متاهلها لطفا جواب بدید

1397/11/22

آیا مرد و زن از رابطه هاشون در قبل از ازدواج نباید حرفی بزنند؟
گاهی مواقع موقعیتی پیش میاد و زن به مردش واقعیت را میگه. بعد از اون آیا نگاه مرد به همسرش تغییری میکنه؟ یا بیشتر تحریک جنسی میشه؟

5216 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-11 07:58:37 +0330 +0330

وقتی فهمیدم همسرم زمان دانشجویی ش کون داده خیلی تحریک شدم ، خیلی هم غیرتی شدم ، یه حس بین غیرت و لذت! هم بدم میومد هم خوشم میومد ، مدام تو ذهنم مرورش میکردم که چطور کردنش ، یه روز نشوندمش و بهش گفتم همه حقایق رو در مورد گذشته ت بهم بگو. اونم بخشی ازشون رو گفت. حداقل سه چهار نفرکرده بودنش. که اون فقط یکیشو گفت. البته قبل از اینکه بگه خودم شک کرده بودم ، چون کونش عین دهانه قوطی حلب ۵ کیلویی روغن گشاد شده بود و معلوم بود کیر زیاد خورده…‌ ولی خب چه میشه کرد ؟ بنظرم از ۱۰۰ زن ۹۹ تاش داده! حالا یا میگن یا یه عده ای هم نمیگن. شوهراشون هم یا مث من واقعیت رو قبول میکنن یا خودشون رو میزنن به خریت و نفهمی.

2019-02-11 08:09:10 +0330 +0330
نقل از: amir-sanaz خودت شمردي چندتا سوال كردي؟بعد جواب همشونوم خودت دادي!!!حالا نظر ما واقعا لازمه يا چقدر درسته؟

شما درست گفتید و منم سوال را خلاصه کردم.لطفا شما هم مثل کاربر هیتلر 33 بنویس. بعدا نتیجه گیری میکنیم

0 ❤️

2019-02-11 08:12:31 +0330 +0330
نقل از: hitler33 وقتی فهمیدم همسرم زمان دانشجویی ش کون داده خیلی تحریک شدم ، خیلی هم غیرتی شدم ، یه حس بین غیرت و لذت! هم بدم میومد هم خوشم میومد ، مدام تو ذهنم مرورش میکردم که چطور کردنش ، یه روز نشوندمش و بهش گفتم همه حقایق رو در مورد گذشته ت بهم بگو. اونم بخشی ازشون رو گفت. حداقل سه چهار نفرکرده بودنش. که اون فقط یکیشو گفت. البته قبل از اینکه بگه خودم شک کرده بودم ، چون کونش عین دهانه قوطی حلب ۵ کیلویی روغن گشاد شده بود و معلوم بود کیر زیاد خورده..‌ ولی خب چه میشه کرد ؟ بنظرم از ۱۰۰ زن ۹۹ تاش داده! حالا یا میگن یا یه عده ای هم نمیگن. شوهراشون هم یا مث من واقعیت رو قبول میکنن یا خودشون رو میزنن به خریت و نفهمی.

اون شخص که با خانمت رابطه داشته را میشناسیش؟ اگه ببینیش چه حسی بهت دست میده؟

0 ❤️

2019-02-14 14:28:51 +0330 +0330

زنم وقتی تازه باهم دوست شده بودیم ازش پرسیدم و گفت از ۱۹ سالگی دوست پسر داشته و از همون موقع هم سکس تجربه کرده،
این یک واقعیته که ۹۹ درصد دخترا قبل ازدواج سکس دارن ، همون‌طور که پسرا سکس دارند

4 ❤️

2019-02-14 14:41:36 +0330 +0330

بنظرتحریک کنندس

0 ❤️

2019-02-14 15:22:38 +0330 +0330

برای سوزاندن مقعد شریک زندگیت خوب است

0 ❤️

2019-02-15 09:36:37 +0330 +0330

این تمایلات میتونه ریشه در علاقه به همجنس داشته باشه

0 ❤️

2019-02-15 11:32:06 +0330 +0330

بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک زنم بهم گفت که قبل من با پسری حدود ۲ سال باهم بودن ورابطه سگس هم داشتن من هم انقدر حشری شدم و عشق وعلاقم بهش صد برابر شد مخصوصا بخاطر اینکه میگه کیرش خیلی کلفت تراز دول تو بوده و لذتی که توسکس ازش برده هیچ وقت بامن تجربه نکرده در اون سطح .حالا شاید این مطلبو برای مرد دیگه ای بگه زنش چه بسا زندگیشون بهم بخوره کلا

3 ❤️

2019-02-15 11:57:06 +0330 +0330

من به خانمم گفتم که چقدر رابطه با زنا و دخترا داشتم.
بهش گفتم تو هم بگو
فقط یه مورد گفت.
بعداز اون باهم راحت از سکس بیرون حرف میزنیم و انجام میدیم و هیچی هم از همدیگه پنهان نمیکنیم.

1 ❤️

2019-02-15 12:13:49 +0330 +0330
نقل از: hitler33 وقتی فهمیدم همسرم زمان دانشجویی ش کون داده خیلی تحریک شدم ، خیلی هم غیرتی شدم ، یه حس بین غیرت و لذت! هم بدم میومد هم خوشم میومد ، مدام تو ذهنم مرورش میکردم که چطور کردنش ، یه روز نشوندمش و بهش گفتم همه حقایق رو در مورد گذشته ت بهم بگو. اونم بخشی ازشون رو گفت. حداقل سه چهار نفرکرده بودنش. که اون فقط یکیشو گفت. البته قبل از اینکه بگه خودم شک کرده بودم ، چون کونش عین دهانه قوطی حلب ۵ کیلویی روغن گشاد شده بود و معلوم بود کیر زیاد خورده..‌ ولی خب چه میشه کرد ؟ بنظرم از ۱۰۰ زن ۹۹ تاش داده! حالا یا میگن یا یه عده ای هم نمیگن. شوهراشون هم یا مث من واقعیت رو قبول میکنن یا خودشون رو میزنن به خریت و نفهمی.

بسیار رُک و بی پرده…نابود شدم

0 ❤️

2019-02-15 12:27:06 +0330 +0330
نقل از: فرزین2
نقل از: Idingun این تمایلات میتونه ریشه در علاقه به همجنس داشته باشه

ولی از همجنسبازی ، بهر شکلش متنفرم

اینا به ناخودآگاه ما برمیگرده، خیلی از ماها دوجنسگرا و همجنسگرا هستیم و خودمون خبر نداریم.
البته گفتم یکی از علتهاش میتونه گرایش به همجنس باشه. خیلی از همجنسگراها دوجنسگرا هستن، یا خیلس از دگرپوشها اصلا همجنسگرا نیستن.
یک گرایش ژنتیکی ماست، یکس هم جنبه اکتسابی کِشِشهای ما به سمت مسائل جنسی هستش

0 ❤️

2019-02-15 12:54:33 +0330 +0330
نقل از: Banadri من به خانمم گفتم که چقدر رابطه با زنا و دخترا داشتم. بهش گفتم تو هم بگو فقط یه مورد گفت. بعداز اون باهم راحت از سکس بیرون حرف میزنیم و انجام میدیم و هیچی هم از همدیگه پنهان نمیکنیم.

وقتی ازدواج کردید، باکره بود یا اصلا براتون مهم نبود؟

0 ❤️

2019-02-15 13:03:10 +0330 +0330
نقل از: f.zkockoledian27 بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک زنم بهم گفت که قبل من با پسری حدود ۲ سال باهم بودن ورابطه سگس هم داشتن من هم انقدر حشری شدم و عشق وعلاقم بهش صد برابر شد مخصوصا بخاطر اینکه میگه کیرش خیلی کلفت تراز دول تو بوده و لذتی که توسکس ازش برده هیچ وقت بامن تجربه نکرده در اون سطح .حالا شاید این مطلبو برای مرد دیگه ای بگه زنش چه بسا زندگیشون بهم بخوره کلا

خانمتون در موقع ازدواج باکره نبوده؟
اصلا این موضوع را مطرح نکردید یا شرط ازدواج دختر بودن باشه؟
بعد ازدواج، دیگه رابطه عاطفی با اون شخص نداشته؟

0 ❤️

2019-02-15 13:15:59 +0330 +0330

البته درصد آمارت را قبول ندارم. درصد خیلی زیادی زن و دخترهای سنتی نجیب در جامعه وجود داره. خانمی را سراغ دارم بیوه با یک بچه، بقدری زیباست..اما با فقر و تنگدستی داره مبارزه میکنه اما تن نمیفروشه. وقتی دختری را میخواهی بعنوان همسر انتخاب کنی باید به ریشه هاش ، اصل و نسبش نگاه با دقت کنی.

0 ❤️

2019-02-15 14:12:23 +0330 +0330
نقل از: 33pol313

البته درصد آمارت را قبول ندارم. درصد خیلی زیادی زن و دخترهای سنتی نجیب در جامعه وجود داره. خانمی را سراغ دارم بیوه با یک بچه، بقدری زیباست..اما با فقر و تنگدستی داره مبارزه میکنه اما تن نمیفروشه. وقتی دختری را میخواهی بعنوان همسر انتخاب کنی باید به ریشه هاش ، اصل و نسبش نگاه با دقت کنی.

حق با تویه ولی اون درصدی هم که نجیب هستن و تاحالا ندادن مطمئنن خود ارضایی میکردن

0 ❤️

2019-02-15 14:16:37 +0330 +0330
نقل از: حمیدمشهدی
نقل از: 33pol313

حق با تویه ولی اون درصدی هم که نجیب هستن و تاحالا ندادن مطمئنن خود ارضایی میکردن

خود ارضایی حداقل طعم سکس واقعی را نمیکشه و وقتی ازدواج میکنه، شوهرش را با پارتنر سابقش مقایسه نمیکنه.

3 ❤️

2019-02-17 15:20:31 +0330 +0330

من که متاهل نیستم
ولی روزی که بفهمم همسرم آینده ام قبل از من با کس دیگه ای بوده مطمئنا اون روز ، روز آخر زندگی مشترکمون خواهد بود!
چون خودم رابطه ی جنسی قبل از ازدواجم نداشتم انتظار دارم ایشون هم قبل از ازدواج رابطه ی جنسی نداشته باشه!

البته یکی از دوستان در این مورد میگفت : اینکه تو گرگ رو نمیخوری ، دلیل نمیشه گرگ هم تو رو نخوره

ولی خب من اینجوری ام ، شایدم اشتباه میکنم

0 ❤️

2019-03-15 04:16:51 +0330 +0330
نقل از: f.zkockoledian27 بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک زنم بهم گفت که قبل من با پسری حدود ۲ سال باهم بودن ورابطه سگس هم داشتن من هم انقدر حشری شدم و عشق وعلاقم بهش صد برابر شد مخصوصا بخاطر اینکه میگه کیرش خیلی کلفت تراز دول تو بوده و لذتی که توسکس ازش برده هیچ وقت بامن تجربه نکرده در اون سطح .حالا شاید این مطلبو برای مرد دیگه ای بگه زنش چه بسا زندگیشون بهم بخوره کلا

میخوای واست خاطرشو زنده کنم؟
بیا خصوصی

0 ❤️

2022-09-26 10:47:55 +0330 +0330

↩ hitler33
بیانش لزومی نداره
چرا به سری که درد نمیکنه دستمال ببندی!!؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «