چگونه بگید به پاها علاقه دارید

1398/03/20

چگونه به فوت‌فتیش بودنتان اعتراف کنید

Co-authored by wikiHow Staff
May 8, 2019

این مقاله به صورت گروهی توسط نویسندگان سایت دائرة‌المعارف چگونه‌ها (روش‌های انجام کارها) به عرصه‌ی تحریر در آمده.

از این که نسبت به پاهای سکسی و جذاب شریک جنسی‌تان در خود احساس کشش و خواستن می‌کنید شرمنده نباشید.
برای ابراز این تمایل به شریک جنسیتان بدون این که او ناراحت شود و واکنش منفی نشان دهد راهی آسان وجود دارد.
اگر می‌خواهید بدانید چگونه تمایلات سکسی‌تان نسبت به پاها را به او ابراز کنید از قدم‌ها و مراحل زیر پیروی کنید.

١) آماده‌سازی اولیه را انجام دهید

١. همان اول کار همه چیز را به او نگویید. اگر می‌خواهید شریک جنسی‌تان با تمایلات شما به پاهایش مشکلی نداشته باشد، بزرگترین اشتباهی که می‌توانید بکنید این است که بدون هیچ مقدمه‌ای همه چیز را همان ابتدا به او بگویید.
اگر شما در وسط اولین قرار عاطفی‌تان هستید و یا برای اولین بار در حال بوسیدن هم هستید گفتن این که «من تمایلات جنسی به پاها دارم» احتمالاً شب زیبای شما را خراب خواهد کرد.
اگر مایلید این تمایلات را با او در میان بگذارید و بهترین نتیجه را بگیرید باید برای رسیدن یک زمان مناسب صبر کنید. یعنی تا زمانی که همدیگر را بهتر بشناسید.
• بهترین راه این است که برای ابراز این تمایل تا بعد از شروع سکس‌تان با یکدیگر صبر کنید. اگر زمان گفتنتان بیش از حد زود باشد، افشای این مطلب یک بار خیلی سنگین بر روی یک رابطه‌ی نوپا خواهد بود و احتمالاً نتیجه‌ی خوبی برای شما نخواهد داشت.
• در ضمن خیلی هم نباید طولش بدهید، مثلاً نباید تا بعد از ازدواجتان برای گفتن این مطلب که در تمام عمر نسبت به پاها کششی را در خود حس می‌کرده‌اید صبر کنید. زیرا اینگونه ممکن است بدجوری به دردسر بی‌افتید.

**٢. وقتی آماده بودید ابتدا پاهای او را به آرامی لمس کنید.** وقتی بیشتر با هم راحت شدید، وقت امتحان کردن درجه‌ی گرمای آب استخر است. اگر لخت با هم در رختخواب دراز کشیده‌اید، می‌توانید با بوسیدن شکم او شروع کنید... بعد ران‌ پاهایش و سپس به سمت ساق و قسمت تحتانی پاها پیش‌روی کنید. همان ابتدا مستقیم به سمت قسمت تحتانی و کف پا نروید. ممکن است او را بترسانید. یا این که می‌توانید وقتی دارید با هم تلویزیون نگاه می‌کنید، شروع به لمس کردن پاهایش کنید و در ادامه یک ماساژ سکسی به پاهای او بدهید. • از همان اول پاهایش را لیس نزنید و یا انگشتانش را میک نزنید. این ممکن است برای شروع کار خیلی زیاد باشد! **٣. ببینید واکنش او چیست.** وقتی پاهایش را لمس می‌کنید او چه واکنشی نسبت این کار نشان می‌دهد؟ اگر زمزمه‌های ناشی از تایید را از او می‌شنوید و یا صداهایی ناشی از لذت از خود در می‌آورد و هر چند لحظه یک بار می‌گوید «*آه! چه احساس خوبی دارد!*» و یا لبخندی زیبا ناشی از آرامش و راحتی در چهره‌ی او می‌بینید... اگر اینطور باشد پس همه چیز دارد در جهت صحیح جلو می‌رود اما اگر شریک جنسی‌تان خودش را جمع کرد و صورتش را هم کشید و یا اصلاً خیلی رک به شما گفت که تمایلی به لمس پاهایش توسط شما ندارد. وقت آن رسیده که مأموریت را متوقف کرده و بی‌خیال همه چیز شوید. • اگر واکنش شریک جنسی شما منفی بود، شجاعتتان را از دست ندهید. هنوز ممکن است همه چیز را به نفع خود تغییر دهید اما این به آن معنی نیست که بلافاصله دوباره سراغ پاهایش بروید. برای این کار تا بعد از مکالمه‌ی اعتراف به خواسته‌تان صبر کنید. **۴. اگر واکنش شریک جنسی شما مثبت بود، از زیبایی پاهایش تعریف کنید.** زیاد شورش را درنیاورید! فقط بگویید «*پاهایت واقعاً جذاب و سکسی هستند.*» یا بگویید «*عاشق پاهایت هستم*» اما جوری نگویید که او بفهمد شما فتیش دارید. عادی برخورد کنید، انگار فقط دارید از پاهای فوق‌العاده‌ی او تعریف می‌کنید. این کار تحمل خبر اصلی را برای شریک جنسی شما بسیار ساده‌تر خواهد کرد. اما اگر در ابتدا به او بگویید که پاهای شریک جنسی‌تان به طور خاص برای شما اهمیت ندارد زیرا شما از همه‌ی پاها خوشتان می‌آید، کار را خراب خواهید کرد. • باید اضافه شود که اگر شما یک پسر هستید و واقعاً احساس می‌کنید نیاز دارید که به پاهایش اشاره کنید، می‌توانید وقتی برای صرف شام بیرون رفتید، از پاهایش تعریف کنید. مثلاً بگویید «*پاهایت در این کفش‌ها بسیار جذاب هستند.*» اما زیاده‌روی نکنید. فقط یک کم وگرنه او بلافاصله خواهد فهمید قضیه چیست و تصور خواهد کرد که او را فقط برای پاهایش می‌خواهید.

٢) اعتراف به تمایلات جنسی به پاها

١. برای انجام این کار زمان مناسبی را انتخاب کنید. چه زمانی برای این اعتراف مناسب و ایده‌آل است؟
قانون طلایی برای این کار وجود ندارد اما شما نباید این کار را در وسط سکس انجام دهید. به جای آن زمانی را انتخاب کنید که شما و کسی که برایتان عزیز است در کنار هم نشسته‌اید و حس خوبی نسبت به یکدیگر دارید. این هم اهمیت دارد که با هم تنها باشید. می‌توانید این مطلب را به او زمانی که در خانه‌ی شما با هم تنها هستید بگویید. ترجیحا زمانی که فکر می‌کنید قرار است دوباره با هم سکس کنید.
• اعتراف کردن در وسط سکس و یا زمانی که لخت در آغوش هم دراز کشیده‌اید، ممکن است باعث واکنشی شود که شما برای آن آمادگی ندارید و می‌تواند حس حاکم بر آن لحظه را خراب کند. (اما این خرابی همیشگی نخواهد بود صرفاً یک عصبانیت لحظه‌ای است)

**٢. وانمود کنید کمی دستپاچه و عصبی هستید.** حتی اگر فوت‌فتیش بودنتان چیزی باشد که سالهاست به آن پی برده و آن را به عنوان یک چیز عادی کاملاً پذیرفته‌اید، شما باید در برخورد با شریک جنسی‌تان با ملاحظه عمل کنید. بله درست است؛ شما فکر می‌کنید پاها جذاب و سکسی هستند و مردم خیلی زیادی نیز همین احساس شما را دارند اما برای فردی که فوت‌فتیش ندارد این خبر ممکن است غیر منتظره باشد. پس نمی‌توانید این مطلب را جوری عادی عنوان کنید انگار می‌خواهید بگویید مثل این که می‌خواهد باران ببارد. • بگویید «*چیزی هست که باید بهت بگویم...*» و بگذارید شریک جنسی شما از طرز رفتارتان بفهمد که شما چیز مهمی برای گفتن دارید. اینگونه است که می‌توانید توجه او را کاملاً به مطلب جلب کنید. • زیادی هم نباید دستپاچه باشید. به یک مقدار کم، وگرنه شریک جنسی شما نیز دستپاچه خواهد شد. فقط اینقدر وانمود کنید دستپاچه هستید که شریک جنسی‌تان بفهمد شما واقعاً به این مساله اهمیت می‌دهید. **٣. همه چیز را بگویید.** صادق باشید. با گفتن جمله‌ی «*ببین، من درمورد پاها یک حسی دارم.*» شروع کنید. یا بگویید «*دلم می‌خواهد بدانی من فوت‌فتیش دارم.*» همین. اصلاً نیاز نیست که بگویید چرا و یا چند وقت است که شما این فتیش را دارید و یا این که چقدر شما عاشق پاهای سکسی و جذاب هستید. به شریک جنسیتان فقط حقیقت را بگویید. اگر سوال کرد، همه چیز را بیرون بریزید و بگذارید احساس آرامش خاطر از این که بالاخره اعتراف کردید، مثل سیلابی تمام بدن شما را در بر بگیرد. به چشمانش خیره شوید، به صورتش نگاه کنید و منتظر واکنش او باشید. • اگر هیچ چیز نشنیدید می‌توانید بپرسید «*نظرت در این مورد چیست؟ چی فکر میکنی؟*» اما به طور کلی این فکر خوبی است که به شریک جنسی‌تان کمی وقت بدهید تا مسئله را تحلیل کرده و با آن کنار بیاید. **۴. با احساسات شریک جنسیتان درست برخورد کنید**. برای نوع عکس‌العملی که از دادن این خبر حاصل می‌شود چند سناریوی متفاوت وجود دارد. بهترین آنها این است که او بگوید «*این جالب است و من اصلاً از آن ناراحت نمی‌شوم.*» اما احتمال بیشتر آن است که شریک جنسی شما بگوید «*من اطلاعات بیشتری لازم دارم*» یا اصلاً نداند که چطور با این قضیه برخورد کند. بدترین حالت این است که شریک جنسی شما اصلاً این بخش از وجود شما را نپذیرد و احساس کند بسیار چندش‌آور است. شما حرف خود را زده‌اید حالا زمان آن است که عاقلانه عمل کنید و با واکنش شریک جنسی‌تان با آرامش و رفتار انسانهای بالغ روبرو شوید. هر اتفاقی که بی‌افتد باید بابت این که با او صادق بوده‌اید به خود افتخار کنید.
  • اگر شریک جنسی شما فوت‌فتیش بودنتان را بلافاصله پذیرفت که چه بهتر! برای یک شب پر از لذت‌های متفاوت و غیرمعمول آماده باشید!
  • اگر شریک جنسی شما برای پذیرفتن این مطلب نیاز به زمان داشت، به آهستگی رابطه‌تان را پیش ببرید. سعی نکنید دفعه‌ی بعد که او را می‌بوسید پاهایش را بیش از حد عادی لمس کنید، آنقدر صبر کنید که شریک جنسی‌تان به شما چراغ سبز برای دسترسی به پاهایش را بدهد.
  • اما اگر شریک جنسی شما کاملاً با آن مخالف بود. دیگر دلیلی نیست که بخواهید وانمود کنید و رابطه‌تان را با تظاهر ادامه دهید.
    حقیقت این است که زندگی بسیار کوتاه است و شما از فوت‌فتیش لذت می‌برید.
    حالا این شمایید که باید انتخاب کنید آیا می‌توانید یک رابطه که در آن اجازه‌ی ابراز و پیاده کردن عادت فوت‌فتیش بودنتان را ندارید، تحمل کنید یا خیر. در ضمن این احتمال که در محور زمان شریک جنسی شما در این مورد کنجکاو شود و درموردش با ذهنی بازتر برخورد کند نیز وجود دارد.

منبع:

wikihow.com/Admit-to-a-Foot-Fetish

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-10 08:38:43 +0430 +0430

تو کلیپ پورنا ک عجیبه

2 ❤️

2019-06-10 10:50:56 +0430 +0430

من روم نمیشد ب دوس دخترم بگم ک ب پاهاش علاقه دارم
فک کنم با این مطلب شما جواب میگیرم
ممنون

2 ❤️

2019-06-10 11:46:28 +0430 +0430

حتما انجامش بدید
مطمئن باشید خیلی از خانم ها از لمس و لیسیدن پاهاشون لذت میبرن

3 ❤️

2019-06-10 11:59:53 +0430 +0430

خداییش دمت گرم ، من که عاشق پا لیسیدن هستم و نسبتا پاهای زیادیو لیسیدم حتی ممکن بوده اصلا سکسی بوجود نیومده باشه مثل تو ماشین ،ولی پاهای خانوم طرفمو تو ماشین گفتم از کفش دربیار و اول با جوراب و بعدا بیجوراب بوسیدمو انگشتاشو لیسیدم ، یه چند باریم یکم بوی عرق میداد بخاطر پوشیدن کتونی ولی انقدر احساست میزنه بالا که ازش بیشتر لذت میبری

2 ❤️

2019-06-10 18:23:30 +0430 +0430

دو کار کردم

هم خوندم هم save کردم

2 ❤️

2019-06-11 02:16:54 +0430 +0430

اگر شیمیل یا میسترس هست لطفا منو به ارزوم برسونه
telegram: @sarinazanposh

1 ❤️

2019-06-11 06:01:56 +0430 +0430

من سر همین موضوع عشق زندگیمو از دست دادم،از شانس بد من خیلی بدش میومد،منم که نمیدونستم…

1 ❤️

2019-06-11 06:34:43 +0430 +0430

من علاوه بر فوت فتیش به ترمپل هم علاقه دارم از خانمها کسی هست که به ترمپل علاقه داشته باشه؟ اگه هست پیام بده لطفا

1 ❤️

2019-06-11 17:07:25 +0430 +0430

مثل همیشه ناب

1 ❤️

2019-06-12 17:34:27 +0430 +0430

منم چند بار لیسیدم همش فکر میکنی حال میده به موقش میبینی مزه نمیده ولی بعدش دوباره هوس میکنی
خلاصه همش داستان داریم

2 ❤️

2019-06-14 06:55:22 +0430 +0430
نقل از: mehrankaraj منم چند بار لیسیدم همش فکر میکنی حال میده به موقش میبینی مزه نمیده ولی بعدش دوباره هوس میکنی خلاصه همش داستان داریم

آره به نظرم لذتش بیشتر توی دیدنشه و لمس کردنش

0 ❤️

2019-06-14 18:10:18 +0430 +0430

نمیشه تو خیابون به کسی گفت؟

2 ❤️

2019-06-14 19:54:00 +0430 +0430

عکسش چی؟چجوری به دوس پسرم بگم از اینگه پاهامو ببوسه و بلیسه لذت میبرم؟؟

0 ❤️

2020-11-01 07:02:28 +0330 +0330

دیوونه رون و پا هستم،دوست دارم دختری که پارتنر یا همسرم میشه،روناش پهن و گنده باشهانگشتای پاشم میلیسم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «