متلک سیاسی مذهبی

1395/05/08

هر چند خودم هر جوری حساب میکنم میبینم وجود چنین سیستم حکومتی بالا سر ما نه تنها دور از انصاف نیست بلکه از سرمون هم زیادیه و هر کسی به اعمال و رفتار یک روز خودش بدون تعصب نگاه کنه به همین نتیجه میرسه. وقتی از صبح تا شب دروغ میگیم ، دزدی میکنیم ، چشم به مال و ناموس مردم داریم ، به راحتی آب خوردن در رفیق میمالیم ، … خودمون هم انتظار داریم یه سیستم مثل سیستم آلمان غربی بالا سرمون باشه ، بهتره هر وقت خودمون نصف صداقت و شخصیت مردم آلمان رو داشتیم توقع همچین سیستمی رو داشته باشیم.

ما همان ملتی هستیم که آشغال داخل ماشین رو پرت میکنیم تو خیابون ولی خودمونم حسرت تمیزیه خیابونهای اروپا رو میخوریم ، موقع رد شدن از خیابون زورمون میاد از پل عابر پیاده رد شیم ولی تا کربلا با پای پیاده میریم ، …

منظورم از این حرفها تایید رژیم جیب بری اسلامی نبود بلکه تلنگری بود که شاید باعث شه بتونیم اصلاحات رو اول از خودمون شروع کنیم.

به هر حال ای جهانیان ، من در کشوری زندگی میکنم که مسئولینش موقع ریدن فکر میکنند و موقع فکر کردن میرینند ، پس ما هم باید سهمی در مدیریت جهان داشته باشیم. 😁

.

.

.

.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-11 17:04:51 +0330 +0330

1 ❤️

2020-12-11 23:10:34 +0330 +0330

جدیدترین ورژن قاسم کتلت از هنرمندان بسیجی
فقط نمیفهمم چه اصراری به تکرار این حماقت ثابت شده هست

2 ❤️

2020-12-12 13:52:54 +0330 +0330

امروز صبح روح اله زم بدون دادرسی عادلانه، بدون وکیل، بدون ملاقات، … اعدام شد.
وقتی عرضه و وجود تلافی ضربه هایی که از دشمنات میخوری رو ندارن مجبورن برای راضی نگه داشتن ذوب شده گان مغز فندقی انتقام سخت رو از روح اله و ارسلان و … بگیرن.
ریدم به اشراف امنیتی و اقتدار پوشالیتون

1 ❤️

2020-12-14 20:26:43 +0330 +0330

زهرا شیخی ، نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون بهداشت ضمن مخالفت با واکسن کرونا ، در رشته توییتی نوشت : سازمان بهداشت جهانی مروج سقط جنین است و بیل گیتس می‌خواهد با واکسن کرونا ۱۵ درصد جمعیت جهان را کم کند!
بقیه ش به کنار فقط ربط بی گیتس رییس مایکروسافت و سازنده سیستم عامل ویندوز با سقط جنین و سازمان بهداشت جهانی رو پیدا کنید یعنی هیچ شخص دیگه این نبود که ایشون اسمش رو ببرن ؟؟؟ !!!

1 ❤️

2020-12-14 23:29:50 +0330 +0330

بیگ لایک

0 ❤️

2021-01-26 15:39:03 +0330 +0330
0 ❤️

2021-02-01 14:24:38 +0330 +0330

0 ❤️

2021-02-02 14:44:35 +0330 +0330

** آرزوی نابودی حکومت جمهوری اسلامی در صدر آرزوها
شورای شهر تهران پس از راه‌اندازی وبسایتی به نام «تهران من» برای ثبت آرزوهای مردم ، خبر از بسته شدن این وبسایت داد!
زهرا نژادبهرام عضو ‎شورای شهر تهران گفت :
«قرار بود آرزویی که در فضای مجازی و در سایت ‎تهران من ، بیشترین درخواست یا لایک را داشته باشد ، از طرف مدیریت شهری پیگیری و برای تحقق آن اقدام نماید»
گفته می‌شود بدنبال آرزوی یکی از کاربران با عنوان:
«آرزوی نابودی حکومت جمهوری اسلامی »
این آرزو چند میلیون لایک گرفته و همین موضوع ، سبب تعطیل شدن این طرح و بسته شدن این وبسایت شده است.**

0 ❤️

2021-02-02 18:08:20 +0330 +0330

0 ❤️

2021-02-03 22:08:07 +0330 +0330

کفش نداشته باشی اصلا مهم نیست
سن و سالت هم مهم نیست
فقط حجاب داشته باش
مبادا اسلام سیلی بخورد

0 ❤️

2021-02-03 22:22:19 +0330 +0330

Arrow11 گرامی فقط جهت آگاهی جوانان عرض می کنم، آقای دکتر صدیقی وزیر کشور کابینه دکار محمد مصدق بودند و در رژیم گذشته اخراجی دانشگاه بودند و مدتی را تبعید و زندان و حصر به سر بردند.

0 ❤️

2021-02-03 23:19:19 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala

Arrow11 گرامی فقط جهت آگاهی جوانان عرض می کنم، آقای دکتر صدیقی وزیر کشور کابینه دکار محمد مصدق بودند و در رژیم گذشته اخراجی دانشگاه بودند و مدتی را تبعید و زندان و حصر به سر بردند.

دوست عزیز من جمله دکتر صدیقی رو فقط به ابن دلیل اینجا گذاشتم که اصولا اعتقاد دارم وقتی کسی حرفی زد بدون در نظر گرفتن پیشینه و … باید معنی اون حرف و تاثیرش رو در نظر بگیری وگرنه از نظر من دکتر صدیقی با اون سه شرطی که برای شاه گذاشته بود در خیانت به مردم ایران دست کمی از خود مصدق نداشت و چه بسا که خودش در بعد از منتفی شدن نخست وزیریش برای اینکه از قافله دستمال به دستان عقب نمونه حتی از عنقلاب حمایت هم کرده بود.
باز کردن بحثش تو این تاپیک مناسب نیست ولی اگه عمری باقی باسه یه تاپیک vip در مورد خیانتهای مصدق و دار و دسته اش به ایران خواهم زد که دوست داشتی این بحث رو تو اون تاپیک دنبال میکنیم

0 ❤️

2021-02-04 02:08:09 +0330 +0330

↩ Arrow11
ای جانم هرکس به شاه جان شما گفته باشد بالای چشم همایونی شما ابرویی هست خائن است و مستحق اعدام. منتظر تاپیک vip شما هستم. امشب با حشرزاد هم بحث دارم. چرا از سلطنت دست بر نمی دارید؟ برگشت به سلطنت ارتجاع نیست؟ در تاریخ ما فقط یک برگشت از جمهوری به سلطنت داریم که خصیصه ای ویژه باعث موفقیتش شده است، وگرنه سلطنت در هر جای دنیا به زباله دان تاریخ رفت دیگر بیرون نیامد. نمی دانم چند درصد این مردم حاضر خواهند بود استفراغ خود را دوباره بخورند. وقت خوش

0 ❤️

2021-02-04 10:03:59 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala

ای جانم هرکس به شاه جان شما گفته باشد بالای چشم همایونی شما ابرویی هست خائن است و مستحق اعدام. منتظر تاپیک vip شما هستم. امشب با حشرزاد هم بحث دارم. چرا از سلطنت دست بر نمی دارید؟ برگشت به سلطنت ارتجاع نیست؟ در تاریخ ما فقط یک برگشت از جمهوری به سلطنت داریم که خصیصه ای ویژه باعث موفقیتش شده است، وگرنه سلطنت در هر جای دنیا به زباله دان تاریخ رفت دیگر بیرون نیامد. نمی دانم چند درصد این مردم حاضر خواهند بود استفراغ خود را دوباره بخورند. وقت خوش

دوست عزیز اظهار فضل در مورد کسی بدون شناخت کامل از افکار و عقاید طرف کار درستی نیست.
شما ظاهرا فقط بر اساس یک تصور غلط داری در مورد من قضاوت میکنی
خیلی واضح و صریح بهت میگم من به هیچ عنوان سلطنت طلب نیستم که هیچ، مخالف سلطنت یا کلی بگم مخالف تصمیم گیری یک نفر برای یه ملت هستم.
یک نفر هر چقدر هم با اصالت و با شخصیت و … باشه وقتی فصل الخطاب بشه بدون برو برگرد به مرور خوی دیکتاتوری پیدا میکنه.
من سلطنت رو فقط در صورت پارلمانی بودن قبول دارم که شاه مملکت فقط یه نماد باشه نه تصمیم گیرنده کل امور.
حکومت ایده آل من جمهوری هست نه پادشاهی.
دلیل دفاع من از محمد رضا شاه پهلوی همانطور که تو پست اول تاپیکش هم نوشتم بیرون آوردن محمد رضا از قبر و پادشاه کردنش نیست.
از نظر من محمدرضا فارغ از اشتباهات ریز و درشتش یکی از وطن پرست ترین آدمهایی بود که ایران به خودش دیده ولی متاسفانه پروپاگاندای رسانه ای همیشه ازش یه چهره خائن به مردم معرفی کرده و متاسفانه خیلی هم موفق بوده.
نمونه اش هم خود شما، با اینکه موافق جمهوری اسلامی نیستی ولی تبلیغات منفی ۴۲ ساله بهت اجازه نمیده واقعیت رو ببینی.
مشکل من هم با مصدق و … به خاطر مخالفتشون با محمد رضا شاه نیست، به خاطر خیانتشون به ایران هست و این یه مورد موضوعی هست که مصدق که سهله، پدر خودمم انجامش داده باشه از قبر میکشمش بیرون.
حوصله کنی به مصدق هم خواهیم رسید

1 ❤️

2021-02-04 13:45:07 +0330 +0330

↩ Arrow11
سپاسگزارم که سر صبر و حوصله پاسخ دادید. ریشه عدم باور من به محمدرضا پهلوی در تبلیغات جمهوری اسلامی نیست. من خوشبختانه یا شوربختانه در خانواده ای سیاسی به دنیا آمده ام. اگر در خانواده های ایرانی از سال ۵۷ گفتگوهای سیاسی به عنوان نقل مجلس شروع شد، در خانواده ما از وقتی من یادم میاید موضوع گفتگو در جمع های خانوادگی سیاست بوده است. پهلوی ها به خانواده ما کم ضربه نزدند، البته نمی خواهم به آن اشاره کنم. اما مشکل من با محمدرضا پهلوی به دلیل مسایل شخصی و خانوادگی نیست. محمدرضا پهلوی خودپرست بود نه وطن پرست، اما چون خودش را صاحب ایران می دانست مثل هر مالکی دلش می خواست ملکش آباد باشد. من به دوستانی از ایشان دفاع می کنند همیشه خواندن کتاب خاطرات روزانه اسدالله علم را توصیه می کنم. می دانید که به اسدالله علم لقب عقل منفصل شاه داده بودند. یعنی نزدیکترین فرد به محمدرضا ایشان بوده است. ببینید نظر محمدرضا در مورد فرهیختگان جامعه ما چه بوده است. اما در مورد مصدق هر چه فکر می کنم فقط در یک مورد می توانم ایشان را خائن بدانم. محمد مصدق در روز ۲۸ مرداد از توهم قدرت حزب توده، اجازه پخش اسلحه بین مردم و دفاع مردمی از دولت قانونی کشور را نداد. کاش مصدق در همان روز مردم را مسلح می کرد.

1 ❤️

2021-02-04 20:55:43 +0330 +0330

↩ UwU

تو تاریخ از خمینی لنین با خدا یاد میشه خجالت بکشید راست میگه
تازه خامنه ای هم استالین زمانه هست

تشبیه خیلی جالبی بود
لنین هم مثل خمینی عوام رو خام کرد و سلسله رو عوض کرد و بعد از حکومت نه چندان طولانی مرد
برای هر دوتاشونم شایعه هست که به مرگ طبیعی نمردن
موقع برگشتن لنین به شوروی و خمینی به ایران نه استالین در بین رجال و اطرافیان لنین و نه خامنه ای در بین اطرافیان خمینی مهره قابلاعتنایی نبودن و هیچکس احتمال جانشینی اینا رو نمیداد.
هر دو با قتل و ترور و نقشه و حیله به قدرت رسیدن و تا آخر عمرشون هم خون ریختن و …
🙏

0 ❤️

2021-02-04 21:36:18 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala

سپاسگزارم که سر صبر و حوصله پاسخ دادید. ریشه عدم باور من به محمدرضا پهلوی در تبلیغات جمهوری اسلامی نیست. من خوشبختانه یا شوربختانه در خانواده ای سیاسی به دنیا آمده ام. اگر در خانواده های ایرانی از سال ۵۷ گفتگوهای سیاسی به عنوان نقل مجلس شروع شد، در خانواده ما از وقتی من یادم میاید موضوع گفتگو در جمع های خانوادگی سیاست بوده است. پهلوی ها به خانواده ما کم ضربه نزدند، البته نمی خواهم به آن اشاره کنم. اما مشکل من با محمدرضا پهلوی به دلیل مسایل شخصی و خانوادگی نیست. محمدرضا پهلوی خودپرست بود نه وطن پرست، اما چون خودش را صاحب ایران می دانست مثل هر مالکی دلش می خواست ملکش آباد باشد. من به دوستانی از ایشان دفاع می کنند همیشه خواندن کتاب خاطرات روزانه اسدالله علم را توصیه می کنم. می دانید که به اسدالله علم لقب عقل منفصل شاه داده بودند. یعنی نزدیکترین فرد به محمدرضا ایشان بوده است. ببینید نظر محمدرضا در مورد فرهیختگان جامعه ما چه بوده است. اما در مورد مصدق هر چه فکر می کنم فقط در یک مورد می توانم ایشان را خائن بدانم. محمد مصدق در روز ۲۸ مرداد از توهم قدرت حزب توده، اجازه پخش اسلحه بین مردم و دفاع مردمی از دولت قانونی کشور را نداد. کاش مصدق در همان روز مردم را مسلح می کرد

پس دلیل تمام این کینه و دشمنی با محمدرضا پهلوی شخصیه
اتفاقا برای منم سوال شده بود که چرا هر دلیل و مدرکی هم میارم سر سوزنی تغییر تو مواضعت ایجاد نمیشه
دوست عزیز اتفاقا کار شما برای فهمیدن حقیقت خیلی سختتر از اون دسته ای هست که گفتم تحت تاثیر پروپاگاندا بودن، چون شما علاوه بر اون پروپاگاندا از بچگی داخل خانواده زیر بمباران تبلیغات منفی هم بودین و برای همینم احساس میکنم هر مطالعه ای هم که در رابطه با اون دوره داشتی دنبال کتابها و مراجعی رفتی که بر علیه پهلوی نوشته بودن و با خوندن اونا به حقانیت خودت مطمئن تر میشدی و آرامش پیدا میکردی.
برای اینکه آدم بتونه در مورد کسی یا موضوعی قضاوت درست داشته باشه باید بد و خوبش رو بدونه تا بتونه قضاوت کنه.
با این که به نظر میاد آدم خیلی محترم و منطقی هستی ولی استثنا تو این موضوع خاص کینه ات باعث میشه نظرات نامعقول و غیر منطیی بدی که بعید میدونم هر کس دیگه ای به جای محمدرضا بود همچین نظری میدادی.
مثلا اونجا که گفتی مصدق باید مردم رو مسلح میکرد تا از دولت قانونی دفاع کنن و…
اولا دولت مصدق به هیچ عنوان قانونی نبود چون روز ۲۵ مرداد به فرمان پادشاهی که منصوبش کرده بود عزل شد ولی تمکین نکرد
دوما مردمی طرفدار مصدق نبود که مسلحشون کنه
سوما بر فرض که دوتا مورد قبلی من اشتباه باشه و حرف شما درست، میدونی اون موقع چه خون و خونریزی راه میفتاد؟
ینی واقعا به خاطر کینه از یک نفر راضی میشی هزاران نفر کشته بشن؟
این بحث خیلی مفصله و پیشنهاد میکنم بذاریمش برای همون تاپیک مصدق که گفتم (هر چند میدونم این تاپیک خیلیا رو ممکنه ناراحت کنه)
لینک کتاب پاسخ به تاریخ رو برات میذارم و پیشنهاد میکنم حتما بخونیش تا بتونی در مورد کسی که اینقدر ذهنیت منفی داری شناخت بیشتری پیدا کنی

http://s9.picofile.com/file/8294987334/Mohamad_Reza_Pahlavi_Pasokh_be_Tariekh.pdf.html

0 ❤️

2021-02-04 22:01:56 +0330 +0330

↩ Arrow11
فقط جواب این بخش را می دهم که گفتی مصدق روز ۲۵ مرداد عزل شده بود. در روز ۲۵ امرداد ۳۲ کشور با توجه به رفراندوم انجام شده مجلس نداشت و به لحاظ قانونی شاه نمی توانست مصدق را عزل کند. باید انتخابات انجام میشد، مجلس ناسیس میشد و بعد دولت استعفا می کرد و بعد دولت بعدی قدرت را به دست می گرفت. به همین دلیل هم مصدق توانست نصیری را بازداشت کند. اینکه گفتی مردم طرفدارش نبودند، پدربزرگ من می گفت شب تا صبح دم در پادگان باغشاه نشستیم تا مصدق مسلح مان کند و از دولت قانونی دفاع کنیم‌. اما در باز نشد و شد آنچه شد.

1 ❤️

2021-02-04 22:33:26 +0330 +0330

↩ Arrow11
در مورد کشتار و خونریزی که ممکن بود اتفاق بیفتد باید عرض کنم :
یک- فکر نمی کنم کودتاچیان جرات می کردند که درگیر شوند.
دو- در کل همه کشت و کشتار و خونریزی انجام شده فکر نمی کنم به اندازه ۲۵ سال بعدش و یا انقلاب و یا جنگ می شد.
نه دوست گرامی اگر به حرف فاطمی گوش کرده بود محمد مصدق و پایان سلطنت را اعلام کرده بود، ما امروز این وضعیت را نداشتیم.
حالا گور مرگ پهلوی ها اصرار من بر این است که دوباره گول این حرفها را نخوریم و در دام پهلویسم، این هم جوک تازه ای است که یاد گرفته ام، تیوفتیم. دیگر بس است. ما را از آتیه گریزی نیست و بازگشت به گذشته ممکن نیست.

1 ❤️

2021-02-04 22:55:06 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala
اشکالی نداره
بماند برای تاپیکی که گفتم
ظاهرا اونجا داستانها داریم با هم
🙏

0 ❤️

2021-02-04 23:02:02 +0330 +0330

↩ Arrow11
فقط یک نکته این پدربزرگم که گفتم روز ۲۴ تیر سال ۵۷ از دنیا رفت. یعنی حدود دو ماه قبل از اولین تظاهرات به خشونت کشیده شده تهران در روز ۱۷ شهریور. منتظر تاپیک شما هستم.

1 ❤️

2021-02-04 23:12:38 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala

فقط یک نکته این پدربزرگم که گفتم روز ۲۴ تیر سال ۵۷ از دنیا رفت. یعنی حدود دو ماه قبل از اولین تظاهرات به خشونت کشیده شده تهران در روز ۱۷ شهریور. منتظر تاپیک شما هستم.

روحش شاد 🌹

0 ❤️

2021-02-04 23:53:22 +0330 +0330

↩ Arrow11
روح چیه بابا یادش خوش. به هر حال ممنون.

1 ❤️

2021-02-05 18:33:09 +0330 +0330

ولایت فقیه و طالبان!
تا چند سال پیش توی اخبار صدا و سیما می‌گفتن گروهک تروریستی طالبان
شش ماه پیش می‌گفتن گروهک طالبان
الان هم می‌گن گروه طالبان
همینطور پیش بره به زودی میشه «مجموعه فرهنگی هنری طالبان»
😀

1 ❤️

2021-02-05 22:38:48 +0330 +0330

↩ Arrow11

امیر صغیر نظام هم باهاشون دیدار کرده و ازشون حمایت
روحانی هم وعده ی آب و برق مجانی رو محقق کرد !

1 ❤️

2021-02-05 22:40:13 +0330 +0330

دلیل شهادت حاج قاسم سلیمانی مشخص شد

1 ❤️

2021-02-06 00:17:53 +0330 +0330
1 ❤️

2021-02-09 10:04:18 +0330 +0330

↩ Arrow11
سران جمهوری اسلامی چه طوری روشون میشه کشورهای دیگه رو به حمایت از تروریسم متهم کنند در حالی که خودشون با تروریست ها دستشون تو یه کاسه ست

1 ❤️

2021-02-09 18:45:11 +0330 +0330

↩ سید حسن پشم الله

سران جمهوری اسلامی چه طوری روشون میشه کشورهای دیگه رو به حمایت از تروریسم متهم کنند در حالی که خودشون با تروریست ها دستشون تو یه کاسه ست

همونجوری که ولی وقیح ۸۰ میلیون آدم رو از تزریق واکسن مورد تایید و استاندارد محروم میکنه ولی خودش از همون واکسن میزنه و راحت قرار ملاقاتهاشم از سر میگیره و اصلا هم براش مهم نییت خلق الله متوجه بشه یا نه.
نظام جیب بری اسلامی تا چند وقت پیش یه کم حجب و حیا داشت که یه نمه مراعات میکردن و الان دیگه اونم گذاشتن کنار و میگن بودی کی وار
حالا در کنار این بی حیایی هنر توجیه قومی رو بذار که تو حوزه واحد درسی به نام مغالطه تدریس میکنن

1 ❤️

2021-02-09 20:49:56 +0330 +0330

بازجو-خبرنگرا علی رضوانی پس از شکستن خوردن در بازجویی از کرونا 😁

1 ❤️

2021-02-09 22:34:25 +0330 +0330

↩ سید حسن پشم الله

بازجو-خبرنگرا علی رضوانی پس از شکستن خوردن در بازجویی از کرونا

عه اینم به دیار باقی شتابید؟
خیلی به ندرت پیش میاد از شنیدن خبر مرگ کسی خوشحال بشم ولی الان شدم
😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «