لطفا گوسفند نباشیم

1396/02/12

جلو دکه روزنامه فروشی داشتم تیتر روزنامه ها رو نگاه میکردم دیدم متفق القول از زبان مقام معذب رهبری تیتر زدن شرکت در انتخابات برای حفظ و امنیت کشور لازمه.

اونجا چندتا سوال بی جواب برام پیش اومد که منم از شما میپرسم بلکه به جواب رسیدم :

سران نظام واضحتر از این چجوری به ما ملت کم حافظه بگن اوسکولتون کردیم و به ریشتون میخندیم؟

چرا از چندماه مونده به انتخابات برخورد و ادبیات مسئولین با ما به صورت خیلی تابلویی عوض میشه؟

چرا تو ادبیات گفتاریشون استفاده از کلمه تکراری و حال به هم زن نظام مقدس به حداقل میرسه و به جاش فرت و فرت کلمات ملت و کشور رو میشنویم؟

چرا گشت ارشاد و گیر دادنها یا به حداقل میرسه یا حذف میشه ؟

چرا به ادارات آب و برق و گاز بخشنامه میکنن که مبادا به خاطر بدهی اشتراک کسی رو قطع کنن و باعث نارضایتی مردم بشن؟

وژدانا آشکارتر از این چجوری میشه به یه ملت گفت میمونتون کردیم؟

به نظرتون این چرخه چندبار باید تکرار بشه تا ما بفهمیم؟

وقتی به ضرب المثل آدم عاقل دوبار از یه سوراخ گزیده نمیشه اعتقاد داریم به نظرتون ما چقد احمق هستیم که با ۳۰ _ ۴۰ بار گزیده شدن از یه سوراخ هنوزم گوسفند وار ادامه میدیم؟

…؟

**چندتا انتخابات سراغ دارین که سالم برگذار شده باشه و مهمتر از اون رایها سالم شمرده شده باشه؟ **

من که هرچی فکر میکنم غیر از ۷۶ چیزی به ذهنم نمیرسه. چون این حکومت دینی از اولین انتخاباتش تقلب رو شروع کرد.

تا فروردین ۱۳۵۸ بر اساس قوانین ایران افراد بالای ۱۸ سال میتونستن رای بدن ولی فروردین ۵۸ قانون رو تغییر دادن و محدودیت سنی رو رسوندن به ۱۵ سال تا تعداد رای دهنده ها بیشتر بشه و باز به اونم قانع نشدن و تو رای شماری هم تقلب کردن.

طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران حدود ۵۰٪ از جمعیت ۳۶ میلیون نفری ایران در سال ۵۸ زیر ۱۵ سال داشتند و این یعنی اینکه اگه بر فرض محال تمام واجدین شرایط رای دهی اعم از موافق و مخالف و شهری و روستایی و عره و اوره و شمسی کوره بدون حتی یه غایب میرفتن رای میدادن تعداد آرا حداکثر میشد ۱۸ میلیون نفر نه ۲۳ میلیون نفری که حکومت اعلام کرد و جشنش رو هم گرفت.

به قول تام استاپارد : دموکراسی به رای گیری نیست رای شماری است.

برای حکومت اصلا مهم نیست که شما به کی رای بدین و باور کنین اونایی که باید بدونن رییس جمهور آینده کیه از الان میدونن ولی فقط برای اینکه حکومت به دنیا نشون بده چقدر بین مردم خودش مشروعیت داره نیاز به مقدار زیادی گوسفند داره که بتونه به خبرنگارای خارجی نشون بده و برای این شوی مسخره هم که همیشه یه عده مزدور داره که برای پول و موقعیت وطن که سهله ناموسشونم میذارن وسط و یه عده رو هم که هر دوره به طرقی میمون سیرک میکنن و میبرن جلو لنز دوربینها.

چندین دوره هست که با جنگ زرگری اصلاح طلب و اصول گرا و راه انداختن مناظره بین اونا مردم رو گول میزنن و میریزن بیرون و برای خودشون مشروعیت کسب میکنند بدون اینکه مردم یه خودشون زحمت بدن و تحقیق کنن ببینن همین افرادی که به عنوان روشنفکر و سوپر من و با اسم اصلاح طلب ظاهر شدن قبلا کی بودن، چه سمتهایی داشتن و چه مصاحبه هایی انجام دادن.

**حالا چرا حکومت اینقد اصرار داره که شو انتخاباتی رو شلوغ کنه؟ **

به نظر من در کنار دلایل متعددی که میتونه داشته باشه دلیل اصلیش اینه که میدونن هیچوقت هیچ جای دنیا بدون حمایت دولتهای خارجی انقلابی به پیروزی نرسیده (با تاکید میگم هیچوقت و هیچ جا) و دولت خارجی هم تو دو حالت دخالت میکنه :

۱_اپوزیسیون خارج از کشور قوی و متحدی داشته باشیم که بتونه روابط سیاسی با سران دول خارجی برقرار کنه که با وجود نفوذیهایی مثل محسن سازگارا و اکبر گنجی و … در بین اپوزیسیون و پولهای بی حسابی که حکومت غاصب ایران از جیب من و شما خرج میکنه عملا منتفیه

۲_ تعداد زیادی معترض و ناراضی داخل کشور داشته باشیم که این مورد رو هم تا الان ذوب شدگان ولایت و گوسفندان مقلد و فریب خوردگان یارانه و … جلوش رو گرفتن و تا وقتی که تو این کشور خیابونا زمان راهپیمایی و مساجد زمان انتخابات شلوغ باشن وضعیتمون نه تنها بهتر نخواهد شد بلکه روز به روز بدتر هم میشه.

اونایی که سرشون تو آخور دولت هست که تکلیفشون مشخصه ولی من تو کار اون دسته از ملت که ظاهرا از حکومت ناراضی هستن موندم که چجوری با بهونه هایی مثل به بد رای میدیم که بدتر انتخاب نشه و موندم چجوری باید بهشون فهموند که اصلا کسی نگاه هم نمیکنه ببینه تو به بد رای دادی یا بدتر، اونا فقط حضور گوسفندوار شما رو میخوان و حتی اگه تو برگه‌ رای به رهبر هم فحش بدی بازم ازت راضی هستن.

همیشه این داستان رای شماری وجود داشته ولی مردم اعتراض چندانی نداشتن اما در سال ۸۸ دیگه قضیه رای دزدی دیگه خیلی واضح و آشکار بود و مردمم دیگه طاقتشون تموم شد و ریختن تو خیابون ولی از دو جهت بدشانسی آوردن ، یکی اینکه رییس جمهور آمریکا شخص بی عرضه و بی بوته ای مثل باراک حسین اوباما بود و از یه طرف هم غرب بعد چند سال کشمکش داشتن با ایران سر موضوع هسته ای به توافق میرسیدن و نمیخواستن تحت هیچ شرایطی حکومت ایران رو دلخور کنن و اومدن به جنبش سبز مردم ایران خیانت کردن وگرنه تو همون سال کار حکومت آخوندی تمام بود.

و اما قسمت خوب ماجرا اینجاست که تمام سناتورهایی که اون موقع علنا به اوباما بابت خیانتش به مردم ایران اعتراض کردن الان تو دولت جدید آمریکا صاحب مناصب رده بالا هستن و اینا کسانی هستن که حساب مردم ایران رو از دولت جدا میدونن و با اطمینان و موثق میگم که دولتمردان آمریکا در مورد ایران منتظر زمان انتخابات هستند تا تصمیمشون رو در مورد ایران علنی کنن و با توجه به سخنرانی چند روز پیش وزیر امور خارجه شون در اصل تکلیفشون با حکومت ایران مشخص هست و فقط میخوان ببینن مردم ایران پشت حکومتشون هستن یا خودشونم دست حکومت اسیر هستن و این هم با میزان مشارکت مردم در انتخابات معلوم میشه.

در ضمن این که میگن اگه شناسنامه ات مهر نداشته باشه گیر میدن و استخدلمت نمیکنن و … همه ترفندهای رژیم برای ترسوندن هست. من خودم تو کل عمرم یه بار سال ۸۸ رای داذم (که اونم مثه سگ پشیمونم که شناسنامه خودمو از باکره گی در آوردم) و درست تا سال ۸۸ که شناسنامه ام هیچ مهری نخورده بود انواع منصبهای دولتی و نیمه دولتی رو داشتم و حتی برای یه بار هم که شده کسی ازم نپرسید چرا شناسنامه ام مهر انتخابات نداره

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-05-01 21:13:53 +0430 +0430

هراس های بیهوده
تا بوده همین بوده
فرزند های مشروع
شرع، قانون وتباهی، پوچی بیهودگی
و عمر میرسد به سی ، پنجاه ، هفتاد
و حاصل چند فرزند و چندین نواده
و این است ضمانت زندگی
گوسفندان آبادی بالا، چه فرق دارد ، آبادی پایین
چوپان ها سرمست، مغرور
سر شیر هست ، پنیر هست و ماست های ترشیده
و گهگاهی، گرگ های دریده
و در هر جشنی و در هر عزایی، سری بریده

من رفتم…
می روم جایز نیست!
من رفتم!
من رفتم و حدیث گفتم:
چوپان به از گوسفند!
آزادی به از بند !
چه با لبخند چه بی لبخند
آزادی ، به از بند !

4 ❤️

2017-05-01 22:02:13 +0430 +0430

خردمند گوسفند بودن را تشخیص می دهد.

اما گوسفند، گوسفند بودن را تشخیص نمی دهد

هیچ امیدی نیست

2017-05-01 22:09:49 +0430 +0430

الان گوسفندها هم بلدن از چوپان حق خودشون رو بگیرن. ولی مردم ایران نه . کلیپی بنده دیدم از گوسفندهایی که کودتا کرده بودن بر ضد چوپان و او را زدند و حسابی هم باهم متحد بودند. این برام خیلی جالب بود .

3 ❤️

2017-05-02 06:04:39 +0430 +0430
نقل از: وحیدکرال هراس های بیهوده تا بوده همین بوده فرزند های مشروع شرع، قانون وتباهی، پوچی بیهودگی و عمر میرسد به سی ، پنجاه ، هفتاد و حاصل چند فرزند و چندین نواده و این است ضمانت زندگی گوسفندان آبادی بالا، چه فرق دارد ، آبادی پایین چوپان ها سرمست، مغرور سر شیر هست ، پنیر هست و ماست های ترشیده و گهگاهی، گرگ های دریده و در هر جشنی و در هر عزایی، سری بریده

من رفتم…
می روم جایز نیست!
من رفتم!
من رفتم و حدیث گفتم:
چوپان به از گوسفند!
آزادی به از بند !
چه با لبخند چه بی لبخند
آزادی ، به از بند !

1 ❤️

2017-05-02 06:26:57 +0430 +0430
نقل از: ._.Oo._. اونا اسمی ک خودشون بخواد از صندوق در میاد..!

مثه سال 88…!!

منم رای ندادم تا الان و نمیدم…!

?

0 ❤️

2017-05-02 06:39:34 +0430 +0430
نقل از: Horny.girl سال ۸۸ ، بدترین سال.... حتی مامان بزرگم هم به زور بردیم رای بده...

از ترس احمدی نژاد ستاد رفتیم شعار دادیم پوستر چسبوندیم همه کار کردیم آخرش که دیدیم صبح تو تلویزیون بالای همه است اون روز خیلی حالمون گرفته شد

2 ❤️

2017-05-02 06:55:18 +0430 +0430

4 ❤️

2017-05-02 09:40:56 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

خردمند گوسفند بودن را تشخیص می دهد.

اما گوسفند، گوسفند بودن را تشخیص نمی دهد

هیچ امیدی نیست

پایانی برای قصه نیست. چون نه گرگها سیر میشوند نه گوسفندها بیدار
. (یادم نیست از کی بود)

3 ❤️

2017-05-02 10:19:05 +0430 +0430
نقل از: امام.خامنه الان گوسفندها هم بلدن از چوپان حق خودشون رو بگیرن. ولی مردم ایران نه . کلیپی بنده دیدم از گوسفندهایی که کودتا کرده بودن بر ضد چوپان و او را زدند و حسابی هم باهم متحد بودند. این برام خیلی جالب بود .

مقام عظما شما دیگه چرا ؟؟؟ ?

1 ❤️

2017-05-02 11:38:05 +0430 +0430
نقل از: Horny.girl سال ۸۸ ، بدترین سال.... حتی مامان بزرگم هم به زور بردیم رای بده...

هیچ دوره ای ملت مثل 88 بازیچه نشدند.

اونم برای کسی که به گفته خودش آرزوش رسیدن به دوران طلایی عمام راحل بود ، یعنی همون دوره ای که 20 هزار نفر مثل آب خوردن اعدام شدن.

4 ❤️

2017-05-02 12:15:51 +0430 +0430

ببین دوست عزیز اطلاعات بالایی داری و فک کنم اینم میدونی که انتخابات همش سیا بازیه و هر کیو که رهبر بخاد رییس جمهور میشه. رای دادن مردم هم بیخوده و چیزی به اسم《مردم سالاری》دینی وجود نداره(کلمه اش هم کیریه) و رهبر هم بجای تاج داره با عمامش حکومت میکنه

2 ❤️

2017-05-02 17:36:23 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99

از ترس احمدی نژاد ستاد رفتیم شعار دادیم پوستر چسبوندیم همه کار کردیم آخرش که دیدیم صبح تو تلویزیون بالای همه است اون روز خیلی حالمون گرفته شد

حال من تقریبا 12 ساعت زودتر از شما گرفته شده بود.

زمان انتخابات هر جا رو نگاه میکردی فقط طرفداران موسوی بود و من که خودم اون موقع سمت دولتی داشتم با یکی از دوستام که رییس اطلاعات یکی از استانها بود کل کل احمدی و موسوی داشتیم ساعت 10 شب روز انتخابات داشتیم تلفنی صحبت میکردیم بهم گفت الکی دور برندار ، احمدی نژاد با 24 میلیون رای رییس جمهوره.

و جالبه اون موقع هنوز شمارش آراء تموم نشده بود.

3 ❤️

2017-05-02 17:40:01 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

حال من تقریبا 12 ساعت زودتر از شما گرفته شده بود.

زمان انتخابات هر جا رو نگاه میکردی فقط طرفداران موسوی بود و من که خودم اون موقع سمت دولتی داشتم با یکی از دوستام که رییس اطلاعات یکی از استانها بود کل کل احمدی و موسوی داشتیم ساعت 10 شب روز انتخابات داشتیم تلفنی صحبت میکردیم بهم گفت الکی دور برندار ، احمدی نژاد با 24 میلیون رای رییس جمهوره.

و جالبه اون موقع هنوز شمارش آراء تموم نشده بود.

من یادمه مامانم دفتر های بچگیشو نشون من میداد میگفت ببین ما زمان جنگ رو همچین چیزا مشق مینوشتیم بعد که فهمیدم اون دفترا مال زمان نخست وزیری همون موسوی بوده بیشتر هم سوختم بعد که فهمیدم قوم نزدیک خامنه ای هست بیشتر تر

2 ❤️

2017-05-02 18:45:12 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82

درود اینها که توی انتخابات شرکت میکنند اگر تنها چند دقیقه قانون اساسیه مسخره جمهوری اسلامی را بخوانند هرگز توی انتصابات شرکت نمیکردند ولی متاسفانه این جماعت زیاده از حد گوسفند تشریف دارند و بدون مطالعه .

5 ❤️

2017-05-02 18:52:36 +0430 +0430

کار از گوسفند گذشته گاو رو هم رد کردن

2 ❤️

2017-05-02 19:16:44 +0430 +0430

به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر این حرفتون توهین به گوسفندان باور کنید من صحنه ذبح گوسفند رو ناخواسته دیدم وقتی یکیشون رو سر بریدن آنچنان وحشتی سراغ بقیشون اومد که همشون با فریاد و رم کردن میدونستند چی قراره به سرشون بیاد .این مردم همش غر میزنن و چهل ساله هی رای میدن بلانصبت گوسفند

3 ❤️

2017-05-02 19:22:05 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر این حرفتون توهین به گوسفندان باور کنید من صحنه ذبح گوسفند رو ناخواسته دیدم وقتی یکیشون رو سر بریدن آنچنان وحشتی سراغ بقیشون اومد که همشون با فریاد و رم کردن میدونستند چی قراره به سرشون بیاد .این مردم همش غر میزنن و چهل ساله هی رای میدن بلانصبت گوسفند

بهرام خودتی؟!

0 ❤️

2017-05-02 22:12:21 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر این حرفتون توهین به گوسفندان باور کنید من صحنه ذبح گوسفند رو ناخواسته دیدم وقتی یکیشون رو سر بریدن آنچنان وحشتی سراغ بقیشون اومد که همشون با فریاد و رم کردن میدونستند چی قراره به سرشون بیاد .این مردم همش غر میزنن و چهل ساله هی رای میدن بلانصبت گوسفند

بهرام خودتی؟!

وات؟

0 ❤️

2017-05-02 22:43:34 +0430 +0430
نقل از: امام.خامنه الان گوسفندها هم بلدن از چوپان حق خودشون رو بگیرن. ولی مردم ایران نه . کلیپی بنده دیدم از گوسفندهایی که کودتا کرده بودن بر ضد چوپان و او را زدند و حسابی هم باهم متحد بودند. این برام خیلی جالب بود .

بابا آخه من خسته ژودم از بس سر ملتو کلاه گذاشتم و اینا هیچی نگفتن. حداقل بر ضد من کودتا کنین دورهمی یه حالی بکنیم آخه . دژمنان که حمله نکردن. مردم ایران هم که ساکت . در نتیجه من خودم به خودم حمله میکنم و پروستاتم رو گاز میزنم .عژبا. …

3 ❤️

2017-05-03 04:14:28 +0430 +0430

عالی توضیح دادی داداش گلم ، مثل همیشه ?

حرفی دیگه واسه گفتن نمیمونه

ما از اول زندگیمون بازیچه دولت ها هستیم و‌خواهیم بود ، چون تو اجتماع زندگی میکنیم!

و تا زمانی اطلاعات کم بین مردم باشه و مردم خیال باف و رویا پرداز بزرگ شوند ( و مثل فیلم های هالییود یه ابر قهرمان دینی داشته باشن)

نمیشه واقعیت تلخ رو بهشون نشون داد!

اونا از واقعیت بی زار ان!

چون زندگی سخته!

چون نمیتونن اونطوری دوست دارن زندگی کنن!

چون نمیخوان!

3 ❤️

2017-05-05 14:42:39 +0430 +0430
نقل از: gallows

کار از گوسفند گذشته گاو رو هم رد کردن. دیروز یه اداره مهم کارداشتم یه تی شرت چریکی و شلوارجین دم پاتنگ و کفشهای کله گنده پوشیدم ? حراست اما یه اخم کرد یه نگاه به سرتاپام انداخت گفت بفرماتوعزیزم یحتمل به خاطر همون برخوردمناسب دم انتخاباته ?

خودم فکر نمیکردم رام بدن داخل

اگه اراده میکردی احتمالا برات چمدون هم میزدن ?

2 ❤️

2017-05-05 15:07:54 +0430 +0430

حق با شماست

من رسما از این تریبون از مقام شامخ کلیه خران و کوسفندان معذرت میخوام

3 ❤️

2017-05-05 15:44:08 +0430 +0430
نقل از: امام.خامنه

بابا آخه من خسته ژودم از بس سر ملتو کلاه گذاشتم و اینا هیچی نگفتن. حداقل بر ضد من کودتا کنین دورهمی یه حالی بکنیم آخه . دژمنان که حمله نکردن. مردم ایران هم که ساکت . در نتیجه من خودم به خودم حمله میکنم و پروستاتم رو گاز میزنم .عژبا. …

4 ❤️

2017-05-05 16:22:10 +0430 +0430
نقل از: DarkWeb عالی توضیح دادی داداش گلم ، مثل همیشه ?

حرفی دیگه واسه گفتن نمیمونه

ما از اول زندگیمون بازیچه دولت ها هستیم و‌خواهیم بود ، چون تو اجتماع زندگی میکنیم!

و تا زمانی اطلاعات کم بین مردم باشه و مردم خیال باف و رویا پرداز بزرگ شوند ( و مثل فیلم های هالییود یه ابر قهرمان دینی داشته باشن)

نمیشه واقعیت تلخ رو بهشون نشون داد!

اونا از واقعیت بی زار ان!

چون زندگی سخته!

چون نمیتونن اونطوری دوست دارن زندگی کنن!

چون نمیخوان!

? ? ?

1 ❤️

2017-05-05 17:30:47 +0430 +0430

متولی آستان‌قدس رضوی، قبل از این‌که متولی آستان‌قدس رضوی بشود متولی امامزاده صالح بود.

متولد سال ۱۳۳۹ در محله نوغان مشهد. کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم که همه مشخصات یک رئیس جمهور را دارد، هم سید، هم ابراهیم و هم برای خودش رئیسی است، اهل خراسان است و با علم الهدا سلطان خراسان و نماینده امام رضا روی کره زمین رابطه سببی و نسبی و عصبی دارد.

وی قبل از اینکه دادستان بشود در مشهد به دنیا آمد و پس از رسیدن به سن بلوغ دادستان انقلاب شد. رئیسی برای اینکه دادستان بشود، مجبور شد سه چهارسال علیرغم اینکه کار داشت، در حوزه علمیه قم درس بخواند. در سن چهارده سالگی در مشهد وارد حوزه علمیه قم شد و به دلیل نبوغ بیش از حد در عرض چهار سال جامع المقدمات و خلاصه الموخرات و سایر مقدمات و سطح و خارج و جفر و منطق و فلسفه و سیوطی و لمعه و اخلاق و اصطرلاب و حقوق مدنی و بین الملل و همه چیزهای دیگر را در همان چهار پنج سال خواند و در سن بیست سالگی دادستان کرج شد و چون برای یک پسر بیست ساله دادستانی یک شهر کافی نبود، همزمان دادستان همدان هم شد و برای رسیدگی به پرونده‌های هر دو شهر که ۳۰۰ کیلومتر با هم فاصله دارد، به مدت دو سه سال طی‌الارض می‌کرد.

در همه زندگینامه‌های او نوشته شده که وی نزد آیت الله مطهری، دوره شناخت را تلمذ کرد. و تلمذ کردن نزد آیت الله مطهری بسیار مهم است، چون وقتی مطهری کشته شد، رئیسی هنوز هجده سالش هم نشده بود و همین اهمیت و دشواری تلمذ کردن را نشان می‌دهد.

ابراهیم رئیسی پس از دو سه سال که صدها نفر را به زندان انداخت و مجازات کرد و به سزای اعمال کثیف‌شان رساند با مقدمات حقوق و قانون کم کم آشنا شد و برای آشنایی بیشتر در سال ۱۳۶۴ به تهران منتقل شد و جانشین دادستان تهران شد.

او در سال ۱۳۶۷ بقیه چیزهایی را که از حقوق نمی‌دانست با اعدام سه تا چهار هزار نفر در یک دوره آموزش سریع آموخت و در سال ۱۳۶۷ با حکم آیت الله محمد یزدی رئیس قوه قضائیه و وارد کننده اصلی لاستیک کشور، دادستان تهران شد.

مشاغل بعدی: رئیس بازرسی کل کشور از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۳ به مدت ده سال که در این ده سال هر نه روز یک بحران برای دولت خاتمی به وجود آمد و ایشان همیشه از این بحران‌ها بازرسی می‌کرد. از سال ۱۳۸۳ نیز وی به مدت ده سال معاون اول قوه قضائیه شد و در تمام دوره آقای احمدی نژاد که هیچ مشکل قضایی در کشور وجود نداشت، وی تمام وقت مشغول معاونت قضایی و در تمام این مدت همزمان و به صورت نیمه وقت داماد آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد بشمار می‌رفت و هنوز بشمار می‌رود.

وی در کنار رسیدگی به خانواده خودش و ایجاد مشکل برای خانواده دیگران به عنوان دادستان ویژه روحانیت نیز مشغول بود و در همین راستا ادامه داشت. در سال ۱۳۹۴ با فوت عباس واعظ طبسی مشکل خراسان حل شد و ابراهیم رئیسی از سوی رهبری به عنوان متولی آستان‌قدس رضوی که فقط یک قلم ۴۳ درصد کل زمین‌های مشهد را تحت مالکیت خودش دارد، منصوب شد و خودش ماند و پدرزنش و امام رضا.

ابراهیم رئیسی به دلیل اینکه پدرزنش نماینده مشهد در مجلس خبرگان بود، برای اینکه مشکلات خانوادگی ایجاد نشود از خراسان جنوبی نامزد مجلس خبرگان شد که قرار بود بلافاصله نماینده بشود که ترجیح داد پس از انتخابات این کار را بکند و همین اتفاق افتاد.

ابراهيم نبوي 🙄

3 ❤️

2017-05-05 19:31:15 +0430 +0430

**مشاغل ویژه و فعالیت‌های خیریه: **

عضویت در هیات چهارنفره اعدام زندانیان ۱۳۶۷

کاندیدای احمدی نژاد برای وزارت اطلاعات در سال ۱۳۸۴

کاندیدای وزارت اطلاعات در دوره دوم احمدی نژاد

وی به عنوان یک روحانی معتدل شناخته شده است و به همین دلیل در سال ۱۳۸۸ همراه به دری نجف آبادی و پورمحمدی عضو هیات سه نفره بازداشت فعالان سیاسی بود

همزمان چون روز به روز معتدل تر می‌شد از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان یکی از اعضای هیات سه نفره ویژه بررسی موضوع آزار جنسی در زندان کهریزک انتخاب شد و ادعای کروبی در مورد آزار جنسی را رد کرد و اعلام کرد که اگر کسی دیگر هم از وضعیت آزار جنسی در کهریزک شکایت کند واقعا این دفعه به آزار جنسی او خواهد پرداخت. مسئول رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی با اعمال شاقه.

نام رئیسی جزو هشتاد نفری است که توسط اتحادیه اروپا در صورت ورود به کشورهای اروپایی دارایی آنها در اتحادیه اروپا توقیف خواهد شد.

اساتید:

تعدادی از علمایی که در اغلب عکس‌های مجلس خبرگان در حال خواب هستند از جمله علی مشکینی، حسین نوری همدانی، محمد فاضل لنکرانی، ابوالقاسم خزعلی، فاضل هرندی، مجتبی تهرانی و سید محمود هاشمی شاهرودی.

جملات قصار همراه با خین و خین‌ریزی:

« وصایا، سخنان، زندگی و سیره پاک شهید لاجوردی نشان می‌دهد که سنگ بنای تفکرش خداخواهی بود.»( مستقیما مراجعه شود به اوین، پیچ توبه، بن بست پنجم، صفحه ۶۷)،

« کشور ایران براساس یک نظام دموکراتیک و برخاسته از رای مردم اداره می‌شود.»، دلیل اصلی دموکراسی:« افرادی که حکم اعدام‌شان صادر شده بدون درنگ حکم‌شان اجرا می‌شود.»، دلیل دوم دموکراسی:« قطع دست سارقان در گذشته بوده و تنها در روزهای اخیر نیست و جزو حدود الهی است و ما به آن افتخار می‌کنیم.»( ۴ آبان ۱۳۸۹)،

« توصیه می‌کنم همه خانم‌ها در جامعه متدین به دین اسلام باشند.»،

« « معرفی قضات رشوه گیر و فاسد در رسانه ها یا برگزاری علنی دادگاه آنها ضرورتی ندارد، اگر صلاح دیدیم اعلام می‌کنیم.»،

« امروز در جامعه ما امنیت زنان بسیار قوی‌تر از جامعه غرب است و ما امن‌ترین وضعیت دنیا را داریم.»،

« بخاطر حضور ناتو در افغانستان تولید مواد مخدر چهل برابر شده است.»،

« پرونده اسیدپاشی در حال بررسی است و ما در قوه قضائیه برای به ثمر رسیدن این پرونده بیشتر از همه عجله داریم.»( این سخنان در سال ۱۳۹۳ بیان شد و وی پس از سه سال هنوز عجله دارد که زودتر عوامل اسیدپاشی را دستگیر کرده و به موزه ایران باستان تحویل دهد.)،

« امنیت هر فرد دلداده‌ای به خدا در هر جای دنیا به امنیت ما وابسته است.»،

« در آفریقا در ماموریتی بودم. یک حقوقدان برجسته از دوستان آقای نلسون ماندلا که مامور تدوین قانون اساسی آفریقای جنوبی بود را دیدم. ایشان از قول آقای ماندلا گفت من همه قوانین اساسی کشورها را خواندم و مترقی‌ترین قانون اساسی را در کشور شما یافتم.»،

« اگر شبکه‌های مجازی می‌خواهند در ایران اسلامی فعال باشند باید سرورهای‌شان را داخل بیاورند تا وزارت ارتباطات ما بتواند روی آنها مدیریت کند.»( و با توجه به اینکه دولت ایران هم مورد اعتماد نیست، اگر رئیسی رئیس جمهور نشد، سرورهای رسانه‌های اجتماعی اعم از تلگرام، توئیتر، فیسبوک، اینستاگرام و غیره همه باید به مشهد منتقل شود و زوکربرگ هم قبل از تشرف به مشهد حتما باید ختنه کند.)،

« چند میلیون کاربر رسانه‌های اجتماعی حضور دارند که مدیریت بر آنها نگاه امنیت ملی می‌طلبد.»،

« همه باید بدانند شبکه‌های اجتماعی باید قوانین جمهوری اسلامی را به رسمیت بشناسند، طبیعتا هر شبکه‌ای که نمی‌خواهد این را دنبال کند باید مسدود شود.»

وی در سال ۱۳۹۰ گفت: « می‌خواهند این تفکر را تبلیغ کنند که باید با آمریکا مذاکره کرد.» و سه سال بعد افزود: « این که آب خوردن خود را به مذاکرات وابسته بدانیم، یک خطای راهبردی است که دشمن خواسته یا ناخواسته از این کُد سوء استفاده خواهد کرد.»،

« حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران با فتنه همراه است.» (dash)

3 ❤️

2017-05-05 21:11:51 +0430 +0430

ساله هشتادو هشت چقد تلخ بود وقتی نتیجه ی انتخاباتو دادن یادم نمیره تو مشهد مردم همه دیونه شده بودن روزه اول که گفتن احمدی نژاد شده همه هاررر شده بودن یه نفرو ندیدیم حتی تو خیابون خوشحالی کنه بقالی میرفتی با اعصاب خوردی جوابتو میداد تا دو روز انگار خاک مرده پاشیده بودن تو شهر تا اینکه خبرش اومد تهران اشوب کردن مشهدیا هم ریختن بیرون اول پار ک ملت تجمع میکردن دانشگاه ازاد چقد ما کتک خوردیم از حراست چه روزایه بدی بود… :(

2 ❤️

2017-05-05 23:01:10 +0430 +0430

درود دوستان …خسته نباشین…

شنیدی میگن از هر انگشت طرف ده تا هنر مییریزه ؟ از هر انگشت ملا دهها حیله در میاد . فکر میکنی چرا انتصابات رئیس جمهور و شوراها

همزمان برگزار میشن؟ مسلمه که برا شورا سیاهی لشکر پر رنگتره …اینا هم همون سیاهی رو به حساب رئیس جمهوری و در نهایت مقبولیت

و مشارکت حکومت از طرف مردم قلمداد میکنن .

1 ❤️

2017-05-05 23:34:48 +0430 +0430

بهرام خودتی؟!

نه ، یحتمل از هواداران ایشون هستن (راست میگم به ریش پر خون حبیب بن مظاهر )

0 ❤️

2017-05-06 14:39:33 +0430 +0430
نقل از: op3nminded

بهرام خودتی؟!

نه ، یحتمل از هواداران ایشون هستن (راست میگم به ریش پر خون حبیب بن مظاهر )

بله صددرصد مگه بجز استاد مشیری بهرام دیگه ای هم داریم؟

0 ❤️

2017-05-06 14:50:10 +0430 +0430

لطفا خر نباشید بهتر نیست به نظرت.

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «