معرفی تعداد زیادی سریال خیلی خوب!

1398/11/15

در این تاپیک قصد دارم حدود 75 سریال رو که در طی حدود 18 سال گذشته دیدم معرفی کنم. چون تعداد سریالها زیاد هست مطالب رو به تدریج تکمیل میکنم. امیدوارم شما هم نظراتتون رو راجع به این سریالها بگین و همینطور بگین چه ویژگی هر کدوم از این سریالها براتون جذاب بوده…و اگه سریال خوب دیگه ای رو هم میشناسین معرفی کنین.

بعضی روشهای خوب برای تماشای سریالها

اپلیکیشن Moviebox روی اندروید

استریم کردن روی سایت https://melofilm.ir/

دانلود از سایت allyoulike.com

از شما هم میخوام که اگه راههای خوبی برای دانلود یا استریم کردن فیلم و سریال بلدین با همه ما در میان بذارین!

به تدریج شرح کوتاهی به هر کدام از سریالها اضافه خواهم کرد.

توجه: لیست زیر ترتیب خاصی ندارد.

The Americans

Mad Men

Tudors

Suits

Game of Thrones

Walking Dead

Grey’s Anatomy

Rick and Morty

Black Mirror

Unbelievable

American Crime Story

6941 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-02-04 18:43:32 +0330 +0330

House MD

White Collars

Dexter

Sopranos

Shameless

Masters of Sex

Homeland

Monty Python's Flying Circus

Money Heist

8 ❤️

2020-02-04 18:43:52 +0330 +0330

Breaking Bad

Prison Break

Mentalist

Desperate House Wives

Blacklist

The Big Bang Theory

How I met Your Mother

Twin Peaks

Fleabag

8 ❤️

2020-02-04 18:44:22 +0330 +0330

Hannibal

Spartacus

Vikings

Lost

Seinfeld

Friends

South Park

Mr. Robot

Justified

5 ❤️

2020-02-04 18:45:02 +0330 +0330

Futurama

Family Guy

House of Cards

True Detective

Sherlock

Fargo

Das Boot

Person of Interest

Criminal Minds

6 ❤️

2020-02-04 18:46:27 +0330 +0330

The Wire

Narcos

Westworld

It's Always Sunny in Philadelphia

Better Call Saul

The Crown

Boardwalk Empire

Downton Abbey

6 ❤️

2020-02-04 18:47:07 +0330 +0330

Handmaid's Tale

Chernobyl

Peaky Blinders

Two and a Half Men

Poldark

The Adventures of Sherlock Holmes

The Office

Rome

Dark

Californication

6 ❤️

2020-02-04 18:47:59 +0330 +0330

Mindhunter

Archer

The Simpsons

Band of Brothers

Poirot

Black Mirror

Arrested Developments

Banshee

Black Sails

4 ❤️

2020-02-04 18:59:04 +0330 +0330
نقل از: TheBitchKing خیلی از اینا رو ندیدم. اونایی هم که دیدم، بعضیاشون رو اصلا خوب نمیدونم. مث shamless، the Walking Dead، داستان ندیمه، دو مرد و نصفی، تئوری بیگ بنگ (این یکی که مذخرف بود به نظرم!)

سریال انیمیشنی نمیبینین عزیز؟ ریک و مورتی، کیمیاگر تمام فلزی: برادری، آبشار جاذبه، آواتار آخرین باد افزار. هر چارتای اینا بی تعارف شاهکار ان.

ولی بهترین سریال عمرم که رقابت تنگاتنگی با دنیای غرب داره، ولی فعلا جلو تره ازش: Mr. Robot

مرسی از نظرت…همونطور که میدونی قضیه تا حد زیادی سلیقه ای هست…اما اینها توی رنکینگ رتبه های بالایی دارند و بدون استثنا ریتینگ IMDB شون بالای 8 هست…

The Big Bang Theory یه جور طنز خاصی داره که در اثر ترجمه خراب میشه. چون طنزش به همون فرهنگ آمریکایی بر میگرده…

Shameless خب داستان یه خانواده خیلی داغونه و ممکنه این داغون بودنشون کفر آدم رو در بیاره اما پر کشش هست.

The Walking Dead زمبی بازی هست و اگه با این ژانر حال نکنی بدت میاد…

انیمیشن اونایی که این بالا نوشتم مثل Simpsons ,South Park ,Futurama ,Family Guy رو دیدم. اینایی که شما گفتی رو هم حتما بررسی میکنم. مرسی.

حالا اگه راجع به دیدن چند تا از سریالهای این لیست پیشنهادی میخوای بگو در خدمتم.

1 ❤️

2020-02-04 19:04:22 +0330 +0330
نقل از: هیچکاک black mirror bojack horseman rick and morty Big Little Lies Downton Abbey Les Misérables

هرچند سینما رو به تلویزیون ترجیح میدم اما این موضوع باعث نمیشه این شاهکار هارو نادیده بگیرم.

مرسی من هم Black Mirror و Downton Abbey رو دیدم و هر دو خیلی خوب هستند…اونای دیگه رو چک میکنم…

0 ❤️

2020-02-04 19:11:35 +0330 +0330
نقل از: arash.bott00 از این 19 تاشو دیدم یا دانلود کردم و میخوام ببینم 😁

اگه راجع به اونایی که هنوز ندیدی پیشنهادی میخوای بگو…

0 ❤️

2020-02-04 19:16:03 +0330 +0330
نقل از: Yeadamemaemuli بانشی رو ننوشتی یا من ندیدم

نه من ندیدمش…اما شنیدم جالبه.

0 ❤️

2020-02-04 19:21:34 +0330 +0330
نقل از: ژوبین اما جزه 7-8 تا که خیلی معروفن اصلا سلیقه شبیه بهم نداریم

اونایی که خودت میپسندی رو بگو شاید از قلم انداخته باشم چون تعداد زیاد بوده…

من اینها رو تو آمریکا دیدم و یه مقدار زمان هم مهمه مثلا Sopranos رو شما ممکنه ندیده باشی چون قدیمی هست اما سریال خیلی خوبیه…که ریتینگ اون 9.2 هست که واقعا بالاست…یه تعداد این سریال ها هم همینطور هستند اما خیلیهای دیگه هم جدید هستند.

1 ❤️

2020-02-04 19:35:52 +0330 +0330
نقل از: chiiman این همه سریال دیدی :( هانیبال دکستر یو اینا رو بیشتر دوس :) ولی متعجبم واکینگ دد جز بهترینا ؟!

ببین قضیه کمی سلیقه ای هست...اون چون زومبی بازی داره بعضی ها دوست ندارن اما خب در "ژانر خودش" سریال خوبی هست و فکر کنم ریتینگش 8.8 هست که خیلی بالاست...

1 ❤️

2020-02-05 03:59:30 +0330 +0330
نقل از: saghar2000 سریال لیست سیاه هم ب نظر من خیلی قشنگه

سلام مرسی از نظرتون. بله قشنگه توی فهرستم هست: The Black List

0 ❤️

2020-02-05 04:01:30 +0330 +0330
نقل از: amirw_mim
نقل از: axm432 Handmaid's Tale

Chernobyl

Peaky Blinders

Two and a Half Men

Poldark

The Office

Rome

Handmaid's Tale رو وقتی نگاه میکردم تک تک صحنه هاش منو یاد اوضاع ایران می انداخت!

درسته...کتابش هم قشنگه: سرگذشت ندیمه

یه کتاب دیگه هم نویسنده در دنباله اون نوشته که انگار قراره اون رو هم سریال کنن

1 ❤️

2020-02-05 04:04:19 +0330 +0330
نقل از: حیرتزده باز ما رو سرحال آوردی! بهترین کمدی ها را نامبردی Two and a half men بهترین سریال کمدی

Sopranos بهترین سریال مافیایی

House of Cards بهترین سریال سیاسی

البته تمامی ایست عالی بود، ولی هیچ چیز هنوز جایTwo and half men را نگرفته

یکی از کمدی های خوب Everybody Loves Raymond

منم Everybody Loves Raymond رو دوست دارم…! توی ایران فکر نکنم تعداد زیاد دیده باشنش. هم سرگرم کننده بود هم پرکشش…

1 ❤️

2020-02-05 04:13:52 +0330 +0330
نقل از: Araz52 سلام مرسی از تاپیک خوبت اما اگرذدر مورد هرکدام درحد چند کلمه توضیح میدادی و میگفتی زیرنویس است یا دوبله خیلی عالی میشد

ممنون دوست عزیز.

قصدم اینه که در مورد هر کدوم چند خطی اضافه کنم. چون تعداد خیلی زیاد هست فعلا از لیست شروع کردم و به تدریج مطلب رو تکمیل میکنم…

0 ❤️

2020-02-05 04:14:25 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: amirw_mim
نقل از: axm432 Handmaid's Tale

Chernobyl

Peaky Blinders

Two and a Half Men

Poldark

The Office

Rome

Handmaid’s Tale رو وقتی نگاه میکردم تک تک صحنه هاش منو یاد اوضاع ایران می انداخت!

موافقم.مینی سریال چرنوبیل رو هم حتماً ببین.

اونم واقعا خوبه…توی لیستم هست.

0 ❤️

2020-02-05 04:22:20 +0330 +0330
نقل از: axm432
نقل از: حیرتزده باز ما رو سرحال آوردی! بهترین کمدی ها را نامبردی Two and a half men بهترین سریال کمدی

منم Everybody Loves Raymond رو دوست دارم…! توی ایران فکر نکنم تعداد زیاد دیده باشنش. هم سرگرم کننده بود هم پرکشش…

من دیدمش.طنز ظریف و باحالی داشت.ری رومانو با اون قیافه احمقش و صدای خنده دارش خیلی باحال بود.داداشش هم خیلی کسخل بود 😁

آره!!!

تضاد اون هیکل گنده داداشه. رفتار پدر و مادره و خصوصا خنگی Ray …یه سریالیه که خستگیت رو در میاره…اما خب ریتینگش زیاد بالا نیست…

0 ❤️

2020-02-05 15:07:47 +0330 +0330
نقل از: شاه ایکس

منم Everybody Loves Raymond رو دوست دارم...! توی ایران فکر نکنم تعداد زیاد دیده باشنش. هم سرگرم کننده بود هم پرکشش...

در مورد سریالهای طنز باید بگم دومردو نصفی فقط تا وقتی چارلز شین توش بود جالب بود کاراکتر اصلی که عوض شد بی مزه شد. همه ریموند رو دوست دارن ولی بسیار جالب بود . برای کسانی که ندیدنش درباره دو برادر است برادر بزرگه زن و بچه داره زن ذلیل مردم ازار و مسخره کن است داداش کوچیکه قد بلند و کچل است برادر بزرگه به دلیل متاهل بودن به شدت مورد علاقه مادر است دو برادر با هم به شدت کل کل دارن داداش بزرگه میگه دلیل اینکه داداش کوچیکه زن نمیگیره اینه که کونی است منتظره مامان بابا بمیرن که بره با یه گولاخ ازدواج کنه داداش کوچیکه میگه دلیل اینکه مامان اینقدر اینو تایید میکنه اینه که داداش بزرگه به مامان نظر داره مامان هم خوشش میاد!! اینقدر داداش بزرگه حرفشو تکرار کرده که مادره هم باورش شده به داداش کوچیکه میگه برام مهم نیست مرد باشه چی باشه فقط ازدواج کن سرو سامون بگیر!! مشکل داداش کوچیکه اینه که هیچ دختری ادم حسابش نمیکنه ولی برای حفظ ظاهر میگه خودم نمیخوام با کسی باشم که داداش بزرگه هم در کمال مردم ازاری از این جریان سوئ استفاده میکنه تا اینکه خانواده برای تعطیلات میرن سیسیل اونجا کوچیکه میبینه یه دختر تنهای خوشگل تو بار نشسته براش نوشیدنی میخره و دختره حسابی تحویلش میگیره چند شب شام میرن بیرون اخرش صداش در میاد که دختری به خوشگلی تو از چی من خوشت اومده؟ میگه از شجاعتت پدر من پدر خوانده مافیا است تو تمام عمرم فقط یه پسر تو مدرسه بهم پیشنهاد داد اونم فرداش جسدشو تو استخر مدرسه پیدا کردن!! داداش کوچیکه میبینه هوا پسه خلاصه شبونه از ترس کونش برمیگرده امریکا!! اما دلتنگ دختره بوده مادره به داداش بزرگه میگه یه کاری بکن!! بزرگه که هم که یه چیزی است تو مایه مخلصتون میره ایتالیا پدر و دخترو باهم میاره!! 😁 داداش کوچیکه میگه چیکار کنم دختره رو ول کنم باباش میکشتم باهاش بخوابم بازم میکشتم!! داداش بزرگه میگه فقط یه راه وجود داره!! برو پیش باباهه رسما اعتراف کن کونی هستی که خودش بی خیالت بشه و تو زندگی دخترش نخوادت!! 😁 و بالاخره بعد از سالها کل کل و مردم ازاری داداش بزرگه موفق میشه داداش کوچیکه رو کونی کنه اون صحنه ای که برادر کوچیکتر بدبخت جلوی پدرخوانده مافیا اعتراف میکنه کونیه من جوری خندیدم که بابام اومد در اتاقم میخواست شبونه از خونه بندازتم بیرون!!! 😁

• این سریال نه فصل داره و یازده تا جایزه ایمی گرفته و بازیگر نقش اصلی ریموند هم نویسنده اش است هم کارگردانش (مثل اقای مدیری) ایشون این سریال رو از روی وقایع زندگی واقعیشون نوشتن یعنی اسم پدر مادر همسر بچه ها برادر اینکه خونه هاشون روبروی همه همه چیز واقعی است خاطرات طنزش رو ورداشته سریال کرده خیلیم موفق بوده!! اگر صدا و سیما به من بودجه میداد منم ور میداشتم مردم ازاران رو سریال میکردم هرچند تهش اعدامم میکردن ولی می ارزید!!

در مورد بهترین سریالهای دنیا مقام اول بلک سیلز که گیم اف ترونز پشمشم نبود چه تو هزینه ساخت چه تو کیفیت یعنی خدا بود!!! بعد دفاینس ، اسپارتاکوس و بوستون لگال ، بنشی هم فوق العاده بود..

Everybody Loves Raymond سریال خوبیه که در ایران خیلی شناخته شده نیست و طنز موقعیتی ملایمی داره که آدم رو خسته نمیکنه…

در مورد قضیه چارلی شین باهات موافقم…بعد اینکه اشتون کوچر بجای اون امود سریال خیلی خراب شد اما در کل سریال کمدی با چاشنی سکسی ملایم و جالبیه…

یه چند تا سریال دیگه اینطوری هست که تو ایران کمتر شناخته شده هستند. اونها رو هم به تدریج اضافه میکنم…

اگه suits و The Americans رو ندیدی اونها رو توصیه میکنم ببینی. خیلی خوبن.

1 ❤️

2020-02-05 15:10:37 +0330 +0330

من دیدمش.طنز ظریف و باحالی داشت.ری رومانو با اون قیافه احمقش و صدای خنده دارش خیلی باحال بود.داداشش هم خیلی کسخل بود 😁

آره!!!

تضاد اون هیکل گنده داداشه. رفتار پدر و مادره و خصوصا خنگی Ray …یه سریالیه که خستگیت رو در میاره…اما خب ریتینگش زیاد بالا نیست…

فک کنم ایتالیایی های آمریکا از این سریال و sopranos کفرشون دراومده باشه.تو اولی که همه خانواده جوک،دومی که همه خلافکار 😁
در ضمن دو سریال داره hbo نشون میده که جفتشون باحالنcurb your enthusiasm سری جدیدش که خیلی باحاله(لری دیوید از سریهای قبلش هم عن آقاتره) و avenue 5 که طنز ظریف و هوشمندانه ای داره راجع به یه عده کسمشنگ که تو یه سفینه تفریحی فضایی گیر افتادن.سریال ویچر رو هم حتماً نگاه کن.البته اگه با دنیای ویچر آشنا نباشی یوخده برات سخته اولش ربط دادن خط داستانیش چون دایم در زمان حرکت میکنه.

مرسی. The Witcher رو دارم نگاه میکنم. اما اون دو تای دیگه رو باید ببینیم. هنوز دانلودشون نکردم…

0 ❤️

2020-02-05 16:26:36 +0330 +0330
نقل از: raha-s منم دو تا معرفی میکنم سریال animal kingdom us خلاصه داستان : جاشوای 17 ساله پس از اینکه مادرش به دلیل مصرف بیش از حد هروئین می میرد، برای زندگی نزد اقوام فاسدش به شهری ساحلی واقع در جنوب کالیفرنیا می رود. زنی بنام “جینین” و دست راستش “بز”، کسب و کار کثیفشان را میگردانند. آنها “جاشوا” را نیز وارد گروه خود میکنند و…

سریال Black Sails خلاصه داستان : سال ۱۷۱۵ میلادی است و دوران طلایی دزدان دریایی. مستعمره ی سابق بریتانیا که اکنون جزیره ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام ترین ناخدایان دزدان دریایی،ناخدا فلینت، اداره می‌شود. همزمان با تهدیدهای ناو‌های بریتانیای که برای پس گرفتن سرزمین‌های خود به آب‌های آن مناطق برگشته اند، چهره‌ی جدیدی از ناخدا فلینت پدیدار می‌شود. او با النور گاتری، دختر یکی از قدرتمندترین قاچاقچیان متحد می‌شود تا در کنار یکدیگر غنیمتی بزرگ بدست آورند و با جبران خسارت‌های وارده، بقایشان را تضمین کنند…

ندیدم اینها رو ممنون که معرفی کردی…

من هم به تدریج راجع به اونهایی که تا حالا دیدم شرح کوتاهی اضافه میکنم…

1 ❤️

2020-02-05 17:04:37 +0330 +0330
نقل از: raha-s منم دو تا معرفی میکنم سریال animal kingdom us خلاصه داستان : جاشوای 17 ساله پس از اینکه مادرش به دلیل مصرف بیش از حد هروئین می میرد، برای زندگی نزد اقوام فاسدش به شهری ساحلی واقع در جنوب کالیفرنیا می رود. زنی بنام “جینین” و دست راستش “بز”، کسب و کار کثیفشان را میگردانند. آنها “جاشوا” را نیز وارد گروه خود میکنند و…

سریال Black Sails خلاصه داستان : سال ۱۷۱۵ میلادی است و دوران طلایی دزدان دریایی. مستعمره ی سابق بریتانیا که اکنون جزیره ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام ترین ناخدایان دزدان دریایی،ناخدا فلینت، اداره می‌شود. همزمان با تهدیدهای ناو‌های بریتانیای که برای پس گرفتن سرزمین‌های خود به آب‌های آن مناطق برگشته اند، چهره‌ی جدیدی از ناخدا فلینت پدیدار می‌شود. او با النور گاتری، دختر یکی از قدرتمندترین قاچاقچیان متحد می‌شود تا در کنار یکدیگر غنیمتی بزرگ بدست آورند و با جبران خسارت‌های وارده، بقایشان را تضمین کنند…

ای قاچاقچی تاپیک دختر ندیده!!! من همین بلک سیلز رو‌پست بالایی ننوشتم؟؟؟؟ مرغ همسایه پیتزاس؟؟؟؟

برادر میگم ندیدم! 😁

هم شما توصیه فرمودید! هم ایشون توصیه فرمودند! 😎

1 ❤️

2020-02-05 17:20:27 +0330 +0330
نقل از: Arman3686 پیکی بلایندر جا انداختی

The outsider سریال پیشنهادی

نه پیکی بلایندرز هست توی لیست...

The Outsider رو ندیدم...چکش میکنم

0 ❤️

2020-02-05 18:04:50 +0330 +0330
نقل از: Amadou بهترین سریال هایی ک من دیدم 1:Game of thrones 2:breaking bad 3:Merlin 4:Peaky blinders 5:See Vikings:6 7:chernobyl 8:Prison Break

منم همشونو دیدم و خیلی خوبن مرسی.

0 ❤️

2020-02-05 18:05:17 +0330 +0330
نقل از: mohammad321 فقط شهرزاد :)

داداش خارجی مد نظر هست…

0 ❤️

2020-02-05 18:31:59 +0330 +0330

ای قاچاقچی تاپیک دختر ندیده!!! من همین بلک سیلز رو‌پست بالایی ننوشتم؟؟؟؟ مرغ همسایه پیتزاس؟؟؟؟

برادر میگم ندیدم! 😁

هم شما توصیه فرمودید! هم ایشون توصیه فرمودند! 😎

ایول با جعبه ابزارش حواله ادم دروغگو!!!

پی نوشت : یعنی اینقدر که جنابعالی پل ( منتها از نوع خرکیریش!!) ساختی جهاد سازندگی نساخته!!!

کلکسیون شلاق هم داره؟ یااااا اماااام! 😁

1 ❤️

2020-02-07 09:01:31 +0330 +0330
نقل از: akhjoonami کدومشون اروتیکه ؟

والا اینها دیگه سریالهای تاپ جهانی هست و اروتیکها معمولا خیلی ریتینگ بالایی ندارن اما

Spartacus

Masters of Sex

Deuce

Californication

The Tudors

کمی تا قسمتی اروتیک هستند.

1 ❤️

2020-04-02 13:25:53 +0430 +0430
نقل از: شنل_قرمزی اولین مردی هستی که میشنوم سریال دسپریت هاوس وایوز رو دیده :|

والا توفیق اجباری بود اگه خودت بتونی حدس بزنی منظورم چیه 😁

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «