کتابخانه شهوانی (Arrow)

1396/02/04

تا حالا چندباری پیش اومده که از دوستان تو خصوصی خواستن که چندتا کتاب بهشون معرفی کنم و منم در حد توانم انجام وظیفه کردم ولی به ذهنم رسید بهتره یه تاپیک تخصصی تو این زمینه داشته باشیم.

میدونم تو سایت کاربر کتابخون کم نداریم ، بنابراین از دوستان دیگه هم خواهش میکنم هر کتابی تو هررر زمینه ای که قبلا خوندن و به نظرشون خوب اومده اینجا معرفی کنن تا بلکه کمکی به بهبود آمار وحشتناک پایین سرانه مطالعه در کشور کرده باشه.

اجباری نیست ولی برای سهولت کار لطفا اگه کسی خواست کتابی رو معرفی کنه علاوه بر اسم کتاب ، توضیح مختصر در مورد محتوای کتاب ، اسم نویسنده ، عکس جلد کتاب و لینک دانلود نسخع pdf کتاب رو هم بذاره خیلی بهتره.

با سپاس از همه عزیزان 🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-04-23 20:34:03 +0430 +0430

اولین کتابی که خودم معرفی میکنم بهترین کتابی نیست که خوندم ولی خوندنش برای هر ایرانی واجب میدونم.

تا امروز هم این کتاب رکورد 3 میلیون دانلود رو شکسته.

این کتاب کتابیه که در آینده ای نزدیک نه تنها تاثیر مستقیم بر تحولات سیاسی ایران خواهد گذاشت بلکه تمام دنیا در موردش صحبت خواهند کرد.

اهم موضوعاتش :

اثبات دوره دیدن مقام معذب رهبری در مرکز تربیت جاسوس روسیه به مدت 4 سال

اثبات قتل عمام راحل توسط تیم مقام معذب رهبری

اثبات انجام ترورهای تابستان 1360 ( بهشتی ، رجایی ، باهنر ، قدوسی ، ... ) به دستور مقام معذب رهبری و اثبات ساختگی بودن ترور خود آن مقام بزرگوار برای رد گم کردن.

و چندین مورد دیگه توسط حدود 700 سند معتبر و غیر قابل انکار از آرشیو ک . گ . ب و سیا و مرکز اسناد جمهوری اسلامی

فایل دانلود کم حجم ترین نسخه موجود کتاب ر . ف . ی . ق ...... آ . ی . ت . الله با 22 MB

http://s9.picofile.com/file/8294860184/کتاب.pdf.html

2017-04-23 21:09:12 +0430 +0430

اگر می خواهید کتابی مستدل و تقریبا بی طرفانه را درباره اسلام ؛پیامبر و قران و خلفا بخوانید کتاب 23سال رسالت علی دشتی گزینه خوبی است.

در این کتاب جذاب بحث های ویژه ای درباره زنان پیغمبر اسلام مثلا ازدواج وی با زن پسر خوانده اش مطرح می شود که جای تامل دارد.

همچنین آیاتی از قرآن که از لحاظ دستور زبان عربی غلط هستند یا تعارض با آیات دیگر دارند یا فقط در خصوص روابط زناشویی رسول اکرم هستند شکافته و بیان میشوند.

همچنین به داستان تعظیم محمد به دو بت قریش لات و عزی (ماجرای غرانیق ) تا حدی پرداخته شده است.

لازم به ذکر است علی دشتی خود یک روحانی بود که لباس روحانیت را به کناری انداخت و به نقد آنچه در باره اسلام گفته می شد پرداخت و قصد داشت آن را از آرایه های دروغ و جعل پاک کند.

لینک دانلود با حجم 2 mb :

http://s9.picofile.com/file/8294954142/23_Saal_ali_dashti_bahramchubineh.pdf.html

2017-04-23 22:34:54 +0430 +0430

مزرعهٔ حیوانات (به انگلیسی: Animal Farm) که در ایران به نام قلعهٔ حیوانات نیز شناخته شده‌است،این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته و در سال ۱۹۴۵ میلادی در انگلستان منتشر شد ولی شباهت عجیبی به فاجعه 57 ایران و وضعیت امروز ما دارد.

مزرعه حیوانات با رؤیای عدالت اجتماعی و نوید تحقق آن شروع میشود

«قلعه حیوانات» داستان یک انقلاب است. آن هم انقلابی که حیوانات برای فرار از زندگی پر مشقت و نکبت بار خود علیه انسانها بر پا می‌کنند. برخی صاحب نظران اعتقاد دارند اورول «قلعه حیوانات» را با نگاه به انقلاب 1917 روسیه نوشته است

جورج اورول(1903-1950 )که نام اصلی او « اریک بلر » است در هندوستان بدنیا آمده است.حضور در هندوستان ، برمه ، پاریس و جنگ های داخلی اسپانیا سبب شد این معلم انگیلسی که گاهی اوقات کتابفروشی هم می‌کرد ، با جوامع بشری و حکومت های مختلف آشنا شود.

انتشار «قلعه حیوانات» در سال 1945 میلادی سبب شد جورج اورول به شهرتی جهانی دست یابد طوری که کتاب بعدی او یعنی « 1984 » هم محبوبیتی به اندازه «قلعه حیوانات» بدست آورد.

لینک دانلود با حجم کمتر از 2 mb :

http://s8.picofile.com/file/8294985700/Animal_Farm_www_IR_DL_com.pdf.html

2017-04-24 17:21:27 +0430 +0430

کتاب «جامعه شناسي خودماني» (چرا درمانده‌ايم؟) به قلم حسن نراقي از سوي انتشارات اختران منتشر شده است.

اين کتاب که مورد استقبال کم‌نظير مخاطبان واقع شد، در حوزه شهروندي با رويکردي آسيب‌شناسانه نسبت به زشتي‌هاي اخلاق ايراني به رشته‌ي نگارش درآمده است. نويسنده با فهرست نمودن خلق‌وخوي ايراني، هر فصل را به يکي از عادات روزمره اختصاص داده مانند: حقيقت گريزي و پنهان کاري، ظاهرسازي، قهرمان پروري و استبدادزدگي، خودمحوري و برتري‌جويي، بي‌برنامگي، رياکاري و فرصت‌طلبي، توهم دائمي توطئه، مسئوليت‌ناپذيري و ... . نويسنده ضمن تشريح و تفصيل آن‌ها با ذکر نمونه‌هاي تاريخي، از پيامدهاي چنين منش و رفتاري هشدار مي‌دهد.

شيوه نگارش اين کتاب به زباني همه فهم، ساده و روان است و اين نکته مخاطب را به خواندن اثر ترغيب مي‌کند. حسن نراقي بر اين باور است که قبل از هر اقدامي، بايد بتوانيم ما چه گونه هستيم را بيان کنيم و بعد بپردازيم به اين که ما چه گونه اين شديم؟ و سپس در راه علاج و اصلاح آن، با تصميم قاطع و به تدريج، گام برداريم.

لینک دانلود با حجم کمتر از 3 mb :

http://s9.picofile.com/file/8294986150/Jame_Shenasi_Khodemani_p30download_com.pdf.html

8 ❤️

2017-04-24 17:59:39 +0430 +0430

ممنون،خیلی مفید بود

0 ❤️

2017-04-24 18:29:10 +0430 +0430
نقل از: sayiasi ممنون،خیلی مفید بود

?

1 ❤️

2017-04-24 21:13:08 +0430 +0430

پاسخ به تاریخ (به فرانسوی: Réponse à l'histoire) (به انگلیسی: Answer to History: The Shah's Story) نام کتاب خاطراتی نوشته محمدرضا پهلوی، آخرین شاه ایران است که در اصل به زبان فرانسه و پس از وقوع انقلاب (۱۳۵۸) نگاشته شده است. این کتاب بعداً به زبان انگلیسی و زبان فارسی برگردانده شد. شاه در پیشگفتار دربارهٔ کتاب می‌گوید:

در این کتاب قصد دارم نشان بدهم که چرا در راه رسیدن به اهدافم پافشاری می‌کردم؛ و چرا می‌خواستم جامعه‌ای بر اساس عدالت اجتماعی، و نه مبارزه طبقاتی بنا کنم؛ جامعه‌ای که همه در آن یکپارچه و وابسته به یکدیگر باشند؛ و گفتنی است چون با همه کشورهای جهان_ چه دنیای غرب، چه کشورهای بلوک شرق و چه جهان سوم_ حسن تفاهم داشتم، این امکان برایم فراهم آمد که بتوانم در محیطی آکنده از صلح و صفا، کوشش خود را برای رساندن ایران به سوی تمدن بزرگ دنبال کنم

لینک دانلود با حجم 6 mb :

http://s9.picofile.com/file/8294987334/Mohamad_Reza_Pahlavi_Pasokh_be_Tariekh.pdf.html

6 ❤️

2017-04-25 20:46:06 +0430 +0430

کتاب دو قرن سکوت ابتدا به صورت پاورقی در نشریه «مهرگان» منتشر شد و بعد در سال 1330 برای نخستین بار به صورت کتاب منتشر شد . پس از نخستین انتشار به سرعت چاپ اول کتاب نایاب می شود و دکتر زرین کوب به تجدید چاپ رضایت نمی دهد تا در فرصت مناسب به تجدیدنظر درباره کتاب بپردازد . بعد از پنج سال در سال 1336 متن گسترش یافته و تجدیدنظر شده از سوی انتشارات امیرکبیر منتشر می شود .

کتاب دو قرن سکوت در واقع تاریخ زندگی مردم ایران در دو قرن از ورود اسلام به ایران تا تأسیس اولین حکومت مستقل در ایران است . تاریخ این دو قرن را پیش از این نویسندگان و تاریخ نویسان به اختصار بیان کرده اند و فقط به ذکر این مطلب اکتفا کرده اند که در تمام مدت این دو قرن ایران در زیر سلطه عربها بود و چنان تحت استیلای آنها قرار داشت که مردم ایران حتی خط و زبان خود را فراموش کردند . در صورتی که در این کتاب به این نکته اشاره شده که این دو قرن روزگار انقلابها و کشمکش های مهم بوده است . قیامهای بزرگ در طی آن پدید آمده است و حوادث مهم و شگرف بی نظیری مانند جریانات ابومسلم و بابک و مازیار و افشین در این روزگار در صحنه حوادث تاریخ ایران روی داده است و عقاید و افکار تازه مانند آیین شیعه و زیدیه و نهضت های مهم مانند نهضت شعوبیه و سیاه جامگان و سپید جامگان و سرخ جامگان در این روزگاران روی نموده است.

لینک دانلود با حجم 10 mb :

http://s9.picofile.com/file/8294988434/2gharnsokot.pdf.html

8 ❤️

2017-05-02 11:41:35 +0430 +0430

کتابخانه به دلیل عدم استقبال کاربران و بالا بودن اجاره مغازه و هزینه ها تعطیل میگردد.

4 ❤️

2017-05-02 12:25:59 +0430 +0430
نقل از: Arrow11 اولین کتابی که خودم معرفی میکنم بهترین کتابی نیست که خوندم ولی خوندنش برای هر ایرانی واجب میدونم.

این کتاب کتابیه که در آینده ای نزدیک نه تنها تاثیر مستقیم بر تحولات سیاسی ایران خواهد گذاشت بلکه تمام دنیا در موردش صحبت خواهند کرد.

اهم موضوعاتش :

اثبات انجام ترورهای تابستان 1360 ( بهشتی ، رجایی ، باهنر ، قدوسی ، … ) به دستور مقام معذب رهبری و اثبات ساختگی بودن ترور خود آن مقام بزرگوار برای رد گم کردن.

و چندین مورد دیگه توسط حدود 700 سند معتبر و غیر قابل انکار از آرشیو ک . گ . ب و سیا و مرکز اسناد جمهوری اسلامی

**فایل دانلود کم حجم ترین نسخه موجود کتاب ر . ف . ی . ق … آ . ی . ت . الله با 22 MB **

https://up.shahvani.com/uploads/ax6u6whr.pdf

چرا دانلود نمیشه؟؟؟خطا میزنه

0 ❤️

2017-05-02 17:33:01 +0430 +0430
نقل از: mehdi-rad
نقل از: Arrow11 اولین کتابی که خودم معرفی میکنم بهترین کتابی نیست که خوندم ولی خوندنش برای هر ایرانی واجب میدونم.

اهم موضوعاتش :

اثبات انجام ترورهای تابستان 1360 ( بهشتی ، رجایی ، باهنر ، قدوسی ، … ) به دستور مقام معذب رهبری و اثبات ساختگی بودن ترور خود آن مقام بزرگوار برای رد گم کردن.

**فایل دانلود کم حجم ترین نسخه موجود کتاب ر . ف . ی . ق … آ . ی . ت . الله با 22 MB **

احتمالا ایراد از آپلود سنتر شهوانیه و برطرف میشه. اگه نشد یه جای دیگه آپلود میکنم.

0 ❤️

2017-05-05 18:47:39 +0430 +0430
نقل از: mehdi-rad

اهم موضوعاتش :

دوست عزیز الان امتحان کردم لینکها قابل دانلود شدن

0 ❤️

2017-05-05 19:59:16 +0430 +0430

ﺍﺭﺭﻭ ﺟﺎﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﻋﻜﺲ ﺍﭘﻠﻮﺩ ﻛﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘﻴﻦ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺍﭘﻠﻮﺩ ﻛﻨﻴﻦ
ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎﻱ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺍﻟﻤﻮﺕ ﻭ ﺧﺎﺟﻪ ﺗﺎﺝ ﺩﺍﺭ

0 ❤️

2017-05-10 18:50:49 +0430 +0430
نقل از: shadow69 ﺍﺭﺭﻭ ﺟﺎﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﻋﻜﺲ ﺍﭘﻠﻮﺩ ﻛﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘﻴﻦ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺍﭘﻠﻮﺩ ﻛﻨﻴﻦ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎﻱ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺍﻟﻤﻮﺕ ﻭ ﺧﺎﺟﻪ ﺗﺎﺝ ﺩﺍﺭ

ممنون

جفتشونم کتابای خوبی هستن که البته خواجه تاجدار یه کم حجمش بالاست.

انگیزه ای برا این تاپیک نمونده ولی به خاطر گل روی شما چشم.

1 ❤️

2017-05-10 19:01:15 +0430 +0430

راحت ترین راه برای برده نگه داشتن یک ملت بستن کتاب خانه هاست

0 ❤️

2017-05-10 20:18:45 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند راحت ترین راه برای برده نگه داشتن یک ملت بستن کتاب خانه هاست

دقیقا ?

0 ❤️

2017-05-11 21:14:18 +0430 +0430

کتاب خداوند الموت که به داستان زندگي حسن صباح مي‌پردازد، حاوي يک دوره از تاريخ ايران است که تا پيش از نگارش اين کتاب، تصور مي کرديم بر آن دوره وقوف کامل داريم؛ ولي بعد از خواندن اين کتاب متوجه مي‌شويم که قسمتي از وقايع و اخبار آن دوره بر ما مجهول بوده است. برداشتي که در اين کتاب از نهضت حسن صباح شده، غير از آن است که تا پيش از نگارش اين کتاب، در کتب ديگر راجع به فرقه اسماعيليه نوشته‌اند و از آنچه نويسنده اين کتاب مي‌گويد چنين استنباط مي‌شود که نهضت حسن صباح فقط يک نهضت مذهبي نبوده و آن مرد مي‌خواسته است ايران را از تحت سلطه خلفاي عباسي، يا کساني که از سلاطين و امراي محلي ايران بودند، اما از خلفاي عباسي گوش شنوا داشتند، برهاند. خداوند الموت از جمله کتاب‌هايي است که هر کس يک‌بار آن را بخواند، مضامين اصلي کتاب را هرگز فراموش نخواهد کرد.

http://s8.picofile.com/file/8294956426/HassanSabbahTheLordOfAlamut_www_irebooks_com_.pdf.html

7 ❤️

2017-05-12 13:39:40 +0430 +0430

خواجه تاجدار رماني تاريخي است نوشته ژان گور فرانسوي که ذبيح الله منصوري آن را به پارسي برگردانده است. اين کتاب به رخدادهاي تاريخي ايران از هنگام مرگ نادرشاه افشار تا پايان زندگي آغا‌محمد‌خان قاجار با ديدي داستان‌گونه مي‌پردازد.

.

http://s8.picofile.com/file/8294995542/KhaJeh_TajDar1_pdf_book_net.pdf.html

2017-05-12 14:29:05 +0430 +0430

??

0 ❤️

2017-05-12 18:34:33 +0430 +0430
نقل از: royana21 ميشه رمانم معرفى كرد؟

محدودیت موضوع نداره دوست عزیز

هر کتابی که فکر میکنین ممکنه برا چند نفر مفید باشه میتونین معرفی کنین

0 ❤️

2017-05-13 21:12:17 +0430 +0430
نقل از: عاشق-نقره.ای

اهم موضوعاتش :

لینک خرابه بدبختانه … اگه میشه درستش کنین

لینک رو عوض کردم

0 ❤️

2017-05-14 19:13:23 +0430 +0430

وقتی پای کتاب میاد وسط من یکی پایه هستم. دوست عزیز جناب آرو تاپیک خوبی زدید ادامه بدید.

کتاب “آیا قرآن کلام آفریدگار است” نوشته “خاموش“ کلیه نوشته های این کتاب بر پایه قرآن می باشد و از پایه گذاری به هر منبع دیگر تا حد امکان خودداری شده است. اولین حرفی که مسلمانان در مورد قرآن می گویند اینکه، تو نمیتوانی قرآن را بفهمی چون نیاز به تفسیر دارد در حالیکه بارها در سوره های مختلف قرآن تأکید شده که قرآن را برای پندآموزی «آسان» کردیم.

http://s9.picofile.com/file/8294948334/Aya_Ghoran_Kalam_Khodast.pdf.html

5 ❤️

2017-05-14 19:37:02 +0430 +0430
نقل از: New Sensation

وقتی پای کتاب میاد وسط من یکی پایه هستم. دوست عزیز جناب آرو تاپیک خوبی زدید ادامه بدید.

کتاب “آیا قرآن کلام آفریدگار است” نوشته “خاموش“ کلیه نوشته های این کتاب بر پایه قرآن می باشد و از پایه گذاری به هر منبع دیگر تا حد امکان خودداری شده است. اولین حرفی که مسلمانان در مورد قرآن می گویند اینکه، تو نمیتوانی قرآن را بفهمی چون نیاز به تفسیر دارد در حالیکه بارها در سوره های مختلف قرآن تأکید شده که قرآن را برای پندآموزی «آسان» کردیم.

http://s9.picofile.com/file/8294948334/Aya_Ghoran_Kalam_Khodast.pdf.html

ممنون دوست عزیز

نخونده بودمش ولی همین الان دانلودش کردم برا خوندن ?

0 ❤️

2017-05-15 01:07:15 +0430 +0430

این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم !! سپاس از شما و نیز دوستان دیگر همدل ، از زحماتی که بابت بیداری افکار عمومی متحمل میشین... ...گل پیدا نکردم که تقدیم کنم .

0 ❤️

2017-05-15 04:26:20 +0430 +0430

درود ممنون برای تاپیک خوبتون. با اجازه می خوام یه کتاب که تازه خوندم به این کتابخونه: ایرانویچ از زنده یاد دکتر بهرام فره‌وشی. دکتر فره‌وشی استاد ادبیات ایران باستان در دانشگاه تهران بوده و در طول عمر با برکتش خدمات بزرگی به فرهنگ ایران کرده اما بعد از انقلاب توسط آخوندهای تبهکار از کار برکنار شده و متاسفانه الان کمتر شناخته شده است.

این کتاب کوتاه و کمیاب به اسم ایرانویچ مجموعه چند مقاله است درباره تاریخ ایران باستان، از جمله مقالاتی درباره منشاء اقوام آریایی و فتوحات کوروش بزرگ و داریوش و اساطیر فرهنگ ایرانی مثل آناهیتا . برای من خیلی جالب بود و یکسره همشو خوندم. با کلیک روی عکس زیر می تونید دانلودش کنید.

هجوم تازیان بخش بزرگی از فرهنگ ایران رو نابود کرد و آخوندای بی وطن تازیان پرست هم که از هرچی فرهنگ غیراسلامیست متنفر هستن و هیچ علاقه ندارند ما با تاریخ پرشکوه ایرانزمین آشنا بشیم. اینه که تقریبا هیچی در مدارس درباره تاریخ ایران باستان یاد نمی گیریم و فقط چندتا اسم مثل کوروش و داریوش به گوشمون خورده. به علاوه منابع در این زمینه خیلی کم هست. این کتاب کوتاه می تونه بخشی از این خلا فرهنگی رو پر کنه.

5 ❤️

2017-05-15 04:36:18 +0430 +0430

تاپیک خیلی خوبیه ادامه بدید ?

0 ❤️

2017-05-15 11:23:24 +0430 +0430

خیام و آن دروغ دلاویز نوشتهٔ هوشنگ معین زاده

بشر همواره گرفتار این نگرانی بوده است که بعد از مردن به کجا می رود و فردای مرگش به چه سرنوشتی دچار خواهد شد!؟ بزرگان بسیاری – حتی پیغمبران – پاسخ هایی به این سؤالات داده اند، اما هیچکدام نتوانسته اند این نگرانی دلهره آمیز را از دل انسان بیرون کنند. نویسنده این کتاب، در یک قصه تخیلی با طرح مجدد این بحث فلسفی – تاریخی و با یاری گرفتن از افکار متفکر نامدار ایرانی، حکیم «عمر خیام نیشابوری» به این پرسش ها پاسخ می دهد. خواندن این کتاب را به کسانی که می خواهند بدانند، در آخرت چه خبر است، بهشت چگونه جایی است و آنهایی که در آنجا هستند چه می کنند، چه می گویند و روزگارشان چگونه می گذرد، توصیه می کنیم.

http://s8.picofile.com/file/8295002134/khayam_va_an_dorough_delaviz.pdf.html

6 ❤️

2017-05-15 19:00:40 +0430 +0430

همه لینکها اصلاح شد.

0 ❤️

2017-05-15 19:46:04 +0430 +0430
نقل از: op3nminded

این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم !! سپاس از شما و نیز دوستان دیگر همدل ، از زحماتی که بابت بیداری افکار عمومی متحمل میشین... ...گل پیدا نکردم که تقدیم کنم .

? ? ?

0 ❤️

2017-05-15 21:25:19 +0430 +0430
نقل از: kmngr

درود ممنون برای تاپیک خوبتون. با اجازه می خوام یه کتاب که تازه خوندم به این کتابخونه: ایرانویچ از زنده یاد دکتر بهرام فره‌وشی. دکتر فره‌وشی استاد ادبیات ایران باستان در دانشگاه تهران بوده و در طول عمر با برکتش خدمات بزرگی به فرهنگ ایران کرده اما بعد از انقلاب توسط آخوندهای تبهکار از کار برکنار شده و متاسفانه الان کمتر شناخته شده است.

این کتاب کوتاه و کمیاب به اسم ایرانویچ مجموعه چند مقاله است درباره تاریخ ایران باستان، از جمله مقالاتی درباره منشاء اقوام آریایی و فتوحات کوروش بزرگ و داریوش و اساطیر فرهنگ ایرانی مثل آناهیتا . برای من خیلی جالب بود و یکسره همشو خوندم. با کلیک روی عکس زیر می تونید دانلودش کنید.

هجوم تازیان بخش بزرگی از فرهنگ ایران رو نابود کرد و آخوندای بی وطن تازیان پرست هم که از هرچی فرهنگ غیراسلامیست متنفر هستن و هیچ علاقه ندارند ما با تاریخ پرشکوه ایرانزمین آشنا بشیم. اینه که تقریبا هیچی در مدارس درباره تاریخ ایران باستان یاد نمی گیریم و فقط چندتا اسم مثل کوروش و داریوش به گوشمون خورده. به علاوه منابع در این زمینه خیلی کم هست. این کتاب کوتاه می تونه بخشی از این خلا فرهنگی رو پر کنه.

نخوندمش ولی به نظر میاد کتاب خوبی باشه.

کاش لینک دانلودش رو هم میذاشتین. ?

1 ❤️

2017-05-15 21:38:58 +0430 +0430
نقل از: New Sensation

خیام و آن دروغ دلاویز نوشتهٔ هوشنگ معین زاده

بشر همواره گرفتار این نگرانی بوده است که بعد از مردن به کجا می رود و فردای مرگش به چه سرنوشتی دچار خواهد شد!؟ بزرگان بسیاری – حتی پیغمبران – پاسخ هایی به این سؤالات داده اند، اما هیچکدام نتوانسته اند این نگرانی دلهره آمیز را از دل انسان بیرون کنند. نویسنده این کتاب، در یک قصه تخیلی با طرح مجدد این بحث فلسفی – تاریخی و با یاری گرفتن از افکار متفکر نامدار ایرانی، حکیم «عمر خیام نیشابوری» به این پرسش ها پاسخ می دهد. خواندن این کتاب را به کسانی که می خواهند بدانند، در آخرت چه خبر است، بهشت چگونه جایی است و آنهایی که در آنجا هستند چه می کنند، چه می گویند و روزگارشان چگونه می گذرد، توصیه می کنیم.

http://s8.picofile.com/file/8295002134/khayam_va_an_dorough_delaviz.pdf.html

ممنون از مشارکتتون

فقط جسارتا یه توضیح هم من اضافه کنم که دوستان عزیز براشون ابهام پیش نیاد:

این کتاب در اصل دوتا اسم داره ، کمدی خدایان و خیام و آن دروغ دلاویزش

با خوندنش هم متوجه میشین که وعده بهشت چه دروغ بی پایه و احمقانه ای هست.

7 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «