سرگذشت یک روانی

1400/01/26

زمانی که بچه بودم به شدت تحت تاثیر دین و مذهب و آخوندا قرار گرفته بودم و این مسئله با ترس از ارتکاب گناه منو از این باز میداشت که راجع به بدن زن فکر کنم.(بچه بسیجی بودم)
این موضوع فهم من راجع به خیلی از مسائل جنسی رو تا سن ۱۸ سالگی به شدت تحت تاثیر قرار داد و اطلاعات منو تا این سن در حد یک بچه نگه داشت. اطلاعاتم فقط در حد مسائل مسخره ای بود که آخوندا میگفتن مثلاً در دوران بلوغ ازتون آبی خارج میشه به اسم منی که نجسه و باید تمیزش کنین و غسل کنید و قبلش یه خوابی میبینین که من هرگز ندیدم! ولی آب منی خارج میشد که البته احساس چندان خاصی برام نداشت.
بعد از اون مشکلات زیادی که با هم سن و سالای خودم داشتم منو واداشت که به سمت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد برم.
راحت ترین و مخفیانه ترین و آبرومندانه ترین راه حل اینترنت بود.
اون زمان گوشی خیلی مد نشده بود و گوشی هم خیلی کم و هم خیلی کم امکانات بود به خاطر همین اون زمان کافینتها پر رونق بودن و من از طریق کافینت وارد اینترنت شدم.
این روند با کمتر شدن اعتقادات من به دین همراه بود.
اون زمان مثل امروز نبود که رد شدن از فیلترینگ انقدر راحت باشه و باید میافتادیم دنبال فیلتر شکن که هم سرعت اینترنتو کم میکرد و هم پیدا کردن فیلتر شکنی که کار کنه کار حضرت فیل بود و باید به هزار نفر رو مینداختیم.
تازه اکثر کافینتا اگه میفهمیدن داری از فیلتر شکن استفاده میکنی جلوگیری میکردن.
با وجود همه این مسائل به سرعت به اطلاعات جنسی من اضافه شد.(یه چرخ تو دوتا سایت سکسی بزنی برات بسه تا همه چیزو بفهمی) اما یک مشکل اساسی وجود داشت. مسائل جنسی با ذهن من همخونی نداشت و من نمیتونستم خودمو در حال سکس با یه دختر فرض کنم.
وقتی در مورد پرده بکارت فهمیدم وضعم بدتر شد چون متوجه شدم با اولین سکس با یه دختر پرده بکارت پاره میشه و دختره یه مقداری خونریزی میکنه و روحیات من طوریه که به هیچ وجه نمیتونم اینکارو بکنم چون هرگز نمیتونم به کسی صدمه بزنم خصوصاً یه دختر.

من واقعاً دخترا رو دوست دارم و نمیتونم تصور کنم که کوچکترین آسیبی بهشون بزنم.

تا حالا بارها با ذهنم ور رفتم تا به زور در مغزم طعم شیرینی از سکس با یه دخترو ایجاد کنم که البته تا حد خیلی کمی موفق بودم.اما هروقت خودمو در چنین حالتی فرض میکنم تا اون حس شیرین جنسی میخواد توی ذهنم شکل بگیره در برابر یک حس تلخ نابود میشه و من هرقدر با ذهنم ور میرم نمیتونم این حس تلخ رو از بین ببرم و در مبارزه با این حس تلخ شکست میخورم.

اهمیت این مشکل برام زمانی بیشتر شد که خانوادم بدون اینکه از هیچ کدوم از مشکلات من اطلاعی داشته باشن شروع کردن به فشار آوردن به من که بسه تا کی میخوای مجرد بمونی؟ برو ازدواج کن.
اما من که میدونم یه آدم عادی نیستم، نمیتونم تصور کنم که اگر ازدواج کنم شب اول بین من با همسرم چه اتفاقی میافته.
خودم به جهنم، نمیخوام زندگی شخص دیگری رو خراب کنم.
میل جنسی در من بسیار قوی هست اما راهی برای ارضاء صحیحش ندارم به خاطر همین موضوع، من به طور اتوماتیک و خارج از کنترل فانتزیهای جنسی برای خودم تولید میکنم تا بتونم ذهن آشفته خودمو از طریق اونا آروم کنم. بلایی که دین و آخوندا و البته خودم به سر خودم آوردم و البته به خاطر خیلی مسائل دیگه باعث شد که من امروز کاملاً خداناباور بشم.

گفتم مسائل دیگه پس بذارین راجع به اونا هم توضیح بدم:

خانواده من از نظر اقتصادی در شرایط متوسط رو به پایین هست در دوران مدرسه درسم خیلی خوب بود و نمرات خیلی خوبی میگرفتم(البته به غیر از ریاضی و دوران دبیرستان که با فیزیک و شیمی هم به خاطر محاسبات مشکل داشتم) با بزرگتر شدنم من به عنوان یک جوان صفر و بدون سرمایه میباید کمر همت میبستم و میرفتم سر کار تا پولی جمع کنم(دستم تو جیب خودم باشه).
از همون حدود ۱۸ سالگی رفتم سر کار(۱۲ساعته) و با مشکلات اقتصادی و بی عدالتی روبه رو شدم و این مسائل دیدگاههای من در مورد دین و آخوندها رو کاملا تغییر داد.
زمانی که میخواستم دانشگاه برم نمیتونستم کار کنم و اگر نمیتونستم کار کنم نمیتونستم مخارج دانشگاه رو تامین کنم و اگر میخواستم کار کنم نمیتونستم درس بخونم و به دانشگاه برم. خورده بودم به دوران طلایی احمدی نژاد که کار به شدت کم بود و نمیشد تغییر شغل داد.(البته الان که بدترم شده)
خلاصه که تداخل در کار و دانشگاه باعث شد دانشگاهم رو رها کنم و با همون مدرک دیپلم و با کارگری پول در بیارم.
به خاطر ته مونده عقاید دینی در وجودم نه لب به سیگار زدم، نه سمت مشروب رفتم و نه سمت دختربازی و رفیق بازی و حتی به خاطر روحیات پیرم و افسردگی علاقه ای به لباس گرون قیمت و تیپ زدن و خودنمایی جلوی دخترا نداشتم و ندارم.
این موضوع باعث شد کمی پول جمع کنم و البته خیلی قبل از اینکه قیمت خونه اینجوری سر به فلک بزنه با کلی قرض و بدهی یه واحد آپارتمان ۶۵ متری خریدم. قرض و بدهیامو پرداخت کردم اما دیگه به خاطر شرایط بد اقتصادی امروز، کار دیگه ای ازم ساخته نیست.

صحبت کردن راجع به این مسائل در شهوانی کار ساده ایه چون کسی منو نمیشناسه تا آبروم بره ولی هرگز نمیتونم رو در روی یک شخص بایستم و باهاش راجع به این مسائل حرف بزنم.

این داستان فانتزی و خیالی نبود بلکه واقعیت زندگی یه شخص به ظاهر انسانه که امید به زندگیشو از دست داده و به قول شما یه آدم روانیه که باید بره پیش روانپزشک.

بعضیاتون خارج از کشور هستین و نفستون از جای گرم در میاد، میدونید پول یه روانپزشکی رفتن چقدر میشه؟ برای شخصی مثل من بهترین راه حل مرگه!

این داستان رو تعریف نکردم تا دلتون برام بسوزه و لایک کنید. فقط برای این گفتم که به بچه هاتون یاد بدید که باید از زندگی لذت ببرن ولی هرگز اصول انسانی رو زیر پا نگذارن. اونا رو از دینگرایی افراطی دور نگه دارید که بدترین بلاها رو به سرشون میاره.

تشکر از همه شما و عذرخواهی بابت هر ناراحتی که از طرف من ایجاد شده. تاپیکهای قبلی من صرفا جهت شناخت بیشتر من از جنس مخالف بود چون در طول زندگیم ارتباط کمی با دخترها داشتم و در مورد احساساتشون کم اطلاع بودم و البته هنوز هم هستم.

سوالاتی که احتمالاً از من میپرسید:

۱- چرا تا به این سن برای گفتن این حرفا صبر کردی؟
در ا‌ین سایت هیچ کس منو نمیشناسه و راحت میشه حرف زد. ولی به هیچ عنوان نمیتونم رو در رو با کسی در مورد این مسائل صحبت کنم حتی نزدیکترین افراد به من راجع به مشکل من چیزی نمیدونن.

۲-چرا از عکس کودک استفاده کردی مگه تو پدوفیلی؟
ذهن انسان طوریه که اگه نتونه از راه طبیعی خودشو ارضا کنه به دنبال راههای جایگزین میگرده.
مغز آدمایی مثل من همه چیزو امتحان میکنه تا به راه حل برسه که البته مسئله پدوفیلی از نظر من کاملا غیر قابل توجیه و یک جنایته که من به دلیل روحیاتم نمیتونم به سمتش برم چون نمیتونم به کسی آسیب بزنم، مخصوصاً یه بچه بیگناه. البته بعضی از پدوفیلها به خاطر ناتوانی در رابطه جنسی با زنان به پدوفیلی رو میارن که نوعی بیماری هست و باید چنین افرادی تحت درمان قرار بگیرن.(من اینکاره نیستم) البته حس تلخی که از رابطه جنسی من ممانعت میکنه در تمام شرایط وجود داره و فرقی نداره طرف مقابل چه جنسیتی داشته باشه یا چه سنی داشته باشه.

۳-چه کاری از دست ما بر میاد؟ یا اصلاً به ما چه؟
به نظر من صحبت در مورد هر موضوعی که برات یه مشکل بزرگه از این طریق بهتر از سکوته چون ممکنه کسی حرفی بزنه که بتونه کمکت کنه یا حداقل بتونه به دیگران کمک کنه.

۴-چرا خودتو جای یه بچه زدی و مارو گذاشتی سر کار، مگه مریضی؟
من از جنس مرد بدم میاد و از مرد بودن خودم هم بدم میاد ولی اگه شرایطی وجود داشت که میتونستم تغییر جنسیت بدم این کارو نمیکردم. چون با وجود تنفرم از مرد و مرد بودن ولی من خودمو از نظر جنسیت مذکر میدونم و نمیخوام زن باشم. از طرفی از نظر روحی در دوران کودکیم گیر کردم و کودک درونم خیلی پرقدرت منو تسخیر کرده و دوست دارم یه بچه باشم. (شاید دوران بچگی از دست رفته عاملش باشه) و باید بگم که دوست داشتم مثل یه بچه عاری از احساسات جنسی بودم تا اینطور هر روز عذاب نکشم.

هرسوالی دیگه ای که بپرسید جوابگو هستم.

در آخر بازهم میگم که من گی(همجنسگرا) نیستم، و ذره ای علاقه به رابطه جنسی با همجنس خودم ندارم. خواهش میکنم با این حرفا و یا پیامهای بیشرمانه اعصابمو خرد نکنید.

1820 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-15 22:04:06 +0430 +0430

↩ گردان_26
ازتون ممنونم ولی فکر نمیکنم بشه کاری کرد

1 ❤️

2021-04-15 22:06:02 +0430 +0430

↩ گردان_26
امیدوارم.

0 ❤️

2021-04-15 22:20:18 +0430 +0430

↩ Masks
متاسفانه واقعیته

0 ❤️

2021-04-15 22:20:57 +0430 +0430

فقط می تونم بگم کیرم تو دین.

0 ❤️

2021-04-15 22:23:43 +0430 +0430

↩ خرس هیز
عزیز من دین به خودی خود چیزی نیست اما وقتی به پتکی تبدیل میشه تو دست یک مشت انسان شیطان صفت این وضع به وجود میاد

0 ❤️

2021-04-15 22:28:37 +0430 +0430

↩ arshia bache khoob
این خصلت دین است. دکانی است اختراع شده برای مخ زنی و کاسبی انگل های اجتماع به نام روحانی.

2 ❤️

2021-04-15 22:30:28 +0430 +0430

↩ خرس هیز
باهات موافقم

0 ❤️

2021-04-15 23:43:18 +0430 +0430

حس میکنم گرایش لیتل بوی داری و اگه اینطوره باید بدونی یه چیز کاملا طبیعیه و اصلا هم مشکل به حساب نمیاد که بخوای به خاطرش پیش روانشناس بری، خیلیا این گرایشو دارن. اگه از اول اینو گفته بودی همه متوجه میشدن و نیاز به این بحثا هم نبود.

2 ❤️

2021-04-15 23:49:56 +0430 +0430

↩ رامتینℛ
من حال ندارم بخونم خلاصش بگو چی نوشته

2 ❤️

2021-04-15 23:56:38 +0430 +0430

↩ sj0087
داستان داره، مربوط به تاپیکای یکی دو شب پیششه و البته داستان زندگیش.
به نظر میرسه یه مرد دگر جنس گرا با گرایش لیتل بوی هست که ما اول به اشتباه فکر کردیم بچه اس و منم گزارشش کردم اکانتش پاک شد!

2 ❤️

2021-04-16 03:08:27 +0430 +0430

↩ رامتینℛ
من اطلاعاتی راجع به این گرایش ندارم و نمیدونم شما در مورد من درست فکر میکنید یا نه.

1 ❤️

2021-04-16 09:29:03 +0430 +0430

↩ arshia bache khoob
گرایش لیتل بوی یا پسر کوچک: سلطه پذیری که مانند یک پسر کوچک در رنج سنی ۳ تا ۱۳ ساله رفتار میکند. نوع رفتار وی مطابق با رنج سنی انتخاب شده اش متفاوت میباشد. از ویژگی های اخلاقی وی میتوان به لوس، لجباز، دل نازک، محبت، برت(شیطنت) و… اشاره کرد. مکمل لیتل بوی ددی و مامی میباشد ولی در اکثر موارد به جنس مخالفش کراش بیشتری نشان میدهد.

این گرایش یکی از زیر مجموعه های BDSM است.

1 ❤️

2021-04-16 09:46:30 +0430 +0430

↩ رامتینℛ
نمیدونم، خیلی مطمئن نیستم. باید بیشتر در مورد این گرایش و خودم فکر کنم.

1 ❤️

2021-04-19 00:58:42 +0430 +0430

برو مشاور

1 ❤️

2021-05-11 23:18:15 +0430 +0430

↩ رامتینℛ
منم با آقای رامتین موافقم و بعد از خوندن صحبت هاتون به همین نتیجه رسیدم. می تونین مجازی امتحانش کنین و ببینین که خوشتون میاد یا نه. هستن خانومایی که دوس دارن نقش مامی داشته باشن :)

راستی خیلی خیلی متاسفم بابت سختی هایی که کشیدین :(
در ضمن از بین رفتن بکارت اونقدرا هم اذیت کننده نیست. همین که شما به یه خانم نشون بدین که حواستون بهش هست و نمیذارین اذیت بشه و هر وقت نخواست ادامه نمیدین و کلا هم با آرامش و عاشقانه رفتار کنین برای بار اول، اعتماد به وجود میاد و اگه دردی هم باشه خیلی خیلی قابل تحمل و آسون تر میشه :)

2 ❤️

2021-05-11 23:18:58 +0430 +0430

حواسم نبود اشتباه ریپلای زدم ببخشید 🌹

2 ❤️

2021-05-12 04:11:45 +0430 +0430

↩ negar93
من تو این سایت هستم ولی نمیتونم با کسی رابطه داشته باشم.
چون اگر اگر اگر یه روزی یه روزی یه روزی ازدواج کردم و قبل از ازدواج با کسی رابطه جنسی داشته باشم، دیگه هیچ وقت نمیتونم تو چشمای همسرم نگاه کنم.
البته فکر میکنم من از نظر جنسی سالم باشم یا حداقل مشکل جدی نداشته باشم ولی از نظر روانی با سکس معمولی (رابطه جنسی رایج یا وانیلی) ارتباط برقرار نمیکنم و خیلی از چیزایی رو که خیلیا دوست دارن برای من بیمعناست.
در مورد درد و آزار دیدن طرف مقابل هم باید بگم که پرده بکارت برای شما یک پرده نازک سادست ولی برای من مثل دیوار بتنی هستش.
در ضمن پس شما به عنوان جنس مخالف تایید میکنید که اولین رابطه و از بین رفتن پرده بکارت کاملا بدون اذیت شدن طرف مقابل امکانپذیر نیست. درسته؟

1 ❤️

2021-05-12 09:14:51 +0430 +0430

↩ arshia bache khoob
بله تایید می کنم. هرچند بعضی دخترا از اطرافیانم گفتن که هیچ دردی نداشتن دفعه اول. متفاوته دیگه. بعضیا خوش شانسن! یا آستانه تحملشون بالاست.

اتفاقا می خواستم بهتون بگم اگه اینقدر می ترسین از این کار، با دختری ازدواج کنید که باکره نباشه! تا مجبور نباشین بکارتشو بگیرین! یه مزیت دیگه هم داره این کار. اونم اینکه اگه قبلا با کسی بوده باشین دیگه راحت می تونین تو چشمای همدیگه نگاه کنین!

1 ❤️

2021-05-12 09:19:14 +0430 +0430

↩ arshia bache khoob
راستی من اصلا منظورم این نبود که شما از نظر جنسی ناسالم هستین. این گرایش خاص هم چیز بدی نیست. Ageplay مثل پدوفیلی نیست اصلا که فکر کنین اختلال هست و آسیب می زنه.
براتون لینک های مرتبط توی سکسولوژی رو میذارم تا بیشتر اطلاع پیدا کنین.

1 ❤️

2021-07-17 16:28:50 +0430 +0430

هی به خودت گیر نده گرایش تو وجود داره و ادم هایی تو سراسر دنیا مثل تو هستن گرایش جنسی تو میتونه تو دسته گری سکشوال اسکشوال قرار بگیره .این گروه مشکل خاصی ندارن فیزیک اندام جنسیشون سالمه و میل جنسی و راست شدن بی اختیار رو دارن حتی ممکنه خود ارضایی کنن ولی با سکس راحت نیستن یا فانتزی ای راجب سکس با دیگری ندارن و یا کمتر کسی هست اگر تو دنیای واقعی باهاش تو رختخواب باشن بخوان باهشون سکس کنن .
یعنی به طور کلی سکس چیز ماورایی ای که همه میگن نیست تجربش هم کنن شاید با خودشون بگن این چیه دیگه یا بگن یه فنجون چای و شکلات خوردن لذت بخش تر از این بود و تو روابط زناشوییشون هم انچنان ولع خاصی از نظر روحی ندارن و بیشترشون بخاطر پارتنرشون تن به سکس میدن یا وقتایی که جسما تحریک باشن .اگر این سطح از استرس رو نداشتی میگفتم برو یکبار با یه خانوم حرفه ای تجربه کن سکس رو جوری که همه کار رو اون انجام بده و تو هیچ وظیفه و استرس و مسئولیتی نداشته باشی تا بفهمی چند چندی با سکس .
کلا اسکشوال کسیه که کانت روحی خوبی نمیتونه با سکس برقرار کنه و انجام ندادنش رو به دادنش ترجیح میده ولی خوب اگه تجربه کردی دیدی یکم مهمه برات و دوست داری روی خودت کار کنی میتونی دمی سکشوال بشی و ذایقه خاص خودت رو پیدا کنی و با اگه شریک خاص مد نظرت رو پیدا کنی بتونی تو سکس باهاش پیشرفت کنی و تا حدی عادی بشه برات

1 ❤️

2021-07-17 19:50:39 +0430 +0430

↩ mistress.ipek
ازتون خیلی ممنونم و ناراحت شدم که به خاطر من اینهمه تایپ کردید.
ولی حرفاتون خیلی خوب و دقیقه و احساس میکنم حرفای شما در مورد من کاملا درسته.اینکه شما به طور دقیق شرایط روحی منو میفهمید منو متعجب کرده!

0 ❤️

2021-07-17 21:00:24 +0430 +0430

↩ arshia bache khoob
میتونی فرض کنی یکم از روانشناسی سر رشته دارم .نیازی نیست ناراحت بشی از وقتی که گذاشتم و تایپ کردم چون خودم خواستم اینکارو کنم .نیازی هم به شرم یا عذاب وجدان راجب چیزای کوچیک نیست چون تو به عنوان یه انسان باارزشی و هر انسانی ارزش وقت گذاشتن و احترام گذاشتن بهش رو داره . برای منم باعث تعجبه اینقدر درکت از احساس ادما و اینکه هیچ موقع نمیخوای بهشون کوچکترین اسیبی بزنی که البته خیلی خوبه ولی برای دیگران شاید خودتو و احساساتت رو اذیت کنه بد نیست یکم خود خواه بودن رو تمرین کنی 🌹

1 ❤️

2021-08-31 20:52:05 +0430 +0430

↩ Zahraa0078
خیلی ممنون.
ولی تفاوتها تا جایی قابل تحمل و چشمپوشی هستن که دردسر ساز نباشن و مشکل و اختلالی در زندگی ایجاد نکنن.

1 ❤️

2021-09-03 00:13:08 +0430 +0430

سوالی ندارم و سردرگمیتون رو احساس کردم
بهتون پیشنهاد میکنم حتماً به مشاور حاذق و دکتر سکسولوژی مراجعه کنید
این احساسات بسیار در نگاهتون به زندگی موثر هستن و سن و جوانی دوره ی تکرار نشدنیه
اگر بخوام شخصی رو معرفی کنم بی شک اولین اسمی که به ذهنم میرسه دکتر مینا ابراهیم، درمانگر و روانشناس حوزه ی مشکلات مشابه شماست

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «