نظر مردان درمورد پشم زنان

1399/08/15

↩️ بازیابی شده

نظر مردان درمورد موهایی که در زمان بلوغ بر روی کُس رشد می‌کنند چیست؟
من موهای بالای کُسَم را بلند کردم تا پاسخ این پرسش را بیابم!

از: Betches Staff
در: Feb 9, 2018

تمام آنچه در دهه‌ی 90 مد بود اکنون در حال بازگشت (دوباره مد شدن) است. گردنبندهای مخصوص سخت کردن تنفس (خفه کردن) در هنگام سکس، دامن‌هایی از جنس جین (پارچه‌ی شلوار جین)، “جان استیموس” (هنرپیشه)، و این که مردم دوباره شروع کرده‌اند مانند “برونو مارس” (خواننده) لباس بپوشند.
آیا به طرز غیر مسخره‌ای بوته (پشم بالای کُس) نیز دارد دوباره مد می‌شود؟
داریم درمورد موهایی که پس از رسیدن به بلوغ رشدشان را روی بدن آغاز می‌کنند حرف می‌زنیم.

در دهه‌ی 70 و 80، سکسی بودن به معنای پوشیدن شلوارهای جین پاچه گشاد و کُس‌های پشمالو بود. در دهه‌ی 90 زنها موهای کُسشان را کوتاه می‌کردند یا با اصلاح کردنشان به دقت به آن شکل می‌دادند. در ابتدای سال 2000 تمیز کردن کامل کُس از مو مد شد. در آن زمان مثل باند فرودگاه صاف و یکدست بودن کُس، مانند فلشی که به پایین اشاره کند و آهنگ «بیا پایین» از “باب برگر” را بخواند، روش زنها برای دعوت کردن مردان به خوردن کُسشان به حساب می‌آمد.
وقتی اینترنت فراگیر شد، پورن دیگر تعدادی مجله‌ی قدیمی پلی‌بوی با صفحات به هم چسبیده (به خاطر منی ریخته شده روی آن در خود ارضائی‌های قبلی) که مردان به صورت تصادفی آن را پیدا می‌کردند نبود… [در اینجا نویسنده‌ی زن حکایت آن بهانه‌ی همیشگی مردانی که در هنگام ورق زدن مجله‌های لختی توسط همسران و دوست دخترهایشان گیر می‌افتند و می‌گویند این مال قدیمها است و تصادفی پیدایش کردم! را به سخره گرفته که در فرهنگ بلاد کفر بسیار رایج بوده است!]

مردان هزاره‌ی جدید روش انجام عمل سکس را از فیلم لو رفته از سکس “کیم کارداشیان” و دوست پسرش “جی.ری” یاد می‌گرفتند که اگر درست به قضیه نگاه کنیم خیلی چیزها را توضیح خواهد داد.
این یک حقیقت اثبات شده است که تقریبا ۲۵٪ از جستجوهای اینترنتی برای یافتن پورن است. حالا این چه ربطی به بحث ما دارد؟ چون با گسترش روز افزون و بی‌سابقه‌ی پورن شاهد این بودیم که کارگردانان به بازیگران دستور می‌دادند تمام موهای پایین تنه‌شان را بزنند و مانند یه کودک تازه به دنیا آمده نرم و تمیز باشند! در ابتدا این عمل به خاطر بهتر دیدن کیر یا کُس انجام می‌شد. اگر شما دهه‌ی 90 یا ابتدای سال 2000 را به خاطر داشته باشید، ویدئوهای پورنی که به صورت آنلاین یافت می‌شد کیفیت HD و شفاف امروزی را نداشتند. اما اگر بدن بازیگران بدون مو بود بینندگان می‌توانستند همه چیز را به وضوح از هر زاویه‌ی وسوسه‌کننده‌ای ببینند.

برای همین پسرها در سنین رشد به جق زدن در هنگام زل زدن به کلیتوریس‌های کاملاً در معرض دید (بدون مو) عادت می‌کنند (با این وجود هرگز نمی‌توانند موقع کُسلیسی آن را پیدا کنند!) در ادامه‌ی روند رشدشان، آنان از پسر به مرد تبدیل می‌شوند و عملاً با این طرز تفکر بزرگ می‌شوند که باید از زنان توقع داشته باشند مانند پورن استارها قسمت‌های سکسی بدنشان (کُس یا کون) را کاملاً تمیز کنند.

ما زنان هم به دلائل مختلف این کار را انجام دادیم و هرگز درمورد این که این کار مانند دوستی “اسنوپ داگ” (خواننده) و “مارتا استوارت” (آشپز و کارشناس تغذیه) عجیب غریب است چیزی نگفته‌ایم (اعتراضی نکرده‌ایم).
به هر صورت، شش هفته پیش من تیغ اصلاح را کنار گذاشتم، دیگر پولی بابت موم انداختن بدنم خرج نکردم و یک بوته را روی بدنم رشد دادم (دسته موی بالای کُس). توصیه‌ای به تمام دخترانی که کُسشان مو دارد و می‌خواهند این کار را امتحان کنند: برای این که یک لانه پرنده‌ی زیبا بالای کُستان درست کنید، باید بیش از یکماه اصلاح نکنید، حداقل برای من اینقدر طول کشید…

قدم بعدی یک آزمایش (تجربه) به شدت علمی است: «نظر مردان درمورد موهای بالای کُس من چیست؟»
من تمام زمستان را بدون کیر گذراندم تا جایی که موهای پاهایم به قدری بلند شد که می‌توانستم آن را وقف موسسه قفل‌های عشق کنم [موسسه قفل‌های عشق موسسه‌ای است که برای افراد سرطانی که بر اثر شیمی‌درمانی موهایشان ریخته است گلاه‌گیس رایگان درست می‌کند.]
در ده سال گذشته این اولین باری بود که چمن‌هایم (موهای کُس‌ام) را برای مدت طولانی کوتاه نکرده بودم. دوران هرزگی‌های خوابگاه دانشجویی (انجمن خواهرانه) زمان دانشگاه مدتها بود که تمام شده بود. پس این طوری نبود که بخواهم با آقای “چَد” از خوابگاه پسرانه (انجمن برادری دانشجویی) که صفحه‌ی اصلی مرورگرش روی پورن هاب تنظیم شده سکس داشته باشم و او به بلند شدن موهای پایم اعتراضی داشته باشد. مردانی که الان با آنها قرار می‌گذارم در اواخر دهه بیست‌سالگی و ابتدای دهه‌ی سی‌سالگی‌شان هستند.
و من فهمیده‌ام که آنها دوست دارند زنهای زندگی‌شان — فقط زن باشند (پورن استار نباشند).
هیچ کدام از آن مردان وقتی عشق‌بازی می‌کردیم چیزی درمورد عجایب پشم‌گانه‌ی من که بالای کُسَم قرار داشت نگفتند. اما بعد از سکس هنگامی که در کنار هم دراز کشیده بودیم خودم حرف آن را پیش کشیدم. می‌دانید در واقع سعی کردم مسئله را به طرز رومانتیک مطرح کنم. پیش از این که آنها بوته بزرگ بالای کُس را ببینند کمی دستپاچه بودم اما این را هم می‌دانستم که هیچ مردی که واقعاً از من خوشش بیاید قرار نیست ناگهان با دیدن موهای بالای کُسم نظرش را نسبت به من تغییر دهد و دعوتنامه‌ی انحصاری‌اش به نمایشگاه گل و گیاه مرا دور بی‌اندازد!

اولین باری که پس از بلند شدن موهایم سکس داشتم آخر شب و چراغ‌های اتاق اکثراً خاموش بود. پس وقتی شورتم را را پایین کشیدم و کُس و موهای بالای آن نمایان شد اینقدرها باعث تعجب نشد. مطمئنم او کمی متعجب شد و تفاوت را احساس کرد اما کلاً از چادر زدن در کنار بوته خوشحال بود.

دفعه‌ی بعد مردی که می‌خواستم با او بخوابم سعی کرد مرا از روی شلوار جین انگشت کند! او سعی کرد جذاب و سکسی باشد و گفت: «اوه! تو روی کُسِت مو داری! معمولاً این را به کسی نمی‌گویم اما من کُسِ پشمالو دوست دارم» .

یک مرد دیگر به من گفت ترجیح می‌دهد کُس مو داشته باشد تا این که کاملاً اصلاح شده و تمیز باشد. زیرا ظاهراً وقتی آن پایین دارد وظیفه‌ای که خداوند برایش مقدر کرده است را انجام می‌دهد [یک شوخی به معنی این که مردان آفریده شده‌اند تا کُس زنان را بلیسند.] خوشش نمی‌آید به علت صاف و نرم بودن بیش از حد زبانش روی کُس لیز بخورد.

نظر هیئت منصفه (جمع بندی نظرات) این است که: یک مرد گفت تعجب کرده ولی از آن خوشش آمده، یک مرد دیگر گفت این باعث می‌شود من واقعا کاردرست و بااعتمادبه‌نفس به نظر بیایم، آخرین نفر احتمالاً فتیش موی کُس داشت در حالی که زیاد راضی به اعتراف به آن نبود. تمام آن مردان همچنان به من زنگ می‌زدند و از من درخواست قرار ملاقات دوباره می‌کردند.

نتیجه‌گیری نهایی: توصیه می‌کنم همانقدر که در دوازده سالگی سایه‌ی بنفش رنگ چشم را تجربه می‌کردید با موهای کُستان نیز مدل‌های مختلفی را تجربه کنید!

منبع:
https://betches.com/guys-really-think-pubic-hair-grew-bush-find/

8480 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-05 18:58:44 +0330 +0330

خانومای عزیز هر مردی با دیگری فرق میکنه پس همشون پشم کص نمیخوان😂😂 گفتم در جریان باشین

1 ❤️

2020-11-05 20:54:41 +0330 +0330

من پشم کوس دوست ندارم ,صیقلیو صاف دوست دارم خیلی تحریکم میکنه ,بخصوص وقتی دست میزنم یا میلیسم

1 ❤️

2020-11-07 19:09:07 +0330 +0330

ترجیح منم یه مدل ریش کم رنگ هستش بدک نیست بودنش

0 ❤️

2020-11-08 11:50:19 +0330 +0330

وقتی خودت پشماتو زده باشی موقه سکس حال میده ولی موقه سکس دهانی خودم بدون پشم دوست دارم خلاصه هرکی یجور دوست داره 😛

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «