متلک سیاسی مذهبی

1395/05/08

هر چند خودم هر جوری حساب میکنم میبینم وجود چنین سیستم حکومتی بالا سر ما نه تنها دور از انصاف نیست بلکه از سرمون هم زیادیه و هر کسی به اعمال و رفتار یک روز خودش بدون تعصب نگاه کنه به همین نتیجه میرسه. وقتی از صبح تا شب دروغ میگیم ، دزدی میکنیم ، چشم به مال و ناموس مردم داریم ، به راحتی آب خوردن در رفیق میمالیم ، … خودمون هم انتظار داریم یه سیستم مثل سیستم آلمان غربی بالا سرمون باشه ، بهتره هر وقت خودمون نصف صداقت و شخصیت مردم آلمان رو داشتیم توقع همچین سیستمی رو داشته باشیم.

ما همان ملتی هستیم که آشغال داخل ماشین رو پرت میکنیم تو خیابون ولی خودمونم حسرت تمیزیه خیابونهای اروپا رو میخوریم ، موقع رد شدن از خیابون زورمون میاد از پل عابر پیاده رد شیم ولی تا کربلا با پای پیاده میریم ، …

منظورم از این حرفها تایید رژیم جیب بری اسلامی نبود بلکه تلنگری بود که شاید باعث شه بتونیم اصلاحات رو اول از خودمون شروع کنیم.

به هر حال ای جهانیان ، من در کشوری زندگی میکنم که مسئولینش موقع ریدن فکر میکنند و موقع فکر کردن میرینند ، پس ما هم باید سهمی در مدیریت جهان داشته باشیم. 😁

.

.

.

.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «