٧ تجربه‌ی FMF با بهترین دوست

1397/12/02

برای این ٧ خانم که با بهترین دوستشان FMF داشتند، چه گذشت…

آیا همیشه چنین تجربه‌ای باید عجیب و غریب از آب درآید؟

by Carina Hsieh Jan 4, 2019

• FMF: سکس دو زن(Female) و یک مرد(Male)
    عکسای FMF

شاید یک فرد غریبه به صورت پیشفرض راحت‌ترین شریک برای تری‌سام [threesome: سکس سه نفره] باشد (هیچ آشنایی نداشتن = به‌وجود نیامدن هیچ لحظه‌ی خجالت‌آور)، ولی هر از چند گاهی انتخاب فردی که به خوبی روی او شناخت دارید هم می‌تواند خوب باشد. بسته به نوع دوستی و سطح اعتماد و جذاب بودنتان برای یکدیگر، دعوت یک دوست برای شریک شدنش در تجربه‌ی سکس سه نفره می‌تواند حتی عالی هم باشد.

٧ خانم تجربه‌ی خود را درمورد این که چطور توانستند با بهترین دوستشان بدون خراب کردن دوستی خود، تری‌سام داشته باشند در میان گذاشتند:

١. در این تری‌سام‌ها خیلی مهم است که به حد و حدود هم احترام بگذاریم؛ در دو تجربه‌ی تری‌سام من یکی از طرفین دوست‌پسرم بوده و طرف دیگر دوست صمیمی‌ام، یک بار دیگر هم من و دوست صمیمی‌ام با دوست پسر او تری‌سام داشتیم اما من به هیچ وجه دوباره بدون حضور او دوست‌پسرش را نمی‌بینم و قاعدتاً حس بدی بهم دست می‌دهد که او بدون حضور من با دوست‌پسرم جایی باشد. پس مهم‌ترین قانون همین است: «وقتی تری‌سام تموم شد، سرتان در کار خودتان باشد و بعد از آن الکی پیگیر نفر سوم نباشید.» حتی دیدتان را نسبت به دوستتان تغییر ندهید. من و دوستم هر دو به جنس مخالف علاقه داریم (لزبین نیستیم) و نمی‌توانم خودمان را در یک رابطه پُلی‌آمور [رابطه‌ی عاشقانه‌ای که در آن بیشتر از دو نفر وجود داشته باشند] تصور کنم. البته درمورد ما همچنان ما با هم دوست هستیم ولی رابطه‌یمان را به چیز بیشتری تبدیل نکردیم.
ـــــ “مانی” ٢۶ساله

٢. من یک بار با دو تا از دوست‌های معمولیم تری‌سام داشتم. ما خیلی مست کرده بودیم و من هم به تازگی به همه اعلام کرده بودم که بایوسکچوال [bisexual: دوجنس‌گرا] هستم پس با یکی از دخترها شروع به سکس کردم و بعد هم نفر سوم به ما اضافه شد. نتیجه‌ی مهمی که از این اتفاق گرفتم این بود که خیلی مهم است که بعد از اینگونه رابطه‌ها با افرادی که سکس داشتید حرف بزنید. من با یکی از آن دوست‌هایم هیچ صحبتی درمورد اتفاقی که افتاد نکردم و خیلی زود رابطه‌ی دوستی ما تمام شد و برعکس با دوست دیگرم درمورد تمام اتفاق‌هایی که افتاد صحبت کردیم و دوستی ما همچنان ادامه دارد چون به ما کمک کرد که بعد از آن درموردش کلی شوخی کنیم و موضوع را همیشه با خوشی به یاد بیاریم.
ــــ “هثر” ٢١ساله

٣. من یک بار با دوست صمیمی‌ام و دوست‌پسرش تری‌سام داشتم (که البته دوست پسر او هم یکی از دوست‌های خوب من بود) و اوقات خارق‌العااده‌ای را با هم گذراندیم. برای نگه داشتن این دوستی و به هم نخوردن چیزی، من طوری برنامه‌ریزی کرده بودم که از فشار و جدّی بودن موضوع کاسته شود: صبح همه‌ی ما با هم صبحانه خوردیم و بعد از آن به طور خلاصه با آنها در مورد این که چطور تری‌سام‌مان را انجام دهیم صحبت کردم و یادم می‌آید که بعد از تجربه‌مان خیلی احساس اضطراب داشتم که حالا رابطه‌ی بین من و دوستم چه می‌شود اما با شروع یک مکالمه‌ی سازنده با عبارت «خب چطور بود؟!» توانستیم سر صحبت را برای بیان نظر و شفاف کردن تجربه‌یمان باز کنیم و هر دوی ما به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق یک تجربه‌ی عالی برای ما بود و قاعدتا برای حفظ دوستی لازم بود که فقط همان یک بار این لذت را تجربه کنیم و بعد از آن دیگر با هم تری‌سام نداشته باشیم. همچنین این کار که قبل از دوباره تکی با هم بیرون رفتن ابتدا با یک جمع دوستانه بیرون برویم خیلی به ما کمک کرد. [یعنی بعد از سکس‌شان برای رویارو شدن با یکدگیر اول خودشان را در یک محیط با چند نفر دیگر از دوستانشان قرار دادند و همان ابتدای کار مستقیماً با هم رو در رو نشده‌اند]
ــــ “گریس” ٢٢ساله

۴. گاهی بد نیست از پورن‌ها‌ هم ایده بگیریم، اما هیچوقت روی پورن حساب باز نکنید که نحوه‌ی یک تری‌سام را به شما یاد دهد. بعضی از پوزیشن‌های سکسی که در پورن‌ها می‌بینید خیلی وحشیانه‌اند و عموم مردم نمی‌توانند در آن پوزیشن‌ها سکس داشته باشند، تازه به این موضوع اشاره نکنم که این پوزیشن‌ها احساس راحتی ندارند و درواقع اصلاً لذتبخش نیستند. فقط به این خاطر که چیزی در فیلم شهوت‌انگیز بود این معنی را نمی‌دهد که در زندگی عادی هم همانطور لذت بخش باشد.
ــــ “لنا” ٢١ساله

۵. نصیحت من برای شما این است که اگر می‌خواهید نفر سوم شما یک دوست باشد و هر گونه حس شک/ناامنی/حسودی به آن فرد دارید اصلاً با او تری‌سام نداشته باشید. هیچوقت نباید برای تری‌سام تحت فشار باشید، پس «نه» گفتن به دوستانتان هم به این معنی نیست که شما قدیمی و خشک فکر می‌کنید و یا به دنبال هیجان نیستید. باید این حس کنجکاوی و هیجان باشد که شما را برای داشتن تری‌سام راغب کند نه حس ترس و استرس که اگر این کار را نکنید شاید رابطه‌ی دوستانه‌تان به هم بریزد. در هر صورت اگر راغب به تری‌سام بودید زیاد هم درموردش فکر نکنید اما از این مورد اطمینان حاصل کنید که هر دوی شما از نفر سوم خوشتان می‌آید و حتما نسبت به بیان کردن حد و حدود خودتان در این رابطه ترسی نداشته باشید و از همه مهم‌تر خوش بگذارنید.تری‌سام واقعاً می‌تواند دوستان را به هم نزدیک‌تر کند!
ــــ “گابریلا” ٢۴ساله

۶. من دو بار با دوستم و یک مرد دیگر تری‌سام داشتم. هر دو بار هم بدون برنامه‌ی قبلی اتفاق افتاد – البته همه‌ی ما با رضایت کامل‌ تری‌‌سام داشتیم ولی چون مست بودیم تری‌سام‌مان ناخودآگاه اتفاق افتاد و اگر در آن حالت مستی نبودیم احتمالاً اصلاً همچین چیزی پیش نمی‌آمد، هرچند که اصلاً احساس پشیمانی ندارم و بعد از سکس هم هیچ چیز عجیبی بین ما سه نفر رخ نداد اما نمی‌دانم کار درستی باشد یا نه که پیشنهاد کنم بدون این که قبلش با هم حرف زده باشید وارد یک رابطه‌ی جنسی سه‌نفره شوید. حتی درمورد ما هم احتمالاً اگر همه قبلش با هم حرف می‌زدند و انتظار و حد و حدودشان را می‌گفتند تجربه‌ی بهتری قسمت‌مان می شد.
ــــ “لارن” ٢٧ساله

٧. هر تری‌سامی که تا الآن داشتم با دوست صمیمی‌ام و پسری بوده است که هر دوی ما به او علاقه داریم. در رابطه‌هایی که با هم داشتیم بعضی اوقات طرف پسر رابطه‌مان بیشتر به من علاقه نشان می‌داد و بعضی از مواقع هم بیشتر به دوستم اما این باعث ایجاد حس حسودی در من نشد چون می‌دانم که اینگونه تغییرات در احساس انسان‌ها امری عادی محسوب می‌شوند. این واقعیتی بود که اتفاق افتاده و من به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم تغییر علاقه نسبت به ما دوستی‌مان را به خطر بی‌اندازد. سایر اوقات این میزان علاقه و توجه بین هر سه‌ی ما به یک اندازه بود و حس خوبی بر جو حکمفرما می‌شد اما من می‌دانستم که اگر هم همیشه این جو حاکم نبود نباید مأیوس و ناراحت شوم، دوستم هم همه‌ی این موارد را می‌دانست و این راهی بود که ما توانستیم با آن اوضاع را مرتب نگه داریم.
ــــ “رز”

منبع:

menshealth.com/sex-women/a25751193/threesome-with-best-friend

همچنین میتوانید بنگرید به: ١٢ خاطره‌ی افتضاح از سکس سه‌نفره

14217 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-20 22:40:37 +0330 +0330

ولی من عین سگ تریسامو دوس دارم اونم خشن باهام رفتار کنن جفتشون

1 ❤️

2019-02-21 10:05:38 +0330 +0330
نقل از: Sousha جالب بود

خوشبحالشون که اینقدر خوب میتونن منطقی باشن و بتونن راحت در مورد روابطشون حرف بزنن و نه مثل برخی از بانوان عزیز ایرانی بذارن رو کولی بازی و دعوا مرافعه که مگه من چی برات کم گذاشتم که همش دنبال چنین تجربه هایی هستی و در بهترین شرایط کلی ناله و نفرین کنن و بیخیالش بشن

ای بابا حالا هی به بهونه های مختلف بانوان عزیز ایرانی رو تحقیر کنین:| ببینم خودتون راضی میشید دختر مورد علاقتون یه مرد دیگه رو به حریم تختخوابتون راه بده و جدای از بحث عاطفیش در حین سکس بدنتون به بدن همجنستون بخوره هیچ مشکلی ندارید اگه همجنسگرا نیستید؟؟؟؟البته اگه راضی هم بشین و در کل همه جوره پایه سکس گروهی باشین این تمایل شخصی شماست انتظار نداشته باشید با هرکی رابطه داشتید اونم تمایلاتش مثل شما باشه.تمایل همه ادما با هم یکسان نیست این تفاوتها رو درک کنید .فکر نکنین توی کشورهای غربی هم همه پایه گروپ سکس و تی سام هستن . یک قشر محدودی هستن که از این تمایلات دارن و انجام میدن و هنوز در اقلیت قرار دارن و اونجا هم این تمایلات به اون صورت که شما رویایی فکر میکنید توسط عموم مردمشون پذیرفته نیست

2 ❤️

2019-02-21 10:09:38 +0330 +0330

کاش اینجاهم زنامون به همین راحتی راضی میشدن با دوستشون سه تایی سکس کنیم:(

0 ❤️

2019-02-22 15:34:24 +0330 +0330

خیلیییییییییی تجربه خوبیههههههههه ولی حیف ک خیلیییییییییی ها این منطق رو ندارنننننننن

1 ❤️

2019-02-23 14:22:31 +0330 +0330

با کلاس شدی،تاپیکای باکلاس میزاری.

خخخخ.

آفرین پسرم.

0 ❤️

2019-02-23 18:32:15 +0330 +0330

قبول نیست باید MFM هم بذاری ! برابری جنسیتی رو رعایت کن

ههههههههههههههههه

0 ❤️

2019-02-24 07:52:43 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت قبول نیست باید MFM هم بذاری ! برابری جنسیتی رو رعایت کن

ههههههههههههههههه

موافقم ?

1 ❤️

2021-03-19 10:37:23 +0330 +0330

↩ shivaki
دوست داری تجربه کنی؟

0 ❤️

2021-03-19 14:56:30 +0330 +0330

خیلی تاپیک خوبی بود اگه میتونی درباره mfm هم همین تاپیکو بنویس

0 ❤️

2021-03-21 18:01:08 +0330 +0330

↩ Amir.bo.kon1296
ارههه چرا ک ن

0 ❤️

2021-03-22 21:54:01 +0430 +0430

↩ shivaki
در خدمتم

0 ❤️

2021-04-02 22:43:15 +0430 +0430

↩ shivaki
منم دوست دارم با ۲تا دختر همزمان رابطه داشته باشم

0 ❤️

2021-04-06 16:58:10 +0430 +0430

↩ Mehdi1010112
امیدوارم

0 ❤️

2021-04-07 15:25:25 +0430 +0430

↩ shivaki
خودتی نمیتونی امیدوارم کنی

0 ❤️

2021-04-08 18:48:16 +0430 +0430

↩ Mehdi1010112
خخخخخخخ دیووونه

0 ❤️

2021-04-09 16:21:08 +0430 +0430

↩ shivaki
Divonam dge age shod biya khososi

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «