چگونه ارباب پیدا کنم؟

1399/10/10

پیدا کردن ارباب با روشی مناسب
سوال خواننده: BDSM واقعا دنیای هیجان‌انگیزی است ولی برایم سوال است که بهترین راه پیدا کردن شریک برای بازی چیست؟
تصور کنید که یک مرد دگرجنس‌گرای معمولی مثل من هستید و احساسات مفعولانه و فرمانبری دارید. بهترین راه پیدا کردن یک ارباب خوش برخورد که تمایلات اربابی دارد چیست؟ من به مهمانی می‌روم و آنلاین هم قرار می‌گذارم ولی هیچ‌وقت از شریک ارباب/ میسترس سوال نکردم که دلش می‌خواهد بیشتر با هم آشنا شویم یا نه.
اصلا نمی‌دانم یک ارباب یا میسترس از همچین چیزی خوشش می‌آید یا نه. برای همین از شما پرسیدم تا راهنمایی‌ام کنید که بهترین راه پیدا کردن یک خانم خوش‌برخورد سلطه‌گر چیست.

جواب:

خواننده‌ی عزیز،
وقتی که به عنوان یک فرد BDSM شروع می‌کنید، واضح است که ذهنیت کاملی از نقشی که می‌خواهید بازی کنید، دارید. من هم اوایل اینطور بودم. واقعا هم هیجان‌انگیز است. ولی شما به عنوان یک برده/مفعول که عقلش سر جایش است، چگونه به ارباب جذاب خود نزدیک می‌شوید؟
خب،اگر برده‌ی خیلی خوبی باشید، نزدیک نمی‌شوید!
چون وقتی در نقش خود فرو رفتید، باید به زیبایی صبوری کنید تا ببینید که خانم کی دلش می‌خواهد به شما توجه کند (مگر اینکه یک برده‌ی سرکش باشید). شخص فاعل باید شما را انتخاب کند. در این صورت، احتمال اینکه مدتی طولانی در انتظار باشید بالاست.
و بعضی وقت‌ها دقیقا همین اتفاق می‌افتد. چون مگر در شرایطی که واقعا یک بدن خداگونه داشته باشید، ارباب ممکن است اصلا به شما نزدیک نشود. منطقی هم هست، چون او احتمالا نمی‌داند که شما چه مدل برده‌ی موفقی هستید (راستی، اگر واقعا بدن خفنی دارید، باز هم ممکن است آنها به شما نزدیک نشوند چون از ظاهرتان کمی وحشت دارند. ارباب‌ها هم به هر حال آدم هستند).
پس در قدم اول برای پیدا کردن چنین فردی و پایه‌گذاری اینجور ارتباط، باید خارج از این سطح دنبالش بگردید. یعنی قبل اینکه تصمیم به نقش بازی کردن در این سناریو بگیرید. حتی اگر شما از همان لحظه به بعد، بیست و چهار ساعته برده باشید، تا قبل آن یک انسان برابر با وی از نظر کینک، علاقه و خواسته هستید.

با یک دست دو هندوانه بلند نکنید‌.

پس بهترین راه پیدا کردن شریک BDSM، فرقی با بقیه‌ی دنیا ندارد. نشان دهید که شریک جذابی هستید. با لبخند بر لب، درباره‌ی آرزوها و چیزهایی که هنوز ازشان مطمئن نیستید صحبت کنید و از بقیه بپرسید که چه فکری می‌کنند (منظور از مردم، ارباب‌ها هم هستند، آنها هم دوست دارند راجع به خودشان صحبت کنند). در بحث‌ها و زندگی اجتماعی فعال باشید. نشان دهید که می‌دانید چگونه از زندگی خود لذت ببرید و یک شریک باعث می‌شود این لذت شما بیشتر هم شود.
از کسانی که دوستشان دارید، بخواهید تا با هم‌ کمی بیشتر آشنا شوید (چه برده باشند یا ارباب، زن، مرد، همکار یا مهمان) چون هر چه افراد بیشتری بشناسید، احتمال اینکه از طریق آنها با کسی که دلخواهتان است آشنا شوید، بیشتر است.
و (نکته‌ی اندکی ترسناک) شما هیچ‌وقت نمی‌دانید که یک نفر به پیشنهاد یا سوالتان چه واکنشی می‌دهد. برای همین بهش ارتباط می‌گوییم و نه نقش (بازی سکسی) … آن کارها برای بعدش است! ولی ارتباط در سطحی برابر با همان بازی و اینها قرار می‌گیرد.

آماده سازی

خوب است که نیازهایتان را به طور واضح در ذهن داشته باشید و آنطور که خودم می‌گویم، سه داستان آماده کرده باشید:

• یک جمله که گویای همه چیز است.
  • داستانی کوتاه که شامل اتفاقات اصلی هیجان انگیز است و
  • تمام داستان با تمام جزئیات آبدار (و فاحش)
    اینطوری، حداقل هنگامی که کسی از شما درباره‌ی چیزی که برایتان مهیج است می‌پرسد، چیزی برای گفتن دارید. بعضی اوقات می‌بینید که مردم فقط داستان کامل را آماده دارند و وقتی یک سوال کوتاه ازشان می‌شود، طرف باید یک مونولوگ کامل را بشیند گوش کند که خب معذب‌کننده است چون فقط من باب علایق شما پرسیده بود. (پاسخ سخت به سوالی ساده!)
    می‌خواهید این موضوع با فردی خنثی که فکر نمی‌کند بیشتر این چیزها عجیب است بحث کنید؟ می‌دانید مرا کجا پیدا کنید!
    پس، به عنوان یک برده‌ی خوب، شکار پروپیمانی را برایتان آرزومندم!

منبع

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-31 02:33:29 +0330 +0330

دلم یه برده مطیع و حرف گوش کن میخواد اما حوصله اش رو ندارم
تو کامپیوترم کلیییی فیلم دارم اما حوصله نگاه کردن ندارم
تو گوشیم کلی بازی سنگین نصب کردم حوصله بازی ندارم
کلی واسه دانشگاه هزینه کردم اما حوصله درس خوندن ندارم

🙁🙁🙁😔

4 ❤️

2020-12-31 08:52:17 +0330 +0330
شخص فاعل باید شما را انتخاب کند. در این صورت، احتمال اینکه مدتی طولانی در انتظار باشید بالاست. پس در قدم اول برای پیدا کردن چنین فردی و پایه‌گذاری اینجور ارتباط، باید خارج از این سطح دنبالش بگردید. در بحث‌ها و زندگی اجتماعی فعال باشید. نشان دهید که می‌دانید چگونه از زندگی خود لذت ببرید و یک شریک باعث می‌شود این لذت شما بیشتر هم شود. چون هر چه افراد بیشتری بشناسید، احتمال اینکه از طریق آنها با کسی که دلخواهتان است آشنا شوید، بیشتر است.
این جملات واقعا کاربردی بود 😍❤
3 ❤️

2021-01-01 21:39:37 +0330 +0330

چون خیلی گستردس پیدا کردن کسی که فانتزی های مشترکی داشته باشه باهاتون معمولا سخته

1 ❤️

2021-01-01 23:08:32 +0330 +0330

من توی bdsm سویچ هستم مدت زیادیه تمایلات سادیسمیم بیشتر از مازو شده اسلیو میخوام ولی فرد مناسب راحت پیدا نمیکنم تقاضا زیاده ولی متناسب نیستن و دروغگو و بی فرهنگ هم بینشون زیاده

1 ❤️

2021-01-02 13:20:44 +0330 +0330

↩ parsa25t
نه بابا به چه مناسبت

0 ❤️

2021-01-03 09:32:21 +0330 +0330

اگر رعایت شه که عالیه

1 ❤️

2021-01-03 09:48:38 +0330 +0330

توی این سایت اغلب خانم هایی که پیشنهاد برای رابطه دادن مجازی هستن یا کنجکاو برای فهمیدن این نوع از رابطه هستند.
من به شخصه تا به حالا کسی که حسش واقعی باشه توی این سایت ندیدم

1 ❤️

2021-01-03 10:38:29 +0330 +0330

↩ Real_master_khashen
تا وقتی تجربه نکردن از کجا بدونن حسشون واقعیه یا نه؟

0 ❤️

2021-01-03 14:18:20 +0330 +0330

↩ Itried
بعضی احساسات تجربه نمیخواد باید خودشونو اول بشناسن

1 ❤️

2021-01-03 15:43:08 +0330 +0330

واقعا به درد بخور بود .
ولی ای کاش واقعا یه میسترس خوب پیدا میشد .

من الان نزدیک دو ساله که دارم میگردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم ، همشون فقط دنبال ارضای جنسی مجازی هستند و بعدش الفرار .

واقعا آرزومه از ایران برم و سریعتر به آرزوم برسم .

1 ❤️

2021-01-05 09:53:37 +0330 +0330

علی هستم دامیننت_مستر از مشهد

1 ❤️

2021-01-05 14:47:22 +0330 +0330

گیلان خانمی بود که مطیع و برده من بشه در خدمتم

0 ❤️

2021-07-15 09:21:23 +0430 +0430

برده خانم ها دوس دارم بشم پا لیسی کنم تو صورتم توف کنن سیلی بزنن واسشون هاپ هاپ کنم ناخن باند پاهاشونو لیس بزنم پا پرستی کنم براشون واقعا عالیه خانومی بود در خدمت هستم بسیار حرف گوش کن و مهربان هستم

0 ❤️

2021-07-15 11:41:06 +0430 +0430

سلام و احترام
برده واقعی در ایران بسیار کم داریم ، طرف میگه فحش نده ، بیشگون نگیر ، تو گوشم نزن ، اسپنگت محکم بود… خوب عزیزم اول ببین چکاره ای بعد بیا بگو برده ام ، اینو به همه اوناییکه میگن برده ام گفتم . ببخشین که طولانی شد.
برده واقعی اگه بود خصوصی پیام بده

0 ❤️

2021-07-16 03:01:44 +0430 +0430

↩ M__.zz
😂😂 منم همینجورما خدایی

0 ❤️

2021-07-16 03:05:12 +0430 +0430

↩ biabokhoresh1300
زیر همه تاپیکا اینو کاپی میکنیا

0 ❤️

2021-07-27 20:22:17 +0430 +0430

وقت دوستان و هرکس که این متن را می‌خواند به خیر.

به طور کلی با آنچه در این جستار نوشته شد موافق هستم، بنابراین چند نکته را بیان می‌کنم، امید که به کار عزیزان بیاید.
دوستان، در جامعه ما بنا بر تجربه، داشتن ارباب و برده در سه بستر اتفاق می‌افته:
1- بستر عاطفی.
2- بستر دوستی.
3- بستر توافقی.

شاید بشود گفت که پایدارترین حالت، بستر عاطفی هست. بنابراین، باید هوش هیجانی، هوش ارتباطی، مهارت‌های ارتباطی و عاطفی خود را بالا ببرید و بتوانید یک رابطه عاطفی خود شکل دهید و البته در حین شکل‌دهی این رابطه، آرام آرام (بسته به طرف مقابل دارد)، آن‌چه گرایش و علاقه دارید را بیان کنید و جا بیاندازید.
این نیازمند صبر و حوصله و تلاش هست و کار. پس، فقط در بعد گرایش و علاقه‌تان تلاش نکنید. همه‌جوره و در هر دو بعد تلاش کنید. اینگونه شریک عاطفی شما یک شریک مطمئن جنسی نیز خواهد شد و اگر این دو با هم تضاد داشتند و هرچه تلاش کردید، نشد، ادامه ندهید.

حالت دوم، بعد عاطفی ندارد و بیشتر حریم دوستی‌ست. بنابراین باید بتوانید یک دوست خوب، مطمئن و قابل اعتماد باشید. سپس، در این بستر اعتماد و اطمینان، تلاش کنید موضوع را آهسته و بدون عجله و بدون نتیجه‌گرایی، جا بیاندازید.
بسیاری در جامعه ما در حوزه جنسی بسیار ناآگاهند، و در زمینه مسائل مربوط به سلطه این ناآگاهی‌ها صدچندان می‌شود.
بنابراین ضروری است که آهسته، آرام، با حوصله و در یک بستر اطمینان ‌بخش و اعتمادساز پیش بروید. بالاخره در میان این همه دختر و پسر، پیدا می‌شوند کسانی که گرایش‌های مکمل ما داشته باشند. مشکل اصلی تندروی‌ها، عجله‌ها و کنترل خویشتن هست.
دقت بفرمایید که «باید» بسازید این رابطه را. این رابطه از پیش وجود ندارد که با یک یا چند صحبت جوش خورده و آغاز شود. این‌ها بسیار ناپایدار است و به ضربه‌های عاطفی ختم می‌شوند معمولا.

حالت سوم، توافق است.
شما با یک آشنا یا یک غریبه، در یک بستر اصولی و چارچوب مشخص (با توافقات مالی یا غیرمالی) و البته باز هم در یک فضای اعتمادساز و اطمینان‌بخش (به ویژه برای خانم‌ها)، می‌توانید با کمی تلاش و حوصله به آن‌چه می‍‌خواهید برسید.

سخن پایانی این‌که:
عزیزان دل، دقت کنید که جامعه ما را، هیچ‌کس و هیچ‌جایی به شکل درست و آزاد، آموزش جنسی و مرتبط با آن نداده است و بسیاری از به اصطلاح روانشناسان نیز، خود نه می‌فهند و نه سواد کافی برای فهم موضوعات دارند، ولی به هرچیز برچسب اختلال و غیره می‌زنند. که این در رویکرد روانکاوی و مطالعات و تحقیقات امروزی، پذیرفته نیست. ولی متأسفانه کسانی که با نام روانشناس و مشاور به مردم راهکار می‌دهند، خود در ناآگاهی‌های علمی به سر می‌برند.
پس شمایی که می‌خواهی این رابطه را به شکل درست و با آرامش داشته باشید، باید این عدم آگاهی و عدم آموزش جامعه را جبران کنید. بله، سخت است و گاه افسرده‌کننده.
ولی مراقب سلامت روان، اعتماد به نفس، عزت نفس و آسیب‌های عاطفی باشید که سال‌ها بعد به سراغ‌تان خواهد آمد.

امید که روزی همه بتوانند در یک بستر اخلاقی، آن‌چه می‌خواهند را داشته باشند و کسی درگیر نیازهای اولیه انسانی نباشید.

برای راهنمایی بیشتر یا اینجا یا در تلگرام به آیدی mastersor پیام بگذارید.

بدرود

0 ❤️

2021-09-06 15:25:05 +0430 +0430

من خیلی دنبال یک میسترس با کلاس و فهیم که توش قدرت و غلبه رو ببینم میگردم ولی هیچ فایده نداشته فکر نکنم تو ایران به این آرزوهامون برسیم

0 ❤️

2021-09-07 14:47:54 +0430 +0430

ترجمه کردی اینو چون به نظر ترجمه مزخرفی میاد

0 ❤️

2021-09-07 14:49:06 +0430 +0430

↩ parmida1995
یه سفر یه ماهه چاره شماست

0 ❤️

2021-09-20 19:28:04 +0430 +0430
0 ❤️

2022-01-02 09:10:41 +0330 +0330

من هم دنبال اربابم پیدا نمیشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «