سنگ صبور😳 ❤️ پارت 1

1400/02/17

دوستان شهوانی عزیز تاپیک سنگ صبور در هر قسمت به بررسی مشکلات زناشویی که اغلب متاهلین درگیر هستن و گاها به خاطر شرایط نمیتونن مشکلشون رو حل کنن
با ارسال مشکلات خود و با راهنمایی دوستان ، ارائه راهکارهای درست شاید قدم کوچکی برای حل مشکلات بتونیم برداریم
دوستان شهوانی عزیز لطفا تاپیک رو با گذاشتن عکس و اظهار نظرهای الکی و بدون منطق خراب نکنین
مرسی از همگی

👌شریک زندگی‌ام عالیه اما موقع سکس باید از قبل آماده بشه 👌
هفت ماه از زندگی مشترک ما می گذره و همه چی توی زندگی مون خوب پیش میره. مرد مهربونیه و همدیگه رو خیلی دوست داریم.اون با هیچ زنی قبلا رابطه نداشت. ما توی همون هفته اول متوجه شدیم که موقع سکس نمی تونه خودش رو نگه داره. اصلا به لخت شدن من هم نمی رسید و می اومد.خوشبختانه رفت دکتر و دکتر براش وایگرا تجویز کرد. از اون موقع سکس مون کامل انجام میشه ولی مشکل من این است که یکدفعه نمی تونم ازش بخوام یا دستش رو بگیرم ببرم اتاق.ما نمی تونیم بدون برنامه و یهویی سکس داشته باشیم. به نظر اتفاق مهمی نیست ولی حس می کنم که روی کنترل یا کاهش جنسی من موثره.آیا باید از آینده بترسم؟ آیا باید نگران روابط زناشویی مون باشیم؟

پاسخ شخصی:
بخشی از زودارضایی مردان به خاطر میل جنسی شدید به زنی است که قرار است با وی همبستر شوند.یادمان باشد که بخش بزرگی از حس جنسی در مغز اتفاق می افتد.مرد زندگی تو هم جوان است و هم تجربه قبلی نداشته است. خودت گفتی دوستت دارد و حتما میل جنسی اش به تو زیاد است. پس بعید نیست که در ذهنش مدام در حالت تحریک شده است و شاید برای همین وقتی همبستر می شوید خیلی سریع به نقطه پایان می رسد.خوشبختانه تجویز پزشکی خوبی نصیبش شده و می تواند به مرور و با همراهی تو در تجربه بیاموزد که خودش را بیشتر نگه دارد. نقش تو هم خیلی مهم است. صبوری اولیه تو در افزایش اعتمادش باعث می شود زودتر از آنکه فکر کنی همه چیز عادی می شود.در ضمن یادت باشد که کارها و مشکلات روزمره و بعدها بچه ها و هزاران مسئله دیگر به زوجها اجازه نمی دهد هر لحظه که خواستند به میل جنسی شان جواب دهند.نگران نباش و روی توانایی و اعتماد جنسی شریک زندگی ات بیشتر توجه کن. نگذار احساس شرم یا خجالت بکند. مطمئن باشید طبیعی است. وایگرا هم که همیشه هست.

1210 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-07 11:14:55 +0430 +0430

اثر قرص ویاگرا نهایت ۸ ساعت باقی‌ میمونه.

قرص سیالیس مثل ویاگرا کار میکنه ولی‌ اثرش تا ۳۶ ساعت باقی‌ میمونه.

با پزشکش مشورت کنین و قرص رو بگیرین. بهتون امکان میده که بدون برنامه ریزی بتونین رابطه داشته باشین.

نه، فکر نمیکنم باید از آینده بترسین. امروزه با پیشرفت علم این به هیچ وجه مشکله بزرگی‌ نیست.

4 ❤️

2021-05-07 11:27:02 +0430 +0430

↩ Arman34Az
🙏 ❤️ 👌 👌 👌 👍

0 ❤️

2021-05-07 11:47:36 +0430 +0430

مشکل غیر قابل حلی نیست.

0 ❤️

2021-05-07 13:29:42 +0430 +0430

ااگه پیش دکتر خوب بری میفهمی که زودانزالی درمانی جز قرص داره فقط باید یکم صبور بود ، با انجام یه سری تمرینات تا ۷۰ درصد بهبود پیدا میکنه این قضیه ، درسته نمیتونه یه ساعت بکوب تلمبه بزنه ولی حداقل ب ۵ دقیقه یا بیشتر میرسه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «