وکیل شیطان

1400/11/11

وکیل شیطان
کتابی فوق العاده اثر موریس وست
چندوقت پیش که داشتم این کتاب رو میخوندم قسمتی از این کتاب به موضوعی اشاره کرده بود که بنظرم برای خیلی از کاربرای سایت جالب میتونه باشه
شخصیتی در این کتاب وجود داره به نام نیکلاس بلاک که نقاش و دارای تمایلات جنسی همجنسگرایانه است
در اینجا میخوام مکالمه نیکلاس با شخصیت کشیش داستان رو براتون بنویسم
نیکلاس: در اینجا معمایی وجود دارد که از شما میخواهم که به آن جواب دهید این معما طبیعت من است من به این شکل متولد شده ام اما معلوم نبود که باید چه چیزی میشدم اما خودم متوجه شدم که در طبیعت من است که کشش به سوی مردها داشته باشم نه به سوی زن ها
من در اتاقک حمام فریب نخوردم در مشروب فروشی با پول اغفال نشدم بلکه به این نحو به وجود آمده ام و نمیتوانم خودم را عوض کنم من در تولد خودم نقشی نداشته ام نخواسته ام اینطور به دنیا بیایم اما اگر طبق عقیده شما خداوند من را آفریده باشد و آنچه من به آن تمایل دارم منطبق با طبیعتی است که او به من داده است
آیا من کمتر از دیگران نیازمند عشق و محبتم ؟؟
آیا من کمتر از دیگران نیازمند ارضای تمایلات خویشم؟؟
آیا همه اینها فقط بخاطر این نیست که خداوند متعال در جایی از خلقت خود شکافی ایجاد کرده است؟؟من در نهایت انسانی هستم که مانند دیگران نیازمند عشقم و عشقی مطابق با طبیعت خودم

الان که دوباره این متن جلوی چشمام ظاهر شد به این سوال قدیمی رسیدم
که چرا دین به هر سوالی جواب میدهد جز به آن سوالی که باید به آن جواب بدهد

1190 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-01-31 11:43:23 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
به همون میزان که دلایل برای بودن خدا هست دلایل برای نبودنش هم وجود داره
عجیبتر از همه این هستش که تمام این انکارها و اثبات ها به نحوی منطقی ان
بنظر من تعریف ماها از خدا درست نیست که در واقع میشه همون تعریف دین از خدا که باعث به وجود اومدن اینهمه بحث درباره انکار خدا شده

1 ❤️

2022-01-31 11:52:08 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
این رو به عنوان نظر شخصی میگم
تعریف سیاست بطور کلی میشه گرفتن تصمیم تخصصی پیاده سازی بهترین راه و روش برای منافع فردی یا گروهی در برابر حوادث احتمالی
طبق خود همین تعریف باید به دنبال منافع بود و خب تامین منافع همیشه از راه صحیح نیست اگه دین و خدا رو بطور کامل پاک و مقدس بدونیم ترکیب کردنش با همچین موضوع سیاه و کثیفی خود به خود باعث کثیفی دین و خدا در نظر مردم میشه

1 ❤️

2022-01-31 12:04:37 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
یادمه یه جایی خونده بودم
حکومت سکولار که به جدایی دین از سیاست تاکید داره
در واقع تنها هدفش جلوگیری از آسیب سیاست به دینه و نجات دین از دست سیاستمدارانی که هدفشون پیشبرد اهدافشون از راه دینه

1 ❤️

2022-01-31 12:21:31 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
دردناکی قضیه اینه اینکه اکثریت جامعه میدونن چی درسته ولی بازم همون وضع سابقه
یه جورایی مصداق اون جمله معروف میلیونر زاغه نشین میشیم

1 ❤️

2022-01-31 12:24:34 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
معمولا ترس انگیزه میشه تا زمینه به وجود آورنده ترس رو از بین برده بشه

1 ❤️

2022-02-22 04:02:30 +0330 +0330

دوستان نظراتو که میخوندم نقص دین رو به وجود داشتن یا نداشتن خدا ربط میدن
این غلطه این که دین واقهی نیست دلیل نمیشخ که خدایی وجود نداشته باشه
خدا اثبات شدس فقط این دین هست که هیچ قطعیتی بر وجودش نیست

0 ❤️

2022-02-23 22:58:10 +0330 +0330

زیبا بود حتما بخونمش
دین فلسفش اینه ک پرسش گری رو بکشه
و ی مشت جواب چرت از قبل تایین شده بهت بده

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «