وضعیت روحی و روانی جوانان ایرانی

1397/06/11

سلام.
تو این تاپیک میخام بهتون بگم که اوضاع جوونا و نوجوونای ایرانی داره به کجا کشیده میشه .
خودتون خیلی خوب میدونید که شرایط تو این کشور با این رژیم اسلامی چطوریه .
فقر و بی پولی فرهنگ عقب افتاده مردم و از اینجور مسائل .
ولی جریان همینجا تموم نمیشه
اتفاقی که داره میوفته خیلی وحشتناک تر از چیزیه که بتونیم فکرشو بکنیم .
مثلا امار خود ارضایی
میدونم که ممکنه مسخرم کنین یا هرچی ولی میخام خودمو مثال بزنم که بدونید وضعیت خیلیا مثل منه .
من خودم به شخصه امار خودارضاییمو توی روز ندارم ینی تا این حد زیاده
این خنده دار نیست واقعا گریه داره
بدون اینکه تحریک بشم اجبارا خود ارضایی میکنم بدون هیچ لذتی .
واقعا دلیلشو نمیدونم چرا تا این حد جلو رفتم و دارم خودمو نابود میکنم .
بیکاری و نا امیدی به فردای بهتر داره امثال من که جوون این مملکتیمو نابود میکنه .
من خودم چندین بار فکر خود کشی به سرم زده فقط بخاطر اینکه دلیلی برا زندگی کردن پیدا نکردم . بخاطر اینکه به چیزی امید ندارم . بخاطر اینکه دیگه کاری برا انجام دادن ندارم تو این زندگی . نه فقط من بلکه خیلیای دیگه که حتی از منم اوضاشون بیریخت تره .
شب بیداری همیشگی جوونا تا صبح و خابیدن تا بعد از ظهر یا حتی تا عصر بخاطر اینکه دلیلی برا بیدار شدن ندارن .
و تمام اینا بر میگرده به این روزگار سیاهی که رژیم اسلامی برامون درست کرده .
بیکاری و بی پولی جوونا افسردگی اکثر جوونا و نوجوونا و کم اوردن تو زندگی و رسیدن به ته خطو خودکشی خیلیامون .
اعتیاد به سیگار و گل و هزار اتو اشغال تو سن کم هم که جای خود داره . الان بچه 12 13 ساله داره سیگار میکشه مشروب میخوره و کسی که عقل داشته باشه میفهمه این ینی یه فاجعه تمام عیار . نوجوون 17 ساله روزی یه پاکت سیگار میکشه بدون اینکه بدونه واقعا چرا؟
هم سن و سالای منو تویی که داری این تاپیکو میخونی تو بقیه کشورا دارن از جوونیشون لذت میبرن و منو تو ته تفریحمون پارکه و سیگارو مشروب .
کی میخایم به خومون بیایم ؟
میگی حالا اخرش چی؟
من بت میگم اخرش چیه . اخرش یا از گشنگی میمیری یا دیوونه میشی و یا خودکشی میکنی . نگو نه که من شک ندارم از این 3 تا خارج نیس .
آی مردم اینا درد دل یه پسریه که فقط 17 سالشه و روزگارش اینه روزگار اطرافیاش اینه .
آی مسلمونی که میگی خدا بزرگه خدای تو اگه میخاست کاری کنه تا امروز کرده بود امام زمانت اگه بود تا الان ظهور کرده بود .
آی کسی که میگی به من ربطی نداره این جریان مطمعن باش که منو تو تو یه قایقیم و وقتی ما داریم غرق میشیم تو هم دیر یا زود غرق میشی .
آی کسی که شبا مستیو یه گوشه افتادی لیاقت تو خیلی بیشتر ازیناس .
لیاقت هممون بیش ازیناس ولی این رژیم مارو نابود کرده کشورمونو نابود کرده فرهنگمونو نابود کرده .
ولی میتونیم دوباره درستش کنیم . باااید بتونیم .
به خودتون بیاین قبل ازینکه کارتون بکشه به گشنگی کشیدن و درست کردن حلقه واسه دار زدن خودتون .
هیشکی به ما کمک نمیکنه نه خدا و پیرو پیغمبر .
باید خودمون خودمونو نجات بدیم واسه زنده موندن و واسه زندگی کردن .

پایان .
LORN

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-02 16:41:19 +0430 +0430

متاسفانه همینه دوست عزیز. مشکل خودارضایی بد مصیبتیه. بعد جالبه که امروز یه ویدیو دیدم از این راعفی پور که میگه این دخترایی که با آرایش و اینا میان بیرون ، در گناه اونایی که با دیدنشون خود ارضایی میکنن شریکن. آخه کسکش بیناموس ! خودت چشمای طرف رو بستی بهش گفتی سمت جنس مخالف بری جیززه. بعد که اون پسر بدبخت داره تاوان حرکت گوه مغزانه تو رو با بی ظرفیتی میده، به طرف مقابل میپری که تو گناه خودارضاییش سهیمی ؟ چقد مادرجندس این آدم

3 ❤️

2018-09-02 16:57:47 +0430 +0430

ولی چیکار میشه کرد مردم یه رهبر میخوان که هدایتشون کنه (منظورم مولا نیست) یکی از خود مردم ولی کسی نیست اگرم باشه سریع خفش میکنن این وضعیتی که مملکته ما داره فقط به دست خود مردم میتونه درست بشه امید وارم هرچه زودتر این اتفاق بیفته زنده باد ایران و ایرانی

1 ❤️

2018-09-02 17:10:13 +0430 +0430

علیرغم دردناک بودن این حرفا ، بهت این نوید رو میدم که هیچ تغییری قرار نیس در وضعیت موجود ایجاد بشه . دهه 60 و 70 که سوختن این نسل های جدید هم که از اونور بوم افتادن پایین از کصخلیت و بی خیالی و کصکلک بازی. اینا چه فازایی دارن ناموسن که هیچی به کیرشون نیس ؟! یه نفر ندیدم وضعیت مملکت به کیرش باشه از این نسل . در واقع میتونم با قاطعیت بگم از این نسل های جدید هیچ آبی گرم نمیشه .

0 ❤️

2018-09-02 19:20:26 +0430 +0430
نقل از: Mohamad5676

ولی چیکار میشه کرد مردم یه رهبر میخوان که هدایتشون کنه (منظورم مولا نیست) یکی از خود مردم ولی کسی نیست اگرم باشه سریع خفش میکنن این وضعیتی که مملکته ما داره فقط به دست خود مردم میتونه درست بشه امید وارم هرچه زودتر این اتفاق بیفته زنده باد ایران و ایرانی

حرفت کاملا درسته
باید یکی باشه که توده های مردمو هدایت کنه یکی از خود مردم .
چرا خود ما یکیشون نباشه ؟
ما منتظر چی هستیم ؟
40 ساله مردم منتظرن که یکی نجاتشون بده . چرا هیشکدوممون پا پیش نمیزاره؟
از چی میترسیم ؟
از مرگ؟
اگه تمومش نکنیمم سرنوشتمون مرگه پس چه بهتر که برای یه چیزی بمیریم . برا یه چیز بدرد بخور . جونمونو برای چیزی که ارزش داره نه اینکه از گشنگی و خود ارضایی و اعتیاد بمیریم

0 ❤️

2018-09-16 22:14:16 +0430 +0430

هربار که این متنو میخونم حس میکنم خودم نوشتمش

کاملا باهات موافقم حتی تو کوچکترین جزییات نوشته‌ت

مردم باید خودشون یکاری بکنن وگرنه امام و دین و اینا یه مشت کلمه‌ن که ازشون برای دوشیدن جیبای مردم استفاده میشه

من خودم نه بخاطر دین بلکه بخاطر یسری اعتقادات درونی و غیر دینی که دارم مشروب نمیخورم و سیگار نمیکشم اما تو مسئله خودارضایی دستی به چنگ دارم؛اما دیدم افرادی که هرچند کم سنن اما هم مشروب میخورن هم سیگار و قلیون میکشن و این یه فاجعه‌س

مسئله دیگه ای که پیش میاد سکس‌های خطرناکه که اونم بخاطر بی‌کفایتی در آموزش صحیحه که الان به علت خواب آلودگی بیش از حد حوصله نوشتنشو ندارم

تاپیکت جالب بود.امیدوارم بازم متنای جالب و چالش بر‌انگیز بنویسی

1 ❤️

2018-09-29 00:31:31 +0330 +0330

حاجی درد دوتامون یکی ولی چه میشه کرد ملت بی خایه هستیم

1 ❤️

2018-09-29 01:15:19 +0330 +0330

من 30سالمه تو همه چی به ته خط رسیدم خیر سرم فیلمسازم ولی جز خودم هیچ کسو ندارم بیکاری و عشقی که ولم کرده و تا چند وقت دیگه باید گوشه خیابون بخوابم و اخرش هم میدونم تو این شرایط میمیرم روزی نیست که مرگمو از خدا نخوام کاش میشد خودکشی کرد ولی هم جراتشو ندارم هم میترسم اگه دنیای دیگه ای باشه بدتر شه فقط دعا کنید یه شب بخوابمو دیگه بیدار نشم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «