صدای گوز از کص (Queef)

1398/03/24

اَه! چگونه می‌توانم جلوی خارج شدن باد صدادار از کصم را در هنگام سکس بگیرم؟

پاسخ کوتاه: نمی‌توانید، اما می‌توانید تلاشتان را بکنید.

by HANNAH SMOTHERS Apr 10, 2019

بگذارید در همین ابتدا چیزی را روشن کنیم. گوزهای از راه کص با گوزهای از راه کون تفاوت دارند. تعریف واضح این است که گوز شامل گازهایی می‌شود که از کون شما خارج می‌شوند اما تعریف دومی این است؛ بادهایی که از دهانه‌ی کص خارج می‌شوند و صدای اندکی نیز موقع خارج شدن از خود تولید می‌کنند. این دو جریان هوا نقاط مشتری زیادی دارند و معمولاً صداهای مشابهی نیز دارند و سوراخ‌های محل خروج آنها نیز به هم نزدیک است و بودن هیچ کدامشان در وسط سکس چیز خوشایندی نیست.

اما ناخوشایند بودن آنها به این معنی نیست که در وسط سکس اتفاق نمی‌افتند. گوزیدن از راه کص در وسط یک سکس پر هیجان، دیر و یا زود برای تمام کسانی که کص دارند اتفاق می‌افتد. من متأسفم که این را می‌گویم اما اینها صرفاً قوانین فیزیک هستند. این اولین قسمت از خبر خوش ما برای شما بود. قسمت دوم خبر خوش این است که راهکارهایی وجود دارد که شما با استفاده از آن می‌توانید تعداد دفعات و صدای ناشی از این نوع گوز ها را کاهش دهید.

دلیل خروج صدای گوز از کص چیست؟

با وجود این که صدای آنها شباهت بسیاری به صدای گوز از راه کون دارد خروج جریان هوای صدادار از راه کص اصلاً گوز به حساب نمی‌آید.
گوزهای بد بوی شما نتیجه‌ی تجزیه شدن مواد غذایی در روده‌ی شما توسط باکتری‌های روده برای جذب مواد مفید برای بدن از آنهاست که در نتیجه گازهایی با منبع آلی در روده جمع شده و بعد از رسیدن به مقدار زیاد آزاد می‌شود. به عمل تجزیه‌ی مواد غذایی گوارش نیز گفته می‌شود.
در هنگام خارج شدن این گازها از سوراخ انتهای روده، صدایی تولید می‌شود که بی‌شباهت به صدای شیپورهای کوچک اسباب‌بازی کودکان نیست.

اما بادهای خارج شده از راه کص ارتباطی به گوارش ندارند. آنها صرفاً مقادیری از هوا هستند که راهشان را از سوراخ کص شما به بیرون در یک حرکت صدادار باز می‌کنند.
گوز از راه کص زمانی اتفاق می‌افتد که هوا راهش را از مجرای درونی کص به بیرون باز می‌کند. زمانی که هوا در طول سکس مرتباً به کص وارد و از آن خارج می‌شود، گاهی اوقات صدایی مشابه گوز تولید می‌کند.

خانم دکتر ‘ونسا کالینز’، قائم مقام بخش پزشکی در مجمع برنامه‌ریزی پرورش کودکان به مجله‌ی کازموپولیتن گفته است:
«گوز از راه کص هیچ بویی ندارد زیرا صرفاً هوای مانده در کص است. به طور خلاصه همانند زمانی است که با دهانتان صدای گوز درمی‌آورید فقط اینجا به جای دهان از کصتان استفاده می‌نمایید.»
پس اگر می‌خواهید، می‌توانید این خروج باد را “کصگوز” بنامید اما بدانید که از نظر اصولی این یک اصطلاح غلط است، مانند تلفظ‌های متفاوت برای کلمه‌ی “گوجه‌ فرنگی”. (در اینجا نویسنده‌ی مقاله از کلمه‌ی “توت” که یکی از معناهای آن صدای شیپور کوچک است برای تغییر دادن کلمه‌ی “گوجه فرنگی” که با حرف “تو” شروع می‌شود استفاده کرده تا با تغییر “تومیتو” به “توتمیتو” نوعی جوک بسازد. بهترین مشابه فارسی برای آن گاز و گوز پیدا شد ـ در زبان انگلیسی بریتانیایی و انگلیسی آمریکایی دو کلمه‌ی “تومیتو” و “توماتو”، هردو به معنای “گوجه‌ فرنگی” هستند ضرب‌المثلی در مورد این دو کلمه به وجود آمده که وقتی پیشنهادی که به شما داده می‌شود با پیشنهادی که خودتان داده‌اید یکسان است به کار می‌رود. ورژن فارسی آن این است «چه خواجه علی و چه علی خواجه!» ـ توضیح مترجم)

وقتی گوز از راه کص اتفاق می‌افتد

با وجود این که به نظر می‌رسد این جریان گاز صدادار در بدترین زمان‌های ممکن از کص شما خارج شده و آبروی شما را می‌برد. (مثلاً در زمانی که در وسط کلاس یوگا هستید و همه در سکوت مشغول انجام دادن تمرین هستند و یا در زمانی که در مراحل مقدماتی سکس هستید) خانم دکتر کالینز توضیح داده‌اند که این اتفاق می‌تواند در هر زمانی بیفتد و لزوماً منحصر به زمان خاصی (سکس) نیست.
گاهی اوقات این خروج جریان هوا از کص بدون هیچ مقدمه و یا دلیلی اتفاق می‌افتد. امّا!.. امّا! بعضی از کارها هستند که احتمال گوزیدن از کص را توسط شما بیشتر می‌کنند.
این اتفاق‌ها در زمان سکس رایج‌ترند. برای آن که انگشت‌ها، کیرها و یا اسباب‌بازی‌های جنسی باعث می‌شوند که هوا به درون کص فشرده شود.
دکتر کالینز می‌گوید دیواره‌های کص شما وقتهایی که حشری می‌شوید کش می‌آید که باعث می‌شود جای بیشتری برای هوا داشته باشد و خیس شدن کص از ترشحاتش که در هنگام سکس چیز رایجی است کمک می‌کند که صدایی مانند پوت پوت پوت در هنگام رفت و آمد کیر در کص از آن به گوش برسد. برای آن که زندگی هرگز منصفانه (عادلانه) نیست و ما روی اتفاقاتی که در بدنمان می‌افتد کنترل کمی داریم، این به آن معنی است که لحظات سکس که بسیار پرلذت هستند گاهی اوقات همان لحظاتی هستند که جریان‌های هوادار صدا از کص شما خارج می‌شود. اما در آزاد شدن صدادار جریان هوا از کص شما در میان سکس هر بار که با کسی سکس دارید چیز غیر عادی وجود ندارد.
هوا نیز یک نوع گاز است و طبیعت گازها این است که محفظه‌ها را پر می‌کنند. گاهی اوقات این محفظه می‌تواند کص خانمها باشد.

چگونه می‌توانید جلوی گوز از راه کص را بگیرید

آنطور که قائم مقام بخش پزشکی مجمع برنامه‌ریزی پرورش کودکان می‌گوید؛ هیچ راهی برای این که شما بتوانید صددرصد جلوی ایجاد آن صدا و آزاد سازی هوا را بگیرید وجود ندارد.
اما بعضی چیزها مانند سکس خشن‌تر و زیاد عوض کردن پوزیشن می‌تواند این ریسک را بالا ببرد.
می‌توانید بفهمید که بعضی پوزیشن‌های خاص می‌تواند بیشتر از دیگران باعث فشرده شدن هوا در کص و ایجاد گوز از راه کص بشود. مانند زمانی که مرد پهلوهای شما را گرفته و پاهای شما سیخ به سمت سقف است. او بالای سر شما ایستاده و کیرش را عمودی در کص شما فرو می‌کند. به جای این که برای جلوگیری از یک لحظه‌ی کوچک شرمنده شدن کل زندگی جنسی خود را تغییر دهید قبل از شروع سکس به شریک جنسی‌تان درمورد این اتفاق آگاهی دهید که ممکن است برایتان پیش بیاید و شاید هم نه! تازه می‌توانید با خندیدن به این موضوع بیشتر با هم صمیمی شوید! به طور خلاصه چیزی کاملاً عادی است و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد

چگونه بعد از گوزیدن از راه کص همه چیز را عادی جلوه دهید

ای من می‌توانستم به شما نصیحتی بکنم که چگونه بتوانید در حالی که کاملاً ظاهر را حفظ کرده‌اید لحظه‌ای که در آن صدای گوز از کص شما خارج می‌شود را پشت سر بگذارید اما واقعاً نمی‌توانم در این مورد نصیحتی به شما بکنم.
دکتر کالینز گفته است که خروج صدا دار هوا از راه کص چیزی کاملاً طبیعی بوده و دلیلی برای خجالت کشیدن و یا شرمندگی بابت آن وجود ندارد. اما ایشان این را نیز اضافه کرد که تا کنون هیچ راه تضمینی برای جلوگیری صددرصد از آن پیدا نشده است. برای جلوگیری از گوزیدن از راه کون، قرص‌های ژله‌ای به نام گاز ایکس تولید شده است که به آسانی جلوی گوزیدن را می‌گیرد اما برای جلوگیری آزاد شدن هوا از راه کص هنوز چیزی اختراع نشده است.
با وجود این، این ایده که بتوانیم دارویی برای این کار داشته باشیم ایده‌ای جذاب و جالب است.

حالا راز کوچکی در‌باره‌ی سکس به شما گفته می‌شود. این راز هم عجیب غریب است هم خنده‌دار هم به نوعی حالت گند زدن (چندش آور) دارد!
دکتر کالینز می‌گوید در هنگام سکس هم بو وجود دارد و هم صدا. مایعاتی تولید شده در بدن انسانها هم در جریان است. سکس یک اتفاق بسیار خصوصی است که باعث می‌شود بعضی از ما در زمان سکس احساس ضعیف بودن و آسیب‌پذیری داشته باشیم. برای همین است که بهترین انتخاب این است که فقط با کسانی که به شما احترام می‌گذارند و با شما مهربان هستند سکس داشته باشید. مانند کسانی که آزاد شدن هوا از کص شما در هر مقدار کوچکترین اهمیتی برایشان ندارد.
بله درست است، گوزیدن از راه کص کمی خجالت‌آور است اما کمی گوزیدن (ضعف نشان دادن) و کمی خجالت کشیدن در مراحل مختلف رابطه باعث می‌شود که عشق‌هایی که مدت طولانی دوام می‌آورند و همه‌ی ما به دنبال آن هستیم به وجود بیایند.
در انتها شما باید این را پذیرید که زندگی خود به مانند گوز است. می‌آید و می‌رود و گاهی اوقات هم در این میان صداهایی از کص شما خارج خواهد شد.

منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/news/a59062/is-it-normal-to-queef-during-sex

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-14 18:46:23 +0430 +0430
نقل از: Just.for.me اون صدا گوز نیست که :/ بادی که تو واژن جمع شده

زارررررررررررت

نوشته صدای گوز ، نه خود گوز! یعنی صدای مشابه گوز :|

پ ن: این جمله اخر تاپیک چقد خوب بود : زندگی خود به مانند گوز است. می‌آید و می‌رود (preved)

3 ❤️

2019-06-14 18:49:40 +0430 +0430

من فقط با جمله ی آخرش حال کردم
زندگی خود مانند گوز است
خودش می آید و می گذرد ?
حالا این رو مترجم از خودش گذاشته یا واقعا توی متن اصلی که ترجمه کرده بوده؟!
ولی خب مطلب خوب و مفیدی بود و من نمی دونستم

1 ❤️

2019-06-14 20:24:09 +0430 +0430

د (clap)

0 ❤️

2019-06-14 20:25:16 +0430 +0430

هر چقدر گشاد باشه این صدا احتمالش بیشتر هست که بیاد
زنا بر تجربه و در خانوم های چاق بیشتر میاد این صدا
ولی در کل حال میده (clap)

0 ❤️

2019-06-15 07:28:33 +0430 +0430

واین صدایی که میگید زده میشد و حس خوبی بود مرسی ادمین

0 ❤️

2019-06-15 08:05:38 +0430 +0430

من وقتی کس زنم رو میخورم توش فوت میکنم که وقتی میکنمش صدای کس کوزش در بیاد و حال کنم?

0 ❤️

2019-06-15 08:06:15 +0430 +0430

من موقع سکس با دوست دخترم این تجربه رو دارم و این صدا رو چندین بار شنیدم

0 ❤️

2019-06-15 10:59:40 +0430 +0430

وای پسر مردم از خنده،فکرشو بکن ای قدر کص بدی که ازت گوز ول بشه

0 ❤️

2019-06-15 13:40:25 +0430 +0430

این صدا بیشتر موقعی که تلمبه های تند و پی در پی تو واژن مخصوصا تو حالت داگی استایل که عضلات شکم خانوم هم اویزون و ریلکسه در اثر ورود هوا حین ورود و خروج کیر شنیده میشه و اصلا هم چیزی نیست که باعث خجالت فرد بشه اتفاقا خیلی هم عادی و دوست داشتنیه.

0 ❤️

2020-11-01 10:52:57 +0330 +0330

من که عاشق صدای کسگوزم نئشه میشم با صداش دلنشینه اگه عاشق کص باشی صدای گوزشم دلنشینه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «