شریک فوت فتیشی:۳ دلیل برای جشن گرفتن

1399/10/28

خیلی از کسانی که به پا علاقه دارند، اشتیاق وسوسه‌انگیز خود را به پا، به خاطر احساس شرم،گناه یا تحقیر پنهان نگه می‌دارند. پس اگر دارید این مقاله را می‌خوانید تا شریکتان که فوت فتیش دارد را بهتر درک کنید، خیلی موجود خوبی هستید!

اصلا جای انکار ندارد که پا برای خیلی‌ها چیز جذابی نیست. می‌توانید درباره‌ی فوت فتیش در این مقاله‌ی ترجمه شده بیشتر بخوانید.کلیک کنید
ممکن است نسبت به علاقه‌ی خود به این موضوع دودل باشید که اصلا مشکلی ندارد ولی در اینجا سه دلیل شگفت‌انگیز برایتان ذکر می‌کنیم تا از فوت فتیشی بودن شریکتان لذت ببرید.

پدیکور جان من دارم میام!

مثل خیلی از ماها، ممکن است شما هم کمی نسبت به شمایل پاهایتان معذب باشید. پاشنه‌های ترک خورده و ناخن‌های تکه شده، همه انسان هستیم دیگر. پس چرا پدیکور را به زندگی جنسی خود اضافه نکنیم؟
اگر شریکتان به پدیکور و پاهای رسیدگی شده علاقه دارد، این بهانه‌ای عالیست تا به طور مرتب به پاهایتان صفا بدهید. وقتی شوهرم آخر هفته‌ها مرا به سالن زیبایی می‌فرستد، اصلا شکایتی ندارم.

چیزهای کوچک مثل اینکه برای انتخاب رنگ لاک ناخن به شریکتان حق انتخاب بدهید بسیار تحریک‌کننده هستند. اگر برای برداشتن گام بعدی احساس آمادگی می‌کنید، اصلا بگذارید شریکتان در خانه پاهایتان را پدیکور کند.
پاهایتان را در لگن بگذارید و از احساس صمیمیت غیرمنتظره لذت ببرید.

ماساژ پا

هر کسی دلش برای ماساژ پا لک می‌زند و اگر شریکتان از ماساژ دادن خوشش می‌آید، پس شما را مرتبا یک ماساژ مهمان می‌کند. خودم به شخصه خیلی کم پیش می‌آید که پیشنهاد ماساژ پا را رد کنم.
دلیلی ندارد که شما نخواهید از این ماساژ لذت ببرید برای همین هم در لیستم گذاشتمش. این ماساژها واقعا ریلکس‌کننده و شهوانی هستند و معاشقه‌ای عالی برای شیطانی‌های بعدی.

مجانی بودن

یک دلیل دیگر که باید از فوت فتیشی بودن شریکتان استقبال کنید این است که پاها همیشه وجود دارند. برعکس خیلی از فتیش‌های دیگر، لازم نیست اسباب و لباسی بخرید. صمیمی و شهوانی است و دنگ و فنگ پوزیشن‌های عجیب و غریب یا وسایل ناآشنا را ندارد.
حتی در مکان عمومی: هنگام بستن یک زیپ، به آرامی پای خود را لمس کنید و ببینید که چگونه هوش از سرش می‌پرد. یا زیر میز یک پا را سمتش دراز کنید تا سریعا تقاضای رسید رستوران را بکند.

پذیرفتن چیزی به سادگی پایتان و دیدن لذت و اشتیاق افزون شریکتان، بسیار سکسی و جذاب است. در اتاق خواب با شوهرم، حتی بعد از سالیان، همچنان هم گاهی مرا به خنده می‌اندازد و سکس با خنده جذاب است؛ مگر نه؟
با یکدیگر این فتیش را کاوش کنید و یادتان باشد که صحبت کنید و درباره‌ی چیزهایی که دوستشان دارید یا ندارید صادق باشید.

منبع

18 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-17 22:51:40 +0330 +0330

دقیقا…من و پارتنرم که از فوت فتیش بودنم خیلی راضییم و لذت میبریم 😁 😍

3 ❤️

2021-01-17 23:51:04 +0330 +0330

↩ Punisher998
پول پدیکورشم بده
مرسی اه

2 ❤️

2021-01-18 11:21:25 +0330 +0330

من عاشق این فوت فتیشم،ولی خب کسیو ندارم

1 ❤️

2021-01-18 20:50:10 +0330 +0330

OpenMind
-___-منم یاد تشت شیر و گلاب انداختی
خدا ازت نگذره

1 ❤️

2021-01-18 22:34:11 +0330 +0330

به به عالی بوددد
خودم میشم نوکرزنم پاشو میشورم و ماساژ میدم و میپرستم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «