درباره‌ی مردانگی و نیازهای شما برای ‘کافی بودن’ هستند.

• رقابت مردانه

• آیا وقتی به دوست‌پسرهای قبلی شریکتان فکر می‌کنید به طور خاصی معذب می‌شوید؟

• آیا زود حسودی می‌کنید؟

• آیا نگران جایگاه خود نسبت به سایر مردان هستید؟

• آیا با زن ها راحت تر از مردان هستید مثلا بیشتر دوستانتان زنها هستند؟

• طردشدن، رد شدن

• فکر ‌می‌کنید طرد شدید؟

• آیا در جمع دوستانتان احساس غریبگی می‌کنید؟

• آیا فکر می‌کنید با بقیه متفاوت هستید؟

• آیا خطر پذیرفته نشدن را حس می‌کنید؟

درست است که تمامی این مفاهیم برای همه دردناک هستند ولی کسانی که فتیش این چیزها را دارند، برایشان خیلی دردناک تر است. این چیزها خیلی شبیه احساس ناامنی (insecurity) است و فتیش‌ها از ناامنی‌ تغذیه می‌کنند.

هزاران ترس و احساس و عقیده‌ی احتمالی وجود دارد که پتانسیل تبدیل به منبع شهوت برای فتیش کاکولد را دارند. و غلبه بر آنها تاپیک مجطایی می‌طلبد. این راهنمایی برای شروع است.

‌خب حالا تکلیف چیست؟

درمان دردی که این فتیش را ایجاد می‌کند، دلیلی که باعث شهوت می‌شود را از میان می‌برد. اگر می‌خواهید فتیش خود را تغییر دهید، باید ریشه‌ای عمل کنید. یعنی باید درد را درمان کنید.
ولی خیلی بیش از اینها می‌طلبد‌. فعل و انفعالات پیچیده‌ای که بر روی فتیش‌ها تاثیرگذارند بغرنجتر از این حرفهاست. برای همین خیلی از متدهای گوناگون کاهش تحریک فتیشی موفقیت‌آمیز عمل کرده‌اند.

قطعا الزامی نیست که شما چیزی را تغییر دهید. فتیش‌ها نرمال هستند و هیچ اشکالی ندارد که فقط آنها را بپذیریم. با اینکه ممکن است عجیب یا خجالت‌آور باشند، هر اتفاقی که بین بالغان موافق و راضی (یا یک نفر) جریان دارد به خودشان مربوط است. تا جاییکه طرفین خوشحال باشند، همه چی بر وفق مراد است.

ولی وقتی فتیش شما ناراحتتان می‌کند، دیگر باید به شکل یک مشکل با آن برخورد کرد.
یک راه حل برای این مشکل این است که یاد بگیریم چگونه از فتیشمان راضی باشیم و آن را بپذیریم.
ولی این وبسایت را راه انداختم چون اینترنت پر شده از کسانی که می‌گویند:" فقط باهاش کنار بیا". حتی برخی مدعی‌اند که چاره‌ی دیگری نیست. و من می‌دانستم که چنین چیزی غلط محض است. من صد ها کتاب و تحقیق خواندم که حلاف این را می‌گویند و بر آن شدم که تحقیقات علمی را به فضای اینترنتی اشباع از عقاید بیاورم.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-26 23:29:38 +0430 +0430

خیلی خوب بود. ممنون آیتراید عزیز ❤️ ❤️ ❤️

5 ❤️

2021-03-27 04:53:03 +0430 +0430

خیلی عالی بود
حس عجیب و دوس داشتنی ایه

4 ❤️

2021-03-27 07:16:16 +0430 +0430

عالی 👍 🌹
بلاخر اومد با یه تاپیک جدید 😁 😁

2 ❤️

2021-03-27 10:54:49 +0430 +0430

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏درود بر شما،معمولا زنهای مردای متاهل همه تقصیرهای زندگی رو به دوش شوهر میندازن و مرد دچار اختلال فکری میشه وخودش و ناچیز و ناکامل و اشتباه میدونه،
این تاپیک و مین کنید بالا،تا مردا از مردی نیافتن

2021-03-27 18:50:51 +0430 +0430

با بعضی از مطالب موافق نیستم اما طبق تحقیقات شخصی ، باید بگم که فانتزی ها ، نیازهای روانی ما هستند که در صورت پیدا کردن راهی صحیح در برطرف کردنشون ، آرامش روحی و روانی رو به همراه خواهند داشت . در ضمن با گفته ی نویسنده مبنی بر گستردگی و پیچیدگی بالای این مقوله بسیار موافقم .
به هر حال از به اشتراک گذاشتن این مطلب ممنونم

9 ❤️

2021-03-28 00:28:18 +0430 +0430

↩ Alireza1357tehran
با مامان بابات صحبت کن ببین اگه نفرسوم میخان من هستم… تو هم بشین تماشا کن😍😘

1 ❤️

2021-03-28 11:49:06 +0430 +0430

سپاس از درج این تاپیک، برام سوال بود که این موضوع از کجا نشات میگیره که با خواندن توضیح شما متوجه شدم. سپاس از زخمتی که کشیدید.

2 ❤️

2021-03-29 00:09:45 +0430 +0430

↩ Seksi52
لاتی در این نوع سکس هست که فقط کاکولد میفهمه این لذتو

2 ❤️

2021-03-30 17:50:29 +0430 +0430

یه نوع اختلال و انحراف جنسیه و اینکه پدیرش بشه جای سوال داره🤢🤢🤢 بی غیرتی یکی از مزخرف ترین بقول احمقان فانتزی هست که داره ترویج میشه که حتی در حیات وحش هم حفظ حرمت و قلمروشون مهمه 😐😐😐😐

3 ❤️

2021-03-30 20:50:32 +0430 +0430

عالی بود ممنون از وقتی که گذاشتی

1 ❤️

2021-03-30 22:19:50 +0430 +0430

↩ mr.gif
سپاس از همراهیتان

1 ❤️

2021-03-31 11:39:23 +0430 +0430

من چند باری به عنوان نفر سوم با زوج ها بودم و همگی لذت بردیم. دیدگاه دیگری هم برای این روابط وجود داره که من در زوج ها دیدم. معمولا زوج هایی که این روابط رو تجربه می کنند عاشق هم هستند و حتی مرد بیشتر عاشق خانمش هست و می خواد لذت بردن بیشتر خانمش رو ببینه و این رو نوعی هدیه برای شاد کردن خانم شون می دونن. من با چند تا زوج بودم و همیشه این عشق و فدا کاری مرد رو دیدم. توی این روابط لذت اصلی شوهر از لذت بردن خانمش هست. زوج های علاقه مند تل پیام بدن. من ساری و مازندران هستم خونه و امکانات هم دارم.

ahoora_sari

6 ❤️

2021-03-31 12:05:41 +0430 +0430

↩ Samancudp
هات وایفینگ؟

0 ❤️

2021-03-31 12:32:44 +0430 +0430

↩ Samancudp
باشد

0 ❤️

2021-04-01 01:49:19 +0430 +0430

آخ آخ ،چه حالی میده،یه زن سبزه خوشگل و شیطون داشته باشی که همه براش سیخ کنن،بعد اجازه بدی با پسرس که به هم شهوت دارن جلوت سکس کنن،جندگی زن آدمم عالمی داره

1 ❤️

2021-04-01 02:11:41 +0430 +0430

خيلي ممنون از تاپيك مفيدت ب اميد روزي ك براي ادما جا بيوفته مشاوره رفتن و درمان كردن 🙏🏾👌🏾🌺🥰

3 ❤️

2021-04-01 11:39:20 +0430 +0430

عالی اموزنده منم یه تاپیک علمی دارم

1 ❤️

2021-04-01 12:30:13 +0430 +0430

↩ sساسانs
با درود من هم با شما موافقم خود من حدود ۵ سال هست که در مورد دلایل و منشا کاکولدینگ مطالعه دارم همه دلایل این فانتزی صرفا مبدل سازی درد و تحقیر نیست. همانطور که دقیقا اشاره شده به دلیل پیچیدگی انسان روابط بین فردی و اجتماعی نیز پیچیده است کافیست به مباحث متعدد روانشناسی اجتماعی رجوع شود تا متوجه شویم چقدر تبیینهای متفاوتی برای رفتار انسانها وجود دارد. خود من هم نظرم این است که تعریف کردن دیکران از ما باعث ترشح هورمون لذت دوپامین می شود حال اگر نزدیکان ما قابل تعریف باشند (همانند تعریف از فرزندمان که در ورزش یا درس موفق است) تعریف از همسر هم زیبا و لذت بخش است حال این تعریف و فخر چه مربوط تواناییها و مهارتهای ایشان باشد چه مربوط به زیباییهای فیزیکی وی جذاب است چه بهتر که مردان دیگر این لذت را درک کنند و به ما منتقل کنند که بدانیم چه جواهری در اختیار داریم (البته منظورم نگاه ابزاری به زن نیست). همچنین تبیین دیگر لذت خواستن برای همسر و خانواده همواره زیباست و مثل یک مسافرت خانوادگی و تفریح است و لزوما مربوط به چنین تحقیرهایی نیست. بنابراین در جمع بندی باید عرض کنم کلیه تبیینهای چنین رفتاری ممکن است در شرایط مختلف صحیح باشد هیچ یک تبیین لزوما کامل نیست. در پایان سپاس از طرح چنین موضوعی بهره بردیم.

5 ❤️

2021-04-02 13:22:49 +0430 +0430

عالی بود ب عنوان یه کاکولد لذت بردم

3 ❤️

2021-04-03 15:07:10 +0430 +0430

↩ ra.majd

بلاک شدی
تا از این سایت خانمان برانداز زودتر نجات پیدا کنی.

1 ❤️

2021-04-05 11:44:45 +0430 +0430

با قسمت هایی‌ موافقم و قسمت هایی رو نه به ویژه اون بخش هایی که فتیش رو به ضعف یا ترس میچسبونه.
فتیش جذابی بنظر میاد ولی فکر میکنم راه رفتن رو لبه تیغ باشه حواس ها باید جمع باشه و سطحی نباید این روابط رو شروع کرد. و اگه کسی بتونه این موضوع رو هندل کنه بنظرم زندگی سکسی پر شوری نصیبش میشه.

3 ❤️

2021-04-22 09:03:11 +0430 +0430

درسته.
تجربه‌ام به من میگه مردایی که زنشونا میدن مردگونگی کافی ندارن. زن هم چون دلش میخواد در سلطه یه مرد قوی بره قبول میکنه. و الا ته دلش میخاد تمام و کمال مال یه مرد بشه. اما مرررد. نه یه گوگولی مگولی

0 ❤️

2021-04-22 14:14:30 +0430 +0430

کص چجوری هست؟ من هنور سکس نکردم اگه داخلش چجوریه؟ گرم هست لیز یا خیس هست یا نه خشک هست داخلش بعد کم کم خیس میشه؟ کسی که اولین بارش هست چقدر طول میکشه ابش بیاد؟ گشاده یا تنگه با فشار اول کیر داخل میره؟

0 ❤️

2021-05-25 17:03:02 +0430 +0430

من درگیرش هستم و هر کاری کردم نتونستم ترکش کنم
دوستان اگه راه دقیقتر و سریعتر دارن راهنمایی کنن ممنون میشم
دارم واقعی میگم و واقعا دیگه کلافه و خسته شدم
ممنون

1 ❤️

2021-05-27 00:28:40 +0430 +0430

متن خوبی بود. اما باید بگم؛ من یه کاکولد به معنای واقعی ام و برعکس بسیاری از کسانی که فقط توی ذهنشون فانتزی دارند، عملاً این کار رو کردم. اما هیچ کدوم از مواردی که به عنوان علت بیان شده در من نبوده. به نظرم، کاکولد بودن یه چیزیه که دقیق قابل بیان نیست. یعنی با کلمات نمی شه بیانش کرد. برای همین هم تحقیقات روانشناسان، اونطور که باید، نمی تونه پاسخ خیلی از چیستی ها و چرایی ها و چگونگی های این مسئله رو بده.
در هر حال، کلمات از بیان آنچه که در ذهن یه کاکولد می گذره، قاصرند.

3 ❤️

2021-06-26 19:34:09 +0430 +0430

↩ amirdiba14000
سلام دست داری بیا راهنماییت کنم

0 ❤️

2021-06-26 21:20:41 +0430 +0430

↩ Rsfmnd
ببخشید چطور میشه با هم صحبت کنیم؟
آیدی تلگرام دارین؟

0 ❤️

2021-06-27 02:35:47 +0430 +0430

بزرگتری سورپرایز این سایت بود برام این مقاله تا این لحطه. فوق العاده وعمیق و مستدل وکاملانزدیکبهحقیقت این احساس. واقعا ممنونم

1 ❤️

2021-06-30 19:08:27 +0430 +0430

دوستان عزیز؛

عادی ساختن فرهنگ کاکولدی، یک سیاست بسیار بسیار خطرناک است. این روش برایه این درست شده که مردان سفید پوست را نسبت به خویش بی‌ ارزش بدانند و مردان سیاه پوست (گانگستر و خطرناک) را با ارزش و دل پذیر از دیدگاه اجتماع جلوه دهند…چرا؟! از این طریق سفید پوستانی که اکثریت هستند را ضعیف کرده و یک فرهنگ بردگی و یک ذهن فرمانبرداری را داخلشون به وجود بیاورند…

این سیاست گلبالیستاست…بدون این نمیتوانند جمعیت ۱۵۰ میلیونیه سفید پوست اصیل امریکای که اقلب مسلح هستند را خنثا کنند…

ضمنا، اصرار ندارم که با من هم عقیده باشین، ولی‌ کمی‌ به این فکر کنید 🙏

3 ❤️

2021-07-17 13:29:41 +0430 +0430

بعنوان یه کاکولد لذت بردم از آگاهیتون دوست من…ممنونم بابتش
کاش بشه یه موضوع جدا برای چت باشه،کاکولدینگ و هاتوایفینگ

1 ❤️

2021-07-18 20:06:26 +0430 +0430

↩ amirdiba14000
سلام بله دارم

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «