روش درمان زگیل تناسلی در آقایان و خانمها

1398/03/10

ازونجا که امروزه گفته میشه از هر چهار نفر حداقل یکی به این بیماری گرفتاره بیاید تجربیاتون درچگونگی ابتلای احتمالی و نحوه درمانش رو بقیه به اشتراک بگذارید

5730 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-31 05:33:55 +0430 +0430

اولیش رو خودم میگم من بخاطر اینکه یه خانمه برام بدون کاندوم ساک زد گرفتار شدم
هنوزم نمیدونم چطور درمانش کنم

1 ❤️

2019-05-31 06:27:39 +0430 +0430
نقل از: Smd20 اولیش رو خودم میگم من بخاطر اینکه یه خانمه برام بدون کاندوم ساک زد گرفتار شدم هنوزم نمیدونم چطور درمانش کنم

بهترین راهش مراجعه ب پزشکه
دیر بهش برسی احتمال سرطانی شدنش هست

1 ❤️

2019-05-31 06:34:48 +0430 +0430

برو پیش متخصص فقط

1 ❤️

2019-05-31 06:45:45 +0430 +0430

ولی خیلی خطرناکه، حتما برو دکتر، با قرص و آمپول درست میشه

1 ❤️

2019-05-31 15:29:19 +0430 +0430

روش های زیادی برای درمان هستش از جمله فریز کردن یا لیرز یا درمان از طریق پماد های و داروهای پزشکی یا از طریق طب سنتی استفاده از چیزایی امثال سرکه سیب یا سیر یا پیاز و … ولی در کل بهتره از دکتر رفتن خجالت نکشید و به دکتر مراجعه کنید تا یه درمان قطعی براش پیداش کنید

1 ❤️

2019-05-31 18:13:36 +0430 +0430
نقل از: wwwhi برو پیش متخصص فقط

چه متخصصی؟

0 ❤️

2019-05-31 19:37:40 +0430 +0430
نقل از: Smd20

چه متخصصی؟

پوست یا اورولوژی

1 ❤️

2019-05-31 19:57:52 +0430 +0430

چه متخصصی؟

متخصص داخلی، اگه لازم بدونه ارجاعت میده به دکترای دیگه و راهنماییت میکنه

1 ❤️

2019-06-01 05:20:32 +0430 +0430
نقل از: wwwhi

چه متخصصی؟

متخصص داخلی، اگه لازم بدونه ارجاعت میده به دکترای دیگه و راهنماییت میکنه

https://drkarami.com/2487/سوالات-شایع-درمان-زگیل-تناسلی.html

1 ❤️

2019-06-01 09:10:59 +0430 +0430

من چند سال پیش گرفته بودم.وچون با تیغ اصلاح میکردم باعث زخمی شدن زگیل میشد ومتاسفانه خیلی زیاد شده بود.دکتر رفتم گفت باید بالیزر بسوزنم که هم هزینش زیاد بود هم وقت زیاد میبرد.از داروخانه قطره ضدزگیل گرفتم واستفاده کردم.وقتی میزنی کمی میسوزونه ولی خیلی مؤثر بود.درضمن 24ساعت باید صبر کنی تا حسابی اثر کنه وپوست روش که خشک شد باید بکنی ودوباره قطره بزنی تا کاملا از بین بره

1 ❤️

2019-06-01 15:36:55 +0430 +0430
نقل از: ژوسف من چند سال پیش گرفته بودم.وچون با تیغ اصلاح میکردم باعث زخمی شدن زگیل میشد ومتاسفانه خیلی زیاد شده بود.دکتر رفتم گفت باید بالیزر بسوزنم که هم هزینش زیاد بود هم وقت زیاد میبرد.از داروخانه قطره ضدزگیل گرفتم واستفاده کردم.وقتی میزنی کمی میسوزونه ولی خیلی مؤثر بود.درضمن 24ساعت باید صبر کنی تا حسابی اثر کنه وپوست روش که خشک شد باید بکنی ودوباره قطره بزنی تا کاملا از بین بره

الان دیگه اثری ازشون نمونده؟
یعنی زگیل تناسلی هم مثل زگیل معمولی با داروی ضد زگیل ازبین میره؟

0 ❤️

2019-06-01 21:49:04 +0430 +0430

شاید بگن کرایو یا همون فریز کردن خوب باشه ولی هزینه بالایی داره.لیزر هم خوبه ولی چون تبخیر میشه باز دوباره جذب پوستت میشه.درضمن اینو هم بدون که این مریضی کامل خوب نمیشه دوباره با کسی باشی که داشته باشه عود میکنه و دوباره زیگیل میزنی.بهترین روش که خودمم استفاده کردم کرم الدرا یا ایمیکیمود ۵ درصد هست که داروخونه هایه سطح بالا به احتمال زیاد دارن من پارسال گرفتم ۱۵۰ تومن الان شاید بیشتر شده باشه بخاطر تحریم دارو.یه نوع قرص هم هست که امریکایی هستش هفته پیش برا یکی قیمت گرفتم یک میلیون پونصدهزارتومن ولی نمیدونم جواب میده یانه که انقد هزینه بکنی چون قرص رو میگن برا برطرف کردن کل مریضی استفاده میکنن نه فقط برایه از بین بردن زیگیل.به هیچ عنوان تیغ استفاده نکن.با دارو حمام بزن موهایه زائد رو خودش تاثیر زیادی داره.از این کامل تر نمیتونم توجیحت کنم.درضمن میگن واکسن گارداسیل بزنین که فک نکنم تو ایران باشه مگر کسیو داشته باشی تو سازمان دارو برات پیدا کنه.به امید اگاهی هرچی بیشتر جوانان در رابطه با مسائل جنسی و خطراتش

3 ❤️

2019-06-02 07:25:13 +0430 +0430
نقل از: mahdi.hn

شاید بگن کرایو یا همون فریز کردن خوب باشه ولی هزینه بالایی داره.لیزر هم خوبه ولی چون تبخیر میشه باز دوباره جذب پوستت میشه.درضمن اینو هم بدون که این مریضی کامل خوب نمیشه دوباره با کسی باشی که داشته باشه عود میکنه و دوباره زیگیل میزنی.بهترین روش که خودمم استفاده کردم کرم الدرا یا ایمیکیمود ۵ درصد هست که داروخونه هایه سطح بالا به احتمال زیاد دارن من پارسال گرفتم ۱۵۰ تومن الان شاید بیشتر شده باشه بخاطر تحریم دارو.یه نوع قرص هم هست که امریکایی هستش هفته پیش برا یکی قیمت گرفتم یک میلیون پونصدهزارتومن ولی نمیدونم جواب میده یانه که انقد هزینه بکنی چون قرص رو میگن برا برطرف کردن کل مریضی استفاده میکنن نه فقط برایه از بین بردن زیگیل.به هیچ عنوان تیغ استفاده نکن.با دارو حمام بزن موهایه زائد رو خودش تاثیر زیادی داره.از این کامل تر نمیتونم توجیحت کنم.درضمن میگن واکسن گارداسیل بزنین که فک نکنم تو ایران باشه مگر کسیو داشته باشی تو سازمان دارو برات پیدا کنه.به امید اگاهی هرچی بیشتر جوانان در رابطه با مسائل جنسی و خطراتش

مرسی از توضیحات کاملتون

0 ❤️

2019-06-17 07:37:37 +0430 +0430
نقل از: Bntt3 دختر و پسرا که شریک جنسی زیاد دارن باید قبل از دچار شدن آمپول گارداسیل که سه نوبت زده میشه رو بزنن .تو پسرا زیاد مشکل ساز نیست و بدترین چیز بد شکلی و زشت شدن آلتشونه .ولی تو خانوما باعث سرطان دهانه ی رحم میشه حالا درمان اگه دچارش شدین و آزمایشتون HPV+. شده اولا باید برین متخصص پوست تا زیگیل هایی رو که زدین بسوزونه دوما آمپول گارداسیل با آنتی بیوتیک بزنید مردایی که این مشکل رو دارن زیاد نگران نباشن ولی انصاف داشته باشن و به زنشون و دوست دخترشون قبل اینکه رابطه رو شروع کنن بگن که برن و آمپول رو بزنن ..نکتن ی مهم اینکه این بیماری با و بدون کاندوم هم انتقال پیدا میکنه و مهم انتقال فقط برخورد پوستی هستش بهترین راه اینکه شریک جنسیتون رو کم کنید خیلی از آدم های خلافکار چهره ی معصومی دارن و خیلی از افراد بیمارن و مشخص نیست و شما فکر میکنید اولین فردی هستین که شریک جنسیش هستین امید وارم مفید باشه براتون

khob yani in bimarii kamelan bartaraf nemishee?? ba harki ke taraf bekhad sex kone bayad vaksan zade bashe??

0 ❤️

2019-06-17 07:40:17 +0430 +0430

alan man ye soal dashtam… az bein bordane zigil be manii az bein rafte khode virus ham hast aya??? in ravesh haye darmani ke goftid faghat vase az bein bordane zigil bud. khode virus ro chetor az bein mibaran???

0 ❤️

2019-06-17 08:03:36 +0430 +0430
نقل از: @ace@ alan man ye soal dashtam... az bein bordane zigil be manii az bein rafte khode virus ham hast aya??? in ravesh haye darmani ke goftid faghat vase az bein bordane zigil bud. khode virus ro chetor az bein mibaran???

فریز یا لیزر فقط علائم ظاهری رو ازبین میبره اما ویروس همچنان در بدن شخص باقی میمونه و شخص ناقل ویروس هست

0 ❤️

2019-06-17 08:08:15 +0430 +0430

چند نکته اموزشی بابت بحث زگیل تناسلی

متاسفانه درمان قطعی ندارد

کریو و لیزر فقط اثار را از بین میبره
و ویروس از بین نمیره

کاندوم نقشی برای جلوگیری نداره
پس خودتونو گول نزنید چون واقعا در حد کمتر از ۱۰ درصد نقش جلوگیری داره
برای خانمها چون داخل دهانه رحم و مسیر دخول هست حتی متوجه ظاهری هم نمیشن تا اینکه حجم زگیل انقدر زیاد میشه که بیرون از د ستگاه تناسلی رشد میکنند
تشخیص دقیق و نوع شماره hpv که میزان خطر ویروس را نشان میدهد صرفا از طریق ازمایش خون hpv و برای خانمها همراه پاپ اسمیر قابل شناسایی هست
پزشک اورولوژی میتونه معاینه تشخیصی بده و کریو یا لیزر کنه

واکسن هم که برای پیشگیری هست در محدوده سنی ۱۵ الی ۳۰ سال قبل از درگیر شدن برای ۵۰ نوع ویروس تجویز میشه
فعلا هم نایاب شده
ولیکن بالغ بر ۱۰۰ نوع این ویروس وجود داره که تعدادش رو به افزایش هست
و ی جورایی رک بگم خدمتتون
اگر با خانمها یا اقایونی که شریک جنسی متعدد دارن همبستر بشین ی جورایی ۱۰۰درصد زگیل تناسلی میگیرین

1 ❤️

2019-06-17 08:21:25 +0430 +0430
نقل از: bokon.loti60 چند نکته اموزشی بابت بحث زگیل تناسلی

و ویروس از بین نمیره

برای خانمها چون داخل دهانه رحم و مسیر دخول هست حتی متوجه ظاهری هم نمیشن تا اینکه حجم زگیل انقدر زیاد میشه که بیرون از د ستگاه تناسلی رشد میکنند
تشخیص دقیق و نوع شماره hpv که میزان خطر ویروس را نشان میدهد صرفا از طریق ازمایش خون hpv و برای خانمها همراه پاپ اسمیر قابل شناسایی هست

واکسن هم که برای پیشگیری هست در محدوده سنی ۱۵ الی ۳۰ سال قبل از درگیر شدن برای ۵۰ نوع ویروس تجویز میشه
فعلا هم نایاب شده
اگر با خانمها یا اقایونی که شریک جنسی متعدد دارن همبستر بشین ی جورایی ۱۰۰درصد زگیل تناسلی میگیرین

khob yani kasi ke zigil dare (yani viruse) nabayad dg sex konee???

0 ❤️

2019-06-17 09:16:23 +0430 +0430

1 ❤️

2019-06-17 11:03:38 +0430 +0430
نقل از: @ace@
نقل از: bokon.loti60 چند نکته اموزشی بابت بحث زگیل تناسلی

و ویروس از بین نمیره

فعلا هم نایاب شده

khob yani kasi ke zigil dare (yani viruse) nabayad dg sex konee???

با همسرش فقط

0 ❤️

2019-06-17 17:41:16 +0430 +0430

اول پیش دکتر پوست یا متخصص زنان یا ارولوژی برید تا با محلول زگیلا را برداره و به مدت دوماه هر روز صبح یه حبه سیر خام بصورت ناشتا استفاده کنید در ضمن واکسن زگیل تناسلی قبل ۲۵ سالگی در سه نوبت استفاده میشه بالای ۲۵ سال جواب نمیده برای اطلاعات بیشتر هر کی خواست دایرکت پیام بده

1 ❤️

2019-06-17 20:35:15 +0430 +0430

من دو سال پیش درگیر شدم ولی زود متوجه شدم.چون از ده روز بعد رابطه تا 3 ماه میتونه ظاهر بشه . هنوزم باورم نشده از استادم گرفتم یه خانم تنگ و بشدت محتاط بود… رفتم پزشک متخصص پوست کرایو درمانی کرد یا فریز کردن…3 جلسه رفتم بیمارستان پوست انجام داد کلا برای 3 بار 100 تومن ویزیت دادم… هزینه ش اصلا بالا نیست ولی 3 ماه زندگیم جهنم شد خیلی ترسیده بودم … کاندوم اصلا جلوی انتقالش رو نمیگیره… و معلوم نیست شریک جنسیتون ناقل باشه یا نه … آمپول گارداسیل برای قبل 25 سالگی و ابتلا شدن جواب میده…و بعدش تاثیر نداره… به هیچ کس اعتماد نکنید و با کسی سکس نکنید… تازه از این بدتر تبخال تناسلیه که کسی مبتلا بشه تا آخر عمرش درگیره و هیچ وقت خوب نمیشه… باور کنید خیلی از عکسها و فیلمهای داخل رو دیدم اکثرا زگیل تناسلی دارند… مواظب خودتون باشید که یه عمر پشیمون نشید… سوالی بود در خدمتم

1 ❤️

2019-06-17 20:39:33 +0430 +0430
نقل از: kurd_man من دو سال پیش درگیر شدم ولی زود متوجه شدم.چون از ده روز بعد رابطه تا 3 ماه میتونه ظاهر بشه . هنوزم باورم نشده از استادم گرفتم یه خانم تنگ و بشدت محتاط بود... رفتم پزشک متخصص پوست کرایو درمانی کرد یا فریز کردن...3 جلسه رفتم بیمارستان پوست انجام داد کلا برای 3 بار 100 تومن ویزیت دادم.. هزینه ش اصلا بالا نیست ولی 3 ماه زندگیم جهنم شد خیلی ترسیده بودم ... کاندوم اصلا جلوی انتقالش رو نمیگیره.. و معلوم نیست شریک جنسیتون ناقل باشه یا نه ... آمپول گارداسیل برای قبل 25 سالگی و ابتلا شدن جواب میده..و بعدش تاثیر نداره.. به هیچ کس اعتماد نکنید و با کسی سکس نکنید.. تازه از این بدتر تبخال تناسلیه که کسی مبتلا بشه تا آخر عمرش درگیره و هیچ وقت خوب نمیشه... باور کنید خیلی از عکسها و فیلمهای داخل رو دیدم اکثرا زگیل تناسلی دارند.. مواظب خودتون باشید که یه عمر پشیمون نشید... سوالی بود در خدمتم

khob alan yanii shoma kamelan darman shodid?? virus ro ham az bein bordid ya faghat zegil haroo?? vaksan gardasiyel faghat vase pishgiriye ya vase darman ham hast???

0 ❤️

2019-06-17 21:14:44 +0430 +0430
نقل از: kurd_man من دو سال پیش درگیر شدم ولی زود متوجه شدم.چون از ده روز بعد رابطه تا 3 ماه میتونه ظاهر بشه . هنوزم باورم نشده از استادم گرفتم یه خانم تنگ و بشدت محتاط بود... رفتم پزشک متخصص پوست کرایو درمانی کرد یا فریز کردن...3 جلسه رفتم بیمارستان پوست انجام داد کلا برای 3 بار 100 تومن ویزیت دادم.. هزینه ش اصلا بالا نیست ولی 3 ماه زندگیم جهنم شد خیلی ترسیده بودم ... کاندوم اصلا جلوی انتقالش رو نمیگیره.. و معلوم نیست شریک جنسیتون ناقل باشه یا نه ... آمپول گارداسیل برای قبل 25 سالگی و ابتلا شدن جواب میده..و بعدش تاثیر نداره.. به هیچ کس اعتماد نکنید و با کسی سکس نکنید.. تازه از این بدتر تبخال تناسلیه که کسی مبتلا بشه تا آخر عمرش درگیره و هیچ وقت خوب نمیشه... باور کنید خیلی از عکسها و فیلمهای داخل رو دیدم اکثرا زگیل تناسلی دارند.. مواظب خودتون باشید که یه عمر پشیمون نشید... سوالی بود در خدمتم

khob alan yanii shoma kamelan darman shodid?? virus ro ham az bein bordid ya faghat zegil haroo?? vaksan gardasiyel faghat vase pishgiriye ya vase darman ham hast???

ویروس توی خون باقی میمونه اما با تقویت سیستم ایمنی بدن احتمالش کمه دوباره در بیاد و ظاهر بشه… سیگاری و مشروبی نیستم … تا ظاهر نشه دوباره خطر انتقال نداره… همون زمان دکتر گفت تا 6 ماه در نیاد دیگه ظاهر نمیشه … ولی روی سیستم ایمنی و دفاعی بدنم کار میکنم با سیر و چای سبز و…

1 ❤️

2019-06-17 21:37:01 +0430 +0430
نقل از: kurd_man

ویروس توی خون باقی میمونه اما با تقویت سیستم ایمنی بدن احتمالش کمه دوباره در بیاد و ظاهر بشه… سیگاری و مشروبی نیستم … تا ظاهر نشه دوباره خطر انتقال نداره… همون زمان دکتر گفت تا 6 ماه در نیاد دیگه ظاهر نمیشه … ولی روی سیستم ایمنی و دفاعی بدنم کار میکنم با سیر و چای سبز و…

yani behtarin tozihi bud keee ta hala shenidam. damet garm

0 ❤️

2019-06-18 08:04:51 +0430 +0430
نقل از: mahdi.hn

esme kapsuli ke gereftii AHCC bud doroste?

0 ❤️

2023-11-21 05:26:36 +0330 +0330

↩ kurd_man
داداش امکانش هست با این آیدی تلگرام پیام بدی بهم
چندتا سوال دارم در این خصوص
دمت گرم
Ramismee

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «