نظرتون در مورد شاشیدن روی برگه های قرعان چیه؟ مستحب است آیا؟

1395/05/05

کیا موافقن شب های قدر روی قرآن بشاشیم و برینیم؟
اگه یک آیه هم روش بگوزیم ثواب داره 👿

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-26 18:46:25 +0430 +0430
نقل از: ظنپوش آقا چه جوری میشه اینجا تاپیک گذاشت. میخام یه تاپیک بذارم و سوال کنم جق قبل از سن رشد مثلا قبل 20سالگی چه قدر رو قد آدم اثر میذاره؟؟ باعث میشه قد نکشیم آیا؟؟

خیالت راحت جق بزن هم قد میکشی هم کیرت کلفتر میشه. برای تاپیکم اینجا رو بخون پسر گلم. https://shahvani.com/forum/topic/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF

1 ❤️

2016-07-26 19:10:51 +0430 +0430

2016-07-26 19:36:37 +0430 +0430
نقل از: dokht_vahshi
نقل از: شاش باز

بیشرف 🙄

پایه ای در مورد محمد و فاطمه و علی و اراذل سکس چت کنیم؟
من شروع می کنم:
یک شب محمد داشت جق می زد که خدیجه وارد شد و بر ماتحت محمد دخول کرد
محمد عرض کرد:
یا بچه پولدار قریش! تو مرا کونی خودت کردی
خدیجه گفت:…

2016-07-26 19:41:28 +0430 +0430

رو قران که نه ولی من ترجیح میدم تو دهن گشاد خودت بشاشم

2016-07-26 21:20:13 +0430 +0430

میخوای یبار تو دهن ننت بشاشم ببینی کسکش حرومی چرا این کس مغزا میان همچین جاهایی جنبشو نداری نیا (dash)

2016-08-20 00:16:46 +0430 +0430

با بعضی سوره های قرعن میشه جق زد. نظرتون چیه؟

7 ❤️

2016-08-20 00:20:46 +0430 +0430

با اینکه بالا میارم یه خوک واسم جغ بزنه

با اینکه دین و قبول ندارم

ولی خیلی دوس دارم سرتو بیخ تا بیخ ببرم بدم به حیوونام

2016-08-20 09:52:38 +0430 +0430
نقل از: boysnow جووون انقدر بشاشم که امام بیاد بگه بده من ابتو بخورم

شاش با آب فرق میکنه

نکنه شیشه میکشی، آبت همراه شاشت میاد

4 ❤️

2016-08-22 23:38:27 +0430 +0430

حالا فرض کن شاشیدی ، جیغ بنفش چندتا مسلمونم دراوردینتیجش چی؟

هیچی، خودتو خالی کردی هیچ گام موثری برای اگاه سازی مذهبی ها برنداشتی از طرفی احساسات اون دسته از مسلمینی ک این کارت رو دیدن جریحه دار کردیک نتیجش میشه توجه و دلسوزیه بیشترشون به قران و اسلام بناب ر این سعی کن منطقی تابو شکنی کنی و بعد از اگاه سازی های گسترده اقدام به قبح زدایی کنی ،

از اینا گذشته بهمراه خرابکاریت روی قران انسانیت ادب وقار و ویژگی های مثبت انسانی رو هم با فضولاتت دفع میکنی و میشی یه موجود پست ناهنجار منفور و مزخرف که این خصایص به مرور درت نهادینه میشن و بعد از مدتی میفهمی که دیگه ائون ادم خوب گذشته نیستی که ارامش ذهنی داشتی امیدوارم متوجه بشی چی میگم…
این تجربه رو ک برای کسبش میشه گفت هزینه زیادی دادم از من داشته باش :
هیچ وقت به خودت اجازه نده در قلب و روانت ، نفرت و خشم وکینه بی حد و حصر نسبت به هیچ چیز ذخیره بشه این خشم و نفرت بمرور خصایص خوبت رو مثل خوره میخوره و ویروسی میکنه ارامش کر و درونت رو بر هم میزنه بیش از اندازه حساس و زودرنجت میکنه و پیش میری به سمت زوال ، به خشمو نفرتت که از خصایص طبیعی و غریزی انسانیت هست هم ریتم عقلانی منطقی و حساب شده بده و سعی کن تا اونجا ک میتونی از اتیش نفرتت تا حد ممکن کم کنی برای ارامش و سلامتی روانی جسمانی خودت ، اسلام چیز پلشت و منفوری هست اونکس که نظری مخالف این داره قطعا مطالعه ای درباب اسلام وبزرگان اسام نداشته هرچی بلده همون چیزهایی هست که از کودکی بهش اموختن و نمیتونه تصویر خوبی ک از اسلام داره رو خراب کنه و چون از خرد سالی فقط وجهه خوب و مهربان اسلام رو نشونش دادن و چیزهای بد و نامطلوب اسلام که انصافا از چیز های خوبش بیشتره رو براش فیلتر کردن ،نمیتونه از اسلام چیز بدی بپذیره ، بگذیریم اسلام پلید منفور و عامل بیچارگی و درماندگی و نابرابری و هزار مشکل و کوفت زهرمار دیگه امااما همینکه خیلی ساده و معمولی ازش متنفر باشی و پسش بزنی و چند نفر دیگه رو هم با زبان خوش و با دلیل و مدرک و منطق اگاه کنی بنظرت کافی نیست که از روی حرص و خشم این تاپیک رو بزنی ؟ ?

2016-08-23 00:35:07 +0430 +0430

برات متاسفم چون هیچی از شعور وشخصت انسانی رو درک نکردی و مطمن باش سزای اعمالت رو میبینی و اینو بدون اگه ضد اسلامی این نوشته هات اتفاقا باعث میشه مسلمونا بیشتر به دینشون برگردن

2016-08-23 02:54:36 +0430 +0430

من اصلا کاری به درست یا غلط بودن توهین به قران رو ندارم هر چند خودم اصلا قبولش ندارم و به احترام دوستایی که قبولش دارن بهش توهین نمیکنم ولی بران جالبه که کسایی که میان اینجا و خیلی محکم در برابر این تاپیک ها موضع میگیرن و فحش میدن اصلا متوجه این نیستن که اینجا یه جاییه که دارن گناه میکنن. به قول قدیمیا دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو… قشنگ مشخصه که ذهنیت خام تعصب بی جا داریم. من یک ایرانیم قبله ام پاسارگاد

9 ❤️

2016-08-23 19:03:17 +0430 +0430

من موافق نیستم چون ارزش اونایی که گفتی را هم نداره.

6 ❤️

2016-08-24 09:37:59 +0430 +0430
نقل از: عاشق-نقره.ای
نقل از: viewer حالا فرض کن شاشیدی ، جیغ بنفش چندتا مسلمونم دراوردینتیجش چی؟

هیچی، خودتو خالی کردی هیچ گام موثری برای اگاه سازی مذهبی ها برنداشتی از طرفی احساسات اون دسته از مسلمینی ک این کارت رو دیدن جریحه دار کردیک نتیجش میشه توجه و دلسوزیه بیشترشون به قران و اسلام بناب ر این سعی کن منطقی تابو شکنی کنی و بعد از اگاه سازی های گسترده اقدام به قبح زدایی کنی ،

از اینا گذشته بهمراه خرابکاریت روی قران انسانیت ادب وقار و ویژگی های مثبت انسانی رو هم با فضولاتت دفع میکنی و میشی یه موجود پست ناهنجار منفور و مزخرف که این خصایص به مرور درت نهادینه میشن و بعد از مدتی میفهمی که دیگه ائون ادم خوب گذشته نیستی که ارامش ذهنی داشتی امیدوارم متوجه بشی چی میگم…
هیچ وقت به خودت اجازه نده در قلب و روانت ، نفرت و خشم وکینه بی حد و حصر نسبت به هیچ چیز ذخیره بشه این خشم و نفرت بمرور خصایص خوبت رو مثل خوره میخوره و ویروسی میکنه ارامش کر و درونت رو بر هم میزنه بیش از اندازه حساس و زودرنجت میکنه و پیش میری به سمت زوال ، به خشمو نفرتت که از خصایص طبیعی و غریزی انسانیت هست هم ریتم عقلانی منطقی و حساب شده بده و سعی کن تا اونجا ک میتونی از اتیش نفرتت تا حد ممکن کم کنی برای ارامش و سلامتی روانی جسمانی خودت ، اسلام چیز پلشت و منفوری هست اونکس که نظری مخالف این داره قطعا مطالعه ای درباب اسلام وبزرگان اسام نداشته هرچی بلده همون چیزهایی هست که از کودکی بهش اموختن و نمیتونه تصویر خوبی ک از اسلام داره رو خراب کنه و چون از خرد سالی فقط وجهه خوب و مهربان اسلام رو نشونش دادن و چیزهای بد و نامطلوب اسلام که انصافا از چیز های خوبش بیشتره رو براش فیلتر کردن ،نمیتونه از اسلام چیز بدی بپذیره ، بگذیریم اسلام پلید منفور و عامل بیچارگی و درماندگی و نابرابری و هزار مشکل و کوفت زهرمار دیگه امااما همینکه خیلی ساده و معمولی ازش متنفر باشی و پسش بزنی و چند نفر دیگه رو هم با زبان خوش و با دلیل و مدرک و منطق اگاه کنی بنظرت کافی نیست که از روی حرص و خشم این تاپیک رو بزنی ؟ ?

کاملا وافقم. وقتی به اسلام اعتقادی نداری، کلا ولش کن به کیرتم نباشه. هم داری وقت خودتو تلف میکنی، هم الکی اعصابتو خرد میکنی. :)

ممنون از توجه و دقت نظرت ?

0 ❤️

2016-08-24 10:08:25 +0430 +0430

بچه ها دیگه پیام ندین تا این تایپیک هم به زباله دانی تاریخ بره

2 ❤️

2016-08-24 10:10:43 +0430 +0430
نقل از: viewer حالا فرض کن شاشیدی ، جیغ بنفش چندتا مسلمونم دراوردینتیجش چی؟

_

صدبار تالا اینارو گفتیم. ولکن نرود میخ آهنین در سنگ!

0 ❤️

2016-08-24 10:30:17 +0430 +0430

بی خایه ای اگه یه نشونی یا تلفنی از خودت اینجا نذاری
چنان عصمتی از جد و آبادت بگام که خون از کون کل خاندانت فوران کنه
منتظرتم

1 ❤️

2016-08-24 20:25:37 +0430 +0430
نقل از: Zojsexe کس کش لاشی

تو به من میگی کس کش؟؟!!! تو آیدیت آیدی کس کشیه ? ? ? ? ? ?
برو زن قحبه برو تو کون خر جمع کن این عن بازی ها رو

2 ❤️

2016-08-24 20:28:05 +0430 +0430
نقل از: Homa_r22 بی خایه ای اگه یه نشونی یا تلفنی از خودت اینجا نذاری چنان عصمتی از جد و آبادت بگام که خون از کون کل خاندانت فوران کنه منتظرتم

تو به کس فاطمه زهرا می خندی
هیچ گهی نمی تونی بخوری
شاش سگ تو دهن فاطمه و زینب حالا که به خانوادم فحش دادی

3 ❤️

2016-08-29 14:42:25 +0430 +0430
نقل از: Manvazanam83 حیفه شاش که فرود بیاد روی اون برگه ها، اصلا حیفه اون برگه ها که اون اراجیف روش نوشته شده...

اینای که از اسلام حمایت میکنن و تا میگی ک.س فاطمه پاره بوده رگه گردنشون میزنه بیرون، نادان ترین، ک.یر.ی ترین و ک.س ننه ترین ادمای دنیا هستن. بوس به ک.س.ه ننه همه مسلمونا :)

فتبارک الله…

1 ❤️

2017-01-06 08:57:59 +0330 +0330
نقل از: Homa_r22 بی خایه ای اگه یه نشونی یا تلفنی از خودت اینجا نذاری چنان عصمتی از جد و آبادت بگام که خون از کون کل خاندانت فوران کنه منتظرتم

عصمت جونو گاییده بالاخره یا نه؟! عصمت اسم زنت بود یا ننت؟

2 ❤️

2017-01-06 09:56:48 +0330 +0330

حتی یک الاغ هم میتونه روی برگه های قرعان بشاشه. این اصلا کار مهمی نیست.

کار مهم اینه که اگر مسلمان هستی و هنوز کتاب مقدست رو نخواندی بشینی و به زبان خودت از اول تا آخر بخوانی و به جملاتی که می خونی دقت کنی و اون حرف ها رو با چیزهایی که درباره دنیا می دونی مقایسه کنی ببینی آیا همچین مزخرفاتی که بیشتر به درد داستان های مهدکودک می خوره یا دستورهای یک رئیس قبیله مکار و انتقامجو می تونه سخنان آفریننده دنیای به این عظمت و پیچیدگی باشه که ما از طریق روش علمی شناختیم یا نه.

4 ❤️

2017-01-06 09:58:27 +0330 +0330

واقعا برات متاسفم فقط همین میتونم بهت بگم

1 ❤️

2017-01-06 11:17:24 +0330 +0330

شما داری با این کارات چهره آتئیست ها رو خراب میکنی،هیچ جایی نیومده که اگر با خدا یا دینی مخالفی برو توهین کن من خودم هم اعتقادی به دین و قرآن و خدا ندارم ولی سعی میکنم هیچوقت به مذهبی ها توهین نکنم شما هم اگر یک روشن فکر واقعی و یک آتئیست واقعی هستی این کارات رو نکن چون با این کارا هیچ تغییری تو دین هیچکس ایجاد نمیکنی بلکه کاری میکنی که دین دار ها بیشتر از ما متنفر بشن و این یعنی نابودی تفکر آتئیست ، اگر میخوای مغز و فکر مردم رو باز کنی سعی کن با مطالب درست علمی این کار رو بکنی حالا دین دارها میخوان قبول کنن میخوان نکنن و در جهل و ترس از خدا زندگی کنن

1 ❤️

2017-01-06 11:20:00 +0330 +0330

آشغال اون دهن گشادت رو ببند حروم زادهـ

2 ❤️

2017-01-07 00:17:49 +0330 +0330
نقل از: erectus حتی یک الاغ هم میتونه روی برگه های قرعان بشاشه. این اصلا کار مهمی نیست.

کار مهم اینه که اگر مسلمان هستی و هنوز کتاب مقدست رو نخواندی بشینی و به زبان خودت از اول تا آخر بخوانی و به جملاتی که می خونی دقت کنی و اون حرف ها رو با چیزهایی که درباره دنیا می دونی مقایسه کنی ببینی آیا همچین مزخرفاتی که بیشتر به درد داستان های مهدکودک می خوره یا دستورهای یک رئیس قبیله مکار و انتقامجو می تونه سخنان آفریننده دنیای به این عظمت و پیچیدگی باشه که ما از طریق روش علمی شناختیم یا نه.

1 ❤️

2017-01-07 08:59:36 +0330 +0330

من تو رو پیدا کنم ننت و میگام،خار ننه کسه

2 ❤️

2017-01-07 09:30:56 +0330 +0330

اونقدر بی همه چیز کس کش پدر هستی که اگه هر گوهی میخوای بخور بخور برو کس کشی خواهرتو کن اما به اعتقادات و مقدسات کاری نداشته باش. ماهم کس گیرمون میاد رو هوا میزنیم اما با مقدسات و اعتقادات کسی اهانت نمیکنیم. تو از گوه به عمل آمدی

0 ❤️

2017-01-07 09:30:58 +0330 +0330

اونقدر به همه چیز کس کش پدر هستی که اگه هر گوهی میخوای بخور بخور برو کس کشی خواهرتو کن اما به اعتقادات و مقدسات کاری نداشته باش.
ماهم کس گیرمون میاد رو هوا میزنیم اما با مقدسات و اعتقادات کسی اهانت نمیکنیم.
تو از گوه به عمل آمدی

0 ❤️

2017-01-07 10:44:37 +0330 +0330

بیشعوری اخه در چه حد شوخی شوخی با ادیان دینم هم شوخی نکن اقا نکن چوبشو سفت میخوری ها

2 ❤️

2017-01-07 12:07:43 +0330 +0330

ول کنید این شاش باز خیلی وقته ننه جندگیشو ثابت کرده همه ناموساشو جدو آبادش جندن دقت کردین همه کونیا این حرفارو میزنن چون خودشونم میخان ملت ننشونو بگان.

2 ❤️

2017-01-07 12:13:32 +0330 +0330

هرکی ناموسای شاش بازو خودشو بگاد خدا با هواپیمای شخصی میفرسدتش بالاترین طبقه بهشت حتی شاید یه طبقه جدید هم با تمام امکانات بسازه برا گایندگان ناموس شاش باز. :| 🙄

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «