شیطان پرستی و انجیل شیطان- دیدگاه شیطان پرستی به انسان

1392/03/30

دوستان هدف تاپیک افزایش آگاهیه
این تاپیک گذاشته نشده تا شیطان پرستی ترویج بشه یا حتی تایید بشه.
این تاپیک جهت رفع ابهاماتیه که ادیان دروغگو درباره ی شیطان پرستی به وجود اوردند.

من شخصا جایی در این بحث ها ندارم و طبق منابع که 99% آن را کتاب انجیل شیطان تامین میکند حرف میزنم.
تا جایی که میتونم به توهین ها اهمیتی نمیدم اما تمام نظرات محترمه و سوالی بی جوابب نمیمونه.
(نویسنده ی این تاپیک هیچ مسئولیتی در قبال اعتقادات دیگران ندارد و هیچ کس مجبور به مطالعه ی این تاپیک نمی باشد.)
.هشت اعلام شیطانی
…زياده خواهی ست، به جای پرهيز!
…وجود محض است، به جای خيالات روحانی!
…خرد تعريف نشده است، به جای خود فريفتنی منافقانه!
…مهر است به آنانی که لايقش هستند، به جای هدر دادن عشق پيرامون نمک نشناسان!
…انتقام است، به جای بخشش!
…وظيفه پذيری ست در مقابل وظيفه پذيران، به جای نگرانی برای “روان آشامان”!
…آدمی ست، همانند ديگر حيوانات، گاه بهتر، و اغلب پست تر؛ که تنها به خاطر پيشرفت
ذهنی اش بر ديگر انواع فائق آمده!
…نماينده ی بيشتر آنهايی ست که “گناه” نام دارند چرا که هم اينان هستند که به ارضای
فيزيکی، ذهنی يا حسّی مي انجامند

http://cl.ly/0N251L3G382t
انجیل شیطان.

5714 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-06-20 08:29:43 +0430 +0430

آیه ی اول بخش دوم.

• در اين صحراء برهوت آهن و سنگ، صدايم را بلند می کنم تا تو بشنوی. شرق و غرب را
    اشارت می
    کنم. شمال و جنوب را نشان داده فرياد ميکنم:
    مرگ بادا بر ضعفاء، ثروت بر اقويا!
    2 - چشمان خويش باز کنيد تا ببينيد، ای فکر های کپک زده! مرا گوش دهيد ای کرور ها ي سرگردان!
    3 - من مقابلتان ايستاده ام تا خرد جهان را به چالش بکشم؛ تا قوانين خدا را استنطاق کنم!
    4 - من از شما دليل می طلبم، برای قوانين طلايی تان و خواهم پرسيد: چرا؟
    5 - بر سر قبر آنانی که خود را پيامبر مي خواندند می ايستم: منم پادشاه جهان!
    6 - هيچ دروغ کهنی به من واقعيت نمي نماياند، و هيچ آيينی پابرجا!
    7 - هر آن مجمعی که به موفقيت و شادی زمينی من منجر نشود را مردود دانستم.
    8 - بيچاره آن که لذّتش در گرو اجازه ی ديگران باشد. شيطان خود را بشناس و از من لذّت های نچشيده را
    بخواه.
    9 - شيطانت را صدا کن. وسوسه ی سکس، سکس… ريشهايت را درياب… خود را ارضاء کن… خود را
    به دست هوس بسپار اين ست راه سعادت. آری خدای تو مردوخ است.
    -10 بيم و اميدت را به شيطانت بگو… ترسهايت را شفاء اوست.
    -11 مرز ها را بشکن، تويی که قانون را وضع مي کنی. ای شيطان پرست، همه چيز برايت نسبي ست
    جز لذّتت که معيار ست.
    -12 بگو: شب و روز تو را مي پرستيم شيطان، پيروانت بی نقاب بادا. ما را در خود غرق کن.
    -13 قرآن اللّه را چال کن… زمان پرستش شيطان فرا رسيد.
    -14 “و گناه ايشان جز اين نيست که گويند خداوند ما واحدی ست اللّه نام”، حال آن که شيطان را در سجود
    اند شب و روز و به دل او را مي خواهند. پس تو ای شيطان پرست ضعف فکريشان در هم شکن و بگو:
    ابليسا، تو را مي خوانم و رو به سوی تو دارم نيز از تو ياری مي خواهم و به تو ياری مي دهم. نيازم از
    تو ست و درمانم از تو و تو از منی.
    همانا نه هزار سال گذشت و تو هنوز حاکمی، زين پس تو را زروان نيز دانند.
    -15 “تسليمش شو” تا آن چه شيطان به تو وعده داده است را دريابی.
0 ❤️

2013-06-20 08:32:51 +0430 +0430
  • به کعبه نگاه کن، خانه ی قبلی من بود آنجا و حالا هيچ نيست جز چهار ديوار!
    2 - و “الله” چه بود جز بتی نر ای پست مايگان!
    3 - گرد من حلقه زنيد ای معاندين مرگ، باشد که بر زمين سروری کنيد.
    4 - همانا که چه بسيار گذشت از آن زمان که دست مرگ گشاده بود و فکر زندگی را بی حاصل می نمود.
    5 - و چه بسيار آمدند پيامبران دروغينی که راستی و کژی را به هم آميختند.
    11
    6 - هيچ مذهب اخلاقی نبايد به حال خود رها شود، هيچ اخلاقی الهی نيست.
    7 - هيچ چيز مقدّسی پيرامون اخلاقيت وجود ندارد. چونان بت های عهد قديم که آدمی خود می ساخت؛
    چرا که آنچه آدمی خود با دست خويش می سازد به دست او از بين می رود.
    8 - وظيفه ی هر قرن پرورش مردمانی ست که بشکنند سنن ارزشی را که زنجيراند بر خواست آزاد. آن
    چه اميد، آرزو و آزادی بود برای گذشتگان، نابودی، بردگی و دغل است برای امروزيان.
    9 - و چون محيط تو دگرگون شود، قانون تو نيز هم!
    -10 و چون دروغی بر سر خويش تاج نهاد، بگذار بی رحمانه بر او حمله شود چرا که در زير لقای
    نادرستی هيچ کس کامياب نمی شود.
    -11 بگذار سفسته ی حاکم ريشه کن شود چرا که آنان تهديد اند برای فکر و عمل نجيب.
    -12 چه بسيار که منتسب شدند به حقيقت ليک نيستند جز خيال پس آنها را به سرزمين تهی بودن پرتاب
    کن، در کنار فلسفه ها و خدايان مرده.
    -13 و خطرناک ترين شان دورغ های مقدّس اند. آن دسته که همگان به راستی شان ايمان دارند و هم اينان
    اند درختان پر ميوه ی اغفال. اين سرطان ذهن است.
    -14 دروغ های محبوب، بدترين دشمن آزادی اند. برچينشان وگر آنها تو را خواهند بر چيد.
0 ❤️

2013-06-20 08:38:18 +0430 +0430

چهارم.
1 - تسليم شو، اين است مسلمانی! خود را در اختيار هوس ديگران قرار دادن!
2 - مي خواهند خود را سرکوب کنی تا کمتر بخواهی تا آنها بيشتر داشته باشند!
3 - و به نام خدا پاره پاره ات مي کنند، بند بند تا برای صعود به بهشت به اندازه ی کافی سبک شوی!
4 - آيا همه ی ما حيواناتی شهوانی نبوديم؟ چرا نباشيم؟!
5 - آيا عشق تملّق کتب ابرهيمی نيست، حسن تعبيری از فعاليت جنسی؟
6 - “ببخش اگر مي خواهی خدا تو را ببخشد”، آيا اين رفتار سگی لگد خورده اي نيست که همچنان پای
صاحبش را می ليسد؟
7 - اسلام دين تنش بود و سوهان روح، خود را باز ياب.
8 - خود را قوی ساز تا در ذهن مردمان زنده مانی؛ اين است زندگی ابدی و نه روحی در بهشتی بی معنا.
IV

0 ❤️

2013-06-20 08:46:12 +0430 +0430

جالبه.ادامه بده لطفا

0 ❤️

2013-06-20 08:49:27 +0430 +0430

[quote=Ashenaye man]جالبه.ادامه بده لطفا[/quote]

چشم

0 ❤️

2013-06-20 08:52:19 +0430 +0430

آیه ی 5.
قبلش بگم این کتاب انجیل شیطانه اما زمانی که به فارسی برگشته بیشتر فارسیش کرده
یعنی به جای مسیح میگه محمد به جای مسیحیت میگه اسلام
ولی در کل مخاطبش تمام ادیان یکتا پرستیه.
آیه ی 5

• زندگی افراط محض است و مرگ پرهيز محض. پس تا می توانی از زندگی بهرمند شو - همين جا و هم
    اکنون!
    12
    2 - هيچ بهشتی در آسمان ها نيست و هيچ جهنّمی که آدميان در آن بسوزند. همين جا و هم اينک رستاخيز
    تو ست. همين جا و هم اينک روز لذت تو ست! همين جا و هم اينک مجال تو ست چرا که هيچ چيزی آن
    سوی آسمان ها نيست.
    3 - به قلب خويش بقبولان که تو يی آن موعود!
    4 - راه آزار ديگران را بر خود ببند و خود را بر مجلس سروری بده!
    5 - آنگاه است که تمام گوشت و پوست و استخوان بدنت مغرورانه گويد: تويی بی نظير، تو بودی که به
    خود حيات دادی!
0 ❤️

2013-06-20 09:00:48 +0430 +0430

V آیه ی ششم.
1 - مبارک باشند اقوياء، چرا که آنان اند که وارثان زمين می گردند و ضعفاء نفرين شده باشند چرا که آنان
اند اسراء!
2 - مبارک باشند زورمداران، چرا که آنان اند تکريم شدگان ميان مردمان و سست پايگان نفرين شده باشند!
باشد که از زمين محو گردند.
3 - متهوران مبارک باشند چرا که آنان اند اربابان زمين و نفرين شده باشند فرومايگان پرهيز صفت، باشد
که زير سم شکافته ی او لگد مال شوند.
4 - پاک باشند پيروزشدگان چرا که پيروزی پايه ی حقيقت است و نفرين باد بر مغلوب شدگان زيرا آنان اند
بندگان ابدی!
5 - مبارک باشند معاندين مرگ، باشد که روزهايشان در زمين طولانی شود و نفرين باد بر آنانی که به
خيال زندگی غنی تری پس از مرگ هستند که آنان اند تلف شدگان ميان کرورها!
6 - درود باد بر نابودگران اميد دروغين که آنان اند نجات دهنده ی واقعی و لعنت بر ستايندگان خدای
سامی، باشد که چون پشم گوسفندان زده شوند.
7 - دلاوران اند که کاشف گنج های پنهان اند، پس مبارک باشند و نفرين باد بر آنانی که به خوب و بد جهان
معتقد شدند، چون آنان از تاريکی ها خواهند ترسيد!
8 - درود بر آنانی که مي دانند صلاح کار خويش را چرا که فکر آنان هيچ وقت مرعوب نشود و نفرين بر
تسليم شدگان اللّه باشد، که آنقدر از بدن های مرده شان خون رود که از برف سفيد تر گردند!
9 - و آنانی که دشمنان بسيار دارند قهرمانان خواهند بود، پس گرامی باشند و لعنت بر مسخرگانی که نيکی
مي کنند در مقابل بدی ديگران!
-10 لعنت بادا برعيسی فرزند مريم و محمّد پسرعبداللّه که خداوند ما راندند و تخم خويش پراکندند. ليک،
پادشاهيش دوام يافت که با انسان عجين است: تا خدايان بی حاصلشان را در هم کوبيد و تخت خويش باز
يافت.

0 ❤️

2013-06-20 09:17:57 +0430 +0430

پرستش شيطان، امری نو در جهان نيست بلکه پيشينه اي به درزای تاريخ بشر دارد. در اين راستا مي
توان به جريانات فرق شيطان پرست “وودو” در دوران پيش از مسيح اشاره کرد.
گروه “شواليه های معبد” در قرن چهاردهم در فرانسه مجريان “عشاء ربّانی سياه” بودند. در قرن هجدهم
در انگلستان، کلوب “آتش جهّنم” که با مستعمرات آمريکا از طريق “بنيامين فرانکلين” در ارتباط بود،
شهرتی فراون داشت. موضوع اصلی اين جريان، معرفی ايده اي بود به نام شيطان که نقش معکوس خدای
اديان ابراهيمی را داشته باشد.
در اوايل قرن بيستم، انتشار کتاب “شريرترين مرد در جهان” اثر “آليستر کرلی” و بعد از آن تشکيل
“انجمن سياه” به سال 1930 در آلمان گام هايی نو در اين جهت بود.
در سال 1967 ، لاوی با تبليغ عقايد خود در اين ضمينه، نقطه ی عطفی را رقم زد. بر خلاف تفکرات
حاکم بر “پيگن های نو”( 5) در آن دوره، که معتقد به نوعی جادوی خوب و بد و اخلاقيات شبه سامی
بودند، آنتوان نگاهی به سمت آن چه قسمت تاريک طبيعت و جنبه ی شهوانی انسان ناميده می شد داشت.
“برتون ولف” که در سخنرانی آنتوان در “ليگ آزادی جنسی” حضور داشت در اين باره مي گويد:
“… چون برای اولين بار به او گوش دادم، فهيدم که بين او و جريانات تجاری فرق آن زمان رابطه اي
نيست. حتی نمي شد او را متافيزيست دانست. سخنان تند بی پرده اش، پراگماتيک، نسبی گرا و بيشتر از
همه، عقل گرا بود. و بدون شک غير معمول: حمله به نظام عبادی موجود که طبيعت شهوهانی آدمی را
سرکوب می کرد. تظاهر دروغينی به پارسايی… تحقير نابخردی بشر در سخنانش موج ميزد. مهم ترين آن
بود که سخنانش منطقی بود.
او جادويی دروغين را به حضار نمی نمود، بلکه فلسفه ی عقل سليم بود که بر پايه ی واقعيت زندگی
باشد…”.
شايد بتوان گفت آنتوان دينی را که همواره وجود داشت ولی هرگز فرموله نشده بود را جسمی واحد بخشيد
و به آيين مذهبی آن سروسامان داد.
آنتوان معتقد است که شيطان همان روح پيشرفت و الهام بخش تمام حرکات بزرگ بشر است که تمدن از
اين رو مديون آن است. او روح سرکشی است که به آزادی مي انجامد. تجسّم همه ی آن بدعت هايی که به
آزادسازی بشر منتهی مي شوند.
آنتوان کليسای شيطان را تأسيس کرد، جايی برای گرد همايی و صدا کردن نيروی تاريک طبيعت. جايی
که در آن خواسته های شهوانی آدمی، موضوع تجليل باشد. جايی برای تمرکز نيروهای حسی درون هر
شخص.
7
از مراسم رايج در اين مکان، “عروسی سياه” بود که در آن تمرکز بر روی لذت بردن از بدن آدمی بود.
نيز مراسم ختمی، خالی از زاهد نمايی بی ذوق و لطافت. در سوی ديگر عبادت شهوت بود تا به افراد در
رسيدن به خواسته های شهوانيشان ياری رساند و در نهايت مراسم نابودی برای دفع دشمنان.
آنتوان بارها تأکيد می کرد که برای او و پيروانش، شيطان آن شکل رايج ردای قرمز پوشيده، با شاخ و دم
و عصای چنگال مانند نيست؛ بلکه آن قسمت از نيروهای تاريک طبيعت است، و نه منفی، که آدمی عمق
گرفتن در آن را آغاز کرده است.
آنتون باور داشت که ديگر بشريت خواهان صبر برای زندگی موعود پس از مرگ نيست تا نداشته هايش
را آنجا در يابد، زيرا فهميده است که “چو رفتی، رفتی!”
شيطان پرستی، دين “همسايه ات را دوست بدار” نيست بلکه خود خواستنی آشکار است، فلسفه اي
شهوانی.
بر اين پايه که آدميان ذاتاً خود محورند، موجوداتی خشن. و اينکه زندگی مبارزه اي داروينی برای بقای
بهترين است، فقط قوی مي ماند و زمين توسط آنانی حکومت خواهد شد که برای بردن رقابتی دايمی که
در هر جنگلی، از جمله جوامع شهری شده، وجود دارد مي جنگند. اگر خواهی، از اين نمايه بيم داشته
باش: اين مسئله بر روی حقايق دنيايی که ما قرنهاست در آن زندگی مي کنيم استوار است تا آن سرزمين
های موهومی شير و عسل در کتب اديان ابراهيمی.
آنتوان مي گويد که خدايان دست راستی قرن هاست بر روی زمين نزاع مي کنند. هر کدام از آنها و
نمايندگانشان در پی يافتن حقيقت بوده اند در دروغ های خودشان! هر کدام ديگری را متهّم مي کنند و راه
ربّانی مخصوص به خود را برای رسيدن به بهشت دارند و هميشه خود را نيک و ديگری را شر مي
شمارند و برای بقايشان خدايان قبلی را اهريمنان جديد مي کنند. اين در حالی ست که نمايندگانشان بازی
شيطان مي کنند تا معابدشان را برپا کنند و جيب هاشان پر پول و در ظاهر راه پارسايی مي پيمايند و
شيطان را نفرين مي کنند. پس در واقع همه گيشان دست برادری به هم مي دهند. حال دور حماسه ی
“خدايان خرد” است. شيطان زنده است و دوران شاهيش بر زمين فرارسيده. آری، خدايان نازيبا مرده اند.
خرد مبتنی بر جسمانيت غالب باد! و دانسته شود که دنيای زندگان، آغاز تمام سعادت های ابدی ست!

0 ❤️

2013-06-20 09:35:14 +0430 +0430

دوستانی که پیام میدید و از من ناراحت میشید و فحاشی میکنید.
هدف من از ایجاد این تاپیک آگاهی بیشتره.

یه نفر هست که میخواد بیشتر درباره این موضوع بدونه پس به کسی ربطی نداره

شمایی که مسلمونی یا مسیحی هستی هم زمانی ایمانت اعتبار داره که با خوندن مطالب ضد دینی بازم اعتقادتو حفظ کنی که این باعث پختگی وجودت میشه.

0 ❤️

2013-06-20 10:04:37 +0430 +0430

شیطان پرستی برای شما آزادی روح را می آورد

آزادی که هرگز تجربه اش را نداشتید.

آزادی از شک و تردیدی که وجود هر مسلمان را فرا گرفته و نهایتا ترس او را باز میدارد!

از زندگی از تفکر از آزادی بیان!

هنگامی که ندای من درون تو فریاد میزند بیدار باش و عقاید پوسیده ات بیلی از جهنمی که هرگز وجود نداشته بر فرق سرت میکوبد!

آری ای مسلمان ای مسیحی آگاه باش که هیچ کجا هیچ بد خواهی جز دین نیست.

0 ❤️

2013-06-20 10:13:06 +0430 +0430

من برای دوستانی که خصوصی دادند و مطلبای کتاب رو خواستند
کل کتاب رو دسته بندی میکنم و میذارم

اما اگر کسی علاقه منده که بعد از کتاب بازم مطالبی در این مورد بذارم با همین جا بگه یا خصوصی بده.

0 ❤️

2013-06-20 10:27:12 +0430 +0430

بزرگترین کوه پیشرفت بشر خود آگاهی او از نیاز های جسمی اش است.

(برید ببینید اسلام درباره اهمیت به جسم چی میگه!)

0 ❤️

2013-06-20 10:31:59 +0430 +0430

آری، شيطان پرستی راهی ست که پيروی از آن لذت بخش خواهد بود، بر خلاف آن چه تا کنون آدميان
پيروی می کردند؛ می خواهد که شيره ی زندگی را بکشد!

0 ❤️

2013-06-20 10:40:46 +0430 +0430

از کل اون کتاب این موارد میتونست براتون بدرد بخور باشه. کسی علاقه مند بود بگه
سوالی هم داشتید در خدمتیم

0 ❤️

2013-06-20 11:00:46 +0430 +0430

[quote=saragon]احیاناً چه فرقی بین کس و شعرهایی که در کتب ابراهیمیو سامی با چرندیات و خزعبلات و تراوشات ذهن بیمار شما وجود داشت؟
اون ادیان تخمی اصرار به بندگی و افسار زدن به نوع بشر دارن این شر و ور های تو که از اونها بدتره
کلا باید شاشید به انواع پرستش از اسفالت (اسهال)(اسلام) تا چرندیات ذهن بیماران روانی غیر قابل شفا و درمان بعنوان شیطان پرستی[/quote]

ممنون بابت نظر
در جوابت
اینا همش کلمه به کلمه از کتاب انجیل شیطان گرفته شده.

کتابی که تا دو روز پیش ملت واسه نسخه ی فارسیش سر وکله میشکوندند.

شما بگو با کجاش مشکل داری تا برات از خود کتاب دلیل بیارم.

0 ❤️

2013-06-20 16:47:20 +0430 +0430

شما که هیچیشو نخوندی و از هیچ چیزش سر در نیاوردی

چرا اظهار نظر میکنی برادر من؟

گفتم که بگو با کجاش مشکل داری.

این شیطانی که میگی ساخته ی ذهن محدود توئه که هر چی تو بچگی تو مخت کردند رو قبول کردی حالا هم داری روش اصرار میکنی.

اصلا دلت نمیخواد بدونی چی زدم.
چون اگه بدونی بوی گند مغز پوکت سایت رو بر میداره.

0 ❤️

2013-06-21 06:36:56 +0430 +0430

منزّه است شيطان از آن چه به او نسبت مي دهند. عقل های خرد عظمتش را نديدند و روح های ترسان،
حضورش را انکار کردند. هر کس به دامنش چنگ زد به سعادت رسيد و آن که از او روی گردانيد
دنيايش تباه شد. خردمندان وام دار اويند و سودجويان به درگاهش در سجود.
فضل او هرکه خواست گرفت و هر که بازگشت را پذيرفت. او را چون جستی در لحظه يافتی که او در
تجلّی ست هر دم و هر کسش يافت از او بهره ها برد.
هر دم با منی و مرا از تعاليت سرشار مي کنی و به خويش تشنه تر… فرمانت دگر بار پذيرفتم.

0 ❤️

2013-06-21 07:18:51 +0430 +0430

ساراگن عزیز من هم باتو هم رایم کلا باید رید به هر گونه مذهبی از هر نوعی ابراهیمی یا شیطانی این کس شعرا فقط فکر آدمو مختل میکنه

0 ❤️

2013-06-21 11:36:21 +0430 +0430

سلام میشه ی منبع ب من بدی :?

0 ❤️

2013-06-21 11:41:51 +0430 +0430

[quote=Black lion]سلام میشه ی منبع ب من بدی :?[/quote]

حتما میشه داداش
این لینک کتاب انجیل شیطان یا قرآن شیطانه 1.5 مگا بایته
http://cl.ly/0N251L3G382t

0 ❤️

2013-06-21 11:42:47 +0430 +0430

[quote=dani1981]ساراگن عزیز من هم باتو هم رایم کلا باید رید به هر گونه مذهبی از هر نوعی ابراهیمی یا شیطانی این کس شعرا فقط فکر آدمو مختل میکنه[/quote]
مرسی از نظر

اما داداش خوب من شما که مخالف این گونه عقاید و معتقدی که نباید به این کس شعر های محض گو داد و باید رید تو چرا تو خصوصی ازم کتاب رو میخوای؟
میخوای بخونیشو برینی روش؟ :)

از اظهار عقاید خودتون نترسید 10 نفر تا حالا تو خصوصی ازم سوال و لینک خواستن اما سه نفر جرعت کردند اینجا کامنت بذارن که یکیشون هم که اومده بود فحش بده و یکی دیگه هم با خودش در گیره.

یعنی یکی از 10-12 علاقه مند جرعت داشته علاقه مندی خودشو نشون بده.

پس بی دلیل نیست که شیطان ما رو کله پوکان افکار پوسیده خطاب میکنه.

0 ❤️

2013-06-21 11:45:52 +0430 +0430

[quote=Booli][quote=Black lion]سلام میشه ی منبع ب من بدی :?[/quote]

حتما میشه داداش
این لینک کتاب انجیل شیطان یا قرآن شیطانه 1.5 مگا بایته
http://cl.ly/0N251L3G382t[/quote]

ممنون دوست عزیز

سایت و یا کتاب مرجع دیگری میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

0 ❤️

2013-06-21 11:59:10 +0430 +0430

سایتهای زیادی هست
اما بهت توصیه میکنم اول این کتابو بخونی مطمئن ترین و پر طرفدار ترین کتاب شیطان پرستیه کاملا جامع هستش

و نسخه ی فارسیش که به شما دادم چند روزه اومده
. خیلیا دنبالشن

0 ❤️

2013-06-21 12:02:18 +0430 +0430

[quote=Booli]سایتهای زیادی هست
اما بهت توصیه میکنم اول این کتابو بخونی مطمئن ترین و پر طرفدار ترین کتاب شیطان پرستیه کاملا جامع هستش

و نسخه ی فارسیش که به شما دادم چند روزه اومده
. خیلیا دنبالشن[/quote]

سایت ک زیاده سایت مرجع و درست حسابی ندیدم همشون چرت بودن و هیچی نمیدونستن

کتاب ک اره با چند زبان مختلف داشتمش دست و پا شکسته معنی کردم آخرش همش اشتباه بود :D

بازم ممنون دوست عزیز

0 ❤️

2013-06-21 12:06:06 +0430 +0430

:D :D
حداقل مطمئنم سایت فارسی معتبری در باره ی شیطان پرستی نیست.

0 ❤️

2013-06-22 20:18:32 +0430 +0430

سوال یک دوست: شیطان پرستی گناه رو چی میدو.نه مثلا میگه زن آزاری بده… ؟
شيطان پرستی، دين “همسايه ات را دوست بدار” نيست بلکه خود خواستنی آشکار است، فلسفه اي
شهوانی.
بر اين پايه که آدميان ذاتاً خود محورند، موجوداتی خشن. و اينکه زندگی مبارزه اي داروينی برای بقای
بهترين است، فقط قوی مي ماند و زمين توسط آنانی حکومت خواهد شد که برای بردن رقابتی دايمی که
در هر جنگلی، از جمله جوامع شهری شده، وجود دارد مي جنگند. اگر خواهی، از اين نمايه بيم داشته
باش: اين مسئله بر روی حقايق دنيايی که ما قرنهاست در آن زندگی مي کنيم استوار است تا آن سرزمين
های موهومی شير و عسل در کتب اديان ابراهيمی.

0 ❤️

2013-06-22 20:20:53 +0430 +0430

آنتوان مي گويد که خدايان دست راستی قرن هاست بر روی زمين نزاع مي کنند. هر کدام از آنها و
نمايندگانشان در پی يافتن حقيقت بوده اند در دروغ های خودشان! هر کدام ديگری را متهّم مي کنند و راه
ربّانی مخصوص به خود را برای رسيدن به بهشت دارند و هميشه خود را نيک و ديگری را شر مي
شمارند و برای بقايشان خدايان قبلی را اهريمنان جديد مي کنند. اين در حالی ست که نمايندگانشان بازی
شيطان مي کنند تا معابدشان را برپا کنند و جيب هاشان پر پول و در ظاهر راه پارسايی مي پيمايند و
شيطان را نفرين مي کنند. پس در واقع همه گيشان دست برادری به هم مي دهند. حال دور حماسه ی
“خدايان خرد” است. شيطان زنده است و دوران شاهيش بر زمين فرارسيده. آری، خدايان نازيبا مرده اند.
خرد مبتنی بر جسمانيت غالب باد! و دانسته شود که دنيای زندگان، آغاز تمام سعادت های ابدی ست!

0 ❤️

2022-03-29 16:13:59 +0430 +0430

این تلگراممه @ah69ir

↩ Booli
سلام میتونی به من کمک وراهنمایی کنی ؟من خودمو گم کردم نمیدونم چی غلط و چی درسته

0 ❤️

2022-04-08 02:51:45 +0430 +0430

اگه بنا به پرستش باشه من خدا را میپرستم که شیطان را افریده …اگر بنا باشه به زندگی من زندگی جاویدان را انتخاب میكنم.نه زندگی پر از سختی زمینی…

0 ❤️

2022-04-14 09:23:50 +0430 +0430

😶

0 ❤️

2022-04-26 21:39:32 +0430 +0430

این چیز عجیب غریبی و شاقی هم نیست حالا…یه بخش کوچیکی از پست مدرنیسم، این نکاته

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «