پاسخ به ۵ پرسش زناشویی

1398/03/19

آیا کمی ادرار کردن موقع سکس نرمال است؟

نویسنده‌ی موضوعات سکس و رابطه‌ی مجله‌ی سلامت مردان، پاسخ پرسش‌هایی که نمی‌شود در گوگل پیدا کرد را می‌گوید.

by NAOMI PIERCEY Mar 15, 2019

سکس و قرار گذاشتن از این چیزی که هست آسان‌تر نمی‌شود و همه‌ی ما سوالاتی درمورد این که چگونه رابطه‌ی خوبی با پارتنرمان داشته باشیم در ذهنمان داریم. هر ماه خوانندگان مجله‌ی سلامت مردان پرسش‌هایی مطرح می‌کنند و نویسنده‌ی ارشد “نویومی پیرسی” به عنوان یک زن به آنها پاسخ می‌دهد.

١) به نظرم آخرین باری که سکس داشتیم او کمی ادرار کرد، از این کارش بدم نیامد ولی دلیل این مسئله چیست؟

لازم نیست نگران باشید. این مسئله به آناتومی و فیزیک بدن برمی‌گردد. موقع سکس کیر شما به مثانه‌ی پارتنرتان فشار وارد می‌کند، همچنین چوچوله خیلی به مجاری ادراری زنان نزدیک است و به همین دلیل گاهی حس ادرار کردن به زنان دست می‌دهد، در اکثر مواقع این اتفاق نمی‌افتد ولی اگر جلویش را نگیریم و کنترلش نکنیم ممکن است کمی ادرار کنیم. ولی اگر مثانه پر باشد این فشار اضافه به مثانه و جلوی آن را گرفتن می‌تواند مشکل‌ساز باشد، به همین دلیل زنان باید قبل از سکس ادرار کنند تا در آینده دچار مشکلات مجاری ادراری نشوند. ولی اگر پارتنرتان دوست دارد موقع سکس ادرار کند باید این مسئله را بین خودتان حل کنید!

٢) نامزدم می‌خواهد حساب مالی و قبض موبایل مشترک داشته باشیم، به نظرتان می‌توانم با این کارش مخالف کنم؟

معلوم است که می‌توانید، فقط خیلی مسئله را عجیب و پیچیده‌اش نکنید. به نظرم آدم باید در ٩٠٪ مواقع با پارتنرش صادق باشد. اگر می‌خواهید پارتنر خوشحالی برای طرف مقابل‌تان باشید باید اول خودتان فرد خوشحالی باشید ولی متاسفاته تکنولوژی کاری کرده که داشتن زندگی جداگانه در یک رابطه سخت‌تر شود. وقتی حرف از حساب بانکی مشترک می‌شود مراقب باشید و با او سر راست باشید و حرفتان را بزنید. حرف زدن در مورد پول همیشه مسئله‌ی سختی برای زوج‌هاست، شاید خود پول مسئله‌ی مشکلی نباشد بلکه حرف زدن درمورد آن برای همه عذاب‌آور است. با پارتنرتان در مورد این که دوست دارید چه حسابی داشته باشید و دلایلتان برای این کار حرف بزنید. از حرف زدن نترسید، او بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید از صادق بودن شما خوشحال می‌شود.

٣) او به قول خودش به خاطر “زمان‌بندی بد” با من بهم زد، به نظرتان دلیل قانع‌کننده‌ای است یا او با کس دیگری رابطه دارد؟

۵٠٪ احتمال دارد که او با کس دیگری در رابطه است. ٣٠٪ احتمال دارد که واقعاً روی کارش تمرکز دارد و نمی‌تواند به قرار گذاشتن با کسی پایبند باشد، ٢٠٪ هم احتمال دارد که او اصلاً از شما خوشش نمی‌آید. البته شوخی بود! واقعاً چه کسی می‌د‌اند چه دلیلی پشت بهانه‌های مردم وجود دارد؟ صادق بودن زمانی که می‌خواهید دست رد به سینه‌ی کسی بزنید و همزمان به احساساتش آسیب نزدید واقعاً سخت است. نکته‌ی اصلی این است که شما الان مجرد هستید، پس بروید سراغ یک مرد دیگر که از نظر او قرار گذاشتن با شما “زمان بندی خوبی” دارد. به کمتر از چیزی که می‌خواهید قانع نشوید!

۴) دوست دختر جدیدم با دوست پسر قبلیش و یک دختر دیگر سکس سه‌نفره داشته است، به نظرتان احتمالش هست تا من هم سکس سه نفره را با او تجربه کنم؟

یک تجربه‌ی سکس سه نفره لزوماً به معنی یک سکس سه‌نفره‌ی دیگر نیست. بگذارید خوب قضیه را بررسی کنیم. شما درمورد تجربه‌ی سکس سه نفره‌ی او می‌دانید، ولی این سکس ممکن است نتیجه‌ی فشار دوست پسر قبلی، یک دوست شیطون، یک تصمیم بد و یا همه‌ی موارد باشد. آیا این را هم می‌دانید که آیا او از این سکس لذت برده است یا نه؟ چون این مهم‌ترین فاکتور درمورد این که آیا او این کار را دوباره انجام خواهد داد یا نه می‌باشد. به نظر من مثل خیلی از مسائل دیگر بهتر است صادق باشید و از او سوال کنید، ولی از آنجا که تازه با او وارد رابطه شده‌اید، پیشنهاد می‌شود با هم فیلم Y Tu Mamá También را تماشا کنید (این فیلم یک صحنه‌ی سکس سه‌نفره‌ی عالی دارد) و ببینید چه واکنشی از خودش نشان می‌دهد. حداقل می‌توانید از این فیلم برای شروع عشق‌بازی‌تان استفاده کنید!

۵) هدفش از این که عکس‌های سکسی زن‌های دیگر را در اینستاگرام به من نشان می‌دهد چیست؟ حس میکنم یک تله است.

به نظرم حرفت درست است، وضعیت چراغ زرد است و باید احتیاط کنید. شاید تله نباشد ولی این کار قطعاً پتانسیل تخریب رابطه‌تان را دارد. من نمی‌دانم که آیا دوست دخترت آدم حسودی است یا نه ولی خودم شخصاً از دیدن عکس‌های سکسی زن‌ها و مردها در اینستاگرام لذت می‌برم، مگر هدف اینستاگرام همین نیست؟ ولی می‌توانید با یک جواب مثل «میدانی که بیشتر اینها فیک و الکی‌اند؟» بی‌علاقگی‌تان را نشان دهید.

منبع:

menshealth.com/sex-women/g26828584/is-it-normal-to-pee-during-sex

4981 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-09 14:25:53 +0430 +0430
نقل از: ADODENHAG مثل همیشه عالی

سپاس ?
1 ❤️

2019-06-09 17:47:42 +0430 +0430

گل تقدیمت ?

1 ❤️

2019-06-09 18:00:03 +0430 +0430
نقل از: Different man گل تقدیمت ?

1 ❤️

2019-06-09 18:18:23 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Different man گل تقدیمت ?

حیف که نمیتونم عکس و گیف بزارم :)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «