نکاتی درباره‌ی سکس سه‌نفره

1399/08/24

راهنمای سکس‌ سه‌نفره: ۶ مورد که قبل از داشتن سکس سه‌‌نفره باید بدانید

بله، شاید «تک شاخ»{۱} یک کلمه گیج کننده‌ برای توصیف کسی که به یک زوج برای انجام سکس سه‌نفره اضافه می‌شود، باشد (آنها یک فرد هستند و نه یک اسباب بازی جنسی)، اما این کلمه یک چیز را درست و واضح نشان میدهد: مثل «تک‌شاخ»، یک فرد مشتاق که در ماجراجویی‌های جنسی یک زوج بدرخشد سخت پیدا می‌شود. (نویسنده اصلی اینجا میگه: من شخصا باور نمیکنم که تک‌شاخ ها موجودات خیالی‌ای باشن. اونها احتمالا یه جایی تو ایسلند یا آلاسکا وجود دارن، ولی نهنگ‌های قطبی به ما نمیگن!!). کسی که مشتاق باشد هم فانتزی جنسی پارتنر شما رو برآروده کند و هم بدون هیچ نشانه و دردسری ناپدید شود – خب منطقی باشیم – یک رویاست!
سکس‌های سه‌نفره داغ و سکسی‌ای رخ می‌دهد که آن نتیجه‌ی ارتباط و آمادگی‌های قبلی افراد است و خب اگرچه همه‌ی افراد تمایل ندارند که پا به سرزمین مرموز سکس‌ گروهی بذارند، اما برای همه‌ی افراد در رابطه‌ای، که در حال فکر کردن به سکس سه‌نفره هستند، لازم است که قبل از انجام آن این شش نکته را بدانند:

1. سکس سه‌نفره قرار نیست رابطه شما را «درست» کند:

اگر رابطه جنسی شما با پارتنرتان مشکل دارد، شما باید مثل دو تا بزرگسال در مورد اینکه نیازهایتان در رابطه برطرف نمی‌شود، با همدیگر گفتوگو کنید؛ یا میتوانید پیش یک متخصص مسائل زوج‌ها بروید. میتوانید یک شب رو خالی کنید و فقط و فقط یه کار انجام بدهید، سکس دهانی! (در واقع بهتر است که یکبار اینکار را امتحان کنید حتی اگر رابطه‌ی جنسی خیلی خوبی هم با همدیگر دارید!) شما نباید انتظار داشته باشید با یک تجربه‌ی جنسی جدید تمام مشکلات رابطه شما به شکل جادویی‌ای حل شود. دیوید اورتمن که یک روان‌درمانگر و سکس‌تراپیست ساکن سانفرانسیسکو است می‌گوید: زوج هایی که سکس ‌سه‌نفره انجام می‌دهند اغلب این‌کار را به عنوان یک درمان‌ موقت برای مشکلات حل نشده مربوط به صمیمت بین خودشون می‌کنند.‌ از نظر اورتمن اگر شما دارید سکس سه‌نفره میکنید بخاطر اینکه سکس خودتان خسته‌کننده است شما باید مشخص کنید که چرا سکس‌تان خسته کننده‌ شده و بعد نفر سوم رو اضافه کنید. زمانی که نفر سوم برود مشکل اصلی، که نزدیکی شما با یکدیگر است، هنوز آنجاست.

2. مکالمه‌ی قبل از سکس سه‌‌نفره شما با پارتنرتان باید جامع و کامل باشد:

قبل از اینکه شما و پارتنرتان سکس سه‌نفره داشته باشید، باید آنقدر با یکدیگر در مورد این موضوع صحبت کرده باشید که دیگر از صحبت کردن در مورد این موضوع خسته شده باشید. اورتمن می‌گوید: زوج باید هم از نظر جنسی و هم از نظر ارتباطی به یک نقطه مشخص و مطمئن رسیده باشد، آنها باید بدانند که دقیقا چه چیزی قرار است اتفاق بیوفتد و چرا. ترجیح میدهید که با یک آشنا سکس سه‌نفره داشته باشید یا یک نفر که با او آنلاین و اخیرا آشنا شده‌اید؟ اگر شما یک زوج غیرهمجنس هستید (زن و مرد با همدیگر) و قرار است که نفر سوم شما یک زن باشد، آیا مرد میتواند بطور کامل با اون سکس داشته باشد یا به عنوان مثال فقط استفاده از دست و دهان [مالش و ساک] مجاز است؟ آیا نفر سوم شب رو پیش شما می‌ماند؟ آیا نفر سوم خودش میخواهد که شب رو پیش شما بماند؟ آیا شما با یکدیگر در مورد اینکه از سکس گروهی، چه از نظر احساسی و چه جنسی، چه چیزی میخواهید، بحث کرده‌اید؟ اگر یکی از شما احساس کرد راحت نیست و کلمه‌ی امن‌تان {۲} رو گفت برنامه شما برای قطع کردن کار و خروج از موقعیت چیست؟ اصلا کلمه‌ی امن دارید (ترجیحا داشته باشید)؟ از خواندن این سوالات خسته شدید؟! داشتن مکالمه در مورد سکس و صمیمت و رابطه میتواند خسته کننده باشد ولی بدانید که این‌کار اساس داشتن یک تجربه‌ی مثبت بوده و کاملا لازم است.
تنها وقتی که شما، پارتنرتان و نفر سوم شما کاملا در مورد همه چیز از جمله خطوط قرمز هر فرد، انتظارات و خواسته‌ها و حتی اینکه همه چیز ممکن است طبق برنامه‌ریزی‌هایتان پیش نرود با همدیگر هم نظر باشید، شما برای سکس سه‌نفره آماده‌اید. با پارتنرتان در مورد همه چیز صحبت کنید: چیزهایی که دوست ندارید اتفاق بیفتد، چیزهایی که دوست دارید اتفاق بیوفتد، و حتی چیزایی که انتظار دارید از یک تجربه‌ی سکس سه‌نفره بدست بیاورید. بعد وقتی که یه نفر سوم احتمالی رو پیدا کردید تمام این موارد را با او هم مطرح کنید. سکس سه‌نفره باید مثل یک سفر دقیق برنامه‌ریزی شده به یک کشور خارجی باشد که تا حالا نرفتید! یک برنامه سفر آماده کنید ولی انتظار اتفاق‌های غیر منتظره را هم داشته باشید.

3. احتمال داره که در یک جایی یکی از شما احساس کند که جا مانده است ، اگر شما نمیتوانید این فکر را تحمل کنید که آن فرد جا مانده میتواند خود شما باشد، شما احتمالا برای سکس سه‌نفره آماده نیستید:

اورتمن خیلی رک و واضح می‌گوید: وجود سه نفر در واقع مشکل‌زا ترین حالت ممکن محسوب ‌می‌شود! در نظر گرفتن نیاز‌های احساسی و فیزیکی یک فرد دیگر در حین سکس (در حالی که نیازهای خودتان رو هم ابراز می‌کنید) خودش بقدر کافی سخت هست، و اضافه کردن یک فرد دیگر، این پیچیدگی اولیه را بیشتر هم میکند؛ در حالیکه در انواع شلوغ‌تر یا سکس‌گروهی یا زمانی که بیشتر از سه نفر هستند، احتمال اینکه یک شخص احساس فاصله گرفتن و جا ماندن داشته باشد کمتر می‌شود.
این یک هشدار و اطلاعیه برای افرادی است که در رابطه هستند: آماده باشید که در یک حالت ناجور بشینید در حالی که پارتنرتان با نفر سوم مشغول شده و اشتیاقی را در او میبینید که مدت‌هاست ندیده‌اید! از خودتان بپرسید که الان باید چه کار کنید؟! ممکن است به این نتیجه برسید که «اوه! من الان باید با سینه‌های یکی ور برم!!» یا ممکن است با خودتان فکر کنید که «چرا کسی کیر/کس خوشمزه منو نمیخوره!؟!»
این لحظه‌ها اتفاق می‌افتد، ولی یک راه حل خوب برای اینکه بیش از حد برای این کار استرس نداشته باشید این است که نفر سوم احتمالی رو قبل از اینکه به تخت‌خوابتان دعوت کنید در یه قرار ملاقات نرمال و غیرسکسی ببینید. یکبار من خودم دوست پسر سابقم رو راضی کردم که به همراه خودم و یک زن دیگه سر قرار برویم به این هدف که آمادگی‌های اولیه برای یه سکس سه‌نفره رو ایجاد کنم. ما یه زن رو از توی «تیندر» {۳} پیدا کردیم که دعوت ما رو برای یه نوشیدنی قبول کرد. دوست پسر سابقم و آن زن از یکدیگر خوششان آمد، من هم از او به عنوان یک فرد عادی خوشم آمد اما بهش ‌از نظر جنسی بهش جذب نشدم. من سر آن قرار با پارتنر خودم احساس این را داشتم که نفر زیادی‌ام – و این یک نشانه‌ی خیلی خوب بود که احتمالا توی سکس هم من وضعیت مشابه‌ای برایم پیش می‌آید و احتمالا برای من قرار نیست خیلی جذاب و لذتبخش باشد.

4. اقدام های پیشگیرانه و احتیاط برای داشتن یک سکس ایمن‌تر قابل مذاکره نیست و اجباری محسوب می‌شود:

استفاده وسایل سکس امن مثل کاندوم یا سد دهانی (dental dam) {۴} در سکس سه‌نفره ضروی است، سوغاتی‌های شما از یک سکس سه‌نفره باید خاطره‌های جذاب و سکسی باشد و نه بیماری‌های مقاربتی و یا بارداری ناخواسته! یادتان باشد کاندوم فقط برای کیر نیست، هر سکس سه‌نفره‌ای که در آن از اسباب بازی استفاده می‌شود باید کاندوم داشته باشد. شاید شما و پارتنرتان فقط با همدیگر رابطه داشته باشید و با افراد دیگه‌ای تماس جنسی نداشته باشید و چون هر دوی شما سالم هستید تصمیم گرفته باشید که سکس بدون کاندوم داشته باشید که در این حالت بی‌خطر است ولی نفر سوم شما احتمالا با افراد دیگه‌ای رابطه داشته و میتواند ایجاد مشکل کند. این مهم است که قبل از هر اقدامی در مورد قوانین لازم برای داشتن سکس ایمن‌تر برای همه، بحث و گفتوگو کنید.
مجدد تکرار میکنم سوغاتی‌های شما از یک سکس سه‌نفره باید خاطره‌های جذاب و سکسی باشه و نه بیماری‌های مقاربتی و یا بارداری ناخواسته.
از نظر اخلاقی، وقتی صحبت از سکس سه‌نفره میشود، من در مورد کاندوم حسی شبیه به پیش غذا در مهمانی‌ها را دارم؛ اگر شما میزبان یک مهمانی هستید، شما باید آن کسی باشید که پیش غذا را تهیه می‌کند. به عنوان یک گروه با همدیگر صحبت کنید که چه چیز‌های دیگری را دوست دارید که آماده داشته باشید: آیا لوبریکانت باعث بهبود شرایط و کیفیت میشود؟ اسباب بازی‌ها چطور؟
پی‌نوشت: حتی اگر در سکس خود دخول ندارید، یا حتی اگر سکس دهانی هم ندارید بخاطر داشته باشید که بیماری‌های مقاربتی‌ای مثل HPV یا انواع دیگر تبخال از طریق تماس پوستی نیز امکان انتقال دارند.

5. شما میتوانید احساس پیدا کنید:

یکبار دوست ‌پسر همیشه در سفر من! به من گفت که خوب میشد اگر وقت‌هایی که در شهر نیست من با افراد دیگر قرار می‌گذاشتم البته او موذیانه امیدش از این حرف این بود که من یک نفر سوم برای وقتی که اون به خانه آمد، پیدا کرده باشم! من و او از همدیگر جدا شدیم، و من با زنی که در مدت نبود او در «تیندر» پیدا کرده بودم یک سکس عالی دو نفره‌ی داشتم و در نهایت تبدیل به بهترین دوست من شد. (خب، خودش به من گفت که قرار بذار و من هم فقط به حرفش گوش دادم!) برگردیم به ارتباط برقرار کردن، اینکه با پارتنرتان کاملا واضح و مشخص مطرح کنید که دقیقا چه چیزی میخواهید مهم است. اگر هر دوی شما به دنبال یک سکس پرحرارت و جذاب با کمک سکس سه‌‌‌‌‌‌نفره هستید، خیلی هم عالی؛ اما اگر یکی از شما مخفیانه به دنبال یه رابطه‌ی احساسی دیگه علاوه بر رابطه‌ی فعلی هستید، اوضاع بهم خواهد ریخت.
حتی اگر هر دوتای شما صرفا به دنبال یک سکس داغ سه‌نفره هستید، این مهم است که در نظر داشته باشید هر سه نفر درگیر در این رابطه دارای احساسات هستند و خب احساسات دقیق قابل پیش‌بینی نیست. نفر سوم ممکن است در حالی شما رو ترک کند که تمایل به دیدار مجدد یک یا هر دوی شما دارد و یا پارتنر شما ممکن است در نهایت با نفر سوم خیلی جفت‌و‌جور شود – وقتی شما وارد یه دنیای جنسی جدید می‌شوید احساسات هم خواه ناخواه وارد معرکه میشوند! احتمالا مطرح کردن پیشاپیش این موضوع و بحث با پارتنرتان موقعیت ناجوری را ایجاد کند، ولی اگر در عمل مجبور به مواجهه با این موضوع شوید به همان میزان آماده‌تر خواهید بود.

6. یک سکس سه‌نفره رابطه شما با پارتنرتان رو احتمالا تغییر خواهد داد:

این همیشه اتفاق بدی نیست، اگر شما بخوبی با همدیگر صحبت کرده و برای پیدا کردن نفر سومی که هر دوی شما با او احساس راحتی بکنید بقدر کافی تلاش کرده باشید شما میتونید یک سکس سه‌نفره‌ی راضی کننده را تجربه کنید که برای مدت طولانی‌ای بعد از رفتن نفر سوم منبع الهام سکس‌های داغ و هیجان‌انگیزی بعدی بین شما دو نفر باشد. طبق تجربی شخصی، اینکه در چشم های پارتنرتان نگاه کنید در حالی که از پشت با دوست جدید مشغول شده و به او میگوید که پایین برود و برای شما بخورد سکسی‌ترین حالت ممکن در روی زمین محسوب میشود!

سکس سه‌نفره میتواند هیجان‌انگیز و اغواکننده باشد، و شما و پارتنرتان هر دو ممکن است بسیار این تجربه را دوست داشته باشید؛ حتی ممکن است بخواهید که این تجربه را در روتین زندگی جنسی خود قرار دهید یا حتی با یک نفر سوم قرار بذارید. از آن طرف مجدد تکرار میکنم: ممکن است سکس بسیار بد باشد، شما احساس جا ماندگی کنید، یا پارتنر شما ممکن است کم کم نسبت یه نفر جدید علاقه‌مند شده و احساس پیدا کند – همگی اینها ممکن است. اگر شما در یک رابطه‌ی سالم که بر پایه ارتباط قوی و به اشتراک گذاشتن نیاز‌ها و خواسته‌ها هستید، شما باید بتوانید از پس این ریسک بربیایید؛ و اگر رابطه‌ی شما اینطور نیست احتمالا قبل از انجام این کار چیزهایی وجود دارد که باید روی آنها [برای بهبود] کار کنید قبل از اینکه نفر سومی را به تخت‌خواب‌ خود اضافه کنید.

منبع

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم:
۱. «تک‌شاخ» موجود افسانه‌ای در فرهنگ غرب که در واقعیت وجود نداره و به شکل یک اسب پرنده با یک شاخ در وسط پیشونی توصیف شده که نماد احتمال کم یا چیز خیلی خیلی نادره.
۲. کلمه امن یه کلمه‌اس که طرفین روش توافق میکنن که هر موقع اون رو گفتن هر کاری که داره انجام میشه متوقف بشه.
۳. اپ دوستیابی معروف آمریکایی
۴. نوعی از کاندوم‌ها که برای سکس دهانی استفاده میشن

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-14 16:58:13 +0330 +0330

با تشکر از همه دوستانی که تاپیک رو تا انتها مطالعه کردند، امیدوارم مفید بوده باشه؛ اگر نظر یا پیشنهادی دارید مثل همیشه خوشحال میشم اگر بگید.
یک توضیح فقط لازمه بدم چون گاها این دست مطالب سوء تفاهم ایجاد میکنن؛
هدف از این تاپیک نه تشویق و نه بد نشون دادن سکس سه‌نفره‌اس، بعضی از دوستان به هر دلیلی چنین تصمیمی گرفتن یا در مورد این موضوع کنجکاو هستن و …؛ و این مطلب نوشته شده در راستای:
۱. افزایش آگاهی عمومی شما
۲. این کار هم مثل خیلی چیزا جنبه‌های مثبت و منفی‌ای داره که سعی شده در این مطلبی در حد امکان توضیحات مختصری داده بشه که اگر این کار رو انجام میدید درست و آگاهانه باشه که هم بیشترین لذت و استفاده رو ببرین و هم کمترین آسیب رو ببینید.

اراتمند رد

2020-11-15 01:54:35 +0330 +0330

خیلی‌ ترجمه خوبی بود. ممنون.

2 ❤️

2020-11-15 11:05:50 +0330 +0330

بسیار عالی،جامع و آموزنده بود.
ممنوووون

1 ❤️

2020-11-15 23:58:15 +0330 +0330

زوج های محترم جهت انجام بهترین سکس 3نفره اعلام آمادگی مینمایم 37 تهران 179 سانت 88 کیلو. 19*3.5 داری سکس قوی و طولانی مدت حدودا 50 دقیقه توانایی تلمبه زدن در تمامی حالت ها رو دارم جا هم دارم، دوستانی که مایل هستند حمایت مالی بشوند هم توانایی حمایت مالی خوبی دارم هرچه سن زوج ها کمتر باشه حمایت مالی بالاتر خواهد رفت… تلگرام @mhdparsa

0 ❤️

2020-11-16 22:03:47 +0330 +0330

من توصيه ميكنم فقط با يه كاك اولد سه نفره بريد چًون فقط يه كاك اولد ميتونه درك كنه اين موضوع رو بقيه مخصوصا مجرد ها فكر ميكنن هر كس كاك اولده حتما يهكمبود يا مشكل ياتواني جنسي جسمي يا حتي مالي داره در صورتي كه كاملا بر عكس هست
من خودمم هيچ كمبود سكسي و عاطفي ندارم ولي از لذت بردن خانومم لذت ميبرم به صورت حرفه اي هم تقريا سكس ميكنيم تا ١/٥ ساعت و ٤ بار ارضا شدن هم داشتيم بخاطر همين ميگم فقط با كاك اولد ها نفر سوم بريد يعني اون بشه نفر سوم شما و شما بشيد نفر سوم اون چون خانم ها به شدت حسادت ميكنن راجع به ضربدري و دوست ندارن شوهرشون تحت هيچ شرايطي حتي تصور اين رو هم بكنه مه بخواد با زن ديگه اي بخوابه

5 ❤️

2020-11-16 22:40:41 +0330 +0330

↩ اميرسارايي
من سه ساله دنبال زوج تو این سایتم ولی هنوز نتونستم پیدا کنم خیلی دوس دارم نفر سوم ی زوج باشم ظاهرا همه فیکن

0 ❤️

2020-11-18 07:48:19 +0330 +0330
1 ❤️

2020-11-21 19:56:49 +0330 +0330

Matlab kheyli khub bud. Omaid varam kasayie ke en karo mikonan kheyli deqat konan. Chun man be chesh didam ke cheturi e zendegi 10sale bara en mozo az beyn rafte

1 ❤️

2020-11-22 12:06:02 +0330 +0330

خیلی عالی بود، استفاده کردیم.
زوجیم ۲۳ و ۲۹ مشهد، دنبال یه خانم مجرد تا مطلقه هستیم برای سکس سه نفره
اینم آی پی تلگرامم
http://t.me/mashhad22333

1 ❤️

2020-11-22 19:41:28 +0330 +0330

سلام قرص یا شربتی هست برای تحریک جنسی بانوان؟من میخوام رابطه سه نفره برقرار کنم اما همسرم وقتی تحریک میشه میگه باشه بعدش میزنه زیر حرفش

0 ❤️

2020-11-22 20:26:08 +0330 +0330

↩ Mfm68
بنده پزشک نیستم و اگر هم بدونم صلاحیت تجویز ندارم.
حتی اگر به کمک دارو هم موفق بشید به هر حال قراره بعدا هم با همسرتون زندگی کنید و نارضایتی بعدش میتونه زندگیتون رو تحت تاثیر قرار بده؛ همیشه در هر عملی رضایت همه طرفین رو در نظر داشته باشیم که همه در نهایت خوشحال باشن؛ توصیه میکنم به شما تاپیک‌های من در مورد فانتزی‌ها و فتیش‌ها رو بخونید مطالبی در اونها هست که بهتون کمک میکنه.
بازم موردی بود در خدمتم
ارادتمند رد

0 ❤️

2020-11-23 04:51:45 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
خودش دوست داره اما تو دوران مجردیش با پسری رابطه داشته ک اذیتش کرده از پشت و این باعث شده ک فک میکنه بازم اون اتفاق می افته و این ک میگه میترسه نفر سوم آتو ازمون بگیره بعدش اخاذی کنه و این ک میگه گناه داره ولی دوس داره این کار رو لز هم دوست داره و این ک من رو با یک دختر دیگه دوتایی باهم بکنن و یا این ک ی مرد دیگه منو بکنه و این ک دوس دار تو حموم جیش کنه رو من

0 ❤️

2020-11-27 10:27:28 +0330 +0330

ممنون برای به اشتراک گذاریش 🙏

1 ❤️

2020-11-27 17:21:13 +0330 +0330

من ۳۴ سالمه و با دو زوج ارتباط چند ساله داشتم اون دو زوج اتفاقا مثل چیزی که در مقاله اومده بود توی رابطه ی سکس به یک نواختی رسیده بودند و با اینکه علاقه ی شدیدی نسبت به هم داشتند ولی از لحاظ سکس اصلا نمیتونستن مثل سابق با هم سکس کنند و لذت ببرن بخاطر همین تصمیم گرفته بودند که یه نفر سوم‌رو وارد رابطشون کنن زوج اول قرار بود یه خانم باشه که توی همین شهوانی تاپیک گذاشته بودن اما ظاهرا کسی پیدا نشده و من بهشون پیشنهاد دادم‌که بعد مدتی قبول کردن و تقریبا یک‌ماه به صورت مجازی و دو ماه به صورت حضوری و دیدار و شب نشینی بدون سکس پیش رفت و وقتی اعتماد جلب شد و مطمئن شدند که میخوان اینکار رو بکنن سکس کردیم حدود دو سال هم با هم رابطه داشتیم بعد مهاجرتشون هم تموم شد ولی کماکان ارتباط تلفنی و مجازی دوستانه داریم و یاد خاطرات شیرینمون میکنیم زوج‌دوم‌هم خارج از سایت و خیلی اتفاقی با خانمش آشنا شدم و ایشون‌تلفنی به من گفتند که دنبال همچین‌رابطه ای هستند و دنبال یه آقا هستند و شوهرش از دوستی ما خبر داشته و‌حتی چت ما رو میخوندن و جالبه که شبا قبل خواب با چتای ما تحریک میشدند و سکس‌میکردن بعدها تصمیم گرفتند با هم رفت و‌آمد کنیم شش ماه شب نشینی رفت و آمد و مسافرت میرفتیم و بعد سکس کردیم با این زوج‌حدود سه سال بودیم‌که بعد بارداری خانمش کلا خواستن کنار بذارن و تعطیل شد ولی باز بعنوان‌دوست باشون رفت و آمد دارم‌ ولی رابطه به هیچ‌عنوان یه زوج سوم‌هم بود که بعد رفت و امد متوجه شدن نمیتونن این فانتزی رو اجرایی کنن و بعد دو ماه کلن‌از این کار منصرف شدن چون شوهرش نتونست با خودش کنار بیاد من‌هم کنار کشیدم در کل باید هر سه طرف جنبه رو داشته باشن و از این‌فانتزی درک‌خوبی داشته باشند در غیر اینصورت عوارض زیادی داره که منجر به اتفاقات ناخوشایندی میشه

1 ❤️

2020-11-29 10:32:39 +0330 +0330

عالی بود

1 ❤️

2020-12-02 14:29:45 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
عالی بود مرسی

1 ❤️

2020-12-02 16:17:07 +0330 +0330

↩ azinsh18
با درود
اصلا در خود تعریف کلمه‌ی فانتزی گفته شده چیزی که تحریک‌کننده‌اس ولی ممکن حتی خود همون فرد تجربه کردنش رو دوست نداشته باشه یا نخواد (یه موضوع ذهنیه بیشتر)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «